Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

aaa, 15go koncert? Czemu Katolicy nie moga byc bardziej tolerancyjni, przeciez nie wszyscy sa wierzacy. Czy religia stala sie w PL juz musem, jak w jakims muzulmanskim kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niby jak ludzie maja spedzac czas 15go? lapiej pewnie siedziec gdzies w knajpie i popijac piwsko, tym Kosciol sie nie przejmuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca2222
Hej, a ja mam cos dla kazdego kto sie stresuje!! Tangle zabaka, bendy smile people oraz colour switch ball!!! mozecie znaleźć je na allegro!!! pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja wiem ze trudne, sama mowilam kiedys ze miedzy przyjaciolmi ani o polityce ani o religi sie nie powinno gadac ;) denerwuje mnie tylko krotkowzrocznosc niektorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowia ze male dzieci musza sie czasem wyplakac ... ja nie umiem sluszec placzu Oli, Mysz tez nie, albo zaslania sobie uszy albo podchodzi do siostry i macha jej paluszkiem mowiac "przestan plakac" :) ciekawe po kim ma to machanie paluszkiem ;) Teraz ulozylam ja na drzemke, ale najpierw musialam doczekac sie naszej kolejki do wozka, bo najpierw byl Krolik, no a potem CiccioBello .... :o wesola, ciesze sie ze butla duza, nie ma ryzyka ze po tak czestym dzisiejszym pisaniu znikniesz na pare dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) WIELIE BRAWA DLA WESOŁEJ:D!!! Wesola 🌼no i rozpisalas sie ale ja chce jeszcze poczytac:(gdzie sie podziałas słońce? a co do koncertu w swieto kościelne to moim zdanie wszystko do sie pogodzic ,rano msza św. a wieczorkiek balety...jak bym mogła sie wyrwac z miasta to tez bym tam była:Dale mam juz zajety wikend. Rebeko🌼dzieki za 👄ki dla Ciebie podwójnie👄👄👄👄 chlopaki nie wiadomo gdzie zostawili mnie dzisiaj sama i wrócą dopiero wieczorkiem tak ,wiec mam czas dla siebie i moge ponadrabiaC zaleglosci domowe itp.co do towarzystwa to sie z Tobą zgadzam ,zdarzają się ludzie z którymi nie da sie zabawić a i tak oni jako pierwsi "wtryniają"się na imprezke,ale ja sie nie przejmuje daje rade nawet z tekimi...hihi...a jak Alice sobie radzi ?Mówi już ciocia?hihi.. . Dea:D ciekawi mnie ile godzin dziennie malutka płacze pewnie nie tyle co moj syn jak był mały ,on nie robil sobie przerwy,spał tylko jak mial cyca w buzi...hihi... Kaszubko👄jak tam burza już mineła?;)ale Ci marudziłam co?👄 Erato 🌼macham i mam nadzieje że juz się pieknie opaliłaś...hihi🖐️ SHE🌼wypoczywaj ile sie da w końcu (moim zdaniem) Ty najbardziej zasłużyłaś na urlop ,tyle nauki za Tobą i przed👄oby dla Ciebie i u Ciebie pogoda się poprawiła...pozdrawiam👄a może polecisz mi jakąs ciekawą książke ?Ja teraz czytam "zbrodnia w rozmiarze XL":) Goja🌼 a to tydzień specjalnie dal Ciebie: -poniedziałek-odpoczywa sie po wikendzie -wtorek-przygotowuje sie do pracy -środa -dzień pracy -czwartek odpoczynek po pracy -piątek -trzeba się przygotować do wikendu... No i mam nadzieje że teraz juz lepiej będzie Ci się pracowało tylko mosisz wprowadzic to w ŻYCIE👄pozdrawiam...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pośmiałam się z tych filiżanek Rebeki :-D no i tych enigmatycznych wpisów - bez wpisów :-) Rebeko 🌻 widzę, że Alice to kobietka z charakterkiem, tak tatusia załatwiła. Musiał na nią jakoś krzywo popatrzeć, albo czymś innym podpaść. Pociesz M, że ja miałam przerysowaną rogówkę (wtedy co mi klej do oka wpadł) i zagoiło się dosyć szybko. Dea 🌻 wczoraj przez ten numer strony cały dzień chodziła mi po głowie piosenka zespołu iron maiden "the number of the beast" :-D Wesoła 🌻 ale się rozgadałaś :-D a co do tego koncertu, to według mnie bzdura. Co przeszkadza koncert w święcie? Przecież 15.08 to nie Wielki Piątek. Rzena 🌻 fajnie, że miło spędziłaś weekend. Ja też lubię spontaniczne wypady. Chociaż odkąd wróciłam z urlopu, to wszystkie weekendy z pierwszym we wrześniu włącznie mam zaplanowane :-) ale to wynika z tego, że weekendy są stanowczo za krótkie. Ta rozpiska na tydzień baaaardzo mi się podoba. Miałam myć okna w jednym pokoju, ale chyba nie dam rady, bo przecież dzisiaj jest wtorek, więc muszę przygotować się do pracy :-D Kaszubko 🌻 piękne są Twoje zdjęcia, z wielką przyjemnością je zawsze oglądam. Jak tam z pogodą u Ciebie, już po burzy? U mnie tylko w nocy padało i trochę rano. Teraz świeci słońce i jest fajne powietrze. She 🌻 życzę przyjemnego urlopu i pięknej pogody. 👄 dla wszystkich. Idę przygotowywać się do pracy :-D może nastawię pranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki Dzionek piekny dalej 30 sie trzyma.ufff nad morzem nie mozna wysiedziec piasek jest tak goracy ze parzy w stopy,ale za to woda ma 25 taka lubie. Wczoraj zrobilismy sobie maraton filmowy Gwiezdne Wrota Atlantyda na dzis zostalo nam jeszcze ponad 20 odcinkow,lubie ten film. Rebeko tak fajnie mam z ta plaza sama jestem zachwycona,a wracajac do koncertu to grali chlopcy z zespolu Perfekt Strangers Band,graja covery zespolu Deep Purple,wiesz ze MM ma zajoba na tym punkcie,jutro jedziemy na TNT oni graja AC DC bedzie super,lubie ich kawalki a gitarzysta daje taki szol ze ludzie az piszcza ale nie dziwie sie.Jak nasza malutka Alice,zabkuje juz bo gdzies obilo mi sie ze chyba zaczyna,buzka dla niej. Rzena ja tez lubie takie spontaniczne imprezy wtedy najlepiej wychodza,dziekuje i pozdrawiam. Kaszubko obejrzalam wszystkie fotki sa swietne i powiem Ci ze masz niezla kolekcje,wnuki urocze a jak tam burza u Ciebie,u nas zapowiadaja na dzis i az nie moge sie doczekac,lubie burze tutaj sa bardzo ladnym zjawiskiem,ale tez troche dlatego ze duzo tu robactwa i jak jest goraco to zaczynaja wlazic do domu,musze wam powiedziec ze odkad tu jestesmy mielismy juz 6 skorpionow w domu ale sa niegrozne maja co najwyzej 7 cm dlugosci,posle wam fotki bo oczywiscie musza byc,szkody nie robia cos jak uklucie osy albo pszczoly. Goju ja tez jestem za tym dlugim weekendem,chociaz zfrzeszylabym teraz jakbym powiedziala ze jestem zmeczona,chyba ze nic nierobieniem. She a co za dobra ksiazke czytasz. Dea wspolczuje pogody moj syn dzwonil i mowil ze niewesolo,ale z tego co slyszalam to wiecej deszczu niz slonca,ucaluj Myszki ode mnie i trzymaj sie. Wesola hihi malomowna,atramentu ci nie braknie to beda duze posty,piszcie bedzie co czytac. ok lece dziewczyny teraz na ogrodek po ogorki bo musze malosolne zrobic i troszke poplewic przydaloby sie,do uslyszonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 😘 jak juz te malosolne zrobisz to przeslij troszke bo to moje i M najulubiensze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 ale Ci zazdroszczę tej plaży i tego ogródka ze swoimi pysznościami. Wiecie co, ja tak się kręcę po domu i kombinuję, żeby tylko nic nie robić :-) a miałam takie wielkie plany jadąc z pracy. Może dzisiaj ciśnienie nieodpowiednie :-D zawsze tak z moim bratem mówimy, jak po jakiejś imprezie z za dużą dawką alkoholu mamy na drugi dzień kawowstręt wtedy zwalamy na ciśnienie, może jak się nie chce nic robić to też wina ciśnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to jest jedna rzecz na którą mam ogromną ochotę - zimne piwko, ale o 19:30 muszę jechać odebrać syna z treningu, więc muszę wytrzymać do 19:50. Będzie ciężko, ale będę dzielna :-D A teraz może nastawię wreszcie to pranie :-) bo jakoś samo nie chce się nastawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja👄ja stawiam zimniutki piwo... I jeszcze coś mi się przypomniało ........Jeśli masz zamiar wziąs sie za robote to usiądz i poczekaj aż Ci przejdzie .....hihi...a jak już mosisz coś zrobić to poczekaj aż zrobią to za Ciebie👄 Erato👄jesteś za daleko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, ale sie rozpisalyscie... az serce rosnie :-) Dea - rrrany, 31 kilo !?! Wiec kupilas jednak ten podwojny ...? Ja tez nie potrafie sluchac jak Alice placze :-(... a M to juz wogole tragedia :-O... Mielismy na poczatku taki "placzliwy okres"... na szczescie krotko i teraz juz dawno prawdziwego placzu nie slyszalam, tylko takie "mialczenie" ;-) i marudzenie od czasu do czasu sie zdarza, wiec mysle ze i Olence to przejdzie. Duza 😘 dla trzech slicznych dziewczynek :-) PS : az sprawdzilam w goglach co to jest CiccioBello :-D Niesamowita ta Twoja Myszka :-) Rzena 🌻 - "ciocia" jeszcze nie mowi ale chyba przedwczoraj z lezaczka dolecialo mnie "amama"... wiem ze to calkowicie nieswiadome i zbieg okolicznosci ale i tak sweeeet :-) Choc tak do konca nie jestem pewna czy zbieg okolicznosci :-P bo M ciagle do Alice nawija i podpowiada jej "mama"... smialam sie ze juz Ja uczy kogo ma wolac jak sie obudzi rano :-D Goja 🌻 - no i co ... juz po pifku ;-) ? Ulzylo ...? :-D A nad filizankami nadal pracuje :-D, ale kafe nie lubi "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No isame widzicie !!! Chcialam Wam tylko pokazac jakiego znaku kafe nie lubi i znow ucielo... tylko ze ja taka sprytna ;-) :-D ze posta sobie skopiowalam, hehe ... Wiec ciag dalszy :-) : Wesola 🌻 - rrrany na placki sie spoznilam :-( !!! Mam taka ochote a tak mi sie nie chce ziemniakow trzec !!! Erato 🌻 - No to Twoj M mial raj :-) A Ty widze wreszcie odpoczywasz za te poprzednie lata, kiedy biegalas na przyspieszonych obrotach (moze bys tam nasza Goje wziela na kilka dni ...? ;-) ) Robactwa nieznosze, brrr :-O ... i chyba dlatego nigdy do prawdziwie "cieplych krajow" nie wyemigruje. Zabkow jeszcze u nas niet :-P... choc zwiastunow juz duzo :-) Wszyscy rodzice tak tych zabkow wypatruja, a w sumie to nie ma sie do czego spieszyc bo im wczesniej wyrosna tym wczesniej wypadna :-D Kaszubko 🌻 - nie wierze ze ta burza tak dlugo :-P ;-) Wzielam sie za sortowanie zdjec ... syzyfowe prace :-P... sprawdzilam : mam 1096 zdjec i najchetniej bym wszystkie do albumu wsadzila :-D Bedzie problem :-D :-D bo do albumu "tylko" ok 180 -200 wchodzi :-D Zycze milej nocy 😍 ... mam nadzieje ze nie spedze jej przy kompie :-D PS : ciekawe jak tam u Ani... mam nadzieje ze pogoda ;-) Im dopisuje i szybko i sprawnie wszystko idzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam paskudny dzień - była jeszcze jedna burza - w domu - z synem... jestem psychicznie zmęczona. Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranne, radosne "DZIEN DOBRY" :-)... i kawa : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... dzis juz nie kombinuje ;-) bedzie jeden rodzaj filizanek a te leworeczne sobie tylko odwroca :-P Zycze milym paniom wszystkim milego dnia ... u nas bezchmurne niebo i ma byc ok 30°C... zyc nie umierac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja fizycznie odpoczywam ale psychicznie nie:( Jak już chyba wspominałam wcześniej moi rodzice mają prawną opiekę nad trójką dzieci mojego brata-chłopcy 4 i 6 lat, dziewczynka 2 latka. Chłopcy jak chłopcy łobuzują co chwilę a dziewczynka jest opóźniona, nie mówi, dopiero jakiś czas temu nauczyła się chodzić, nie można jest spuścić z oka bo wszystko bierze w raczki, nie słucha co się do niej mówi i jest nadpobudliwa. Moja mama ma swoje lata i nie daje rady psychicznie bo ciągle krzyczy na nich:( a ja tego muszę słuchać. Najchętniej wychodziłabym codziennie gdzieś z domu ale teraz pogoda nie dopisuje a poza tym kasy nie ma, nie mam tez tu żadnych znajomych, wszyscy powyjeżdżali za granicę, ech...szkoda gadać:P Zamiast cieszyć sie z urlopu to ja od rana narzekam:P Ja leniuchuję a annapo przy żniwach zasuwa i jeszcze musi przy 3 dzieci obrobić:) Zapowiadają ładny weekend to na plażę ucieknę a teraz pójdę może sobie na bulwar z książką- o ile deszcz nie zacznie padać. Czytam teraz "Pięć ćwiartek pomarańczy" Joanne Harris, ale polecam książki Paulo Coelho- ostatnio czytałam "Nad brzegiem rzeki Piedry usiadłam i płakałam" oraz "Pielgrzym" zanim zaczęłam studiować to też tego autora czytałam, na razie chyba wszystko przeczytałam co napisał. Jak macie coś do polecenia to chętnie skorzystam, ale nie lubie kryminałów, raczej takie obyczajówki które czyta się dobrze;) pozdrawiam i do następnego postu;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - Twojej mamie wspolczuje :-(... pewno nielatwo zachowac spokoj przy takim dziecku i jeszcze z dodatkiem dwojki chlopcow ktorzy sa w takim wieku ze musza sie wyszalec.. a Ty, slonko, jeszcze troszke i bedziesz sie cieszyc i odpoczywac U SIEBIE :-)... to juz ostatnia prosta :-) Z ksiazkami jestem daleeeeko w tyle :-O, wiec nic nie doradze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szybko ta stronka poszla :-)... z tej okazji paczkami Was poczestuje :-) ... z czekolada, mowie Wam : palce lizac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Zrobiło się chłodniej i co chwilę pada. She ❤️ Twoja mama wzięła na siebie za wielki ciężar.... dobrze, że sama niedługo się wyprowadzisz, ale Twoje myśli wciąż będą krążyły... od tego nie uciekniesz. Takie jest, niestety, życie. Jestem teraz w zawieszeniu... niby jutro coś ma się załatwiać - o ile mąż nie zmieni zdania... Ania ma mu pomóc w załatwianiu urzędowych spraw.. Trzymajcie kciuki.... marzę o spokoju i dobrym załatwieniu sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - kciuki mocno zacisniete 😘 !! Wesola - jaki brzuch, no cos ty, paczki to w bioderka ida ;-) :-D Qrde, ale senny dzien dzisiaj :-O... siedzialam na zebraniu i kopalam sie po kostkach i deptalam po palcach zeby nie zasnac :-P a oczy sie same zamykaly... ale pocieszam sie bo nia tylko mnie... jeszcze kilku takich zapracowanych jak ja tez tam bylo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×