Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry... u mnie zaledwie 5 st... w domu zaś 21.... włączyłam grzejnik. :D Rebeko - faktycznie jest nas mało.... nawet Wesołej wczoraj nie było. Wystawiam listę :D Muszę zadzwonić do mojej Danusi - ma dziś imieniny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie!!! Wczoraj bylam w pracy na rozmowie z szefem. A dzis musze sie jakos szybko wyszykowac (jestem jeszcze nieumyta i w pizamie, bo zawsze inne rzeczy wazniejsze niz ja :o ) i jechac do sklepu oddac jedna rzecz bo mi termin uplynie. Potem sprzatnac chalupe trzebaby bylo bo kurz sie turla :o Narazie caluje was wszystkie mocno mocno 😘 i do potem acha, jeszcze pranie musze rozwiesic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - wpadnij do mnie, my mamy dzisiaj 22°C i piekne, bezchmurne niebo :-) 😘 dla corki... wiem ze mnie nie zna, ale wszystkiego NAJ dla Niej z okazji imienin ! Dea 🌻 - rozmowa w sprawie powrotu do pracy :-(....? Zaloz kolce na buty zebys na zakretach wyrabiala ;-) :-D Zdrowko juz lepiej ? A ja mam dzisiaj malo pracy :-P to sobie czytam "Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy" ... i doszlam do wniosku ze chyba jestem ZOLZA :-D... a czy facet kocha ...? Kto wie, moze i tak :-P ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobry humor cytacik z ksiazki : "... W Japonii maja bardzo ciekawe powiedzenie: Madra orlica nie pokazuje swoich szponów. Amerykanki postrzegaja Japonki jako kobiety bardzo uległe, dlatego ze kłaniaja sie swoim mezczyznom i chodza po ulicy krok za nimi. Jednakze japonscy mezowie oddaja czeki z wypłata swoim zonom. To ona trzyma kase w japonskim domu i decyduje o wydatkach.I oto prawdziwy powód, dla którego Japonka idzie po ulicy za swoim mezczyzna : to te ciezkie, wypchane kieszenie spowolniaja jej chód. Biedactwo ledwie sie trzyma na nogach ..." :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Uciekam na obiadek :-:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie godziny potem: wykapana i w dresach, pranie wywieszone :) do sklepu moze pojade pozniej, narazie musza mi wyschnac wlosy. A odkurze jutro raniutko przy moim, niech sobie przypomni jak odkurzacz wyglada ;) :p Kaszubko, u nas tez coraz zimniej :o ale 5 stopni to mroz!!! Erato, czemu nie wrocicie do UK? wydaje mi sie ze szybciej byscie sie tu urzadzili bo raz ze juz system znacie dwa bo macie mase znajomosci? Chociaz nie powiem, nie byloby mi przykro gdyby mnie firma do Niemiec wyslala mieszkac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - to jest święta prawda hihiihhi Japonki jednak maja nad nami przewagę :D Dea - w domu mam ciepło... a teraz zabieram się za pomoc w gotowaniu zupy z marchwi hihiihih tzn. mąż w paluszków sobie zbytnio nie pobrudzi - to ja szykuje marchewkę do obiadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola dzis straszna maruda, cos ja, biedactwo moje, boli... Czyzby juz zabki? Z Duza ten problem zaczal sie dopiero w 11 miesiacu, wiec wydaje mi sie troszke za wczesnie, ale kto wie? One sa tak inne :) Rebeczko, dobra ta ksiazka i duzo prawdy!!! Pod innym katem, ale moja prababcia zawsze mowila ze facetowi zawsze pokazuj tylko pol doopy ;) Oczywiscie nie przestrzegam :o A z szefem rozmawialam tak o moim powrocie do pracy, to ja je zainicjowalam bo chce wrocic tylko na 4 dni w tygodniu do kiedy Duza nie pojdzie do szkoly. Niestety zlobek+przedszkole full time kosztuje 1500F na miesiac, prawie drugi kredyt :o oj, musialam przerwac, nakarmic i przwinac mala, troszke ja obcalowac i ulozyc do zabawy. Dziwna dzis jest, ale nie wiem czy podawac cos przeciwbolowego czy nie .... hmm, poczekam do wieczora. Jak mowilam, Rebeko, reakcja szefa ok, da sie zrobic, ale niestety to nie od niego zalezy, wiec sie umowilismy ze rozpiszemy taki maly projekt ze wszystkimi szczegolami i wtedy on to przedstawi swoim przelozonym. Ja mam wszystkie palce rak i nog zacisniete zeby sie zgodzili. Jak sie nei zgodza, to bede musiala brac urlop co piatek :o No i fajny obiadek mi zafundowal ;) Z katarem troszke lepiej, ale cos tam jeszcze po kosciach mi lazi, strasznie sie to wlecze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - to ja tez za Twoje plany palce u rak i u nog zacisne !! A Myszka juz od przyszlego roku do szkoly ? Wczesnie... jak dla mnie to troche troche ZA wczesnie... ale szczerze mowiac to nawet nie wiem jak jest tutaj ... Buziaczki dla malenkiej ... moze bedziemy mialy zabki w tym samym czasie ;-)... to znaczy nie my tylko dziewczynki :-D Kaszubko - kto komu pomaga ...? :-D W pracy dzisiaj taki spokoj ze doszlam do polowy ksiazki :-P... Dea, masz racje jest swietna !! No moze nie trzeba wszystkiego brac doslownie ale wiele prawdy tam jest :-) Popoludniowa kawe {_]> {_]> {_]> {_]> {_]> i zielona herbatke (_)> (_)> (_)> (_)> na brzegu biurka stawiam i ide sie dotlenic ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug mnie zaczynac szkole w wieku 4 lat i 3 miesiecy to tez ZA wczesnie, ale... System edukacyjny tutaj jest inny i niby to szkola ale pierwszy rok, dwa to tak jak w przedszkolu. Moja juz liczy do 20 bardzo dobrze i nawet wiecej ale jej trzeba podpowiadac. Rozroznia juz i cyferki i literki, acha, po polsku do dziesieciu :) i zaczyna tez liczyc po hiszpansku za sprawa pewnej kreskowki ;). nie zeby sie chwalic, ale tu amja wlasnie taki swietny zrelaksowany sposob uczenia, przez zabawe, wiec ja wcale sie nie przejmuje ze ucinam dziecku dziecinstwo, jak nie do szkoly to do przedszkola i tak by musiala isc bo my pracujemy. To chyba dziaselka, biedactwo chce cos sobie do buzi wsadzic i podrapac, ale ona jeszcze nawet nie umie zabawki dobrze w raczce utrzymac, wiec jest duzo frustracji i krzyku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - co ja tu mam hiihihih zerwał się duży wiatr, pada deszcz i grad... jej, a to dopiero 1 X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam :-) 😍 Piatek :-) .. nareszcie !!! Jeszcze kilka godzin i bede ODPOCZYWAC :-) !! Kawa : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... herbatka : > ... i kakalko ;-) : (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> na stole ! Prosze sie czestowac :-) ... Zycze MILEGO DNA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś wisielczy humor... czekam na coś... sama nie wiem na co... i jednocześnie to mnie wścieka. Rano zezłościłam się z powodu zmiennych decyzji męża -co chwilę coś innego planował... jak ja tego nie cierpię buuu nawet usiłował decydować jaki sweterek mam ubrać... potem w sklepie co chwilę zmieniał decyzję w sprawie zakupów... gdyby był dzieckiem - wyrzuciłabym go ze sklepu hihihi Próbowałam jemu wytłumaczyć, że dziś piątek, że trzeba zaopatrzyć lodówkę... kurczę, nic nie dochodziło - stwierdził, że mamy dosyć, że starczy. Niby tak, ale jeśli dostaniemy nieplanowanych gości... to nie starczy i wyjdzie na moje - jak zawsze :D No, to się rozpisałam... już mi lżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 mam nadzieje,ze jeszcze mnie pamietacie;),bo troszke mnie znowu nie było,ale naprawde przez ten powrot do oborowych obowiazkow bardzo mi sie dzien skurczył i jakos nie mam na przyjemnosci ani chwili,nie wiem jak dlugo tak pociagne,bo to jednak na dluzsza mete nie da rady.... Kaszubko 🌻bardzo dzieki za fotki od Erato...a swoim mezem, starym zwyczajem postaraj sie nie przejmowac,jak sie zjawia goscie po prostu powiedz ,ze to on robił zakupy szkoda,ze ta wizyta kuzynki nie wyszla ,ale jesli tak bardzo Ci na niej nie zalezało ,to w sumie nic sie nie stało.... fotki na garnku to ja ogladam co jakis czas ,ze tak powiem hurtowo,bo na biezaco niestety nie daje rady,ale zawsze sprawiaja mi sporo radochy... Wesoła🌻 ja to widze,ze u Ciebie po staremu;)...a jak tam palma,tez gubi liscie jesienia? A tak juz kiedys chciałam sie spytac i zawsze zapomne ,ale masz moze jakiegos nowego psiaka? Rebeko🌻 oj widze ,ze ostatnio to w bardzo okrojonym towarzystwie przyszło Ci pijac te kawke ,a takie sliczne te kubki ostatnio Ci wychodza:):)... Moj maz tez juz sie za hustawka dla małego rozglada:)jak dla mnie to za szybko ,ale on chyba tak ,bo wie ze u niego za nim ta hustawka zawisnie to musi nabrac mocy urzedowej....;)... dzisiaj piatek ,wiec pewnie sobie plotkujecie z tesciowa,no to zycze miłej pogadanki i wypytaj mame o rozne choroby meza i jak je przechodzil,bo u mnie ta wiedza mi sie przydała np.wiedziałam ze jak nie chca brac tabletek, to po tatusiu :),bo on bedac dzieckiem kazda tabletke zwracal i doszlo do tego ,ze tylko powazne choroby leczono farmakologicznie i tylko zastrzykiem ... Erato🌻 ta krowka superek,tez bym taka chciała,kiedys mielismy cos podobnego,ale ta nasza miała tylko jedna latke i to wlasnie w ksztalcie serca,fajnie to wygladało.... ja to sie ciesze ,ze sie przeprowadzacie ,bo jak np. wyladujecie w Niemczech to sa wieksze szanse na jakies spotkanie;)... Dea🌻 moj maly juz od dluzszego czasu cala lapke wklada do buzki i dodatkowo sie slini ,tak ze trzeba go kilka razy przebrac ,tez podejrzewam ,ze to dziasła go swedza ....moje dzieci w 5 miesiacu juz miały pierwsze zabki,ale to dla mnie nie było nic miłego ,bo nie raz poczułam je podczas karmienia;)... trzymam kciuki ,zeby Ci sie udało załatwic z praca,a Ole to poslesz do złobka? ciesze sie ,ze udalo mi sie troszke poklikac i mam nadzieje ,ze bedzie co dzien lepiej pod tym wzgledem...na razie zycze miłej nocy i do kiedys....mam nadzieje ze tym razem bede szybciej ,chociaz jutro musze upiec dwa ciacha i posprzatac chatke i przygotowac cos na obiadek na niedziele,starszy sy bedzie miał niedlugo urodziny i juz na te niedziele mam gosci na obiedzie ,troszke sie pomecze ale juz sie ciesze na tych gosci,bo znowu troszke psychicznie odpoczne..... no tyeraz to juz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brian spi grzecznie wiec zajrzałam na poczte i co widze :)....piekna przesyłke od Rebeki....dzieki ....Alice juz teraz wie co kobiecie potrzebne :) a teraz moze jeszcze uda mi sie do garnka Kaszubki zajrzec;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :-) 😍 M pojechal babcie odwiezc, Ala spi, a ja troszke sie po domu krzatam i postanowilam do Was na kawke wpasc ;-) Ania 🌻 - no zgadza sie, takie raczej monologi ostatnio prowadze ;-) ale to nic... lepsze dni nadejda :-) A z tego ze Ala swoje pierwsz "kroki" do torebki kieruje to sie ciesze :-)... Duza 😘 dla Ciebie i jeszcze jeden 😘 dla Brianka... U nas zabkow jeszcze ani sladu a Ala za kilka dni 7 miesiecy konczy... no ale tu sie akurat nie martwie, bo jak mowi Dea 🌻, to bardzo indywidualne, zalezy od dziecka i o niczym nie swiadczy... Kaszubko 🌻 - z facetami to czasami gorzej jak z dziecmi : nie da sie im przetlumaczyc a jak niegrzeczni to w przeciwienstwie do dzieci ukarac nie mozna za bardzo :-D Zapomnialam Wam wczoraj powiedziec ze Rzena 🌻 dalej nie ma neta i nie zapowiada sie ze szybko bedzie miala :-(, bo obok Nich kamienice zburzyli i prze budowe odcieli internet dla wszystkich okolicznych mieszkancow :-O... W kazdym razie pozdrawia Was wszystkie bardzo serdecznie ! Babcia dzisiaj pojechala :-(... troche sie nam wszystkim oczka przy pozegnaniu zapocily ;-)... wszystko co dobre to sie szybko konczy, niestety :-(... Teraz dopiero prawdopodobnie dopiero w czerwcu bedziemy sie widziec :-(... A teraz juz za obiadek sie zabieram bo lada moment M wroci... sprobuje Go namowic na skrecenie bufetu po poludniu :-P... Papatki 🖐️ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Pada i jest zimno... :D Rebeko 👄 owszem, prowadzisz monologi... ale tak ostatnio bywa, że kiedy Ty akurat możesz wejść na topik - ja nie mogę... i na odwrót. Inne dziewczęta... Annapo i Dea - wiadomo... 👄 👄 Wesoła wpada praktycznie codziennie i nawet więcej zaczyna pisać 👄 Erato - kiedyś w ciągu dnia wpadała więcej razy - teraz też zmiana 👄 Rzena - ma usprawiedliwienie 👄 A Goja ??? 👄 Ruda ??? 👄 Rybka ??? 👄 Ząbki - moje dzieci miały około 6,5 miesiąca, Danusi były młodsze, a Ani starsze... z tego co zauważyłam - wszystko zależne jest od genów - ważne tu jest również kiedy ojciec dziecka miał pierwszy ząbek. Datę ojca i datę matki dodać, podzielić... i wyjdzie przypuszczalna data u potomka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny Oj widze,ze o mnie tez mowa hihi,... Kaszubko masz zupelna racje,kiedys bylo mnie wiecej,ale teraz duzo spraw na glowie,nie mowie,ze wogole nie mam czasu,tylk nie lubie pisac jak mam ciagle widzow nad soba i zainteresowanie gdzie i z kim pisze...sama wiesz. M nie pracuje to lazi za mna wszedzie a syn co ma robic,tez lai za mna i tak to jest. Rebeko tak,wszystko co dobre szybko sie konczy,fajnie,ze jestes zadowolona ze spotkania i vice versa,teraz Alice znow zajmie caly Twoj czas,moje dzieci zabkowaly jak mialy 5 do 7 m.cy ale nie wszystkie tak samo przechodza,najwazniejsze,ze jest grzeczna i zdrowa a reszta sama przyjdzie. Dea do UK nie bardzo chcemy wrocic,bo nie po to wyjezdzalismy,bylismy na takim troche odludziu,no wiesz wschod i na dodtek drogo i niebezpiecznie a dookola same stadniny i wyscigi konne,wiesz lubie to ale do pewnych granic,poza tym ta pogoda...nie...buziaki dla dziewczynek. Annapo hihi blisko mowisz,kto wie,jeszcze jedna opcj zaswitala..w ostatecznosci moze byc PL ale Mazury,kto wie,sama widzisz jak u nas szybko sie zmienia....zobaczymy gdzie nas wyniesie,podroznikow, ok babeczki ja lece bo edziemy do miasta,a mam dzis mame u siebie,to nie wypada siedziec na kompie,wczoraj moja babke juz wypisali ze szpitala i jak na razie siedze w domku.......... Pozrawiam wszystkie panie i zycze Milego Dnia zajrze pozniej dzis wykorzystujemy pogode na termometrze jest 27 stopni i sloneczko a mamy zamiar pospacerowac na plazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ znam to aż za dobrze - rano mąż wiele gada... kręci się po całym mieszkaniu... nie mam jak zrobić jakikolwiek wpis. Potem syn często siada zbyt blisko mojego laptopa - wówczas nawet na topik nie zaglądam. Trzecia opcja - niespodziewani gości - cieszy mnie, gdy są, ale znów topik odpada buuuu Lecz bywają spokojne dni... i wtedy wchodzę w swój rytm - filmiki, zdjęcia, topik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wilku mowa hi,hi,hi a wilk tuż :D:D:D:D:D:D:D:D Witam :) Kaszubko dzięki za miłe słowa🌻 Palmie liście nie spadają są wielosezonowe ;) Annapo tak mam w domu wielkią rozrabiake. Rebeko 🌻 ja z Tobą gadam jak Cię nie ma ;) Erato ciekawe gdzie w końcu na stałe osiądziesz? A do Dei nie wiem co napisać więć poślę jej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie zobowiazana do wytlumaczenia narazie tak w wielkim skrocie do 15 jestem na starej umowie a 16-go podpisuje.......Uwaga umowe na stale, juz jako urzednik państwowy. I okregowa powiedziala ze w przyszlym roku mi nie popusci i mnie przypilnuje bym szla na studia doktoranckie albo zdawala na aplikacje bo mam potencjal;) reszta wieczorkiem jak sie juz wykapie, bo bardzo sie za wami stesknilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem🌻 nie wiem na jak dlugo ,bo mały juz spał caly czas jak ja w pracy ,wiec pewnie niedługo zateskni za mleczkiem....;) u mnie dzisiaj cały plan dnia wykonany,sama sie dziwie ze dalam rade ,ale to dzieki temu ze maly jadał co 3 godz.,no to mozna pomiedzy cosik zrobic,mimo tego ,ze pozwoliłam sobie dzisiaj polezec do 10 tej,....rano jeszcze nie udaje mi sie isc ku łaciatym,bo nie mam z kim zostawic B...wiec przynajmiej odespałam nocne wstawanie.... Erato🌻 ja tam caly czas wierze ze kiedys zawitasz chociaz na kilka dni do ojczyzny i moze sie spotkamy:)...a w Niemczech mam szwagra z rodzinka ,ktorych bardzo lubie takze moze i tam by cos mozna było pokombinowac...oj rozmarzyłam sie....;) Wesoła🌻 no ja tak czułam ,ze bez psiaka to długo nie wytrzymasz,tak to juz jest jak sie kocha zwierzatka....ciezko potem zyc bez ,nawet jesli troszke z nimi kłopotow...moze jak bedziesz miec dzien dobroci ,to poslesz jego fotke ,skoro Twojej podobizny nam załujesz:):):)...a co do palmy to troszke jej wspolczuje ,bo biedaczka na zime pewno ciezko ma jak spadnie sniezek ;) Kaszubko🌻ja tez nie lubie jak mi zagladaja przez ramie chociaz u mnie w domu wiedza na ktorym topiku pisze i jakos nie interesuja sie tym ,co pisze..... Rudamaxi🌻 no,no Ty zdolna bestyjko;) gratulacje i jesli tylko dasz rade to korzystaj z propozycji i ucz sie dalej,to na pewno sie przyda.... Rebeko🌻 pewnie Ci troszke pusto w domku sie zrobiło,ale takie zycie ....a czerwiec niedługo;)...jak juz nie macie goscia to moze M bedzie miał wiecej czasu dla tych paczek;).... ok,tyle na dzisiaj i mysle ,ze jutro chyba tez nie bardzo znajde czas ,wiec zycze Wam miłej ,udanej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko na dwa slowa ;-)... kawe stawiam i melduje ze mebel skrecony :-) a babcie szczesliwie do domow dotarly :-)... Postaram sie zagladnac po poludniu... MILEGO DNIA kochane !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×