Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko, ja też tylko bym spała - jakiś senny dzień.... wciąż tylko ziewam. Za ciepło - źle, trochę chłodniej - też nie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety Pozno dzis ale lepiej tak niz wcale,spalam do 3ej bo do 6ej ogladalismy filmy,dzis jak juz pisalam jedziemy na koncert,ogrodek zrobiony,obiaek przygotowalam wczoraj,baklazany nadziewane bo za duo ich uroslo i teraz niestety trzeba cos z tym zrobic,za kilka dni juz bede miala patisony a tak na nie czekam,sezon na ogorki juz sie u mnie konczy,jeszcze raz tura i top,ale za to pomidory sie zaczna hmmm i widzicie sama chcialam to mam,hihi,przypuszczam ze to pierwszy moj taki rok i ostatni,ja lubie ale tylko na chwile... Annapo duza buzka dla ciebie i dzieciaczkow,mysle ze jakos idzie. Dea ogorki zrobione i pewnie juz dzis wieczorkiem pierwsze beda dobre,wysle ci ups em jak to Rebeka mowi Goja hahaa dobre to cisnienie,tez bede tak zwalac,bo wiesz pomimo tego ze nic nie robie teraz jak nie musze to i tak mi sie nie chce,a jak masz chwilke do zapraszam do siebie,razem poleniuchujemy,moze zrobimy podcisnienie. Rzena hihi tez dobre,wiesz ja tez usiade i poczekam az mi przejdzie,za mnie raczej nikt nie zrobi,ale wiesz bardzo podobal mi sie okres kiedy pracowalam po 12 godz,M przyezdzal po mnie,obiadek myk na stol,w domku posprzatane,ale zal mi bylo ze siedza calymi dniami a plazy a ja nie,pytalas czy jestem opalona,wiesz tutaj nawet samym wiatrem sie opalisz,ale tak jestem brazowa,chyba pierwszy raz w zyciu,MM i syn sa czarni w zyciu im nie dorownam,lato..myse ze ty tez sie spieklas w Portugali co... Rebeko masz racje z tymi zabkami,moj syn od 4 roku zycia ma sztuczna 1 tylko dlatego ze spadl z barierki i wybil sobie,teraz klopot bo kazdego roku trzeba wymieniac na nowego albo cos ugryzie za mocno i sam zlamie,ach dzieci,fajnie ze z Alice nie ma klopotu,ale wiesz jak to jest male dzieci maly klopot,duze ...oby nie,najwazniejsze ze nie placze i mysle ze zabkowanie tez jakos bez wiekszych problemow przejdzie,buzka dla niej.Dzis znow koncert to wszyscy maja raj,po tych wszystkich latach idzie sie do tego przyzwyczaic a nawet polubic,zreszta u nas w rodzinie to chyba kazdy juz stawia na rocka,a wracajac do robactwa,ja tez nieznosze ale musze sie przyzwyczaic,na poczatku bylo gorzej ale wiesz musze pokazac synowi ze sie nie boje hihi,on jak zobaczy skorpiona to drze kapcie az sie trzesie,teraz jak juz bylo kilka jest inaczej,ale raczej nic nie moze lezec na podlodze,tzn,wieszak to dzieci maja zazwyczaj przyjdzie rozbierze sie i rzuci a tu lipa bo wlasnie szukaja ciemnych miejsc i lepiej nie miec niespodzianki. Kaszubko mysle ze juz lepiej u ciebie i zycze pozytywnie zalatwionej sprawy,posylam ci duzego buziaka,niestety nie namaluje go bo nie chce mi sie klawiszy rozpracowywac,same wpadna powoli. She ciekawe ksiazki,czytalam recenzje,ja rowniez nic ci nie poradze bo sama jestem w tyle,lez dziewczyno i odpoczywaj na plazy bo ile w sumie masz tego urlopu,jak Kaszubka pisala samo zycie i myslami zawsze bedziesz z mama a ma kobieta niestety teraz duzo na glowie,wspolczuje i posylam dobre fluidki. .ok teraz chwytam paczka i tez z Wesola sie podpase troszke ide zrobic sobie kawke,ktos chetny,teraz kawke pije sporadycznie,raz na tydzien albo dwa i wcale nie musze....ale za to wiecej wina,zaczelo sie do obiadu,rozrabiam z woda jak to wlosi,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzisiaj mam nygusa ,no i pogoda sie poprawila (nie pada)i moge wywiesic pranie na podworko,bo ja nie mam upragnionego balkonu:(.Polozylam sie by na tv popatrzec,a jak otworzylam oczy to sie 19-30 pojawila...dziwne a taki ciekawy byl ten program...hihi... Rebeka👄no,no "amama" to wielkie słowo i nie ujmuj sobie bądzdumna z Alice:d to wspanialy prezencik od niej dla Ciebie,no wiesz nie wiadomo ile czasu tatko uczy córunie "mówic":Dniech uczy a jak ,a potem jak będzie chciał by powiedziala tata to prawie jestem pewna że powie baba...hihi...gdzies slyszalam że można zamowic duuuzzze albumy na wiekszą ilos:D,ale nie wiem jaką trzeba wylozyc monete...a ...i na jutro poprosze jakies ciacho ja taka smutna i samotna w pracy babki na urlopiku...:(ale niech odpoczywają ,ja tez leniuchowałam;)👄dla kochanej Alice🌼dla Ciebie i tatunia za naukę dzidzuni hihi...👄 Kaszubko❤️strasznie mi przykro i trzymam kciuki ,jestem dobrej myśli ,bo komu jak komu ale tobie spokuj i odpoczynek jest bardzo potrzebny i mam nadzieje ze sprawa jak najszybciej pozytywnie sie rozwiąże...w wikend ma byc już cieplej i mam nadzieje że bedziesz mogla wyjechac na spacerek i troszke odpoczniesz psychcznie ,no jeszcze pare dni do soboty ale ...ja mam nadzieje....👄 She👄i wielkie ❤️dla Twojej mamy...szkoda że zostanie sama z dziecmi wielki wysilek napewno dla niej ale takie poświecenie poniesie za sobą i dobre strony ,napewno:)z drogiej strony ciesze sie ze juz na swoim jestes coraz blizej i wreszcie nacieszysz sie samotnością i prywatnoscią jakiej przez lata WAM brakowalo;)Mi zaczyna brakowac spokoju ,syn zośnie i ma troche inne poglady na zycie i zaczynamy prowadzic dziwne dyskusje ,ktore nie powinny miec miejsca,no ale jestem dobrej mysli ze i ja za rok ,dwa -zamkne sie w sypialni i powiem"nie mam mnie dla nikogo":D:D:Djutro poszperam w książkach mojej kierowniczki moze cos ciekawego znajde,ona uwielbia czytac i ma hopsia na punkcie "EMPIKU"potrafi spędzic tam kilka godzin zanim zdecyduje sie na zakupkilku książek ,ostatnio stwierdzila że przez neta bedzie taniej ...no i sie zaczeło ...ale kidy ona to przeczyta hihi...a z Twojej propozycji skorzystam jastem ciekawa autora,jesli sie nie myle...byl film "Pielgrzym":) Erato kochana👄...jeszcze wiele takich ciekawych pojec typu"odpocznij" znam ale nie wszystko do razu:D..."co masz zrobić dzisiaj ;)zrób to jutro"i wierze że fajnie byłoprzyjść do domku na gotowca,ale wydaje mi sie że teraz sie lepiej czujesz i z przyjemnoscią przygotowujesz posilki dla rodzinki:D.Wsumie od czasu gdy sie przeprowadzilaś ani razu nie słyszałam byś narzekała na ból kregosłupa ,czyżbyś doszła do rewelacyjnej formy...;)ja ostatnio zmienilam ortopede na ...osteopatie...i powiem Ci ze to lepsze dla mnie niz ćwiczenia i masarze od ortopedy,tem rodzaj leczenia podobno niekonwencjonalny dla mnie czyni cuda ,plecki niebolą biodro wogule no i jaszcze reka mnie bolała od czasu sklasania szafy w domu i pan mi pomógł ...to teżsą masarze ale mięśni tam zajmują sie takimi przypadkami ze sama nie moglam uwierzyc i jak zobaczylam jaka ELITA Polski do niego jeżdzi to w szoku byłam .Mnustwo zdjęć z gwiazdami sportu i artyści...wszyscy u osteopaty sa zamiast u ortopedy.No dobra bo sie rozpisałam ...hihi...opalaona jestem ale w zaszłym roku chyba bardziej ,och chyba sie starzeje bo marudna sie zrbilam ze za mocne to słonko czycoś w tym stylu hihi... Dea👄jak idzie opieka nad malutką zdrowa i już mniej płacze czy wyrabia norme dzienną...[usta ]dla niej ogromnyPozdrawiam :D Gojjjjaaaa!!!!👄;)🌼dziewczyno wiem ze dzisiaj środa ale przestań już pracowac 15-00 już mineła i czas na odpoczynek ...pamietasz????oj jutro czwartek dziń wolny do pracy....hihi...jak sie czujesz mam nadzieje ze całkiem znośnie i uśmiech masz ogromny na twarzy:D:D:D:D👄pozdrowionko❤️🌼;) Annapo ❤️CI podaje na tacy byś miała siły na te żniwa mam nadzieje że dajesz jeszcze rade z tym wszystkim 👄dla Ciebie za wytrwałość ,bo ja bym chyba już padła ze zmęczenia ...mam nadzieje że juz nie długo koniec i odpoczniesz wreszcie a jak synuś? miłego wieczorku ❤️GWIAZDECZKI KOCHANE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robicie takie wielkie wpisy, a ja ??? codziennie sobie obiecuję, ze więcej napiszę i nic z tego - gdy biorę się za pisanie - wszystko mi ucieka hihihi Powinnam zapisywać sobie moje myśli... i dopiero potem robić wpis... mądrala ze mnie... zawsze po fakcie. Ja spałam ponad dwie godziny - zbudził mnie telefon od Piotrka... też chciałam tylko na małą chwilkę zamknąć oczy. Rebeko - to córeczka woła siostrzyczkę :D takie jest stare powiedzenie. :D Przerwa w meczu - znów mąż mi przeszkadza buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rzena 🌻 z tą środą, to ja tak do serca sobie wzięłam :-P i cały dzień ostro pracowałam :-D a tak poważnie, to faktycznie wróciłam dzisiaj z pracy po 18, ale w domu już nic nie zrobiłam. Dobrze, że jutro czwartek :-P będę odpoczywać po tej środzie. Erato 🌻 mów mi tak jeszcze, to zaraz tam do Ciebie wpadnę :-) pomogę Ci w ogródku, a później pójdziemy powygrzewać kosteczki na plażę z buteleczką zimnego piwka. Ale się rozmarzyłam. Rebeko 🌻 ja też tak słyszałam, że jak dziecko mówi "tata" to woła brata :-P Alice woli siostrzyczkę :-) Kaszubko ❤️ mocno przytulam i mam nadzieję, że dzisiaj już lepsze samopoczucie. Trzymam mocno kciuki i na pewno wszystko ułoży się p Twojej myśli, nie innej opcji, zasługujesz na to. She 🌻 smutna ta sytuacja, współczuję Twojej mamie i dzieciakom. Nie dziwię Ci się, że to wszystko tak przeżywasz, sama nie mogłabym inaczej. Odpoczywaj ile się da i pomyśl tylko o swoim nowym mieszkanku, to na pewno zrobi Ci się lepiej na duszy. 👄 dla wszystkich. Dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam !🌻 od razu sie przyznaje ,ze jestem do tylu z czytaniem ,ale mam chwilke i postanowiłam napisac kilka slow... chociaz od dwoch dni pogoda nie dopisuje to u nas i tak roboty tyle ,ze nie ma na nic czasu...teraz w gospodarce to nie tylko pole i zwierzeta ,ale tez cala masa papierow do wypelniania ,a wlasnie jak pada to mozna odwiedzic wszystkie instytucje ,bo na polu sie nie da pracowac...najgorsze ,ze kazda sprawa w innym miescie do zalatwienia i same dojazdy zajmuja mnostwo czasu ,no ale zostalo mi tylko jeszcze załatwienie ksiazeczki dla Briana i na te chwilke bede na biezaco... moje dzieci w tym roku tez czynnie uczestnicza w zniwach...codziennie musza zrzucic po pare ton zboza do dmuchawy i chociaz mi ich szkoda ,to nie ma wyjscia ktos to musi zrobic,mnie sie udalo raz tez dolaczyc ,ale to nie jest praca dla matki karmiacej :(...chociaz bardzo dobrze robi na oponke:P... Brian,tez ma swoje manewry i tylko dzieki Nikoli mam czas na zrobienie obiadu ,czy prania itp...nie wiem jak to bedzie jak pojdzie do szkoly...chyba bedziemy musieli sie przestawic na mrozonki... mały jada co 2 godz,zasypia na pol godz i potem sie budzi z placzem...i po robocie :(...dopiero gdzies ok 17 spi troszke dluzej ,na razie nocki tez nie słuza wypoczynkowi i tak w kolko:)...ale przezyjemy w koncu kiedys wyrosnie,no nie... nie wiem co tam u Was mam nadzieje ,ze wszystko ok,jak mi sie uda to poczytam na razie serdecznie Was pozdrawiam i zycze wszystkiego naj...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... Coś sie stalo? Rebeka👄kawe zapomniala dzisiaj postawic ,a liczylam jeszcze na ciach .och co ja sobie myslalam. No ale w takim razie ja WAM dzisiak stawiam termosik kawusi i małą herbatke:)(_)>(_)>(_)>:D Umnie dzisiaj ujz slonko swieci juz nie nadążam ,wczoraj ledwie zdążyłam zdjąć pranie ze sznurka na podwórku i sie rozpadało ,a raczej lało. KASZUBKO 👄NIE PRZEJMUJ SIE DŁUGIŚCIĄ WPISU HIHI ...to nie mamznaczenia jaki długi...ważne jest to że Ty tu jesteś;)👄 Goja 👄ja tez mam dzisiaj "dzień wolny"hihi...pozdrawiam Miłego dnia dziewczynki👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kaszubko co ja tu nabazgrałam hihi...miało być to nie ma zadnego znaczenia....hihi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 No prosze, i kto nam kawe dzisiaj z rana stawia ;-) ? Rzena 🌻 - ciacho specjalnie dla Ciebie :-) No widziisz, mala awaria dzis rano w pracy, trzeba bylo z marszu brac sie za robote i dlatego to spoznienie :-P... ale juz nadrabiam :-) A co do Alice, to wiesz jak to jest, czlowiek to taka bestia ze sobie zawsze znajdzie powod do zmartwien... wiec sobie ostatnio ubzduralam ze za malo je, choc na ostatniej kontroli waga byla idealna i pediatra powiedziela ze mam sie nie przejmowac bo mam po prostu "ekonomiczne" dziecko :-D...Idziemy znow pod koniec miesiaca do kontroli to moze sie uspokoje... i tak od kontroli do kontroli :-D :-D Ania 🌻 - pewno ze Brian wyrosnie :-)... Ja codziennie dziekuje Bogu (i partii :-D) ze Alice sobie tak ladnie jedzenia poukladala (no, troche z nasza pomoca :-P) bo przy takim rytmie jak Wasz to chyba bysmy nawet na spacer nie mogli wyjsc... a u nas sie nie da wozka przed dom wystawic :-D. Powodzenia w dalszym ciagu zniw... no i posylam duzo 😘 dla dzieci za pomoc :-) Erato 🌻 - musisz koniecznie poslac zdjecia ogrodka ... najlepiej z ogrodniczka ;-) :-) Mnie strasznie brakuje slonca :-(...to znaczy takiego na plazy :-) i w blogim nierobstwie :-), bo juz w zeszlym roku mielismy tylko te 4 dni na poludniu w formie wakacji... Jak to mowia : czlowiek planuje, Pan Bog krzyzuje ;-) (choc na takie krzyzowanie jak w tym roku nie narzekam ;-) )... moze za rok wreszcie znow sloneczne Calpe odwiedzimy... ? Goja 🌻 - odpoczywasz ;-) ...? To dobrze :-D, tylko od nas sobie urlopu nie zrob ;-)... Kaszubko 🌻 - kciuki caly czas zacisniete ;-) ! Z ta siaostrzyczka to wolalabym zeby sobie nie wywolala :-O... przynajmniej narazie... A dlugoscia postow sie nie przejmuj... i tak Cie "tofamy" ;-) :-) Ide na tarasik ;-)... bo mnie ta intensywna praca o poranku wykonczyla :-D Ktos dolaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na tarasie super :) O kurczaki ,ale ulewa była,niemalże jakby ktoś kran z wodą na maxa odkręcił :O Ale teraz słońce wyszło i już jest ok :) Miłego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się 🌼 przestało padać - wrócił humorek :D I jeszcze dostałam buziaczki od Pawła hiihihihi to jest najlepszy sposób na poprawę humorku. Rebeko - siostrzyczka hmmm nie musi być zaraz, ale zazwyczaj taka jest płeć następnego dzieciątka - jakie jest pierwsze słowo... u mnie się sprawdziło za każdym razem :D Mąż w ostatniej chwili jak zwykle zrezygnował... nici z załatwiania... jestem wściekła na niego... chociaż raz mógł się wykazać - a jednak stchórzył. Zostawiam to jemu i jego sumieniu... niech się później sam zadręcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jutro będzie słonko - wyruszę po zakupy - stawiam więc już dziś kawę w termosie :D zaś obok termosu stawiam kokosowe wafelki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzenawitam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety Dzien dobry czy dobranoc pasuje,hihihii nie bardzo wiem co o tej porze,ale dla mnie jak juz pisalam odpowiednia,dzis postanowilismy isc wczesniej spac,wiec tylko napisze,nadrobie zaleglosci i spadam.... Wczoraj bylismy na koncercie,wrocilismy o 3ej,pozno ale bawilismy sie wspaniale,pozniej film,ktory niestety skonczyl sie o 9,30,juz wam nie trulam ........ale bylo milo,wic teraz szepne slowko i juz mnie nie ma,teraz to nie mam pojecia na ktora z was moge trafic o mojej porze. Rzena ciesze sie nawet nie wiesz jak ze z toba wszstko dobrze,o kregoslupie niewspominam bo juz sie przyzwyczailam do bolu,ktory jest codziennoscia,zmieniam wszystkie pozycje spania ale to na nic,po prostu nauczylam sie z tym zyc a jak wiesz zmienilam kraj i z lekarzem ciezko,po prostu brak siana na prywatnego,hmmm coz juz musi tak byc i tego nie zmienie az nie znajde dobrej pracy,jakiejkolwiek.... ciesze sie rowniez z twojej opalenizny,ja siedze teraz w domu,bo na zewnatrz nie idzie wytrzymac no chyba ze z koniecznosci,wiesz zakupy albo rachunki,pozdrawiam cie serdecznie i trzymaj sie,,,aaa podoba mi sie twje podejscie do zycia,calkiem na luzie i tak trzymaj dalej,buzka. Kaszubko nic sie nie martw,wpisy jak wpisy raz jest dzien dobry,raz nie,sama wiesz o tym najlepiej,jak na razie popczytaj,zdrowka zycze i mysle ze twoja sprawa potoczyla sie wspaniale,p twojej mysli. Goja oj kochana nie gadaj tyle tylko wsiadaj w jakis srodek lokomocjii i wpadaj do mnie,masz racje,razem cos zorganizujemy,ale wiem ze jutro masz wolne,wiec kobieto juz zwalniaj,hihiiii. Annapo jak na razie kochana to cieszymy sie ze sie pojawilas,teraz przy twoich obowiazkach masz wszystko wybaczone,zreszta nie tylko,masz wspaniale dzieci ze pomagaja ale i tak samo dzieci maja wspaniala mame,trzymaj sie my jakos sobie poradzimy i czekamy na ciebie posylajac moc promykow i buziakow,jestesmy mysla z toba,buziaki dla malego i calej rodzinki. Rebeko zycze ci calym secem aby twoje plany sie powiodly,juz Alice bedzie wieksza i napewno siewybierzecie gdzies,zreszta powiem ci,ze ogolnie lubialam jezdzic nz moimi szkarabami jak byli ali,trudno ale zawsze ze mna.Fotki z ogrodka posle z przyjemnoscia ale jutro i to napewno nie w dzien,za goraco,wieczorkiem,zreszta jutro mam dzien gospodarczy,wiadomo sobota komisja sie zjezdza ,,,zartuje mama z siostra maja wolne i tak zaruje ze to komisja,postaram sie wszystko zrobic,z tego co wiem to tutaj jest zaplanowany na sobote srodek lata i kazda z rodzin ma jakas imprezke,my ma grilla i dobrze ze kolo domu,zrobie pare fotek terazniejszych,trzymaj sie i ucaluja malutka ode mnie. Dea co tak tylk machasz kochana.,ale lepiej tak niz wcale cie nie widziec,przypuszczam ze niewiele masz czasu dla siebie,oj biedulko chcialabym ci pomoc ale nie bardzo wiem jak,sama jedna ze wszystkim na glowie,oj trzymam kciuki bo tylko mi pzostaje,buziaki. Wesola Pozdrawiam ....a teraz cos ode mnie czego sie nie spodziewacie.....MM to bardzo lubi...hihihii ...http://www.youtube.com/user/bluespurpe2#play/uploads/7/vrElGqhl6Lc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z rana :-) Kaszubko 🌻 - kawa i wafelki, mmmmm :-) Udanych zakupow ! Erato 🌻 - widzisz ja bym juz w tym roku chetnie gdzies z mala pojechala, ale M sie zrobil strasznie.... opiekunczy (???) i twierdzi ze Alice jest jeszcze za mala na takie dlugie podroze... Mnie osobiscie sie wydaje ze latwiej sie podrozuje z polrocznym maluchem niz poltorarocznym... no ale nie bede sie z nim bila :-D... Zreszta prawdopodobnie we wrzesniu przyjedzie do nas Jego mama, wiec wszystkiego sie nie da. A jak a tak na marginesie ... jak Ja namawialismy od 15 lat zeby przyjechala nas odwiedziec to ciagle wizyte odkladala, a teraz od razu sie zdecdowala :-).... bez komentarza :-D :-D :-D :-D Dea 🌻 - az tak ?! Trzymaj sie, kochana !! Ucaluj obie dziewczyki 😘 od ciotki Rebeki ;-) Zagladne pozniej... teraz juz tylko zycze MILEGO DNIA 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak, dziewczyny ;) wczoraj mialam okrutna nocke, tylko 2 godziny snu, az sie poplakalam ze zmeczenia, bo to byla kulminacja dwoch tygodni fatalnych nocek .... jak mowi Annapo, kiedys przejdzie ;) a ze w ciagu dnia odpoczac sie nie dalo bo bylam umowiona w konsulacie a jak juz bylam w centrum to i do pracy z Ola wskoczylam no i tak zszedl caly dzien, potem szybko metrem przed tloczna fala zdarzylam, po Duza do przedszkola, potem dalam jej do wyboru isc na kawe czy na lody (dwie inne kawiarnie) i wybrala o dziwo kawe, to w kawiarni jak sobie siadlam i ta cala adrenalina dnia ze mnie zeszla to karmiac Ole az zasypialam... Wiec chyba rozumiecie moje wczorajsze machanie ;) Ja tak jak Kaszubka, jak was czytam to mam tyle rzeczy do powiedzenia i odpowiedzenia, a jak juz klikam to to wszystko mi ajos ucieka :o Acha, Rebeko, zgadza sie, latwiej podrozowac z polrocznym niz poltorarocznym dzieckiem! Wczorak kolega w pracy mi tez opowiadal jak to lecieli z jego siedmiotygodniowa wnuczka na Karaiby :) cala podroz im przespala :) Erato, Ferragosto to naprawde panstwowa instytucja we Wloszech :) wszystko, ale to wszystko jest zamkniete i nie z powodu swieta koscielnego (15 sierpien) ;) zaopatrz sie we wszystko co moglabys potrzebowac ze sklepow wczesniej! A propos zakupow, spadam bo musze zamowic zarcie i chce zeby mi przywiezli jutro! Pozniej do was zerkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Powalczyłam dziś z biurokracją :D znów było zalane całe podwórko i do tego również były zatkane wszystkie studzienki odpływowe. Nie można było spuścić wody w łazience - w brodziku i w muszli klozetowej zbierało się coraz więcej brudnej wody....o zapachu już nie wspomnę :D W kuchni woda w zlewie podnosiła się coraz szybciej... śmiałam się, że mąż będzie kubkiem wodę czerpać, a potem wylewać gdzieś dalej... po drugiej stronie ulicy. Wcześniej sąsiadki alarmowały, prosiły MPGK o pomoc - żadnego odzewu - mówiono im, że gdzie indziej też są awarie i że tamte są ważniejsze - wówczas poprosiły mnie o pomoc - uznały, ze skoro raz pozytywnie załatwiłam, to i teraz dam radę. No i dałam radę - najpierw grzecznie tłumaczyłam, potem zaczęłam z innej "beczki"... że jeszcze dziś wszystko nagłośnię... i 15 minut później już byli - kierownictwo i robotnicy :D Awaria naprawiona... do następnego razu.... a że znów zbierają się potężne chmury i zaczyna padać - to ten następny raz będzie dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie odrobic... moge zaczynac WE z czystym sumieniem :-) !!! Dea 🌻 - nocek wspolczuje :-(... a wziyty w pracy zazdroszcze :-) Mnie tez molestuja zeby mala przywiezc ale jakos mi sie nie usmiecha przez cale miasto z Nia pchac :-O... Narazie tlumacze ze za cieplo :-P... Kaszubko 🌻 - znow w Ciebie waleczny duch wstapil :-) Wesola 🌻 - 🖐️ Uciekam do domu.. M dzis na grila z kuplami z pracy jedzie wiec badziemy sobie same z Ala siedzialy :-)... zrobimy sobie babski wieczor : pizza, dobre winko, poplatkujemy o facetach ;-)... ech, jeszcze troche za wczesnie :-(, ale to na to tez przyjdzie czas :-) Narazie 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no na babski wieczor to nie zawczesnie ;) a my dzis popoludniu bylysmy w Kensington Gardens obok Hyde Park'u. Rebeko, przez centrum Ldn tluklam sie nie z jedna ale z dwoma ;) da rade, ludzie jednak sa uprzejmi, ustepuja miejsca, pomoga wozek wniesc po schodach... :) wiecie co sie stalo? W tym parku jest taki duzy i fajowy plac zabaw i tam wlasnie mialam spotkac sie z kolezanka i jej przyjaciolmi. Plac zabaw jest strzezony, ogrodzony i dorosli bez dzieci nie maja wstepu (jest bramkarz przy wejsciu ;) ) no i jestesmy na tym placu zabaw - labiryncie, bo ma mnostwo alejek, zakatkow z roznymi atrakcjami, mala zjechala ze slizgawki i ... zniknela! zapadla sie w ziemie!!!! Wiec najpierw biegam dookola slizgawek, a byla to taka struktura ala mury obronne. Nie ma... wiec zaczynam isc szlakiem ktorym ona mogla pojsc, a byly dwie opcje, ja w jedna, znajoma kolezanki w druga ... nic. Zaczelam biegac w kolko, polecialam szybko do bramkarza zeby ostrzedz by nie wypuszczal malej jak ja zobaczy, i znowu biegam po tych wszystkich zakamarkach, szukam w krzakach, krzycze, juz zaczynam miec nieprzyjemne mysli... lzy juz w gardle. Nagle widze ja na ramionach chlopaka w jaskrawo zoltej koszulce... ja w ryk! Boze, nigdy w zyciu nie mialam takiego stracha!!!! A wczesniej chcialam napisac ze moj maly klocek wazy juz 5300gr i wyglada juz na pyze :) jak zciagne fotki to przesle. She, ja tez czytalam piec cwiartek, swietna ksiazka!!! Ostatnia przebojowa jaka "polknelam" to Shantaram, przeczytaj szybko bo film za niedlugo bedzie (w roli glownej sexy Depp!!!). Kilka lata temu czytalam tez swietna, nie wiem czy am taki polski tytul, Zona podroznika w czasie - film jest juz na ekranach, ale ja polecam przeczytac ksiazke. ok kolacja na stole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ❤️ ale miałaś przeżycia 🌼 Kiedyś szukałam mojego starszego syna - miał wtedy jakieś 3-4 lata - był ze mną w aptece... na chwilę tylko wypuściłam jego rączkę i zniknął. Odnalazłam go [nie sama, ludzi mi pomogli] jakieś 10 minut później - był po drugiej stronie rynku i oglądał zabawki na wystawie sklepowej. Jeszcze tego samego roku też zniknął mi z korytarzyka w pobliżu mieszkania... cofnęłam się do mieszkania tylko po klucze - i już go nie było. Musiałam zgłosić na policję, gdy nasze poszukiwania nie odniosły skutku - a pomagało mi w tym dużo ludzi. Syn został znaleziony po dobrej godzinie - w zupełnie innym końcu miasta - nigdy tam z nim nie chodziłam. Prawdopodobnie jeden z sąsiadów wywiózł tam nasze dziecko... chciał w ten sposób dokuczyć mojemu mężowi... tak później mówiono, lecz świadków nie było. Dobranoc wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Najpierw gratulacje dla Kaszubki🖐️:D:D:Dbrawo jestem bordzo dumna że Cię znam ...potrafisz kochana takich łobuzów nastraszć,ale nie zazdroszcze resztu ,mi taz raż róra wybiła wc.sąsiadóe do zlewozmywaka i opiepszyłam MM ze ja myje gary a on do tego stopnia"Swini"no i potem przepraszałam ...bardzo przepraszałam .W skutek tago wszystkie umyte naczynia do smieci wyrzuciła z obrzydzenia... Rebeka👄dzieki za ciacho 👄❤️ale wczoraj mialam potworny dzień i ze zmęczenia nie chcialo mi sie już pisać ,ale przeczytałam ,byól w pracy potworne włwmanie i zgonął sorzęt na 000000tyle zer i dziala sie masakra .Tyle policji to tylko w filmie widzialam i siedzialam w pracy do 23-00 czy troszke dłużej...a dzisiaj poprawka ,ale krocej:( Dea❤️mi podskoczyło do gardła jak czytałam ,oczy mi wyszły na wierzch też dostałam myśli ,których nie wypowiem...ja na synusia na rynku "jerzyckim"|(to taki ale bazar tylko b.duży)zgubilam go i kolegium zaplacilam...stal przy straganie z zabawkami ,ja obok przy bielixnie i wsiąk ja kamfora...no i mi go do domu przywieżli bo dzielnicowy go poznał.mial 4 lata i juz peplal jak najety i dzielnicowy znal go z widzenia z podwórka jak na tz.interw. do sąsiadów przychodził...tez bałam sie i chyba paczke relanium w tedy zjadlam... Erato👄w sumie to Cię przepraszam ze pisze Ci o tych lekarzach naprawde...ale myślałam że dasz rade poszukac i nie pomyslałam...sorki:(👄a mnie to boli że cierpisz z teko powodu...można sie nauczyś życ z mężem co już się znudził albo ze złośliwą sąsiadką ,ale nie bólem to potwornie uciążliwe i wiem doskonale że nie da się z tym żyć i mam nadzieje że jeszcze wygrasz kochana:(...naprawde👄 Wiecie co???? dzisiaj jak wróciłam z marketu to chłopaki zaczeli grać w pleja w piłe nożną a ja sama na kanapie...i zaczełam oglądac zdjęcie wszystki jakie od WAS WSZYSTKICH przez te 2 ...lata dostałam rozczulilam sie i czuje sie dzisiaj jakby z WAMI wszystkimi znała sie od zawsze!!!!NAPRAWDE...sama zaczełam sie zastanawieć ile w sumie nas łączy,pomyslicie pewnie że zgłupiałam ale tak sie właśnie czuje ...jakaś szczęsliwa ,radosna...no i poczytalam stare,b.stare wpisy...jak mnie jeszcze nie było z wami...i mysle i mysle...:D byłyście i trwacie dalej ,strasznie mnie to cieszy ,i sie do was teraz:D..jakas melancholia mnie wzieła czy coś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Przepraszam ze znie nic dzisiaj ne pisze ale mam tak wielkiego dola,ze az nie bardzo wiem co mam napisac,sorki napisze jak mi przejdzie... ..i jak zwykle moja siostra,a juz wierzylam ze bedzie inaczej,znowu glupia jestem,naiwna....zaufalam i co...sama jestem.... do uslyszenia jak bede na swoim torze.... Kaszubko i znowu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stawiam kawę\_/> \_/>\_/> częstować się No i pogoda do dupy, kurde, myślałam, że sobie na plaży poleżę a tu słońca nie widać, cholera zwykle jak mam urlop to pogoda taka, że tylko pić:P ale dziś są sklepy zamknięte bo święto to nawet nie popiję sobie:( Ide poukładać z synem puzzle, pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie;) Och...dzieki za kawisie ,a ja dostawiam na telezyku karpatke...hihi..może być ?Mam nadzieje że lubicie. U mnie ładna pogoda zrobilam pranie i gołąbki,dawno nie jadłam a synuś ma taki apetyt na nie i postanowiła spełnić jego życzenie:D Erato❤️❤️serce]trzymam kciuki❤️... She🌼ja tez bardzo lubie puzzle:)i cieszy mnie ze razem ukladacie a pogoda moze jeszcze sie poprawi i bedziesz sie opalałą;) nadal życze udanego urlopu 👄 Rebeka👄 Dea[usta KASZUBKA👄 RYBKA!!!👄 Annapo👄mam nadzieke że już kończycie te żniwa kochana🌼 Wesola 🌼:D Goja 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 U mnie ponuro - brak słońca... na szczęście nie pada. She ❤️ masz małego pecha - urlop i taka pogoda :D Rzena ❤️ kusisz karpatką :D ja dostawiam sernik - może być ? Erato ❤️ jesteś silna - wytrzymasz i przetrzymasz dużo... podaję Ci drabinę - wyłaź z doła, bo... sama do niego też wskoczę - dużo mi nie brakuje. Dla wszystkich po 👄 👄 👄 - jeszcze dziś wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×