Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hej mile panie ❤️ Az lzej na duszy mi sie zrobilo bo od wczoraj nie moglam sobie poradzic z pewna sprawa,bylam wczoraj w biurze prawniczym i zostawilam dokumenty,pewna pani postanowila to sprawdzic ale zapomniala bidulka ze idzie dzisiaj na wolne az do poniedzialku-ja dzisiaj smialo ide po odbior a tu sie okazuje ze nic nie zalatwione,oczywiscie zdenerwowalam sie na darmo bo ja nadal taka glupia i czasami nie wierze w swoje mozliwosci wiec zabralam co moje i wyszlam. Wzielam sprawy w swoje rece i co sie okazuje wszystko zalatwilam,ktos przez pomylke wpisal mi w papiery ze zarabiam na rok 40 tys -kurcze jakbym miala takie siano to juz dawno zylabym w cieplych krajach a co najsmieszniejsze ze musialabym pracowac na to dzien i noc przez caly m-c -ufff az mi ulzylo. Jak pisalam bylam z synem u dentysty i o zgrozo P.dentystka sprawdzila zeby i stwierdzila ze musimy przyjsc jeszcze raz bo ona nie jest na to przygotowana,ja sie pytam czego ona potrzebuje do zalozenia plomby? a ona na to ze to dluzsza praca z tym zebem bedzie -no wiecie co ;) az nie moge wyjsc ze zdumienia jakich mamy teraz lekarzy....i co mamy wizyte na drugi tydzien,ciekwe co wymysla teraz. -ok to byl post wczorajszy :D A teraz witam mile panie dzisiaj czyli w piatek,ufff ja juz w domku ale z powiklaniami u syna,wroci wczoraj i narzekal na bol gardla,dzis rano myslalam ze bede normalnie wykrecac lozko,takie bylo mokre ze nigdy nikt z nas nie mial takiej goraczki,sprawdzilam mu rano mial 39 stopni,pojechalismy do lekarza okazuje sie ze ma zapalenie wezlow chlonnych,angine ropna i zapalenie gardla,tak sie biedaczek meczy ze az mi go szkoda,wymiotuje regularnie co godzine,doktorka przepisala 8 penicylin na dzien -kurcze duzo mi sie wydaje ale wie chyba co robi -mam nadzieje.Najwazniejsze zeby zbic goraczke ktora stale rosnie ale robie mu oklady i aplikuje tabletki,co moge wiecej zrobic. Teraz wydaje mi sie taki malutki :D dorosly chlopak ale dla mnie zawsze bedzie taki malutki synus.Taka rola mamy nie ;) Kaszubko - juz nie moge sie doczekac tego prezenciku na Dzien Kobiet-Ty zawsze cos fajnego wymyslisz,wiesz tak sie zastanawialam a moze moglabys mi zrobic podobny filmik z mojego slubu?hmmm co Ty na to bylabym bardzo wdzieczna -oczywiscie jesli znalazlys kiedys troszke wolnego czasu.🌼 Annapo - kurcze odpisuje po trosze z wczoraj i dzisiaj.Prosze oswiec mnie co to sa ,,żymloki i wejflasz,, a swoja droga jak mieszkalam w polsce to czesto jezdzilam do babci na swiniobicie,a w niemczech pamietam jest taka tradycja na wsiach to sie nazywa bodajze ,,szlachten tag,, czy jakos tak -nasz odpowiednik swiniobicia i gospodarz zaprasza znajomych z wioski i robi mase jedzenia dla wszystkich (czernina obowiazkowa) sama jej nie probowalam ale MM sie nia zajada,musze przyznac ze lubie przetwory wlasnej roboty.alez mi smaka narobilas hihi 🌼 Wesola - az sie pomaranczka zrobilas przez ten trunek wczoraj hihi,czym dzisiaj kusisz?🌼 Rzena - bardzo Cie przepraszam ale nie mialam czasu na posta,mysle ze mi wybaczysz -postaram sie nadrobic ale nie powiem kiedy,moze dzisiaj a moze nie-sorki Kochana - a tak w ogole wybralas sobie w koncu te meble? mysle ze juz je kupilas -pochwal sie.🌼 Rudamaxi - Jak malutka sie dzis czuje -boze biedna,ucaluje ja ode mnie 👄 a jak Twoje przygotowania do komuni? chyba juz mniej stresu co.Pozdrawiam i dzikeuje za fotki dzieci masz cudowne-i te spojrzenia :D🌼 - a teraz Kochane Ja tez sie ciesze ze to juz piatek prawda Wesola? pewnie posta dzisiaj wywalilam ladnego ale jak wiecie pisze to juz od wczoraj a ze pisze w wordzie to mozna zapisac hihi. Milego Dnia Kochane tak ladnie ze chyba umyje autko -zobacze,do uslyszonka pa,pa.🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - zapomnialam o Tobie bo Cie nie widze,za to dostaniesz 👄 jak sie czujesz Kochana lepiej juz? wylaz z tej malej depresji i to szybko - hihi,buziaki dla Myszki 🌼 Rybko - a gdzie Ty sie podziewasz? wpadaj do nas na kawke 🌼 She - a jak u Ciebie? moze mamy Cie wywolac U2 :D 🌼 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - wyślij zdjęcia - dobrze byłoby, aby były chronologicznie ponumerowane :D poszukam muzyczki i zrobię filmik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was kochane. Ja dzisiaj połowę czasu w pracy spędziłam na polu golfowym. Bez komputera, bez komórki, bo padła mi bateria. Normalnie byłam odcięta od świata. Jeszcze pogoda taka sobie nieciekawa, ale jak przyjdzie maj to będzie sama przyjemność tam jeździć. Byłam tyko gościnnie ale kto wie, może jak parę razy pojadę to się wciągnę :-D Zaraz pędzę na ćwiczenia, zaglądnęłam tylko dać znać, że o Was myślę i pamiętam no i ciekawa byłam czy Rebeka po tej nocy występuje jeszcze jako dwupak :-) Ja tak samo pomyślałam ja Kaszubka, że do tej daty 8.03. należy dodać 14 dni i uzbroić się w cierpliwość. Buziaki dla wszystkich, może po ćwiczeniach zaglądnę, a raczej na pewno zaglądnę z wiadomego Powodu:-) ale nie wiem czy będę miała siłę coś napisać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozno-popludniowo :-) Elisa 🌻 - jak mam wybierac to wole sex ;-) :-D Rudamaxi 🌻 - biedna malutka :-(... Wyobrazam sobie te lzy :-(... Mam nadzieje ze ladnie sie zagoi ... A Ty jako blondi... no, no musze przyznac ze bardzo ladnie... ale chyba wole Cie na rudo ;-) :-). A zdjec nigdy dosyc :-) !! Ania 🌻 - skladaj raport ;-) Erato 🌻 - zawsze mowilam ze obrotna babka z Ciebie i umiesz sama zatroszyc sie o swoje sprawy :-) Duza 😘 dla syna :-( na szybkie wyzdrowienie ! Rzena 🌻 - sliczne zdjecia :-)... az mi sie Hiszpania przypomniala i... zatesknilam :-) Wesola 🌻 Kaszubko 🌻 - az tyle czekac nie bedziemy ;-)... gdyby nic nie ruszylo do tego czasu, to w niedziele rano mam sie stawic w klinice na badanie... i moze mnie jeszcze wypuszcza, ale w najlepszym wypadku tylko na 48 godzin :-) a pozniej juz biora sprawy w swoje rece :-) Soczek brzoskwiniowy od Erato w lapke i... na kanape marsz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌻 - nie widzialam CIe :-) Fajna masz prace, to na narty, to na golfa :-P... nie ma tam u Was wolnego miejsca ...? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam sobotnio 🌻 nie wiem ,ale wczoraj chyba poszlam spac szybciej niz moje kury,ale miałam taki troszke ruchliwszy dzien niz zwykle i chciałam tylko chwilke odpoczac ,ale obudziłam sie o 1 jak maz wrocił z treningu :) ;) widzialam na poczcie sporo przesyłek ,ale ze przez weekend komp jest raczej do dyspozycji rodzinki ,zostawilam sobie ogladanie na poniedziałek.. Rebeko,Erato...wejflasz to taki wywar z wszystkiego co gotuje sie do wyrobow,skrawki miesa ,płuca,nerki,glowa(bez oczu) itp.mozna potem na tym zrobic dobra zupe zymloki...to po polsku bułczanka czyli cos takiego jak krupnioki tylko zamiast kaszy jest bułka ,troszke watroby i nie ma krwi,jest taka biała... A sasiad to własnie ten sam ;)...jak widac nie tylko biega bez koszuli po ogrodzie;) To na dzisiaj tyle,bo reszta czeka :(...zycze miłej soboty a jutro pewnie znowu zajrze ;czy sie nic nie zmienilo;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Patryk ogląda jakieś bajeczki w TV... :D a ja czekam na telefon.... prawdopodobnie za kilka dni już skuter będzie w domu... jak ja nie znoszę czekać buuuuu Wczoraj wysłałam Wam dwa moje filmiki... zajrzyjcie na pocztę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie nie pisałam długo ,bo mam problemy ze zdrowiem .Latam po lekarzach i robie wyniki .Narazie niewiedza co mi dolega nerwica napewno a co dalej to bóg raczy wiedziec.i od poniedzialku na nowo ,az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam czy ja juz zostałam ciocią.Bo mam przeczucie ze tak!!!!!! sprzatalam jak glupia i teraz nawet nie mam sily jesc kolacji,ale dzieciaki juz spia ja wykapana wiec moge odsapnac,jeszcze zaplanawalam depilacje nóg ale cos cienko to widze :roll: A moja mama ma krecz karku :OI musze wam powiedziec ze dostalam mega wielka prymulke na Dzien kobiet od syna a niunia dostala od brata biała frezje szkoda ze nie mam kliszy w aparacie bo slodko wygladali jak jej Konrad wreczal ta frezje a ona taka rozanielona patrzyla w niego i sie do niego przytulala a potem dlugo ja nosila i wachala ze myslalam ze nie bedzie co wstawic do wazonu;) Mamuska fluidy zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ❤️ też to samo sobie pomyslałam hihiihihi jeszcze troche poczekajmy.... do poniedziałku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!!! wiadomość którą otrzymałam o godz. 15.42 w dniu 7 marca 2009 (więc pododawać sobie i poodejmować godziny:D ) cytat sms\'a Rebeki: \"Mam 4 godziny, 47 cm i na imię Alice:) Pozdrawiam wszystkie topikowe ciotki w imieniu własnym i od szczęśliwych rodziców :-* . Do \"zobaczenia\" za kilka dni!\" koniec cytatu:) uznałam że trzeba to Wam przekazać natychmiast po nawiązaniu kontaktu z netem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrrraaaa !!!!! już mamy pierwsze dzieciątko :D 🌼 Buziaczki dla maleńkiej Alice 👄 i dla Jej mamy ❤️ i gratulacje dla rodziców 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to najszczersze gratulacje dla rebeki a reszcie pań w dniu ich święta moc 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelkie zyczenia rodzcom i malenswtu zaraz przekaże :) Dostałam gozdziki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne gratulacje dla szczęśliwych rodziców!!!! ❤️ 🌻 👄 Jednak ta ich córeńka bardzo punktualna i ułożona jest, nie kazała na siebie długo czekać :-D Ale się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Heh ma sie nosa nie...:D Rebeko duzo szczescia cie teraz ogarnia na raz wiec zycze ci mądrosci rodzicielskiej i trafnych decyzji w wychowywaniu córci.Przyjmijcie z mężem nasze gratulacje .A Alice niech sie zdrowo chowa i niech daje jak najwiecej radosci swoim rodzicom i byś dawała im jak najwiecej satysfakcji. [url=http://www.glitter-graphics.com]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1817/1817750pthntc3gho.gif I prosze o dokladne wycalowanie malutkiej po spopkach od rudej ciotki Przyjmijcie zyczenia baby moje kochane małe i duże od drugiej baby.Niechaj dzien caly bedzie radosny.Bądzcie radosne i aby do wiosny!Szczęścia życzę wam i sobie i kobietom w całym globie, by marzenia się spełniły i nas chłopy wyręczyły! My dziś drinki i i kaweczki - nasze święto dziś Dziewczynki ;) http://www.floristone.com/flowers/products/D3-4038.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno dzieciątko już mamy - teraz zacznie się kibicowanie dwóm następnym maluszkom ❤️ 🌼 __ __███████______███████ ___██__♥___███__███____♥__██ __██_____♥___██_██_♥__♥__♥_██ __█__♥__♥__♥__███____♥___♥___█ __█_♥___♥____██_██_♥___♥__♥_█ __██__♥____♥_████____♥____██ ___██____♥____███__♥___♥_██ _____██_♥___♥__█_♥___♥__██ ______███_♥___♥___♥___███ ________██__♥___♥__♥_██ _________██___♥__♥_██ ___________██__♥_██ _____________██_██ _______________██ To serduszko dla Was 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurka, wiedzialam! Jak mi sie laptop rozpiepsyl i dostepu no netu nie mialam to Mala na Swiat przyszla!!! No to te Trzy S-ki jednak przydatne ;) :D:D:D ❤️ Alice ❤️ nasz maly Skarbie, witaj po tej stronie!!!! Oby Ci zawsze slonce w zyciu swiecilo 😘😘😘 w pupunie! Rebeko, mam nadzieje, ze ty czujesz sie dobrze i juz opanowalas (wraz z M) instrukcje obslugi ;) Wszystkiego najlepszego dla Nowych Rodzicow i duzo radosci z Pociechy! A dla Was Drogie Panie, spoznione zyczenia wszystkiego co tylko najlepsze, Piekne Kobietki Moje! acha, ja zadnych kwiatkow nie dostalam - niby dzien kobiet zostal \"wywalczony\" tez i przez feministki angielskie, ale tu sie tego swieta nie obchodzi, a moj biedny M wczoraj kladl podloge na poddaszu, rozwieszal mi pranie w ogrodzie, oproznial zmywarke, i dawal przy tym duzo caluskow :) Rzucam sie w wir pracy, nareszcie do mnie dotarlo ze nie pozostalo mi wiele dni w biurze a mam mase rzeczy do wykonania przed szkoleniem mojej zastepczyni (ktorej tak w nawiasie jeszcze nie znalezlizmy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz po rozmowie z kwiaciarkami:) Chyba bedzie stroic moja kolezanka http://www.kwiaciarnia-u-basi.pl/ jeszcze do niej zadzwonie by ponegocjowac cene bo jest 49 dzieci a strojenie kosciola 1500-2000 PLN Ale czego sie nie robi dla naszych dzieci Jest jeszcze jedna opcja by ubrala kosciol ta osoba co stroi zawsze ale jej nie zawsze wychodza bukiety i trzeba bedzie jechac o 5 na gielde kwiatowa by jej przywiezdz wszystko,pewnie nikomu sie nie bedzie chcialo jechac a moj srodek lokomocji to moje autonogi Czekam na mamcie jak wroci z Viki ze spaceru a potem lece z nia do lekarza trzymajcie kciuki by szycie nie bylo potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wczoraj kwiatków też nie dostałam... za to była bombonierka od męża 🌼 i calutki dzionek był bardzo miły :D Ruda 🌼 to trzymam kciuki ❤️ będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zpowrotem,najpier rejestracja pani kazala mi isc do chiruirga wiec z wozkiem na polpietro u chirurga....\" ma pani skierowanie? Jak nie to prosze najpierw isc po skierowanie\" Wiec z wozkiem po schodach na dol do rejestracji by dali mi zeszyt Viki i do lekarza do dzieci zdrowych czyli do innego budynku dobrze ze tam jest podjazd bo juz mialam zadyszke po dzwiganiu wozka z Viki :wink: ,tam naszczescie byla moja kolezanka wiec skierowanie wypisala szybko i zaniosla do lekarza tylko do podpisu.I znowu spowrotem do pierwszego budynku i heja z wozkiem na polpietro chwilke poczekalismy i pani chirurg nas poprosila wyogladala i mówi mniej wiecej tak....\" o widze ze rosnie moja zastepczyni,pani corka zrobila to co trzeba bylo zrobic juz o wiele wczesniej ,Wiktoria miala za krotkie wędzidełko ktore by jej przeszkadzalo w prawidlowym otwieraniu buzi czy to przy jedzeniu czy przy mowieniu.Rozrywajac je sobie dokonala sama zabiegu ale jakze precyzyjnego zostawila tyle ile trzeba bylo :wink: I teraz albo obetniemy to co wisi i zalozymy jeden szew albo sie pani wstrzyma i dziecko rosnac powinno sie tego pozbyc poprzez faze rozwoju powinno sie to rozciagac do momentu zaginiecia jesli to nie nastapi co malo prawdopodobne to wtedy mozna obciac i zalozyc szew w zaleznosi od potrzeb.Ja bym sie wstrzymala z obcinaniem...\" Wiec ja sie wstrzymalam :lol: I uhahana wrocilam optymistycznie nastawiona do domu teraz niunia spi.a ja sie biore za porzadki przed przyjazdem G.Ide sprzatac Konrada pokoj. Kaszubka dziekuje za kciuki byly bardzo pomocne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - tu akurat pasuje powiedzenie "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" :D Już po raz trzeci zablokowałam sobie pocztę - znów przekroczyłam dobowy limit wysyłania wiadomości... i to z własnej głupoty - mogłam przecież codziennie rozsyłać pliki, które otrzymuję, a nie wszystko jednego dnia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×