Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość cienkasprawa
Cześć Wam ! Pewnie juz zapomniałyście o mnie. Miałam troche problemów, zepsuyty komputer, potem urlop.............. i jestem. Także witam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Cienka sprawa 🌼 dość długi masz ten nick.... masz ochotę zostać z nami na dłużej ??? pamiętam, że byłaś już u nas ... właśnie z powodu Twojego nicku:D Wesoła 🌼 jak niedzielnie, to niedzielnie hihiihihi stawiam wielką porcję lodów - upał znowu się rozpoczął - jest już ponad 28 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie niedzielnie :-) Dea 🌻 - no to ladnego hitchcock'a mialas :-O !!! U mnie to chyba by byl zawal na miejscu !! A Ola to widze ladna kluseczka i niedlugo Alice dogoni ;-) Goja 🌻 - widze ze do serca sobie wzielas slowa Rzeny i odpoczywasz ... ;-) Rzena 🌻 - uwielbiam karpatke :-) !! To jest jedyne ciasto jakie w zyciu upieklam... :-) no jeszcze faworki ale to nie ciasto. Mam nadzieje ze w pracy wszystko sie wyjasni ... A co do tej nostalgii ... niedlugo nam 2 latka stuknie ;-) :-)... tez sobie niedawno stare wpisy poczytalam i tak sobie pomyslalam ile juz wydarzen (tych radosnych i tych troche mniej tez) razem przezylysmy... Szkoda ze tak duzo dziewczyn zniknelo :-(... no ale te co zostaly sa S U P E R :-)... wiec chyba jakosc wazniejsza od ilosci :-) Erato 🌻 - moc pozytywnych fluidkow, kochana !! Trzymaj sie, zakop dolek, zycie jest zbyt krotkie zeby go tracic na smutki... wierze ze bedzie dobrze !!! Mocno Cie sciskam i 😘 !! Kaszubko 🌻 - jak ja mam sie pozbyc mojej oponki i kluski jak Ty znow sernikiem i lodami czestujesz ?! :-) Wesola 🌻 - u mnie tez leniwie ;-) Cienka 🌻 - wcale nie zapomnialy :-)... Witaj z powrotem "na lonie" :-) She 🌻 - nas upaly :-) wskakuj w samolot to bedziesz mogla kosci wygrzac :-)... ale plazy nie gwarantuje bo ... No wlasnie, wczoraj chcielismy sobie znow nad morze wyskoczyc... M sie poswiecil ;-) i wstal o 7h00 choc poprzedniego dnia z grilla wrocil cos ok 3h00... Wyjecahlismy z domu ok 8h30 a o 11h stalismy w monstrualnym korku 30km od domu ... no coz, polowa Paryzan tez postanowila dzien na plazy spedzic :-O... Zdecydowalismy sie juz na powrot bo w radio nam zapowiedzieli 24km korka (czyli jeszcze 10km bezposrednio przed nami ) i za 50km nastepne 26km korka... ale niestety nie ma zadnego zjazdu z autostrady 😡 !! O 12h00 w koncu dopelznelismy do zjazdu, stanelismy na parkingu, nakarmilismy Alice i zawrocilismy ... Reszte tak milo rozpoczetego dnia spedzilismy nad jeziorem kolo rodzicow... Bylo super, tylko zalowalismy ze nie pojechalismy tam od razu rano... no ale czlowiek sie uczy na bledach... zazwyczaj wlasnych :-P A dzisiaj po spacerze Alice pojadla i ... padla :-D... doslownie zasnela mi na ramieniu przy odbiljaniu :-D wiec wlasnie sobie w lozeczku kima ;-)... sama wie lepiej co jej do szczescia potrzebne... i nie wiem czy nie pojde w jej slady :-) Zycze milego niedzielnego popoludnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem... U mnie mecz LECHA sie zaczyna w canal plus:( i mam wolne od telewizorka...my bylismy dzisiaj nad jeziorkiem ,wymażona pogoda na plażowanie:)...Kaszubko 👄sernik jak najbardziej 👄uwielbiam a sama jeszcze nie pieklam brak odwago ,ale inne ciasta bez problemu... Rebeka👄Tak mi przykro ze nie dojechaliście nad morze:(taka okazja z MM a tu paryzanie sobie nad morze ,,,do czego to podobne by tak psuc komus plany ...ja lubie piec ale ostatnio mam nygusa moze przez to ze jest za cieplo...Alice jest swiadoma ze sen to zdrowie i jak ona śpi Ty równiez regeneruj sily ,ja zawsze nadrabialam zaleglosci domowe a jak maly sie budzil to ja padalam ze zmeczenia ,no ale nie było zmiłuj... Eratu!!!!❤️odezwij sie bo sie martwie!!! Cienka 🖐️pozdrawiam Wesoła👄czas abyś sie troszkę rozpisała...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak czekam i czekam, czy sie ktos pojawi i dobra kawe postawi ;-)... ale jak nikogo nie ma to stawiam :-) : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... a obok lezy duzy worek mirabelek :-) ... moze do tej kawy nie za bardzo pasuja ale sa pyyyyszane :-) Rzena - hehe, w takie upaly to mnie sia nawet gotowac nie chce :-D ... choc nie jestem pewna czy to tylko upaly, bo w zimie tez mi sie nie chce :-P... Zycze milego dnia 😍 i prosze o podpisywanie listy :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Spałam aż do 10 rano - obudził mnie telefon od siostry... dziewczyna nareszcie kupuje słuchawki i mikrofon - wczoraj po raz pierwszy gadałyśmy ze sobą na skype. Jej piętnastoletni gość wszystko uruchomił.... i zaczęło się hihihi Dziś paskudny wiatr - mąż jechał rowerem - miał spore kłopoty z jazdą - teraz poszedł na piechotkę :D Rebeko ❤️ ja wczoraj zamiast obiadu miałam gofry z bitą śmietaną oraz dużą porcję lodów... jeździliśmy po mieście - i mąż wpadł na taki właśnie pomysł... zachowywaliśmy się jak nastolatki hihihi pełny luz... najbardziej przypadł mi do gustu buziak od męża... i to w miejscu publicznym. Znów zaczynamy się wygłupiać - jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po upalnym weekendzie. Przesiedzieliśmy dwa dni nad wodą, a dziś znowu ta brutalna rzeczywistość zwana poniedziałkiem. Rebeko 🌻 uwielbiam mirabelki więc się częstuję Kaszubko 🌻 cieszę się, że tak miło spędziłaś wczorajszy dzień. Może mój M też mnie kiedyś zaskoczy buziakiem :-) Erato 🌻 przytulam mocno i życzę szybkiego powrotu dobrego nastroju ❤️ Rzena 🌻 ja potrafię upiec pyszny sernik, nawet trzy różne, więc zapraszam. Masz niedaleko, wpadaj kiedy tylko będziesz miała ochotę, tylko uprzedź wcześniej, żebym zdążyła upiec :-D Annapo 🌻 fajni, że się odezwałaś, mam nadzieję, że już niedużo Wam zostało, fajnie, że chociaż pogoda dopisuje. Gratuluję dzieci ❤️ dla nich duża 👄 i dla Ciebie zaradna kobieto 👄 She 🌻 dzisiaj już chyba lepsza pogoda u Ciebie? Odpoczywaj ile wlezie i fajnie, że do nas zaglądasz pomimo urlopu :-) Cienka 🌻 ja o Tobie też nie zapomniałam :-) melduj się kiedy tylko możesz Wesoła 🌻 a Ty na urlopie? Dea 🌻 współczuję przygody z zaginięciem Myszki, ja też coś podobnego przeżyłam z moją córcią. Trwało krótko, ale myślałam, że oszaleję. Dla wszystkich 👄 miłego dzionka życzę i wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - swietny obiad :-)... i jeszcze lepszy deser ;-) Ciesze sie ze humory Wam dopisuja :-) Goja 🌻 - plenerowy wypad tlumaczy Twoja nieobecnosc :-) Masz racje trzeba lapac lato :-) A dzis dopiero poniedzialek to sie odpoczywa po WE, do srody jeszcze daleko ... :-D Cienka 🌻 - u nas tez cieplutko... Jak nie jestescie przy obiedzie to Wam powiem ;-) ajak jestescie to nie czytajcie :-P... Przed chwila dzwonil M... Ala takiego "kupona" walnela ze mial zamiar ja zostawic do mojego powrotu ;-)... hehe, mial survival :-D :-D Kawa-szatan na stole... oczy mi sie zamykaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam juz się podpisuje;) Jestem ale pozno jak zwykle:(w pracy dym ze az z pokoju na korytarz strach wyjsc...u mnie cieplo a nawet troszkz za...ale dam rade:Djak nie ja to kto... Rebeka👄wiem,wiem ze masz aż tak dobrze ze nie musisz tyle gotowac co ja...;)moi chlopaki zawsze sie domagają obiadu DOMOWEGO i nie ma na to rady,ale juz sie przyzwyczailam:)hmm a mirabelki ..to kompociku bym się napiła:D Kaszubko👄zazdroszcze dobrego i glebokiego snu...a juz tego gofra chyba najbardziej:)w maju ostatniego jadłam:(i chyba sie nie zanosi na kolejnego,czasu brakuje na wyjazd.W miescie i owszem są ale nie takie jak nad morzem,ciekawe jak oni to robią że są takie dobre...a małżonek no,no...SUPER:D:D:D👄:D Goja👄a gdzie to jest "niedaleko"? hihi...bo juz mi ślinka leci...gg moje masz a @ mają dziewczyny jak bys chciałą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Dalej odpoczywam, fakt że pogoda na plażowanie nie dopisała mi bo do godziny 14 słońce chowało się raczej za chmurkami, ale za to poszłam po książki do biblioteki i mam trzy- 1. Katarzyna Grochola-Trzepot skrzydeł, 2. Joanne Harris-Czekolada, 3. Marie Phillips-Niegrzeczni bogowie, czyli mam co robić by o pracy nie myśleć;) Przy okazji poszłam po bilety na tramwaj wodny do Helu na czwartek, popłynę z moimi chłopakami, zwiedzimy były teren wojskowy a potem podjedziemy do Władysławowa odwiedzić córkę, powrót będzie pociągiem. Nie planuję do końca tygodnia czyli do końca urlopu nic, bo jakby miało się potem nie udać to byłby żal a tak to robię na co mam w danej chwili ochotę:P no i na co sobie mogę pozwolić, ostatnio chodzi za mną taka myśl, że poszłabym sobie na pedicure, ale tak trochę głupio ze ktoś miałby coś robić przy moich stopach:P Aaa, i na wesele bym sobie poszła ale nikt ze znajomych nie planuje teraz ślubu;) Kupiłam dzisiaj wątróbkę drobiową i czekam na męża bo to on zawsze smaży :) moja mi nie smakuje;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ❤️ typowa kaszubka z Ciebie hihihi mi też niektóre potrawy lepiej smakują, gdy mąż to zrobi :D Rzena ❤️ nigdy nie wiem, czym mąż mnie jeszcze zaskoczy... a i on nie ma pojęcia jaki śmieszny numer mogę jemu wykręcić :D Rebeko ❤️ na szczęście akurat nic nie jadłam hiihihihi Goja ❤️ też mam taką nadzieję... związek bez atrakcji staje się nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Kawa na stole !!!!! Wstawac spioszki :-) She 🌻 - corka pracuje przez cale wakacje ? Nie planuje jakiegos wypadu ze znajomymi ? Rzena 🌻 - prosze o wybaczenie... odpisze Ci na @ tylko jkos weny nie mam;-)... i czasu tez :-O Zycze milego dnia... i zabieram sie do pracy, bo pomimo tego ze szefa nie ma ;-) to pracy troszke jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Podpisuję listę, łapię kawę i też zmykam do pracy. A nie chce mi się jak nie wiem co. W końcu to dzisiaj wtorek a nie środa :-D Miłego dnia ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z rana;) Częstuję się kawą bo zaraz uciekam na rower z synem, żeby zdąrzyć przed deszczem bo zapowiadali:) Rebeka🌻moja córka pracuje do końca tego tygodnia czyli zostanie jej tydzień, ta praca jest wyjazdowa, za dużo luzu ma wiec ostatni tydzień będzie przygotowywała się do nowej szkoły;) rzena🌻ja tam nie przepadam za Helem wolę Gdynię:P ale samo płynięcie statkiem jest przyjemne;) kaszubka🌻ja jestem Gdynianka a nie Kaszubką :D mój mąż jest Kaszub cienka sprawa🌻 goja_19🌻pogoda mogłaby być lepsze ale też nie jest źle;) wesola anka🌻 erato🌻 Milego dnia wszystkim,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 She - a od kiedy Gdynia nie należy do Kaszub ???? Terytorium Kaszub obejmuje 43 gminy województwa pomorskiego oraz miasta: Gdańsk (za wyjątkiem jego wschodniej części), Gdynia, Sopot. Dokładniej można poczytać tutaj: http://www.zgapa.pl/zgapedia/Kaszuby.html Zgodzę się z tym, że nie jesteś kaszubką... jeśli nie masz w swoim rodowodzie żadnych kaszubów. Ja jestem rdzenną kaszubką z dziada-pradziada. Coś deszczowo u nas... w nocy była burza... Stawiam kawę....wciąż ziewam i ziewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] 😘 wczoraj wieczorem przylacialy w odwiedziny dwie psiapsiolki, z jedna mieszkalam przez 4 lata na kwaterze na studiach, z druga nie widzialysmy sie 15 lat! Przegadalysmy do 3 rano i jeszcze pewnie bysmy siedzialy gdyby nie M - obudzilysmy go i byl glodny ;) a Olenka przy nas smacznie spala, pewnie lubi babskie pogadanki :) Narazie Drogie moje, bo u nas pogoda przebojowa i trzeba ja wykorzystac :) big 😘 i dobrego dnia Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, nie pracujcie tak ciężko, przecież dzisiaj wtorek :-D \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ stawiam soczek pomidorowy i dalej poudaję, że pracuję ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi otworzyłam nową stronkę, to może bolsa dorzucę do tego soku i będzie krwawa marry :-) O co chodzi z tymi szklankami? Jak piszę same kreseczki, to je widać, a w szklance już nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, mam wiadomość od naszej Ani - Annapo ❤️ ma awarię kompa...pozdrawia wszystkich... i tęskni. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×