Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wpadam to między jednym a drugim liściem kapusty nie chce mi się wychodzić na ziąb i deszcz. Znajduję preteksty wciąż by oddalić wyjście na zakupy. Stanowczo wolę upały. Proszę włączyć mi słońce ażeby ogrzało i osuszyło ziemię. Wczoraj był dzień matki i naszły mnie refleksje i wspomnienia. Moje dzieci nie zdążyły poznać swojej babci :( Mam pyatnie: czy może któraś z Was używa worków próżniowych do przechowywania pośceli bądź odzieży? Chciałabym poznać opinie na ten temat. Wprawdzie już zamówiłam ale, dobrze wiedzieć co iini sądzą o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 dobrze ,ze lepiej sie poczułam ,bo nie wiem czy dałabym rade pojechac po usprawiedliwienie do mamy :).... u mnie tak jak u wiekszosci pada,pada i pada i bardzo dobrze :)... moje samopoczucie w miare sie ustabilizowalo,a co za tym idzie musiałam nadrobic pranie ,prasowanie itp. ,a jak juz bylam w ruchu to oczywiscie i apetyt mi sie poprawil na tyle ,ze upieklam sobie z okazji dnia matki ciasto z rabarbarem....;)pycha ,jeszcze troszke zostalo wiec prosze sie czestowac.... przedwczoraj w nocy mielismy niechcianego goscia :)...i potem cały dzien wszyscy chodzili zli i wsciekli....niestety odwiedzil nas lisek i z 20 kilku kur ,zostaly 2 sztuki...w tym pisklaczek ,ktory chodzil wczoraj po podworku i cały dzien szukal swojej rodzinki... u nas taka okolica ,ze ciagle jakies klopoty ze zwierzatkami...lis nawet w ciagu dnia i przy ludziach wynosi kury,sroki porywaja male gesi,a dziki i sarny robia\"porzadek\" na polach:( w tym roku juz 2 raz musimy podsiewac kukurydze ,bo 70 % jest zniszczone... do tego wszystkiego jeszcze pokazała sie puma i tez daje sie we znaki....niestety ludzie wcale lepiej sie nie zachowuja ...rybacy np.potrafia po wsodzacym zbozu jezdzic autem,albo cale worki smieci wyrzucac na płyty obornikowe:(...szkoda gadac !!!.... troszke ponarzekałam za co przepraszam .... wczoraj bylam tez swiadkiem \"cudu\" :D...moj maz ,bez zadnego przymusu zaproponowal mi wieczorkiem spacer...powiem Wam,ze szczeka mi opadla,bo u niego to chyba na palcach jednej reki mozna by zliczyc takie propozycje.... chociaz nogi mnie bolały nie odmowiłam i bylo bardzo romantycznie,swiecil ksiezyc,bylo cieplutko i spokojnie,(no troszke okoliczne psy na nas szczekały :D)...szkoda ,ze tak rzadko miewa takie pomysly.... ok tyle na dzisiaj,bo z corka musze jechac na zdjecia,a przed tym zdalo by sie naszykowac cos na obiad...pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie,a Kaszubke prosze ,zeby zajrzala na poczte to jeszcze posle kilka zdjec z proba o zmiejszenie ,a potem rozesle je juz dalej.....🖐️ miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Annapo🌻ładnie Ci z brzuszkiem;) kaszubka🌻dziękuję za zdjęcia annapo:) Przepraszam ze nie napiszę więcej ale muszę wykorzystać ze mam spokój w pracy i się pouczyć na egzamin sobotni Trzymajcie kciuki,papapa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 27 prawda? zglaszam sie do raportu, bo ja tez trudnosci bym miala z usprawiedliwieniem ;) Goju, jeszcze plecaczek z przodu nosze, i to dosc pokazny. Moja milczenie spowodowane chyba przemeczeniem - dopoki musialam dojezdzac do pracy i ogolnie gonic dookola na przyspieszonych obrotach to bylo ok, ale jak tylko sie zatrzymalam to kurka zmeczenie mnie dopadlo :o tak ze przez weekend (a u nas byl dlugi bo poniedzialek byl tez wolny od pracy) ucinalam sobie czeste drzemki :) a poza tym ostatnio cos tez weny nie mam ... niestety Rebeczko, wg mnie Alice rosnie, zazwyczaj tak jest ze dzieciaki maja takie dnie rosniecia, wtedy tylko jedza i spia. Nie ma sie czym martwic :) A ja znowu otrzymalam niezbyt dobre nowiny, otoz brat mojej mamy, ten co czeka na przeszczep serca, tego przeszczepu miec nie bedzie bo mu wykyli wczoraj raka na nerce ... wiec teraz go zostawiaja na powolna smierc. Ach, cykl zycia... Annapo, wiem ze to dla was klopot ale jak tak czytam o tych zwierzakach dzikich to mnie sie wydaje wspaniale :) wg praw natury. Caluski dla Brzusia! Dalej nie znasz plci? Ruda, eh, ty zdolna lasko!!!! Oczywiscie takich zaproszen sie nie odmawia!!!! No i nie moglo byc tez inaczej, bo jablko daleko od jabloni nie spada, wiec specjalne caluski dla Konradka!!! teraz spadam trzec ziemniaki na placki bo za mna od kilku dni chodza Acha, chcialam tylko powiedziec ze u nas z malenstwem wszystko w porzadku ladnie ulozona glowka w dol (ale jeszcze nie w kanale, ale polozna mi dzis powiedziala ze powtorne ciaze do kanalu schodza dopiero w ostanim momencie), moje cisnienie znowu ksiazkowe, wiec od nowa jedziemy na nadzieji porodu naturalnego :) A termin mam na 15go czerwca ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ❤️ ja daję sobie głowę uciąć, że Annapo będzie mieć chłopczyka :D Cykl życia, czy bezduszność pewnych ludzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie wieczorowo ... widze ze lista pomogla :-) Wiedzialam ze moge na Was liczyc 😘 Kaszubko (kwiat] - Macius slodziak :-) Duza 😘 dla Niego !! Dziekuje za przeslanie zdjec 😘 Rybko 🌻 - co do workow to nie pomoge, niestety... ale ciekawi mnie Twoja opinia jak juz je wyprubujesz bo sama sie nad tym zakupem zastanawialam. Ania 🌻 - ladnie wygladasz :-)...brzuszek juz pokazny :-) No widzisz, cuda sie zdarzaja :-D... Ze mna tez M na spaceki pod koniec latal... ale dlatego ze chcielismy troszke sprawe przyspieszyc ;-)... Moze Twoj M tez...? :-D Tak opisalas Wasza \"przygode\" :-O ze az zal mi sie zrobilo pisklaczka .. :-( ;-) Dea 🌻 - musisz odreagowac caly stres i zmeczenie z ostatnich tygodni wiec wcale sie nie dziwie ze czesto spisz. Jesli tylko masz juz wszystko przygotowane do szpitala i na powrot do domu to najwazniejsze, reszta sie nie przejmuj... nawet nami ale od czasu do czasu pomachaj ;-) Straszne te wiesci dotyczace Twojego wujka :-(... Twojej mamie tez musi byc strasznie ciezko ... :-(A z Alice tez mysle tak jak ty :-)... bo w tym czasie kiedy nie spi jest wesola i ma apetyt wiec raczej nic jej nie dolega. Przeczekamy, jeszcze bede marzyla o takim spokojnym dziecku :-D She 🌻 - bede trzymac kciuki... choc wiem ze nie potrzeba bo swietnie sobie poradzisz :-) Rudamaxi 🌻 - 🖐️ Tyle ma dzis... jak kogos pominelam to przepraszam i posylam 🌻 ... zmykam pod kolderke :-) 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Stawiam kawę, ciacho i spadam. Życzę miłego, słonecznego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Od razu mowie ,ze najpierw wysłałam poczte z fotkami a dopiero potem weszłam na kafe i widze ,ze Kaszubka juz mnie wyreczyla;),wiec co niektore osobki moga byc \"uszczesliwione\";) podojna porcja moich podobizn...mysle jednak ze to przezyjecie :D ;) She🌻 trzymam kciuki za egzaminy,a co do brzuszka to cpredzej powiem ze jemu ładnej ze mna ,bo jak sie poruszamy to najpierw on a potem dopiero ja ;)... Kaszubko🌻 dzieki za cala prace dla mnie ,nie wiem jak Ci sie odwdziecze ale na pewno mozesz zyczyc na moje dobre fluidki i punkty za dobre uczynki zapisane w niebie ... Dea 🌻 no,no to u Ciebie juz bardzo blisko ;)...spij i wypoczywaj ile sie da ,bo jak wiesz to niedlugo cały zapas energii sie przyda :)... A co plci,to ja coraz bardziej sklaniam sie ku chłopakowi ,ale na ostateczne potwierdzenie sobie spokojnie poczekam... Bardzo mi przykro z powodu Twojego wuja,mam tylko nadzieje,ze lekarze pomoga mu na tyle ile beda mogli...napewno ciezko zniesc takie wiesci pomimo tego ,ze niby wiemy ze kazde z nas kiedys musi odejsc z tego swiata... Rebeko🌻mysle ,ze jesli by to zalezalo od mojego M to ja bym jeszcze długo byla w ciazy...On juz wie ,ze taki bobas to nie tylko sama slodycz ale tez spore wyrzeczenia.... moj pisklak tylko do poniedzialku bedzie samotny ,bo juz mu zamowilam nowa rodzinke i mam nadzieje ze chociaz troszke bedzie mu lzej :) Goju🌻 ja Cie tylko prosze nie prezsadzaj z tym ruchem,bo licho nie spi! Rudamaxi🌻 z calych sił trzymam kciuki ,i mocno wierze ,ze bedzie ok... ok na razie tyle ;)...pozdrawiam i milego dzionka zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Pada - mąż wybrał się do ogródka i teraz usiłuje przeczekać deszcz hihihihi ale nic nie zanosi się na to, ze przestanie padać :D Ruda ❤️ ja również trzymam kciuki... Annapo ❤️ dla mnie to zabawa - już opanowałam w pewnym stopniu obróbkę zdjęć :D Dla wszystkich 👄 złości mnie deszcz, bo muszę być w domu - nie mam przez to dobrego humorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Wam tylko pomacham ... Wszystko u nas w porzadku tylko jakas taka oklapla jestem ;-)... nic mi sie nie chce :-P ale obiecuje poprawe ;-) Papatki 🖐️ !! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :-) Rudamaxi 🌻 - jakie wiesci przywiozlas ze szpitala ? Ania 🌻 - milych widokow nigdy za wiele ;-)... ciekawa jestem jak namowilas Tojego M do tych przeieranek ;-) Kaszubko 🌻 - moze dzisiaj bedziesz miala sloneczny i wesoly dzien bo poslalam do Ciebie slonko... :-) U nas zapowiada sie sliczny dzien : bezchmurne niebo i juz teraz jest 14°C , a w dodatku przed nami dlugi week-end... no i mama wraca juz za 6 dni :-) wiec od rana mam dobry humor :-). A teraz stawiam na na stole termos z kawa, grzanki, konfiture i soki ... zyczac mlego dnia :-) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest !?! Jedna Wesola 🌻 na posterunku ? Ja wlasnie pichce obiad i czekam na M... Alice slodko spi i pewno sie obudzi jak tylko tatus prog przestapi ;-)... madra dziewczyka :-D. A tak tytulem anegdoty... M mial wczoraj swoj "kupkowy debiut" :-D... akurat wyszlam z domu i tatus musial umyc i przewinac :-D Do tej pory jakos mu sie udawalo, bo wprawdzie przewija bez problemu ale jakkos tak sie skladalo ze przy kazdej kupce bylam w domu i zawsze mnie wolal ;-) No i oczywiscie poradzil sobie swietnie... widac jak przycisnie ... :-D :-D Mam nadzieje ze nie jestescie wlasnie przy obiedzie ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale dzisiaj cisza na topiku. Pewnie wszystkie panie śpią :-) Annapo 🌻 dziękuję za zdjęcia. Ładnie wyglądasz, dzieci również, ale M Was pobił. Ma taką cudną kieckę ;-) W pierwszej chwili pomyślałam, że to może być on, ale później przypomniała mi się pani naczelnik poczty z naszego osiedla, która zawsze miała dość duży wąsik i zwątpiłam :-D zdecydowałam, że nie będę komentować, bo może to Twoja sąsiadka jakaś :-) ale jak inne dziewczyny zdemaskowały Twojego M, to już wszystko wiadomo. Kaszubko 🌻 nie było Cię dzisiaj cały dzień, czyżbyś miała ładną pogodę? Słyszałam w radiu, że nad morzem świeci słońce. Rebeko 🌻 gratulacje dla M, że poradził sobie z tak poważną sprawą :-D No to teraz jak już pokazał, że potrafi, to ma przechlapane :-D Rudamaxi 🌻 ja również trzymam mocno kciuki i mam nadzieję, że wszystko jest dobrze. Daj znać. She 🌻 trzymam kciuki. To już ostatni egzamin? Rybko 🌻 o tych workach nie słyszałam, więc nie pomogę. Już zdrowa? Dea 🌻 trzymam kciuki za poród, żeby obeszło się bez cc. Bardzo mi przykro z powodu Twojego wujka. Aż się nie chce wierzyć, że to się dzieje naprawdę. Może jednak coś się jeszcze da zrobić. Erato 🌻 jak tam sprawy, idą ku lepszemu. Życzę Wam tego z całego serca. Rzena 🌻 odezwij się kochana. Posyłam całą masę dobrych fluidków. U mnie zimno i mokro. Miałam wczoraj pracowity dzień i dzisiaj kontynuacja. Jak wracałam do domu ok.15-tej, to myślałam, że zasnę za kierownicą. Ale udało mi się dojechać i jak tylko weszłam do domu, to pomyślałam, że wyszoruję łazienkę, ale byłam taka zmęczona, że sama siebie skarciłam za te głupie myśli, wyciągnęłam kocyk i zapadłam w sen. Teraz siedzę, piję drinka i nie mam zamiaru nic dzisiaj robić. No może jeszcze spróbuję wina, że o zimnym piwku nie wspomnę :-) w końcu pogoda taka barowa, a humor mój pozostawia wiele do życzenia. Jak któraś chętna to stawiam wszystko na stole i proszę się częstować. Buziaki dla wszystkich, idę szykować dzieciom kolację, bo później mogę nie trafić do lodówki :-D i postaram się jeszcze zajrzeć do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Goja - słońce świeciło, ale był również wiatr... i mąż miał jakieś swoje sprawy... tak więc byłam w domu ze zmiennym humorem :D nawet na topik jakoś nie miałam ochoty wejść. Odwiedziła mnie najstarsza trójka wnucząt - tematów do rozmowy było sporo... dobrze, że rozmawiają ze mną o pewnych życiowych sprawach... że mają do mnie zaufanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko czyli miałaś dzisiaj miły dzień. To fajnie, że masz taki dobry kontakt z swoimi wnukami. Często myślę, jak to będzie z moimi dziećmi kiedy będą starsze, czy będziemy potrafili ze sobą tak rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim spokojnej nocy i chyba zanurzę się pod kołderkę :-) Miłego weekendu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o poranku :-) Goja 🌻 - dawaj zdjecie na kanapie bo nie uwierze !! Kaszubko 🌻 - dzis postaram sie juz bez wiatru poslac ;-) Zycze milego dnia, kochane 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rebeko Ty ranny ptaszku :-) nie mam zdjęcia, nie pomyślałam, że ktoś będzie żądał dowodów :-D A dzisiaj już jestem wypoczęta więc zaraz po śniadanku podwijam rękawki i zaczynam sprzątanie :-) U mnie zimna i mokra cd. Życzę wszystkim miłej soboty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Goja 🌻 - nie jestes odosobniona, ja tez od rana ze szmata biegam :-D Tatus sie zaofiarowal ze na spacer z mala po obiedzie pojdzie :-)... zeby mamusia mogla spokojnie posprzatac :-O... No coz, lepsza taka pomoc niz zadna :-P ... Wracam do szmaty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Znów w kratkę - i słońce i zachmurzenia.... wiatr słaby - chociaż to dobre :D Goja - wszystko zależy od Ciebie - jeśli w odpowiedni sposób rozpoczniesz z dziećmi rozmowy ... Przed chwilą odebrałam telefon - Piotrek przyjedzie :D znów popołudnie będzie zajęte i fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham 🖐️ nawet nie wiem gdzie te ostatnie trzy dni uciekly :o wiecie co? Od wczoraj wieczorem mamy spowrotem nasz salon!!!! dzis jestem za to zmeczona bo oczywiscie musielismy siedziec przed tv narescie na naszej wersalce, z wyciagnietymi nogami (jak tez i trzeba!) az do 1szej :o no a dzis pobudka troszke za wczesnie byla ;) Dziewczyny, z moim wujem to niestety duzo nie da sie juz zrobic. Mial miec przeszczep serca, bo jego serducho slabe i niewydajne, no ale rak go nie kwalifikuje na przeszczep; natowmiast slabe serce nie kwalifikuje go na jakakolwiek terapie przeciw rakowa ... bledne kolo. Robia jeszcze badania zeby znac dokladnie sytuacje ale doktorzy kreca glowami. Jest pod doskonala opieka, nie mozna powiedziec ze nie. Mysz jest juz 3latka! Kurka jak to szybko leci!!! Aniu slicznie wygladasz, wiesz a czasami chcialabym byc ciagle w ciazy jak mam tak dobrze wygladac :D:D:D a tu zobacz, juz koniec tuz tuz :) Dziewczyny, mozecie nie przesylac juz nic na moj adres pracy? Poczta automatycznie idzie do mojego zastepcy, on coprawda przesyla na moj adres prywatny ale wole zeby przedewszystkim wasze zdjecia nie wedrowaly do obcych oczu :) Narazie duze buzki, musze sie troszke pozbierac i wyjsc z Mysza - u nas od trzech dni lato!!! - chyba pojdziemy sobie na lody :) a potem do fryzjera obydwie ;) Spac i sie chce przeokropnie, chyba kawke sobie najpierw strzele - kto sie napije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ja już skończyłam machać szmatą, więc poproszę o kawkę, z miłą chęcią się napiję. Oczywiście serdeczne życzenia dla Myszki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - nie mam zielonego pojęcia jaki jest Twój domowy adres @ - kiedyś tego nie zapisałam i teraz mam kłopot - napisz do mnie z domowego - to zaraz wtedy zapiszę go sobie. Ucałuj Myszkę ode mnie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 mnie tez piatek uciekl nie wiem kiedy:(...bylismy z corka zlozyc podanie do szkoly i troszke to czasu zajelo,bo trzeba bylo odwiedzic tez lekarza itp.....potem zakupy ,obiad i odpoczynek po tym wszystkim,ktory niestety zakonczył sie drzemka :(....a wieczorem jak mialam spac ,to sen nie nadchodzil i znowu w połowie nocy pobudka na siusiu :) i potem meka zeby troszke pospac,oczywiscie udalo sie dopiero jak powinnam wstac ;)...oj jakos wszystko na opak :) :)... dzisiaj od rana normalne sobotnie zajecia ,czyli pranie ,sprzatanie ,prasowanie obiad i teraz nareszcie na chwilke moge klapnac na pupe:)zamiast kawki podjadam czeresienki.... Dea...ja tez posiadam tylko jeden Twoj adres ,ale jak podeslesz Kaszubce ,to Ona chyba sie z nami podzieli ;)całuski dla Myszy 👄 i oczywiscie brzusia..... Goju...moj malzonek czasami gra z zaprzyjazniona orkiestra ,a oni przygrywaja na roznistych imprezkach,ostatnio wlasnie poproszono go zeby gral na takiej imprezie przed weselem ,ktora nosi nazwe polte abent(nie wiem jak sie to poprawnie pisze)...polega głownie na bałaganieniu ,tluczeniu szkla ,rozsypywaniu roznych papierkow itp w domu przyszlaej pani młodej,do tego przygrywaja muzykanci ,jest jedzonko i cos do wypicia,sa tance i ogolnie fajna zabawa i własnie na ta imprezke trzeba sie jakos przebrac,u nas niestety za pozno nam powiedzieli ,ze to o to chodzi i stroj mojego meza powstal w momencie jego kapieli ...na takich imprezkach niektorzy sie tak przebieraja ,ze do konca czlowiek nie wie z kim ma do czynienia:)... Rebeko...wielkie brawa dla meza!...kolejny wazny krok w jego zyciu;) zrobiony i byle tak dalej ,a wyrosnie na super tatę;)... jutro wraca moj syn po tygodniu nieobecnosci i powiem Wam ,ze bardzo sie z tego ciesze....juz naprawde sie za nim stesknilam i chyba nie tylko ja ,bo corka tez stwierdzila ,ze jakos tak pusto bez niego ... mam nadzieje,ze bedzie zadowolony.... Ok...pozdrawiam wszystkie panie i zycze milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×