Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

witam wszystkie drogie panie dziekuje za wszystkie wyslane mi zdjecia:D na blogu Konradka w galerii nowe zdjecia ,zapraszam. no to sobie popisalam mala mnie ciagnie do zabawy.Tak,tak od pol godziny nie spi i jest rześka jakby cala noc przespala a ja bym juz poszla wtulic sie w \"jaska\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :-) 🖐️ !! Tu Wasz \"poranny ptaszek\" ;-) :-D :-D Stawiam goraca, aromatyczna kawe, posylam po 🌻 i zycze milego dnia 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Bardzo!!! Mam wielką prośbę do was, ale bardziej do tych rozliczających sie z fiskusem w Polsce, poniżej wklejam apel mojej koleżanki o pomoc, jeśli jeszcze nie macie komu podarowac 1% podatku to polecam, z gory dziekuję😘 Do wszystkich ludzi dobrej woli i serca. Kochani! Zwracamy się do Was z ogromną prośbą. Zaczął się okres rozliczeń podatkowych i większość z nas będzie wypełniać zeznania PIT. 1% z podatku możecie przekazać na cele charytatywne – i tu zaczyna się nasza prośba. Nasz synek Ignacy, który w zeszłym roku skończył 3 latka wygląda na zdrowego chłopca. Jest bardzo pogodnym dzieckiem, jednak do dziś nie mówi, nie wykazuje oznak zrozumienia co się mówi do Niego, nie rozumie jeszcze potrzeb fizjologicznych. Choroba, na którą cierpi Ignaś to autyzm. Charakteryzuje się ona zaburzeniami w komunikowaniu się, brakiem zdolności do nawiązywania kontaktów z otoczeniem, co prowadzi do Jego frustracji. Terapia Ignasia to codzienna ciężka i mozolna praca, konieczna by w przyszłości mógł funkcjonować samodzielnie, w co głęboko wierzymy. Leczenie i terapia naszego Synka jest bardzo kosztowna i pomimo starań przerasta rodzinny budżet. Dlatego zwracamy się do Was o pomoc i przekazanie ustawowego 1% z podatku dla Ignasia. Za okazane serce i pomoc DZIĘKUJEMY! Lidka i Krzyś Richert. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” KRS 0000037904 Z dopiskiem w rubryce „Informacje uzupełniające”: Richert Ignacy 5777 Pozdrawiam, ja już swój podatek rozliczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Pozdrowienia dla wszystkich dziewcząt od Rybki... straciła nasz link do topiku, gdyż mąż przy robieniu systemu przez przypadek wykasował. Wieczorem wrzuciłam do kompa nowy program do obróbki zdjęć ... ile tam jest ramek :D Jak ja mam pisać, gdy mąż wciąż ma dziś dużo do gadania buuuuu to jest prawie niewykonalne :D a mówią, że kobiety są gadatliwe hihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam!🌻 Widze,ze ten sniezek nie tylko mnie przeszkadza,dobrze przynajmiej ,ze nie musze pracowac,bo jak siedze sobie w domu i patrze przez okno ,to nawet fajnie to wyglada ,ale jak tylko musze wyjsc z domu to marze o wiosnie i odrobinie ciepełka i zeby tego białego nie widziec ;) Rebeko...ja juz taki typek jestem,ze jak zdrowko ok,to raczej zachowuje sie w miare normalnie i dlatego teraz prawie na pełnym etacie jestem,chociaz musze przyznac ,ze jednak jak byłam młodsza to jakos tak ciaza nie dawała mi tak w kosc,nawet chodziłam na pole plewic buraki,a teraz bardzo czesto musze robic małe przerwy ,zeby złapac troszke tchu,a przeciez te całe cieary dopiero przede mna ;) Goja...kobietko,tez mi przeszły ciarki po plecach,ale ciesze sie ze to tylko kraweznik,bo u nas co chwilke jakies stłuczki w okolicy i nie wyglada to ciekawie..takze uwazaj i noeg z gazu,juz niedlugo wiosna to sobie odbijesz,te powolna jazde;) Rudamaxi...no,no Twoja corcia to szybko zaczyna nocne zycie,ciekawe po kim to ma hi,hi... She...bardzo mi przykro ,ale nie potrafie pomoc,bo rolnicy nie rozliczaja sie z fiskusem... Kaszubko,dzieki za poczte i pozdrowienia od Rybki...a jak mało Ci sniegu ,to moze zapakuje cos do słoika i posle,bo u mnie w nadmiarze i cały czas sypie... Wczoraj byłam na zebraniu z firmy ktora handluje srodkami ochrony roslin,paszami itp. i powiem ,ze dziwnie sie czułam ,bo na ok 120 mezczyzn byłam jedyna przedstawicielka naszej płci,ale dzieki temu wzbogaciłam sie o kubek i dlugopis :D.... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i posyłam gorace 👄...moze chociaz dzieki nim bedzie Wam cieplej hi,hi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was kochane. Ja od rana zmagam się z bólem głowy. Wzięłam tabletkę i nawet przestała mnie boleć, ale teraz znowu daje czadu. Dzisiaj wieczorem idę na ćwiczenia i mam nadzieję, że do wieczora przestanie boleć. A jak nie to zostawię ją w domu :-) Annapo 🌻 masz rację z okna zima wygląda cudnie. Właśnie przed chwilą patrzyłam sobie na piękne widoki. Ja w pracy z okna widzę kawałek parku (ten górny) :-) więc akurat drzewa zaśnieżone i te płatki sypiące się z nieba. Widok cudny, ale jak pomyślę, że zaraz mam wyjść na to zimno, to czar pryska :-) Rebeko 🌻 jak tam wizyta w klinice? Padł jakiś nowy termin porodu? :-D Kaszubko 🌻 dziękujemy za pozdrowienia od Rybki. Obejrzałam wczoraj Twój filmik jest super. Ja nie zawsze na bieżąco oglądam wszystkie maile od Ciebie, a jak mam wolny czas, to się nimi delektuję. Czasem nawet zostawiam na później jak jest ich więcej, żebym miała co oglądać :-D A co do mężczyzn, to ja juz dawno doszłam do wniosku, że są większymi gadułami od kobiet, a plotkarzami to już na pewno :-D Rudamaxi 🌻 nie pozostaje Ci nic innego jak tylko chodzić spać o takich samych godzinach jak Twoja córcia :-D Pozdrawiam wszystkie panie, dla każdej wielka 👄 i życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... juz po wizycie i nawet po obiadku :-)... i nawet zostalo wiec jak ktos ma ochote na Spagetti Bolognaise to zapraszam :-) Bylam dzisiaj zwiedzac klinike a glownie serwis neonatologii i sale porodowe... i powiem wam ze jestem pozytywnie nastawiona ... a wrecz nie moge sie juz doczekac :-P :-) Sale sa sliczne, nowiutkie, lozko prawie lepsze jak w domu :-P, pelno maszyn ktore robia \"bip\" :-D... i tylko sie zastanawiam czy nie pomyla mi sie te wszystkie guziki i czy zamiast regulowac sobie znieczulenie nie bede dzwonic po polozna ... :-D :-D No nic, zobaczymy :-) She 🌻 - 🖐️ Kaszubko 🌻 - niektorzy faceci to rzeczywiscie straszne gaduly :-D :-D... ja mam w tym wzgledzie w miare spokoj, ale z kolei moj M ma czasami strasznie \"przylepne\" dni :-D :-D... ale to akurat lubie :-) Ania 🌻 - wierze ze bylas GODNA reprezentantka naszej plci :-) !!! No to teraz kawka i ciasto : http://www.garnek.pl/rebeka/4485812/smacznego a ja ide bo widze ze mi sie ze skrzynki przesylki od Kaszubki 😘 (i nie tylko ;-) ) wysypuja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goje 🌻 - cos sie slimaczylam z tym pisaniem :-P i Cie nie widzialam ... termin bez zmian ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 i tak będę do Was wysyłać ciekawe i niezbyt ciekawe pliki :D Wasze poczty są dla mnie łaskawe - wszystko przyjmują hiihihihihi Rebeko - aleś narobiła mi apetytu... jutro zrobię odwet :D zasypię Was pączkami. Mój mąż nie tylko dużo gada hihiihihi jeszcze co chwilę gwiżdże, coś tam zaśpiewa, zanuci... rzadko w domu mam zupełną ciszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popoludniowo sie witam cos energii mi dzisiaj brak i motorek cos nawala, czytam Was ale do pisania to niebardzo mnie ciagnie :o Jutro bedzie lepiej :) acha, chlopy to tez straszne marudy, ale do tego to nigdy sie nie przyznaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ 🖐️ popoludniowo :D Pozno dzis ale u mnie jaku Dei brak weny do wszystkiego,a wlasciwie spac mi sie chce hihi,pogoda super 10 na plusie -zero sniegu i az milo sie wstaje,chociaz przyznam ze dzisiaj mialam klopot ze wstaniem. Sluchajcie zostalismy powiadomieni z M ze jednak slub corki sie odbedzie 25-ego tego m-ca ale my jestesmy zaproszeni na obiad chyba w sobote bo slub bedzie w srode,bedziemy razem z matka narzeczonego i jej partnerem,co wy na to? a jednak prezent nas nie ominie.szkoda tylko ze tak pozno wiemy ale mam pewien pomysl -po prostu powiemy im ze maja od nas wycieczke na tydzien czasu wiadomo gdzie ale oni o tym nie wiedza gdzie my wyjezdzamy.trudno nikt nie jest milionerem prawda? Rudamaxi 👄 Fajnie przypomina mi sie jak razem ze starszym synem prowadzilismy takie nocne zycie,moze Twoja niunia tez ma taki okres :D Pozdrawiam 🌼 Rebeko 👄 Dziekuje i wszystko co tam opisalas to mnie jest od dawna,a wracajac do Twojego porannego wstawania to jestem w szoku ;) Kobieto spac nie mozesz? hihi. ale milo wdziec Twoje wpisy z ranka i ciesze sie ze podobal sie pobyt w szpitalu-widze ze z checia juz bys tam zostala-juz niedlugo trzymamy kciuki 🌼 She 👄🖐️ Sorki ja sie nie rozliczam z fiskusem bo zawsze mam pit 0 - tylko syn pobiera rente ale jest nieopodatkowana.Pozdrowienia 🌼 Kaszubko 👄 Juz sie ciesze z tego programu -to teraz nas zasypiesz hihi,ale przyznam ze bardzo dlugo niektore pliki sie otwieraja az dzisiaj przy dwoch zrezygnowalam :D moze pozniej.🌼 dziekuje za pozdrowienia od Rybki 🌼 Annapo 👄 Ty nasza przedstawicielko Kochana -jak to dobre ze bylas i zalatwilas - wiesz troszke ale to tylko troszke zazdroszcze tego sniegu -tutaj zero a jak widzialam w telewizji co sie dzialo i jeszcze ten karambol wczorajszy to az mi ciarki przeszly,brrrr.🌼 Goju 👄A moze cisnienie jakies takie nijakie skoro boli Cie glowka ;) jeszcze masz cwiczenia dzisiaj oj Kochana podziwiam Cie mi raczej nie chcialoby sie wychodzic i na dodatek jeszcze cwiczyc-milego wieczoru.🌼 Dea 👄 Mamy podobne nastawienia do pogody hihi,jak Myszka i przede wszystkim jak Ty sie czujesz? buziaki dla malej 🌼 Aaaaa Rebeko - u mnie dzis ten sam obiadek :D:D:D Wesola 👄 a gdzie Ty? 🌼 -oki jade teraz po M a pozniej papierki a ja dalej taka snieta i juz po kawie i redbulu......kurcze.... Milego wieczoru zycze wszystkim 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - uwielbiam paczki wiec mozesz zasypywac :-)... a ja sie odwdziecze w przyszlym tygodniu :-P bo u nas jest ... \"tlusty wtorek\" :-D Dea 🌻 Erato 🌻 - dobrowolnie bym tak wczesnie nie wstala napewno :-P... ale musialam sprawdzic czy mi polozna spotkania nie odwolala :-) ... no i nie moglam sie powstrzymac zeby do Was zagladnac :-) Wesola 🌻 - czaisz sie po katach ;-) to jasne ze Cie nie widac :-D :-D Dla Was na mily wieczor : http://www.youtube.com/watch?v=fXSovfzyx28 Piosenka tez fajna (choc jak dla mnie jedno U2 wystarczy :-) ) ale teledysk uwazam za rewelacyjny !! :-) No ale to moja skromna (:-P) opinia :-) A teraz juz sie zegnam, bo czekam na odwiedziny kolezanki :-) ... cos mi sie wydaje ze jutro Was kawa nie przywitam ;-) ... Milego wieczoru i spokojnej nocy 😘 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny kaszubko 😘 dziękuję na szukanie brak czasu, na pisanie brak czasu, na czytanie brak itd slę wsiem 😘 😘 😘 i dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ❤️ może jutro uda mi się więcej napisać.... chyba będę pisać w Wordzie, a potem skopiuję... wtedy nikt mi nie da rady przeszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj niunia spi;) Kaszubko prosze o rezeslanie dalej:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiellou,hiellou :) Termos z kawą przyniesiony :D lista wystawiona ;) Kanapki z szynką z indyka i pomidorem obecne ! Witam Was zimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też się witam i do kawy od Wesołej dokładam pączki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 !! O jak milo :-) : kawa, kanapki i nawet paczki :-)... Mniam :-) U mnie krotka nocka byla ;-) ... wiec dzisiaj mam zamiar kanape zmonopolizowac :-) Zycze milego dnia i na ten sloneczny :-) i mrozny dzien po 😘 i 🌻 posylam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wSZYSTKICH Dzisiaj tłusty czwartek...szaleństwo pączkowe...zapraszam Wszystkich na pyszne pączki z ajerkoniakiem,dźemem,marmoladą,czekoladą,z malinami...i kafe ckpuczulo...👄...ja juz mam za sobą dzisiaj 3 pączusie ile jeszcze dzisiaj zjem nie mam zielonego pojęcia ,ale tek średnio to jakieś 5 ,bo w pracy mam jeszcze 1,potem w domku ze 2 ,no i do mamci jade z pączusiami to pewnie tez jeszcze wciągne...hihi...no ale od ŚRODY koniec ze słodyczami aż na 40 dni...dlatego tak sie dzisiaj będe obrzerać:D Ciesze sie dziewczyny ze fotki Wam sie podobały,,partner zeczywiscie wymazony do tańców...hihi...wreszcie znalazłam przewodzik do aparatu i mogłam sie Wam odwdzięczyć za Wasze foty:D WESOŁA👄bardzo dziekuje za śniadanko i termosik mam nadzieje ze jeszcze cos zostało:)mam dzisiaj taki apetyt ze sama jestem w szoku...hihi... Goja 👄a myślała ze zdąże z pączkami przed TOBĄ:D..hihi... Rebeka❤️wyspij sie kochana i pozdrów pana LENIA...HIHI...pewnie wkradnie sie do Ciebie Życze milego pączkowania 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dzisiaj tłusto-czwartkowo.......hi,hi,hi,hi...... Wystawiam tacę z faworkami od mojej mamy, robi genialne :D:D:D:D Cafe latte do tego ,a co jak święto to święto :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 chyba coś w tym jest, bo ja też miałam dzisiaj mały spadek formy psychicznej. Ale jutro będzie lepiej :-) Kurcze, ale wszystkich wymiotło, mam nadzieję, że pączki nie zaszkodziły :-) Ja teraz fotografuję wszystkie zbędne rzeczy w domu i będę wystawiać na allegro. Zawsze parę groszy wpadnie np. na perfumy :-D Miłego tłuściutkiego wieczoru wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi ja sierandkuje w domu Sylwek szaleje w kuchni z mama,to sie chyba nazywa podlizywanie ewentualnej przyszlej tesciowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem wam ile paczkow juz zjadlam bo az sie wstydze ;) obchodze po polsku i dzisiaj i w przyszly wtorek juz we Wloszech :) jak karnawal to karnawal! Ruda, kawalera masz? hihi, pomachaj mu od nas i powiedz ze my mowimy ze fajowa babka jestes! 😘 dla Ciebie! Erato, kochana 😘 ja jeszcze jakos weny do niczego nie odzyskalam i redbula tez nie moge :o to chyba juz zmeczenie ciazowe u mnie :o mam nadzieje, ze chociaz u mamy troszke odpoczne. Myszka dobrze, dzieki :) Rybko, czas to pieniadz ale czasami warto zwolnic ;) 😘 Wszystkim po duzym 😘 ja wracam do paczkow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jeszcze jutro i dzień wypoczynku. oj faktycznie umyka mi czas za szybko wiecie co, nie wiadomo gdzie kupić pączki żeby były smaczne. O zgrozo. Zjadłam wczoraj jednego i to z niesmakiem. Teraz kawa i do pracki poprzez zasypany, biały Wrocław. {kiss] wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czekając aż ekspres do kawy przestanie pyrkać witam się z Wami :-) Rybko 🌻 ja też nie przepadam za kupnymi pączkami odkąd moja mam zaczęła sama je robić. Są pyszne, po zjedzeniu nie muszę wycierać palców z tłuszczu :-) Dea 🌻 Ty teraz nie musisz się stresować ilością zjedzonych pączków, masz na co zwalić w razie gdyby trochę przybyło tu i ówdzie. Kaszubko jeśli pączki pomagają odzyskać dobry humor, to znaczy że zawsze trzeba je mieć pod ręką :-D Rudziutka 🌻 no,no proszę o zdanie relacji z wczorajszego wieczoru ;-D Wszystkim życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×