Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam 🌻 no ,no chyba przyjdzie mi dzisiaj jakas kawe postawic:)...takich ladnych kubeczkow to nie umiem robic:(...ale za to obok swiezej ,pachnacej kawy połoze swiezutki chleb dworskiz dzemem brzoskwiniowym i pelne swojskie mleko;)....... nastepne dni uplynely,a ja mam tylko tyle czasu ,zeby oczkami przeczytac w biegu co tam u Was,ale juz zeby cos napisac to nie...bardzo to smutne:(...wszystkie moje male przyjemnosci leza odlogiem;)... w naszej wsi chorobsko sie rozpanoszyło i na cmentarzu nie było tyle ludzi co zawsze,niestety u nas tez dopadło core i od soboty biedaczka przezywa katusze,bo i goraczka i bol gardla i ogolnie bardzo slaba ,az zal patrzec...w dodatku ani jej nie moge przytulic ,bo nie chce zeby malego dopadlo:(wczoraj w koncu wyladowala u lekarza i nie obylo sie bez antybiotyku:(...mam jednak nadzieje,ze na niej sie to skonczy... She🌻 trzymam kciuki w wiadomej sprawie i mam nadzieje,ze bedziesz od dzisiaj dumna posiadaczka swojego gniazdka... Rebeko🌻wroce jeszcze do tej mojej przeprowadzki,chyba jakos zle to opisałam ,bo rzeczywiscie masz racje ze niedawno remontowalismy....u nas ten remont ciagnie sie juz dobre 15 lat hi,hi... po prostu na poczatku troszke rozbudowalismy nasz dom,dobudowalismy poddasze ,zmienilismy dach i co roku w miare jakis zaoszczedzonych pieniedzy cos sie remontuje ,na poczatku grudnia bedziemy robic schody na poddasze i przerabiac okno na klatce schodowej...i tu lezy pies pogrzebany,bo z tego okna ja chce zrobic okno i drzwi,ktore pozwola nam na bezposrednie wejscie z podworka na nasze pietro i oddzielenie sie od tesciow a to na pewno wywola burze w domu...moja tesciwa nie pojmuje ,ze to iz chce byc osobno wcale nie jest w nia wymierzone ,jak tylko poruszam ten temat,to ona sie obraza,bo przeciez ona nam nic nie robi a my chcemy sie oddzielic....a ja tylko chce miec troszke prywatnosci.... oj musze konczyc ,bo maly bardzo nieszczesliwy ale postaram sie potem jeszcze zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Podstawiam kubek : {_}> po aromatyczna kawe :-) Stawiam champagne : Y Y Y Y Y Y:-)... bo u nas wszystko sie wyjasnilo ;-)... mamy zabka !!! Glupia mama zagladala Ali do dziubka, ogladala rozpulchnione, czerwone dziaselko i bialy punkcik .... tyle ze na dole, a tu mamy pierwszego zabka na gorze :-) ... Zdaje sie ze ida 4 na raz :-P...juz przestalam sie dziwic ze Alutka taka marudna :-D Pozdrawiam serdecznie caly sklad...i sle moc 😘 ... szefa jeszcze nie ma to troche luzu mam... postaram sie zagladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - tak mi sie wlasnie wydawalo ;-)... Walcz o swoje, kochana ! Napewno nie bedzie latwo, bo takie zmiant zawsze sa odbierane jako "odwracanie sie" ale warto, bo w Waszej sytuacji to jedyna forma niezaleznosci jaka mozecia miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no i oczywiscie zycze powrotu do zdrowka dla corci (kiss] ! Mam nadzieje ze Brianek od Ciebie przeciwciala dostanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie melduje, ze wypadku zadnego nie zrobilam ;) i ze tylko czasu i zdrowia psychicznego mi brakowalo zeby pisac ;) She 🌻 GRATULACJE!!!!!!! I oby Wam sie szczesliwie i w milosci i w zgodzie mieszkalo!!!!! ❤️ Rebeko, no to tysiac 😘 dla Alice na te jej pierwsze zabki!!!! Biedula, cztery na raz, ale za to przeszliscie to raz zamiast cztery razy ... na razie :o Aniu, no tak, pewnie inna generacja, i pewnie to ze na wsi pewnie tak sie dawniej mieszkalo, wszyscy razem. Pewnie dlatego nie potrafi tesciowa zrozumiec. Ale dobrze robisz pnac do swojego, na poczatku pewnie bedzie wielka klotnia ale z czasem wszyscy sie przyzwyczaja i sie zapomni! My przezylismy moja wczorajsza wedrowke do pracy! :) Co prawda jak sie zapytalam M czy zostalby na jeszcze jeden dzien z Olenka, to pierwsza odpowiedz byla 'Nie!' a potem 'No jak musisz ...'. Troche mu sie naplakala :o a jak wrocilam okolo 18ej to taka smutniutka siedziala, zaraz ja wzielam i przytulilam do cycusia (bardzo pelnego bo sie zapracowalam i zapomnialam sciagnac mleko w biurze ...) to tak popila, ze az sie jej uszy trzesly! Ponoc nie chciala mojego mleka z poprzedniego dnia ... ciekawe to, bo Evelyn tez tak robila, swieze tak, ale jak juz przestalo dzien w lodowce to juz ble bylo .... Ale dobrze bylo troszke popracowac, nasluchac sie jak ludzie tesknia, hihihi, no i zarobic troszke extra ;) A ja stawiam earl grey, czestuje sie swoiskim mlekiem bo uuuuuwieeeelbiam!!!, i ide rozwiescic pranie ... na kaloryferze :o acha, Aniu, zdrowka dla cory, zeby nikogo nei pozarazala!!! hmmm, nie chce cie przerazac, ale to brzmi bardziej na grype, czyli wirusa, i nie wiem czy antybiotyki cos za dzialaja :o Oby!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - no to widze nastepne podobienstwo z moim M bo u mojego tez pierwsza odpowiedz jest zawsze 'NIE" ;-)... dopiero pozniej sie zastanawia :-D. Wierze ze dobrze Ci zrobil powrot do pracy :-), kiedy nastepny taki "wypad" ? A co do mleka... z lodowki u nas nie bylo problemu ale z kolei musialam wylac kilkanascie pojemnikow ktore w zamrazalniku mialam :-O, bo tez sie Ala nie chciala chwycic :-O... Lapie Earl Grey (mniam !) i lece na taras...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Trójka moich dzieci dostawała ząbki w określonym porządku - bez zbytnich kłopotów - najpierw jeden ząbek, za tydzień - następny - a za trzy tygodnie znów jeden... gorzej było z najstarszym synem - wychodziło mu jednocześnie kilka ząbków co jakiś czas - dostałam nawet dla niego Luminal. Najstarszy syn miał przyjęcie komunijne w Dzień Matki - tego dnia wieczorem odkryłam u Piotrusia pierwszy ząbek - a calutki dzień chłopiec był cichutki, grzeczny. Mąż - owszem - czasem zajmował się bobaskiem, gdy trzeba było - ale obok mieszkała sąsiadka - wystarczyło, że zapukał do niej i ona dziecko przewinęła hihihihi Annapo - kiedy u Ciebie słoneczko zaświeci... kiedy znajdziesz czas dla siebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak Was czytam to jeszcze nabiorę ochoty na szukanie ząbków... ;) od wczoraj mam Stefana w domu:) nawet nie jest mu z tym źle:) nie zestarzał się nagle, ani nie stetryczał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wierze ,ale udalo mi sie zajrzec.... tesciowa zabrala Briana na spacer ,bo ja mialam pare waznych papierkow do wypelnienia i ja sie juz wyrobiłam a jej jeszcze nie ma wiec szybciutko zagladam...;)... Dea ...bardzo sie ciesze,ze i jazda i praca ok....widze ze powoli wracasz do normalnosci hi,hi... szkoda tylko troszke Oli bo dla niej to pewnie traumatyczne przezycie tak dlugo bez cycusia ;).... Rebeko....no,no to rzeczywiscie szampan sie nalezy a Alice to chyba jakas premie zabawkowa,ze tak dzielnie to zniosla.....co prawda placi sie dopiero za wypadniete mleczaki ,ale jak 4 naraz to jednak cos jej sie nalezy....:)... moja cora juz lepiej,wiec chyba diagnoza dobra i to raczej angina,tyle ze biedaczka wczoraj jakos nie miala apetytu i wieczorkiem jak jej pokazalam kolacje to szybciutko poleciala przytulic sie do kibelka,no ale dzisiaj juz nawet cos zjadla i obylo sie bez wymitow i tym optymistycznym akcentem (moze jak sobie Rebeka to wyobrazi ,to nie bedzie miała smaka na tarasik ;)) na razie sie odmelduje.... jeszcze cosik mi sie przypomniało....kupilam wczoraj witaminki ,zeby troszke uzupelnic braki ,moze tez pomoga na moje wlosy i dzisiaj przy sniadanku lyklam jedna, oj,moj az jakos skamienial i cora tez ,jak zobaczyli opakowanie ,bo na nim taka ladna ciezarna pani narysowana i maz sie odwazyl i spytal ze chyba troszke za pozno na takie wit. a ja mu na to A skad wiesz? ...no malo by nie pospadali z krzesel hi,hi.(szkoda ,ze nie miałam aparatu,bo byloby fajne zdjecie)...dopiero potem wytlumaczylam ,ze taki sam zestaw tez dla mam karmiacych,no to juz jakos mogli dokonczyc papu.... a teraz juz zmykam ,bo jakis obiad trzeba by zrobic.... oj Erato ja trzymam kciuki tak mocno ,ze mi kostki bieleja,mam nadzieje,ze wszystko sie jakos ulozy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów kafe broni dostępu do siebie... już teraz daję Wam 👄 i stawiam twarożek śmietankowy z kawałkami czekolady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Stawiam kawę i rogaliki. Życzę miłego dnia i zabieram się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Qrde no,jak jeden mail z rana potrafi czlowiekowi humor zepsuc :-O 😠 No ale mamy juz kawe i rogaliki do Goi 🌻 i serce od Kaszubki 🌻 to moze nie bedzie tak tragicznie ;-) ... Ellisa - nie widze przeszkod ;-) Ania 🌻 - motyw z witaminkami super :-D :-D :-D :-D :-D... Az mam ochote sama sprobowac, ale obawiam sie ze by mi M mogl na zawal zejsc :-D Zycze milego dnia i prosze o trzymanie kciukow... zapowiada mi sie dzisiaj niezla burza mozgow i batalia nerwow ;-)... ale w sumie to ja to lubie :-P... 😘 dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobilam sie z myslami i sumieniem ;-) i wyslalam kilka rewolucyjnych maili... czekam na reakcje :-D... Co z wami ? Jeszcze spicie ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie 🌻 oj Rebeko dzisiaj wstałam nawet wczesniej niz zwykle,ale niestety od rana nie narzekam na brak zajec,na szczescie to nie tylko obowizki ,ale i cos molego zajeło mnie do tej pory.... u nas na dworze biało i zimno,no to zeby sobie poprawic humor wybralam sie do znajomej na kawe,troszke pogadalysmy o glupotach i zaraz weselej na duszy,szkoda ze tylko 1,5 godz no ale jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi co sie ma;) calemu skladowi milego popoludnia i pedze nadrobic leniuchowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dostalam rewolucyjnych maili:P rany, ale mi dzis stracha napedzili wymyslili w aptece ze w naszej szkole jest swinska grypa... ja bylam gotowa jutro malolata do szkoly nie puscic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór :D Od rana byłam strasznie zajęta hihiihi zaczęłam do Chomika wrzucać wszystkie moje opisy ziół - jak do tej pory [a wrzucam pojedynczo każde zioło] dobiłam do połowy. W ten sposób jednocześnie zabezpieczam się... ot, tak na wszelki wypadek - będę mieć zapasowe kopie. Zmęczyłam trochę oczy... czas na odpoczynek. U mnie śniegu nie ma, ale jest brzydki, zimny, silny wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy mi tu o sniegu mowicie, przeciez dopiero 4 listopada mamy!!!! My we wtorek wylatujemy i raczej nie chcialabym sniegowej pogody jeszcze :o A ja dzisiaj spotkalam sie z kafeteryjna kumpela :) na Czerwcowkach pisze taka fajna mama tez z Londynu, a ze mieszka w moich dawnych stronach to jeszcze bardziej sprawilo mi przyjemnosc :) Wiecie co? Tak sie mowi, ze znajomosci przez neta, itp, ale ja wcale rozczarowana nie bylam wrecz przeciwnie, potwierdzily sie moje odczucia do dziewczyny i ogolnie nam bylo dobrze. Nawet malenkie (jej corka jest o dwa dni mlodsza od Olenki) sie polubily :) Tyle ze podroz powrotna niestety zachaczyla o godzine tloku, zasiedzialam sie, hihihi, no i wesolo nie bylo ale Mala i tak przespala 90% podrozy metrem! teraz strasznie padnieta jestem, wiec zycze wam spokojnej nocy i sama do loza znikam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry bardzo :-) 😍 U nas pierwsza noc bez pobudki chyba od 3 tygodni :-)... juz zapomnialam jakie to szczecie miec dziecko ktore przesypia cala noc :-D No i wygralam wczorajsza batalie :-)... do wygrania wojny jeszcze daleko ale ... ;-) Humor dzisiaj na 6-tke :-) !! Dea 🌻 - ciesze sie ze sie spotkanie udalo:-) To bylo Twoje pierwsze spotkanie po znajomosci zawartej przez neta ? Przyznam szczerze ze ja jeszcze kilka lat temu podchodzilam sceptycznie do internetowych znajomosci... ale odkad powstal ten topik to powoli zmienilam zdanie ;-)... no i przy dwoch spotkaniach tez sie nie rozczarowalam :-) a wrecz przeciwnie :-) : zachecily mnie do nastepnych :-) ... Ania 🌻 - 1.5 godziny to lepsze niz nic :-) ... widze ze pomimo obowiazkow znajdujesz czas na male przyjemnosci :-) Fajnie :-) Ellisa 🌻 - ciesz sie ze nie dostalas :-P... uwierz mi, raczej wolalabys mojego maila nie dostac :-D Kaszubko 🌻 She 🌻 - no pochwal sie !! Jak odbior mieszkania ? Fotki widzialm ale opisz wrazenia :-) ! Rzena 🌻 - znow przepadlas w naturze ;-) ? Rany, co sie to dzieje... snieg poczatkiem listopada :-O...? Z dziecinstwa pamietam ze czesto pierwszy snieg spadal kolo 13 listopada ... w domu byli imieninowi goscie a ja siedzialam wieczorem w swoim pokoju i patrzylam przez okno na wirujace platki sniegu :-) ... Cudowne wspomnienia :-) Stawiam kawe : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... i zycze spokojnego i radosnego dnia !! 😘 dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Dziś u nas ciut cieplej - mąż nawet był w ogródku :D Od wczoraj rana są bardzo głośne prace niedaleko mojego domu... wykopy - nawet koparka była... jakieś młoty pneumatyczne. Ktoś zdecydował, że u nas ma być w domach gaz ziemny :D Wszystko pięknie szykują... doprowadzają pod domy, ale do mieszkań... hihihi tu ma byc inaczej - kto będzie chciał gaz ziemny zamiast gazu z butli [jak do tej pory] będzie musiał zapłacić za instalację tego całego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w tych swoich ziółkach i natrafiłam właśnie na takie zdanie: "Stosowanie rumianku nie wywołuje skutków ubocznych i dlatego jest polecany w leczeniu niemowląt. Podawać go należy wtedy, gdy niemowlę cierpi na kolki jelitowe, bóle brzucha, jak i wtedy, gdy wyrzynają mu się zęby, gdyż rumianek posiada również łagodne działanie uspokajające."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie 🌻 po naszym sniegu juz tez nic nie zostalo,ale to dobrze bo moje starsze dziecie nie posiada jeszcze zimowego obuwia tylko w adidasach do szkoly zapyla ,jak reszta jego kumpli;)...no ale jutro juz mu zapowiedzialam ze bedzie musial jakos sie przemeczyc i spedzic z matka kilka chwil w sklepie,moze przy okazji uda mi sie go naciagnac na nowe gacie.....najlepiej byloby jakby pojechal z ojcem ,no ale o tym to chyba tylko moge pomarzyc,chociaz jak ich w tamtym roku przycisło,to umieli sami takie rzeczy zalatwic.... Rebeko🌻ja normalnie w trosce o moje zdrowie psychiczne:)staram sie chociaz na chwilke wyrwac z domu.....w sumie jakby sie czlowiek uparl to zawsze by cos znalaz lw domu do zrobienia... Dea🌻wiesz jak to mowia jedna jaskolka nie czyni wiosny,takze sie nie przejmuj,pewnie to tylko taka wlasnie jaskolka byla... u nas zawszena wszystkich swietych to juz na wszelki wypadek zimowe ciuszki byly w pogotowiu i nie raz ludzie ladnie groby przystroili a rano wszystko pod kolderka ze sniegu bylo... no to moze bedziesz miala nowa znajoma w Londynie a i Ola kolezanke ,jak tak Ci sie spodobalo to moze warto to podtrzymywac.... Kaszubko🌻 u nas w ten sposob tez jest gaz ziemny zalozony,tyle ze w domu to jeszcze jakies inwentaryzacje i prawdopodobnie nowe kanaly wentylacyjne i piec do ogrzewania itd,a to przynajmiej ok.10 tys,lekka reka wydane,a to ogrzewanie potem tez nie jest najtansze,wiec my na razie tez zostalismy przy tym co mamy... Eliso🌻 no to ja Ci tez pomacham🖐️....a moje dziecie to do szkoly juz tez od poniedzialku nie chodzi,ale na razie o zadnej epidemii nie slychac,u nas byla taka mala epidemia na poczatku wrzesnia u lekarzy bylo przez 2 tygodnie codziennie po 100 osob... Kaszubko🌻moje dzieciaki raczej bez problemow dostawały zabki,ale ja rumianek zawsze mam w apteczce ,bo to jedno z bardziej znannych mi ziolek.... ok pozdrawiam wszystkie dziewczyny i zmykam nakarmic mlodego,bo i tak grzecznie wytrzymal moja wizyte na kafe,no to pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebaka72
🖐️ 😍 Piatkowe "Dzien dobry" z kawa i croissant'ami :-) ... i z lista obecnosci ;-) Ania 🌻 - moze troche posymuluj ;-)... po witaminkach juz powinno byc latwiej im uwierzyc :-D :-D. Udanych i szybkich zakupow ! Kaszubko 🌻 - a ten rumianek to do picia czy do przemywania buzki ? Bo ja Alice narazie nie daje do picia nic poza woda... I szczerze powiem ze nie chce jej narazie nic innego podawac, bo i tak malo pije a boje sie ze jak pozna inne smaki to juz wody wogole nie bedzie chciala pic ... Ellisa 🌻 MILEGO DNIA, kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Podpisuję listę, łapię kawę i croissanty i... zaraz zmykam na pole golfowe. Już drugi dzień u nas piękne słońce świeci. Posyłam Wam słoneczko i życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko - rumianek jest i dopicia - chociażby kolki lub jakieś kłopoty z żołądkiem... i do przemywania ciałka - jest dobry na wszelkie zaczerwienienia, pryszczyki - słowem - pielęgnuje skórę. Kąpiel dezynfekuje całe ciało, łagodzi różnego rodzaju stany zapalne skóry, wpływa rozluźniająco i łagodnie uspokajająco. Napar stosujemy też do płukania jamy ustnej i gardła w różnego rodzaju stanach zapalnych, a także w formie okładów w zapaleniach spojówek, rogówki i tęczówki oka, na owrzodzenia, rany, oparzenia (m.in. słoneczne), świądy skóry, odleżyny. Dzięki związkom czynnym roślina posiada właściwości przeciwzapalne, potrafi niszczyć wiele rodzajów bakterii, jest skutecznym antidotum na różnego rodzaju alergie. Działa też rozkurczowo, wiatropędnie, reguluje trawienie, pracę nerek, nieco uspokaja i uśmierza bóle. Za tydzień będzie piątek 13 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - czyli moge Ali przemywac buzke rumiankiem :-) ... slicznie Ci dziekuje 😘 !! A przed tym piatkiem 13-tego bedzie jeszcze jeden fajny dzien ... sroda 11-tego :-) ... przyszly tydzien bedzie krotki :-D Ide sie dotlenic ;-)... zapraszam nie tylko palace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×