Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A jednak tak bardzo intensywnie pracowac nie musze :-P... samo mi sie pracuje a ja tylko dogladam :-)... Meldowac sie dziewczyny, bo mi nudno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Melduje się na posterunku ;) Rebeko proszę się nie nudzić :) Goja rzucam linę ratunkową na wyjście z doła 🌻 A dla wszystkich 👄......i........:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słoneczka:D Annapo:D:D:D🌼tak sie ciesze i dzieki za wyrozumiałośc ,ale przyznam sie że i tak nie pamiętam jak dzidziusie mają na imie:(no ale z czasem się oswije:D She🌼ciesze sie ze TY wiedziałas o czym pisze :D,bo nie mam zamiaru nikomu wmawiać dziecka w brzuch :Dhihi👄 Kaszubko👄i jak myślisz od kiedy jest to przejście na tej zatoce?;)i zastanawiam sie dlacego nie było ono zaznaczone jako atrakcja turystyczna,wydaje mi sie ze przyciągneło by to więcej turystów do pobliskich miast ,nieprawdasz? Rebeka🌼;)jeszcze dzisiaj pokombinuje z tymi zdjęciami moze sie uda.Bedąc w Portugali kilka do Ciebie i do siostrzenicy wysłałam ale też nie doszły.Dzieki za kciuki ,bo chyba pomogły 👄mam dzisiaj szanse wrócić do domu ,no ale czeka mnie wielkie sprzątanie i raczej napewo wezme urlop na jutro by ze spokojem dojś do ładu.Zobacz w 4 dni dali rade pracując do 23-30,dzisiaj już kończą malować drzwi pokojowe ...no i MM zrobił mi kolejną niespodzianke i zamówił mi stolarza by nową kuchnie zrobił:D:D:D...ciesze sie jak dziecko bo lubie zmieniać w domu a MM nie cierpi,no ale stanął na wysokości zadania i stwierdził że jak już to już :Di chwała mu za to hihi:D:D:D A tymi niechętnymi gośćmi do picia alkocholu to chyma mosisz coś zrobić hihi...dłużej tak nie może być...hihi a ja dzisiaj wieczorkiem...PORTO:D Goja 👄❤️🌼pozdrawiam gorąco i ściskam z:D na dobry dziń i lepsze jutro ,wierze że dołek szybko minie 👄❤️🌼:D👄i uśmiechnij sie dla nas...prosze... Dea🌼i macham🖐️ Wesoła🌼 Rudamaxi🌼 RYBKO!!!!!gdzie jesteś:(pomachaj chociaz troszke👄 Erato🌼🖐️ Miłego dzionka kochane panie...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️😘 ale szkoda gadac.... Mysz ma goraczke juz druga noc, co jej zbije to po paru godzinach powraca :( a do lekarza nie mozemy isc bo wszystkie stany goraczkowe to podejzenie swinskiej.... M wlasnie zalatwil przez telefon i juz odebral lekarstwo w razie czego sie pogorszy i bedzimy traktowac jak ta grypa.... najbardzej mnie martwi Ola bo tez ciepla mi sie wydaje choc wiem ze takie malenstwa maja wyzsza temperature ciala, jak to jest Rebeko bo juz niezbyt dobrze pamietam? Goja, z dolka prosze wylesc! Duze 😘 dla ciebie ale pomysl ze nie ma takiej sytuacji zeby sie nie rozwiazalo a najwazniejsze jest zdrowie!!!! zmykam, pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena 🌻 i tez macham :) fajnie, nowa kuchnia!!! Annapo, z tymi szczepionkami to tak jak mowi rebeka, jedyna roznica to ilosc kloc no i lzejszy portfel ... ale w PL zdzieraja, nie ma co!!! My pierwsze klocie mamy w poniedzialek na grozlice a potem 10go na wszystkie obowiazkowe, pneumo, menin, itd itp. chyba beda 2 klocia, jedna szczepionka to 3 w 1 i potem jeszcze jedna dodatkowa. za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jakoś nic mi się nie chce bo robię porządki w dokumentach, różnych papierzyskach itp hihihihi jest u mnie chyba na dłużej Pan Leń :D Rzena - trochę poszukałam w necie - droga śledziowa jest jednak od bardzo dawna. "Marsz Śledzia to pieszo-pływacka wyprawa przedzielającą Zatokę Pucką płycizną między Kuźnicą a Rewą. Przeciwko IX edycji marszu zaprotestowała oficjalnie znana na całym świecie organizacja ekologiczna WWF. Ekolodzy zarzucili organizatorom marszu, że rozdeptują Ryf Mew (zwany też Mewią Rewą) - czyli ostoję fok i wodnego ptactwa, na chronionym obszarze Natura 2000." 👄 dla Was - potem, jak już wszystko uporządkuję coś więcej popiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - biedna Myszka :-(... i biedna Ty :-(... A co do tempratury u Alex...ja malej sprawdzam temerature codziennie (termometr do pupci ;-) ) i powiedzieli mi ze powinno byc pomiedzy 36.5°C i 37.5°C ... jak jest wiecej to znaczy ze cos jest nie tak... ale drobne wahania sa calkowicie normalne bo takie male dzieci nie umieja jeszcze sobie dobrze regulowac temperatury ciala... Duza 😘 dla Was wszystkich !! Rzena 🌻 - "moje" ;-) porto juz tez otwarte :-).. moze sie wieczorem tez na kieliszeczek skusze :-)... ot, tak za pomyslne zakonczenie Waszego remontu wypije :-) Wesola 🌻 - juz sie nie nudze ... po kafe grasuje i po innych tematach tez strasze :-D Pora na obiad ...? Ide zrobic wywiad :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, dzieki, ja za chiny nie potrafie sie zmusic do wsadzenia malej termometra do pupci.... jak to zrobic? i jaki termometr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - my a mamy zwykly termometr elektroniczny z miekka koncowka... i zawsze troszke zamocze koncowke w cieplej wodzie :-) przed wlaczeniem. Nie mamy z tym problemu, ta koncowka jest naprade malenka... trzeba tylko pilnowac zeby cala metalowa koncowka byla "schowana" bo jak nie to temperatura moze byc niedokladna... Ja juz po obiedzie :-)... tiramisu przy mnie jedli a ja nie wzielam :-) taka bylam dzisiaj dzielna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam - porobiłam sporo zdjęc :D na garnek wrzuciłam dziś prawie 30 sztuk 🌼 może oglądając je będzie Wam ciut chłodniej hihiihihi http://www.garnek.pl/kama13/a Jaki tam był przyjemny wiaterek... a teraz znów upał... i znów te papierzyska powinnam przeglądać... Pan Leń szepce mi do ucha "zrób to jutro" i chyba go posłucham :D Goja ❤️ wyłaź z tego doła... bo wskoczę do Ciebie hihiihihi Rebeka ❤️ 👄 za dzielność... ja sobie nie odmówiłam - zjadłam dwa lody, a nie powinnam buuu Dea ❤️ te szczepionki brrr nigdy tego nie lubiłam. Myślę, że Oleńka tak szybko nie zachoruje - chyba karmisz ją jeszcze piersią ? Rzena ❤️ kusisz Porto, a ja mam ochotę na piwo... takie gorzkie z dużą pianką :D Wesoła ❤️ podeślij mi jakieś swoje nowe zdjęcie... i bądź na nim uśmiechnięta - ok ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...nie wiem ile mi sie uda napisac ,ale sie postaram.... Rebeko...ja tez jestem za tym zeby jak najmiej meczyc dzieci kluciem i tez wezme te platne,ale dlaczego biedniejsze mamy musza takie cos znosic...nieciekawy tez nasz swiat jak juz takie maluchy odczuwaja roznice z powodu kasy :(...a tak przy okazji kiedys nadmienilas cos o jakis plaserkach zeby to klucie mniej bolalo ,moglabys cos konkretniejszego na ten temat,mozliwe ,ze i u nas w aptece cos takiego jest dostepne ,ale potrzebowałabym nazwe...z gory dzieki.... a chrzciny mam teraz w niedziele i jak to przy takich okazjach zawsze jakies pierdoly psuja atmosfere...tym razem jeden z braci meza sie pochorował i raczej nie przyjada ,ale nie wiedza na pewno ,a ja robie obiadek w knajpce ,gdzie musze podac ile bedzie osob i nie wiem czy ich brac pod uwage czy nie... cos tam szwagierka przebakuje ,ze nie przyjada ,a znowu jak ich nie policze a przyjada ,to znowu glupio bedzie ...ach sama radosc;) w dodatku u nas zwyczajowo dzieci chrzcza w becikach,a ja tak nie chce bo mi sie maly ugotuje ,ma byc 34 stopnie,wiec staralam sie kupic mu jakis fajniejszy ciuszek i psinco nie ma niczego fajnego brr ... dopiero na roczne dzieci...to co moze mam czekac az bedzie mial roczek?....no to kupiłam cosik calego bialego i tyle...a niech se baby plotkuja na wsi,mało to razy bylam na jezykach hi,hi... Dea...ja zawsze sprawdzałam dzieciom temperature calujac w czolo,jak czulam cieplo tzn,ze jest podwyzszona,wtedy dopiero bralam termometr....ale wydaje mi sie ze Alex jakos sie ochroni przez to ze na piersi...czego zycze z calego serca...a dla siostrzyczki szybkiego powrotu do zdrowia...jeszce jedno odnosnie nietypowej pielegnacji,to moje dzieciaki jak tylko podejrzewam ,ze moga miec plesniawki to czyszcze im jezyczek pieluszka wczesniej przez nich posikana i wlasnie na ostatniej kontroli pani doktor sie mnie spytala co robie ,ze dziecko nie ma plesniawek ,bo to dosyc popularne,no to sie przyznalam i powiedziala ,ze ona tez to zna i jak sie nie brzydze a pomaga to mam stosowac....ponoc osoby chore na raka leczy sie poprzez picie moczu... i tym niezbyt smacznym akcentem sie pożegnam ,bo musze uruchomic mleczarnie....wiecie jak to fajnie jak starsze dziecko mozna wykorzystac do opieki ;)...inaczej chyba bym tyle nie nastukała...ale wszystko co dobre sie konczy.......miłego wieczor i moze jutro sie zamelduje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - plasterki nazywaja sie EMLA... i widzialam ze sa dostepne w Polsce, ale na recepte... popros moze pediatre albo moze masz znajomego w aptece to Ci sprzeda bez. I tylko nie wolno ich stosowac przy szczepionce na gruzlice... ale nie wiem dlaczego ... U nas (odpukac !!!) plesniawek niet ;-)... az sie dziwie bo Ala wszystko ostatnio do buzi pcha :-P... ale dobrze wiedziec o takiej metodzie :-) Kaszubko 🌻 - ale mi narobilas ochoty na wypad nad morze :-)... moze sie nam uda jeszcze w ktorys WE wyskoczyc... ? Alice pojadla, wlasnie sobie piszczy na lezaczku do zabawek :-D i zaraz bedziemy kapiel przygotowywac ... Zycze milego wieczoru... dzis u nas w okienku "Abyss"... ale jeszcze tu wroce, moze nasz brunecik do nas zagladnie ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ ja też w ten sam sposób sprawdzałam temperaturę u dziecka - teraz mi się to przypomniało :D Rebeko ❤️ u nas jest tak ślicznie...a właściwie było - bo teraz pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze coś - Mirek [starszy syn] dostał pleśniawki mając trzy lata... reszta dzieci miała je w pierwszych miesiącach życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, Kaszubko, czyli wszystko przedemna :-P ... Bunecika nie ma :-(... pod kolderke uciekam... rychlo wczas :-O... znow bedzie jutro problem ze wstawaniem... :-O DOBRANOC ! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na stole :-) : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> .... i lista obok lezy :-P... zapraszam tez na buleczki z czekolada :-), kolega stawia wiec prosze sie czestowac bez ograniczen ;-)... MILEGO DNIA 😍 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... poprawie jeszcze raz bo mi jakies male te filizanki wyszly :-D :-D \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> ... ... juz wiecej nie poprawiam chocby ie wiam co :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje listę i melduję, że u mnie rozpadało i do tego potężny wiatr... a mąż od 6 rana w ogródku hihihihi pewnie siedzi teraz w altance, a własciwie - jak go znam - to chyba sobie uciął drzemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Na kawę się załapałam :D Kaszubko co do zdjęć to......jakoś przestałam się fotografować......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje i kawe, nawet koslawca ;) , lapie :) Mysz znowu z goraczka dzis rano :( juz sama nie wiem co cholera jest :o u nas odpukac ale plesniawek tez niet, ani Mysz nie miala, ale bede pamietac sposob w razie czego. Aniu mowisz obsiusiane pieluszki czyli pampersy czy te pieluszki tetrowe? 😘 dla kazdej z osoban i po kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów jest słonko... a spałam ponad dwie godziny i gdyby nie Psotka - jeszcze bym spała. Za zimno - źle, za gorąco - też źle buuuu Dea - stosowałam ten dawny ludowy sposób na pleśniawki... jest to dobry lek.... z tym, że jest jedno ale - to musi być koniecznie własny mocz dziecka... innej osoby nie pomoże, a nawet może zaszkodzić. Annapo troche pisała o moczu - to prawda - picie własnego moczu leczy nawet nowotwory ponoć nieuleczalne - kiedyś dużo o tym czytałam. Pomaga również wiele innych chorób - nigdy tego nie stosowałam... ale nie wiem, czy to bym kiedyś zrobiła - jesli nie byłoby innego wyjścia. :D Mocz czasem stosuje do tej pory - gdy nic innego akurat nie mam - na otarcia, poparzenia i drobne skaleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O urynologii dużo czytałam i dużo słyszalam i wierzę w to;) Stosowałam mocz mojego dziecka na pleśniawki, po prostu wkladalam gazę do pamersa i wyciągałam po jakimś czasie a potem polerowałam gardlo synka-nic lepiej nie pomaga- uwierzcie mi,serio!!! Zdobyłam się na prywatę na moim pierwszym topiku to mowie u was tylko po krótce;) nie mogę sie doczekac mieszkania w swoim małym nowym mieszkaniu, przez 16 lat mieszkałam u rodzicow, moje dzieci mieszkały we wspólnym pokoju a teraz wszystko sie zmieni:) Fakt, że wzieliśmy kredyt na 30 lat, jedna wypłata idzie na opłaty, zostaje druga- taka sama malutka, ale czuję się jakbym złapała Boga za nogi;) Dzieci będa miały swoje pokoje-malutkie ale swoje, a my w końcu odżyjemy:D A teraz pozostaje nam być a nie miec- i tego sie trzymam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, piekne slowa, sens zycia to "byc" 🌻 i jakie piekne to zycie na wlasnym bedziecie mieli!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadalam week-end zainicjowac ;-)... wiem ze na pogaduszki tu raczej nikogo nie zastane, ale moze to i lepiej bo jakos po calym tygodniu troszke padam... moze dlatego ze poprzedni WE pod znakiem (milych ;-) ) gosci uplynal ...? No i chcialam zobaczyc czy sie nasz brunet pojawil ... a tu niestety :-(... Dea 🌻 - no i zmierzylas Alex temperature ...? A Myszka poza tym ze ma goraczke to jak sie czuje ? A Ciebie nic nie zbiera ? Duza 😘 dla Was... nie dajcie sie zadnym glupim grypom !! Chociaz ... ja jak sie przeziebilam jak jeszcze Alice karmilam to nawet sie ucieszylam ze przeciwciala odemnie dostanie :-P... wiec nie ma tego zlego ;-) She 🌻 - AMEN, kochana 😍 !!! Ciesze sie razem z Toba :-)... i juz sie parapetowy doczekac nie moge ;-) Poslij moze jakas aktualna fotke z budowy ...? Kaszubko 🌻 - "zloty srodek" zawsze najlepszy :-) ... dla mnie idealna pogoda to 26- 28°C i slonko ... chyba ze jestem w gorach to wtedy moze byc burza sniezna ;-)... ale tylko pod warunkiem ze ogladam ja przez okno :-) Po cichu licze na to ze jutro sobie troszke dluzej pospie :-P ... bo w sumie to tylko brak snu daje mi sie we znaki... ale jak ja, glupia, siedze do nocy przed okienkiem albo przy kompie to sama sobie jestem winna :-O Pozniej bedzie trzeba domek troche ogarnac, spacer, moze zakupy...? Pewno zagladne dopiero wieczorem wiec zycze SPOKOJNEJ NOCY i MILEGO WEEK-END'U !! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wy jeszcze spicie to ja kawke poranna stawiam :) Ufff, u nas lepiej, a szczescie! A bylo gorzej - wczoraj poszlam na moja kontrole do przychodni i jak babka skonczyla macac mi brzuch (nic innego mi nie zbadala...) to jej powiedzialam o Myszce i ze na moj matczyny instynkt to nie jest swinia swinska. Umowila Myszke z lekarzem na dwie godziny pozniej :) Wiec przydreptalismy a lekarz znowu ze to moze ta swinska a ja ze nie, ze ja nie :p zbadal Myszke ale tak jakos oglednie (ach ci lekarze w UK!) i mowi ze to jest wirus, ja na to ze mnie wydaje sie bardziej infekcja bakteryjna :p znowu spojzal sie na mnie ze znakiem zapytania w oczach, ale antybotyk przepisal :) kazal czekac do dzisiaj popoludniu z podaniem ale jak wrocilism z przychodni Mysz znowu zaczela goraczkowac i sie pokladac, wiec podjelam ja decyzje. Nie wiem czy i co podzialalo, faktem jest ze Mysz nie ma goraczki i przespala mi ladnie calutenka noc az do 9ej!!!!! :) Goraczke Alex zmierzylam ale w uszach ;) nasz termometr ma trwarda konczyne :( chyba sprawie sobie taki o jakim mowisz Rebeko jak to ciebie zawitam (najpierw sie musze wylaskowac ;) ). Ja nawet dobrze sie czuje, cierpie tylko na niedospanie, co jest chyba normalne w moim przypadku ;) Weekend!!! u nas jeszcze nie pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotnio.... no to dzisiaj niestety doczekałam sie i moge zaspiewac 40 lat mineło,jak jeden dzien...tak,tak szczera prawda...nawet czlowiek nie wie kiedy.... dea...dziewczyny juz wyjasniły ja tylko potwierdze ,najlepij jak tetrowa pieluszka swiezo posikana przez dziecko,ale sposob she tez mi sie podoba,bo czasami ciezko uchwycic moment kiedy dziecie robi siusiu... rebeko....ja sie chyba kiedys skusze i poswiece,zeby jednak poklikac w piatek wieczorem,bo juz coraz bardziej za tym tesknie... she...oj zazdroszcze,nawet male ale swoje jest warte poswiecen,z reszta sama wiesz jak sie zyje z kims na karku,niestety ja nie mam na to co liczyc,chociaz tez jakis sukces w tej mierze udalo mi sie osiagnac po 17 latach walki z mezem ,bo zgodzll sie ,ze zrobimy osobne wejscie,,teraz jeszcze musze tylko powalczyc by na słowach sie nie skonczyło.... wesoła...a czemu nie robisz fotek....przynajmiej dla nas moglabys sie poswiecic i cos aktualniejszego posłac,np,w bikini pod palma hi,hi... sorki,ze tak wsystko mala literka,ale ja ostatnio klikam w czasie gdy mały sobie podjada i mam do dyspozycji tylko jedna reke hi,hi....czasu malo miedzy karmieniami i potrzebny na inne rzeczy.... wszystkim duzo zdrowia,szczegolnie dei i jej dziewczynom,miłego weekendu i pewnie dopiero w poiedziałek sie zamelduje,bo jutro mamy chrzciny i raczej nie dam rady...no to pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dea,bardzo mnie ciesza te nowiny,tylko czy musimy to przyplacic guzem hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, twoje to sa dopiero NOWINY!!!! 20+20 swietujesz dzisiaj, naprawde? Kochana, niech te nastepne 20+20 beda wypelnione tylko radoscia, szczesciem i miloscia!!! Zycze ci tylko pogodnych mysli, bezchmurnych dni i zawsze pelnego portfela!!!! Ale przedewszystkim zdrowia i zeby twoi najblizsi i najukochansi zawsze dbali o ciebie i o twoje szczescie! 😘❤️ a guz boli ..... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×