Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ Co za nazwe GOJA 👄wymyslilaś na tą sobota..haha:D.... Ale przyznam że nie ładnie tak zataić świeto swoje...🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼z tej okazji ,szczęścia i miłości ,dużo wina i radości... Co do mojego małego sportowca,to na dzień dzisiejszy mo ochote zrezygnowac z treningów bo ...aż tak mu żal:(...bardzo wam dziewczyny dziekuje za mile slowa i mam nadzieje ze nie będzie dążył do rezygnacji...szkoda by było tych sześciu lat:(...a moj syn nie ma na kogo to na gry warczy i sie wyżywa... Ja dzisiaj sprzątałam jak oszalała i mam już dosyć ,naprawde już nie mam siły,będe tu siedziała do końca dnia ,nie mam zamiaru już nic robić.Ja zazwiczaj w dzieńsprzątania kibelków przechodze samą siebie ,a potem padam za zmęczenia,najbardziej nie lubie sprzątać w klatkach chomików...jest ich 16 sztuk ,bo kocą sie jak króliki...mały choduje na handelek:D.......no i obiad wymyśliłam sama :Dzrobiłam zapiekanke z pyrami...hihi...no i się pochwale że tym razem się nie rozpodła przy krojeniu:D:D:D:D zalałam roztrzepanymi jajami ze śmietaną i jest pychota:D Teraz mam w domu mecz i potem jeszcze boks 😠nie lubie oby gier ,ale mam nadzieje że Gołota(idi...)przegra,bo nie lubie mądrali co im na łeb nas....:P DEA❤️ujż kciuki trzymam a myślała że to ja ta ostatnia bez prawka byłam:D och...u mnie już we wrześniu rok minął:DPOWODZENIA!!!!!!!!!!!!!👄 Kaszubko❤️to podaje Ci🖐️z tym boksem...i masz racje z tym snem...👄,zdrowie życze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I siedze sobie i klikam soboe ...wszystko sobie robie bo was w sobote nie ma,jakby synus byl zdrowszy to pewnie tez by mnie nie było;) Dostałam dzisiaj 3 l.Metaxe kto chętny temu poleje...hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki 🖐️ Ależ tu pusto, chyba wszystkie oglądacie boks :-P Po wielkim sprzątaniu pojechaliśmy na zakupy i jestem padnięta. Teraz piję sobie karmi i chyba zaraz pójdę pod prysznic, bo nie mam jakoś ochoty patrzeć jak się faceci z krzywymi nosami to gębach okładają. Kaszubko 🌻 biedna Ty jesteś z tym katarem. Może wymocz nogi w gorącej odzie z gorczycą? Słyszałam, że pomaga. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ❤️ Życzę miłej niedzieli i proszę o trzymanie kciuków za mojego syna, jutro o 12 gra mecz. Aha, zapomniałabym. Dea i Rzena bardzo Wam dziękuję za życzenia, ale nie mam pojęcia z jakiej okazji :-) Urodziny mam 18 stycznia, a że w tym samym dniu są imieniny Małgorzaty, to mam 2 w 1. Ale to miłe dostać życzenia tak z okazji np.23-go października :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ❤️ czekam na walkę... nie chciałam oglądać, ale w końcu i mnie zaciekawiło, kto wygra :D Wolę wąchać olejek z drzewa herbacianego - pomaga szybko... a nogi to chyba musiałabym co chwilę moczyć hihihi A teraz [na wzmocnienie hihihi] zajadam twarożek śmietankowy z dżemem jabłkowym... muszę mieć przecież siły na oglądanie tej walki 🌼 http://www.garnek.pl/kama13/7571806 Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja jaka Ty swietna jesteś👄widocznie tak trzeba by zyczena składac:D:D🌼 Kaszubok 👄ja nie mam wyboru i musze patrzeć właśnie wchodzą chłopy ...a Ibisz jakiś lalusiowaty sie zrobił co nie?hihi... Słodkich snów dziewczynki i jeszcze jednego drineczka wam stawiem:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena ❤️ zgadzam się że Martynka jest słodziutka, lecz Maciuś tak samo. Ta najmłodsza dwójka jest rozkoszna i bardzo mądra :D Gapię się teraz jednym okiem na walkę hihihi najlepsze [jak do tej pory] to są komentarze męża. Gołota już sobie leżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASZUBKA:D Maciuś już prawie dorosły też słotki ale maluszki bardziej soczyste...:D Gołota może podpuszcza i na punkty 100 koła może zarobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - to Paweł, brat Maciusia już prawie dorosły hihiihi Maciuś ma dopiero 2,5 roku :D Już leci 4 runda - ale szybko to idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ta moja skriloza hihi sorki za dużo dzieciaczków tu u nas no ale leją sie niemiłosiernie...Mariolka smutna ...haha bidulka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha! no to Goju, wszystkiego najlepszego z racji 23go pazdziernika!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Tobie zlozylam a prawdziwej solenizantce nie, za duzo tych Malgos kumpelek mam ;) Rzena, no widzisz ja prowadzic nie umie? ;) :D:D:D A teraz dobranoc Kochane - Kaszubko, oby katarzysko sie do jutra rozeszlo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i moooocna kawe stawiam :) ja na nogach od 6ej, nowego czasu, czyli nawet nie zle moja mlodsza dala mi pospac, bo Duza dopiero teraz wstala :) Jak narazie to sloneczko ladnie swieci i oby tak dalej bo mialam juz dosc wczorajszego pochmurnego dnia! (( (( (( (_)> (_)> (_)> 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny!!! Melduję się, trochę już mnie męczy to czekanie na mieszkanie, coś chyba nie tak jest bo nadzór budowlany nie chce jeszcze odebrać budynku, może czekają na oddanie drogi? Mam teraz trochę problemu z moją dorastającą córką, chyba jesienna depresja ją trzyma:( w każdym razie nie chce mi się z nią walczyć ale też nie pozwolę na to by mnie szantażowała swoim zachowaniem. Mam nadzieję, że to jej wkrótce minie Syn trochę bardziej wziął się za siebie i po trochu poprawia oceny ale jeszcze dużo samozaparcia przed nim;) W pracy mam kocioł, nie mogę się zorganizować przez to myślenie o mieszkaniu, i tak w kółko:P Ale staram się tu zaglądać i być na bieżąco;) Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) czas przestawiony można było wyrwać ;) Dla wszystkich dużo zdrowia :) w każdej postaci ;) i równowagi psychicznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka:D Dea👄ale napewno będziesz:D👄 Kaszubko👄ja od tygodnia mam nowy tel.sony ericssone C902...i jestem z niego zadowolona,b.mi sie podoba...moze keki?;) She👄nie zazdroszcze potyczek z córką ,już się boje co u mnie sie będzie działo za rok ,dwa..już teraz często mamy odmienne zdania.A z mieszkaniami tak już jest czsem lepiej że nadzór nie pozwala ,gożej jakby w trakcie mieszkania już coś zaczeło się dziać złego...pozdrawiam👄;) Wesoła👄dzięki równowaga najważniejsza:) Miłego wieczorku,ja czekam na gości...troszke sie już spuźniają ale czasem stają na drodźe jakieś przeciwności...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Pisalam ale wcielo mi posta:(i juz nie pamietam wszystkiego Dea👄ale jak zdasz to bedziesz...:D Kaszubko👄ja mam od tygodnia sony ericssona C902 i bardzo mi sie podoba zwlaszcza aparat bo ma 5 pikseli i zdjecia super robi... She👄 moze lepiej ze nadzór odwleka moze faktycznie jest coś nie tak,a jak sie wprowadzicie to moze byc za pozno na reklamacje...ja sie juz dzisiaj boje co bedzie u mnie z synkiem...juz czesto mamy odmienne zdanie... Wesola👄dzieki rownowaga najwazniejsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu ta co baaaaaaaaaaaaaaaardzo malo pisze Ale w tygodniu mam dos kompa jak wracam do domu to mam az dwie godziny dla dzieci i ida spac.w weekend chce jak najwiecej im czasu poswiacic i jeszcze cos pchnac w domu. W sobote bylismy w Kluczborku na kolejnym Ogolnopolskim Turnieju Tanca Towarzyskiego mamy kolejne II miejsce a 7-go jedziemy znowu tym razem do Nowej Rudy. Niunia znowu jest smarkata ,mnie dzisiaj cos bralo ale siedzialam w domu i sie kurowalam.Oby mnie nie rozlorzylo bo w pracy juz polowa na zwolnieniach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiiiiiiiiii bardzo ale to bardzo dziekuje za imieninowe zyczenia. Przepraszam ze dopiero teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda..👄tylko pogratulowac takiego tancerza w domu...wyobra zasz sobie jaki bedzie za lat kilka:D mmmmmmmmm marzenie jeszcze Viki nauczy i o katarku zapomnisz ...sama zabawa będzie i puchary i medaleoch ale mnie poniosło...hihi...a TYkochana troszke zwolnij bo kondycja CI siądzie i co w tedy? Pozdro i👄na jutro;) Dea,Kaszubka👄za taką muze na dobranoc:D👄 👄na 🌼dobranoc]i❤️na;) jutrzejszy :)dzionek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Kawa i lista obecności na stole. Wesoła 🌻 czekamy na mega dawkę dobrego humoru :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Jest juz Goja z kawa :-)... no to ja tylko croissant'y z migdalami dokladam i podpisuje liste ;-) Goja 🌻 - jak wczorajszy mecz ? Kciukow nie trzymalam, bo nie zdazylam :-(... ale wierze ze sobie dobrze poradzili ...? Dea 🌻 - powodzenia przy kleiku :-) Jaki ten makowiec, nada sie na Swieta ? Ja sie zastanawiam jak Swieta zorganizowac... Wigilia chyba bedzie w tym roku u nas zeby malej za bardzo rytmu dnia nie zaklocic... jeszcze troszke za mala chyba na takie imprezy ;-), za rok juz bedzie ok :-) Kaszubko 🌻 - ooo, jak sie nostalgicznie zrobilo :-) 😘 dla Mrtynki, sliczna z Niej dziewczynka ! Rzena 🌻 - wooow, 16 chomikow !! :-) No to faktycznie jest przy nich co robic ! Zachecaj Dawidka do treningow ! Kontuzje to "chleb powszedni" wszystkich sportowcow, wazne zeby sie nie zalamywal i umial "podniesc" po takim ciosie... Duza 😘 dla Niego ! She 🌻 - jesien sie wszystkim daje we znaki... niecierpliwosc, smutek, nostalgia... A co do mieszknia to, jak mowi Rzena, czasami lepiej poczekac niz jakby pozniej mialo byc cos nie tak... Rudamaxi 🌻 - znam ten bol ;-) ja mam codziennie niecale 3 godzinki z mala... i tez przez WE nadrabiam :-) Brawa dla Konradka ! U nas WE spokojny i bez sensacji. Ta godzinka wiecej dobrze nam wszystkim zrobila, w koncu udalo sie nam wybrac z mala do kosciola, Ala byla grzeczna, ladnie ze wszystkimi spiewala :-D i dopiero pod koniec troszke sie zaczela niecierpliwic ale nie wymagajmy za duzo ;-) ... No i dzisiaj rano juz sie obudzila o 6h30 wg nowego czasu :-) czyli ladnie przestawila sie na nowe godziny :-) Dalej troszke marudzi ale przezyjemy :-) Dla wsystkich na dobry dzien :-) : http://www.youtube.com/watch?v=U6EVs4CK1fM ...a ja ide dalej pracowac ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 nie wiem cos z moja organizacja czasu jakos ostatnio nie za bardzo:(.....nie umiem jakos sobie wygospodarowac ani chwili na kompa,zawsze cos sie znajdzie innego do zrobienia.... i niestety zapowiada sie ze tak jeszcze bedzie pzez jakis czas:).... tak ogolnie to u nas wszystko dobrze ,tyle ze troszke nerwowo ,bo pogoda nie pozwala na sianie ,juz nie wspomne o tym ze w ogrodku jeszcze warzywa czekaja na wyrwanie ,a tu nie ma kiedy:(.. no coz moze jeszcze slonko zaswieci tej jesieni....pozrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i chyba bede musiała zarwac jakoas nocke zeby poczytac i przejrzec poczte...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×