Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ale mnie podkusilo zagladnac ... a tu takie wiadomosci :-) Aneczko 😘 - duzo zdrowka, milosci, rodosci i usmiechu na codzien i tylko zyczliwych ludzi wokol !!! I jeszcze wielki bukiet kwiatow Ci posle : 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 Ale sobie fajny prezent sprawilas na te urodziny :-) A na "nocne Polakow rozmowy" czekam niecierpliwie :-) ... Dea 🌻 - nie wiedzialam ze medycyne skonczylas :-D... aj, ci lekarze :-O... no ale wszystko na dobrej drodze i to mnie cieszy :-)... A laskowanie, mam wrazenie, masz juz za soba ;-)...? :-) Ja sobie dzisiaj znow pospalam do 10h30 :-), a pozniej lekka zmiana planow : tatus na spacerek :-) a mamusia do kibelkow :-O... mowi sie trudno, taki los :-P -D przynajmniej mam to z glowy u moge zaczac prawdziwy WE. Teraz czekamy az Alice sie obudzi i chyba pojedziemy poogladac jakies meble... bo mala zaczyna nam pelzac po macie ;-) i nasza polka zaczyna byc niebezpieczna... Postaram sie jeszcze zagladnac wieczorem ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Trochę późno... ale jestem :D Czekam za dzieciakami - za chwilę wpadną, a na noc - do jutra wieczora zostanie Martynka. Jakoś nigdy nie mam czasu na nudę hihihihi. Annapo - czego mogę Ci życzyć ??? ... spełnienia marzeń i jak najmniej kłopotów.... 🌼 Dea - nie zawiódł Ciebie instynkt macierzyński - tylko gratulować mi pozostało 🌼 Rebeko - wypoczywaj, póki możesz... bo już niedługo zaczniemy powolutku nastawiać Ciebie na następnego potomka hihihiihi 👄 dla wszystkich i pozdrowienia od Erato - już niedługo do nas wpadnie - tym razem na stałe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Annapo🌻 z okazji urodzin wszystkiego co sobie wymarzysz....i osobnego wejścia:D Miałam w planach jechać dzis do córki a potem zobaczyć jak buduje sie moje mieszkanko ale złapała mnie ta paskudna migrena i wszystkie plany na nic, najgorsze, że znowu nie mam moich lekarstw które sa tylko na recepte i zamowienie-bo apteki takich drogich leków nie trzymaja u siebie. Truję sie co trzy godziny aspiryną na migrenę ale to tylko osłabia na chwile ból i tak cały czas mnie ćmi. Za tydzień mam wyniki tomografii komputerowej to pójdę do mojego neurologa żeby zapisał mi dwa opakowania leków bo inaczej sie wykończę Zmykam bo nawet na monitor patrzec nie moge, pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌼 to adres apteki internetowej https://www.doz.pl/profil/i0-moj_profil Zaloguj się tam i następnie zamów Twoje lekarstwo - odbierzesz leki w aptece znajdującej się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania - sama wybierzesz tą aptekę. Jest to apteka uczestnicząca w programie "dbam o zdrowie" Minusów nie ma żadnych... a plusy - leki będą szybko dostarczone do wyznaczonej przez Ciebie apteki i sporo tańsze - za dostawę nic nie płacisz. Można zamawiać wszystkie leki - również te na receptę - wszystko dokładnie przeczytaj... dowiesz się jeszcze więcej, niż to, co napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - nie kracz, kochana ;-) ... jedna mi calkowicie wystrarcza !!! She 🌻 - trzymaj sie !! Moze do jutra przejdzie ! My objechalismy kilka sklepow i ... gucio :-O : albo brzydkie, albo byle jakie, albo cena z ksiezyca ... Qrde, ja wiem ze za dobre meble trzeba zapacic, tylko dlaczego te troche mniej dobre wygladaja tak ze do komorki bym ich nie wstawila !?? Oj, bedzie z zakupem problem :-O... bedzie trzeba troche po internecie pobuszowac ... W okienku nic ciekawego... moze sie do M poprzytulam :-P ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Jak Kaszubka mowila jestem-na stale :D zalozylam neta i moge poklikac,stesknilam sie za wami dziewczyny,ufff wreszcie. Aniu 👄 spoznione zyczenia imieninowe i dzisiejsze urodzinowe 🌼 dziekuje za fotki maluszka,jaki on cudowny. She 👄 Tobie rowniez spoznione zyczonka imieninowe i tak samo dziekuje za fotki,cora juz pannica i bardzo podobna do Ciebie..trzymam kciuki za mieszkanko,oby jak najszybciej Ci sie udalo. Kaszubko 👄 Kochana moja,kiedy ja te wszystke wiadomosci odczytam hihi,czasu mi braknie ale jakos dam rade.dziekuje 🌼 Dea 👄 Teraz obie Myszki sliczniutkie,jak ja lubie takie bobaski,zycze szybkiego powrotu do zdrowka perelkom. Rebeko 👄 Alce rosnie jak na drozdzach z tego co slysze i bardzo swietnie,mebelki kochana kupisz tylko troszke musisz jeszcze poprzebierac,usmialam sie z tych mebelek w komorce bo sama tak czasami mowie. Goju 👄 Fotencje super-laseczka z Ciebie,ja niestetyprzytylam i wylazi mi bokami ale na razie jeszcze w kompleksy nie wpadlam. Rzena 👄 Jak tam pobyt w slonecznej Hiszpanii,upal u mnie niemilosierny,nocne temperatury mnie dobijaja,ale przezyje. Rudamaxi 👄 dzieciaczki masz super,obejrzalam wszystkie fotki i musze pogratulowac -mauszki macie swietna Mame-buzka. Dziewczyny na dzis tylko tyle,jutro postaram sie opisac wszystko,jest bardzo goraco i nic sie nie chce-na termometrze 30,8 ufff a ja dopiero co skonczylam lepic pierogi na jutrzejszy obiad -mma z siostra maja wolne i beda u nas-pewnie pojedziemy nad morze- hmmmm.Dobranoc Kochane i do jutra ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Witaj ponownie Erato ❤️ Straszny upał - myśleć się nie chce.. a co dopiero pisać hihiihhi Rebeko ❤️ uważaj z tym przytulaniem.... od tego wszystko się zaczyna :D żartuję. Powoli zbieram się do wyjścia - liczę na trochę chłodu w czasie jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor :-) Erato 🌻 - 😍 witaj z powrotem :-) ... czekamy na obszerna relacje pt : gdzie bylam jak mnie nie bylo :-P :-D Kaszubko 🌻 - bo Ci za te przepowiednie palcem pogroze :-D :-D U nas dzien pod znakiem spania ;-) i spacerow... caly dzien sie wydawalo ze lada momant bedzie padac a jednak wytrzymalo :-) wiec troche swierzego powietrza lyknelismy :-) Melduje sie jutro rano z kawa ;-)... a tymczasem zycze milego wieczoru i spokojnej nocy ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tu brunet w nieco lepszej formie :-) No i co Kaszubko czekam i czekam a Ty nie wpadasz hihihi Dziękuję Wam kochane za miłe słowa. Wydawało mi się, że już z niektórymi sprawami dawno się pogodziłam i nauczyłam z tym żyć, a tu przyjdzie taki dzień, że pękam i rozklejam się totalnie. Poi co posklejałam się super glue i myślę, że na dłużej wystarczy :-D Przede wszystkim chciałam złożyć serdeczne życzenia naszej kochanej jubilatce. Wszystkiego dobrego, spełnienia wszystkich marzeń, dużo miłości i radości no i oczywiście zdrówka całą masę ❤️ Witam gorąco Erato ❤️ chyba nie masz szans na nadrobienie wszystkiego :-D my straszne gaduły jesteśmy. Kochane dzisiaj tylko tak krótko, chciałam powiedzieć, że u mnie już ok. Odezwę się jutro. Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Napisałam sie do was i sama skasowałam 😠i teraz juz wszystkiego nie pamiętam :( Aneczko 🌼🌼🌼STO LAT życze z całego serca abyś zawsze była radosna jak do taj pory...👄👄👄... i mam nadzieje że i ja to przeżyje bez stresy ,moje 30-ste urodziny były dla mnie koszmarem płakałam na samą myśl że juz 20 nie mam z przodu a goście w kwiatach 30 jeszcze poprzynosili jakby sie wszyscy zmowili hihi... Kaszubko👄tez poszperałam w necie o tym marszu i jestem zaskoczina ze tyle lat ta drogi istnieje a ludzie w niewiedzy żyli...ale teraz bedzie można chociarz popatrzec jeśli nie da sie przejśc z powodu ptactwa..no w sumie też mają prawo życ. Porto polecam :Di mam nadzieje na wirtualne zdrowie:D a browarek jak najbardziej w takie gorące i duszne dni jak dzisiaj:Dwłaśnie pije owe i wołamK🌼A 🌼S🌼Z[kwiatek[U🌼B🌼K🌼O🌼 Twoje zdrowie:D👄Zwielką przyjemnościa oglądam Twój garnek i to morze przyciąga jak magnez mam nadzieje ze jeszcze w tym roku dojade chociarz do Mielna ,bo odemnie jest najblirzej . Rebeko❤️ciesze sie że juz w urzyciu Portunio z kąd ja wezme jak mi sie zapas skończy hihi...dzieki i mmam nadzieje ze jutro skończe sprzątanie no i jeszcze nowe firanki:Duwielbiam je kupować i zmieniaćMM zawsze narzeka ze za dużo ich mam a ja zawsze pokazuje ze ich aż tyle nie mam ,ale gdy odwiedza moją mame lub ciotke to juz wie dlaczego ich w domu nie mamhihi...:D:D Erato❤️kochana Ty moja co Wy tam porabiacie że tam mało czasu masz dla n..?hihi...👄Moje wajacje b.udane i mam dla Ciebie nowe ciekawe miejsce na wakacje...:DPortugalia:d mam nadzieje że sie tam wybierzesz i w tedy sama wszystko zrozumiesz co może tak uraczyc człowieka że nie ma ochoty na prace o sprzątanie w domu po remącie ...jak juz będziesz miała stałą @ to napisz i podeśle foteczki👄 Mama E👄ale mnie zmiana zmyliła hihi...:D gorąco pozdrawiam👄 Już jestem śpiąca a moj synuś mi tu "Jona Rambo "ogłąda właśnie na canal plus leci i nie pośpie bo z tatusiem przez kino włączyli:( ale pozdrawiam reszte składu i nara :D papa...[:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 👄tak sie ciesze:d że już jepiej👄pozdrawiam i przytulam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tak na momencik bo muszę sobie wyprasowac gajerek do pracy na jutro. Bardzo za wami tesknie,ale czasu mam malutko jak wracam z pracy to niunia mnie nie opuszcza na krok,sobote starałam jak najwiecej czasu jej poswiecic,chociaż mialam tez klientke i wlasnie przed chwila napisalam jej pozew jutro wieczorkiem ma przyjsc go obejrzec Viki dalej na antybiotyku,we wtorek trezcia juz kontrolna wizyta u lekarza Konrada oboz zbliza sie do konca,i juz mi zapowiedzial ze za rok tez jedzie A ja pomalu wpadam w pracoholizm ;) ale uwielbiam swoja prace:) Anno po przyjmij moje ogromniaste szczere i z głebi goracego serducha plynace zyczenia milosci,wiecznie silnego ogniska rodzinnego i by domownicy zawsze okazywac ci wdziecznosc i szacunek za to wszystko co ty robisz dla nich. wszystkie was pozdrawiam kaszubko😘 errato😘 rebeko😘 dea😘 Annapo😘 rzena😘 she😘 wesoła😘 goja😘 mama E😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😍 Kawulec na stole : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ... prosze sie czestowac :-) Goja 🌻 - milo Cie widziec w lepszej formie :-)... super glue podobno jak sklei to juz nie pusci ;-)... czego zycze :-) Rzena 🌻 - jak sie Portunio skonczy to UPS-em posle :-D Rudamaxi 🌻 - skas to znam ;-)... mam na mysli to z niunia ;-) Ja sie dzisiaj znow prawie poryczalam przy wyjsciu z domu :-(... jak widze te oczy we mnie wlepione i musze wyjsc z pokoju to az serce sciska :-(... Chyba powinnam pracowac 7 dni w tygodniu :-O bo po kazdym week-end'zie tak sie ciezko do pracy idzie :-(... Zycze milego dnia ... ja sie rzucam w wir pracy ;-) zeby nie myslec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Patryk poszedł dziś do swojej mamy, wróci jutro - nawet nie wiem o której przyjdzie... Rebeko - też przez to przeszłam... osiołkowi w żłoby dano hihiihi albo praca i więcej kasy w domu oraz tęsknota za dzieciakami, albo siedzenie w domu i ciągłe zamartwianie się, czy starczy kasy do następnego miesiąca 🌼 A krakanie hihiihihi co ma być i tak będzie :D Ruda - czy masz dobrego lekarza ??? może Wiki powinna być gruntownie przebadana... Rzena - to specjalnie nie jest nagłaśniane - ta śledziowa droga... za dużo ludzi chciałoby to natychmiast zobaczyć... i zniszczyliby. Wiem, co się stało z jedną piękną wioską... nad samym Bałtykiem... piękne lasy, ujście rzeki i Bałtyk... do tego cisza... jak tylko wczasowicze odnaleźli ten uroczy zakątek - wszystko się zmieniło - teraz są niby lasy - bo tylko drzewa i bardzo dużo śmieci, brudna plaża i przez cały sezon hałas. Piwo lubię czasem wypić - schłodzone i z dużą pianką... stawiam już teraz - przyda się na wieczór hihihi http://a01.cdn.a.pl/Zdjecie-12381/Warka-Strong-piwo-jasne-500ml-Full.jpg Goja - do końca nie pogodzimy się z niektórymi sprawami - zawsze będziemy toczyć boje... życzę Ci, abyś miała dużo siły i wytrwałości. Trudno mnie złapać po godz. 22 - zazwyczaj wtedy siedzę w swoich ulubionych krzyżówkach :D 👄 dla wszystkich - później jeszcze wpadnę.... mąż wrócił... przy nim trudno pisać... dużo gada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - ciagle jeszcze licze na totolotka ;-) wtedy nie bedzie juz problemu :-D Wesola 🌻 - wakacje pod palma odlozone na pozniej :-(...? Ide sie na taras dotlenic... bo zaraz zasne :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki❤️ Witam po dlugiej przerwie,wczoraj nie pisalam bo byla mama z siostra i caly dzien bylismy na plazy,kurcze nie idzie wylezec na sloncu,w domu non stop tepmeratura 30 stopni a na dworze 50,wiecie co jak kocham sloneczko to teraz pragne deszczu,a tu nic sie na to nie zanosi.ale dobra dosc o tym,poslalam wam fotki,wybaczcie sa pomieszane ale czesc jest z naszego przyjazdu jeszcze w Alpach,sa przepiekne,te ze sniegiem to jeszcze my robilismy a te w deszczowej pogodzie nasi znajomi,nastepne sa to widoki ode mnie z tarasu,piekne,mam widok na 6 miast sa one polozone naprzeciwko mnie tak jakbyscie zakreslili kola,z lewej strony natomiast widze cuowne gory Apeniny,miodzio,teraz sa bez sniegu ale jak temperatura spada to gory sa zasniezone i woda w adriatyku momentalnie sie oziebia,na dzien dzisiejszy woda ma 25 stopni..hmmm,fajnie. Wlosi sa bardzo zyczliwi nie narzekam,jak wiecie pracowalam ale juz niestety nie pracuje,dziadek zmarl mi w domu i kobieta sama sie opiekuje teraz synem,prawdopodobnie ide do pracy za dwa tygodnie albo pod koniec m-ca,bede mialam pana 55lat z zanikiem miesni,wiadomo trzeba bedzie go karmic,przebierac bo juz sam nic nie jest w stanie zrobic.coz ale praca bedzie. -co jeszcze bo to tak na raz nie idzie opisac,mama moja zadowolona bo ma gdzie przyjsc na wolne i w ogole,moj synus jak juz pisalam wyjechala do Anglii,pracuje i mieszka z dziewczyna,za m-c wpadna do nas na tydzien,fajnie bo juz sie stesknilam i brakuje mi go,jest to dla mnie calkiem nowa sytuacja bo przyzwyczajona jestem do tego ze mieszka ze mna,coz doroslosc. Ciesze sie ze juz jestem i moge byc z wami caly czas Pozdrawiam wszystkich goraco i jestem na biezaco..🌼 Wesola 👄 sorki kobieto ze zapomnialam o Tobie ale jak Cie nie widzialam to wypadlo mi z glowy,przyjmij moje przeprosiny i spoznione zyczenia imieninowe,Wszystkiego co Naj.🌼 Rzena 👄 Portugalia hmmm.wiem,wiem ze ladna -milo mi slyszec ze jestes zadowolona i ze sie podobalo,sprzatanie kochana nie zajac nie ucieknie,dzieki za pamiec a @ moja sie nie zmienila,ale pisz na ta z ktorej dostalas fotki.Pozdrawiam🌼 Annapo 👄 jak po chrzcinach i napisz jaki ten Twoj maluszek bo na zdjeciach to sama radosc,buziaki🌼 Rebeko 👄 od kiedy kochana pracujesz? bo ja myslalam ze siedzis z w domku z kruszynka.🌼 Kaszubko 👄 powoli udaje mi sie dojsc do ladu z wiadomosciami,ufff jest tego troche i dziekuje za wszystko🌼 Dea 👄 jak Myszki ze zdrowkiem i co z Twoim urlopikiem -czy Twoi rodzice sa gdzies blisko mnie? 🌼 She 👄 mysle ze migrena juz przeszla,alez Ty masz z nia klopoty,moj synus na szczescie coraz zadziej na nia narzeka.🌼 Goju 👄 dziekuje i milo Cie rowniez widziec.🌼 Rudamaxi 🌼 Rybko 👄 a Ty kochana dlaczego nie piszesz,dawno Cie tu nie widzialam.Pozdrawiam🌼 Pozdrawiam wszystkich tych piszacych jak i nie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkiem na dwa slowa ... :-) Erato - noooo, widze ze wrocily stare dobre czasy i wierze ze teraz juz znow zaczniesz z nami codzienne pogaduszki... brakowalo nam tu Ciebie :-) Dziekuje za zdjecia, okolica piekna :-) bardzo lubie miec ladny widok z okna, zwlaszcza uwielbiam gory... Takie ustronie ma swoj urok : cisza, spokoj, wymarzone miejsce na odpoczynek :-)... tylko po zyciu w gwarnym miescie pewno trzeba sie do tego spokoju przyzwyczaic ? Bo nie wiem czy w Anglii mieszkaliscie na wsi czy w miescie ? Trzymie kciuki za Twoja prace. A ja, niestety, pracuje juz ponad 1,5 miesiaca :-(... jak mus to mus :-O M zasiadl przed okienkiem... jakis western oglada, wiec mnie odrzucilo :-O... i zamiast isc sie kapac i spac to jek glupia przy kompie siedze ;-)... ale zaraz sie poprawie :-) Ciekawe czy Erato zdazy jutro przedemna kawe postawic :-P ...? A moze nam Ania kawalek tortu z chrzcin i urodzin zostawila ;-) ...? I moze nowe fotki do poogladania beda :-P ..? Nowy dzien - nowe wyzwania - nowa nadzieja :-) I tym optymistycznym akcentem ... ;-) Spokojnej nocy kochane 😍 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - jeszcze zajrzałam hihihihi coś tam dziś na garnek wrzuciłam - tylko te fotki muszą wystarczyć na dobranoc. Pojeździłam sobie, bo w domu już było za gorąco :D a teraz Psotka już tuli się - chce spać... biedulka jeszcze około 10 dni musi się męczyć - pieski nie dają jej spokojnie wyjść... a jej pani nie chce szczeniaczków 🌼 Erato - dobrze, że jesteś... znów jest dużo do czytania... a fotki są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi ostatnio te filizanki nie wychodza :-(... jeszcze raz : \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> .... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, jeszcze przed chwila filizanki byly normalne !?!? I gdzie Wy wszystkie jestescie ?!?! :-( Zaraz wpadne w depresje, bo za oknem bezchmurne niebo i prawie 30°C, Alice zaraz na spacer pewno pojdzie, a ja w czterech scianach siedze :-(... buuuuuuu :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko - a może mi się uda? I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I> I_I I_I I_I I_I I_I I_I Skopiowałam - ciekawe, czy będzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam po przerwie 🌻 Bardzo serdecznie dziekuje ,za wszelkie zyczenia ....jak polowa ich sie spelni to juz bede bardzo szczesliwa osobka ;)... od razu sie przyznaje ,ze zdarzyłam tylko tak "po lebkach" przeczytac niestety nie za bardzo mam czas na przyjemnosci... mam nadzieje,ze powoli juz sie to zycie pouklada i znajde chwilke dla siebie...teraz pognałam dzieci na spacerek i zakupy ,wiec szybko sie melduje,zebyscie sie nie martwiły... u nas juz po chrzcinach ...no prawie ,jeszcze zostalo zaplacic za przyjecie ,czyli ta najmniej przyjemna strona wszelkich uroczystosci :(...ogolnie bylo wszystko ok...goscie dopisali,nawet ten chory braciszek zdarzyl sie wykaraskac i przyjechał z rodzina,pogoda tez byla fajna ,co prawda upal ale osrodek nad woda takze dzieci wziely sobie stroje i po obiadku poszli sobie popływac,a reszta siedziala w klimatyzowanej sali .... Brian dzielnie i bez słowa wytrzymal cala msze ,dopiero troszke sie zdenerwował jak mu ksiadz wylał wode na lepek :)... cala reszte imprezy przespał i nawet musiałam go obudzic na karmienie ,bo mleczarnia mi pekała w szwach ;)... widze,ze Erato powrocila na swoje miejsce;) za co jej chwala ,bo juz troszke za dlugo nas zostawiła odlogiem ;)... Kaszubko...ja z prosba ;)postaram sie wslac jakies fotki z chrzcin ,mozesz je zmiejszyc i poslac dalej 👄 zate przysluge ... jeszcze raz dziekuje za wszelkie serdecznosci i na razie sie zmywam ,musze cos jeszcze wykombinowac na obiadek zanim dzieci wroca....milego dzionka 🖐️ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak jestem nadal uzalezniona od Was .. ;) :P.bo zamiast isc robic obiadek to doczytalam pozadnie i w dodatku poogladalam zdjecia od Erato...i jedno powiem ...Pan Boczek sprawiedliwy,nie ma nic darmo za mieszkanie w takiej ładnej okolicy tez trzeba zapłacic...stad takie temperatury :(...mysle jednak ze po jakims czasie organizm sie do tego przystosowuje.... a teraz juz na prawde pedze do kuchni....;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałam bite 4 godziny... jeszcze oczy mi się zamykają :D Kotka chyba coś przeskrobała - co mąż wejdzie do mieszkania, to ona zaraz się chowa... robi tak za każdym razem, gdy czuje się winna. Chyba znów zabiorę się za spanie... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - alez Ci zazdroszcze tej drzemki :-)... Dziekuje za przesylke :-) Ania 🌻 - Brianek jak aniolek :-) taki sliczny, bialutki i niewinny :-) I tylko szkoda ze Ciebie na tych fotkach nie widac :-P... Fajnie ze sie impreza udala :-).. macie to juz za soba. Zglodnialam po kolacji... normalnie mnie w zoladku ssie, musze cos zjesc :-O... i moje sadlo w takich warunkach nigdy nie zniknie :-O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×