Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

No to jeszcze przed obiadem kilka slow do Was napisze :-) ... Wesola 🌻 - ooooooo, jeszcze Cie chyba w takim nastroju nie widzialam ;-) :-D :-D Kanapke sobie zostawie juz na podwieczorek ;-) Dea 🌻 - baw sie dobrze, wakacje to nie jest czas na diety :-) !! Ania 🌻 - hehe, ciakwe rzeczy sie u Ciebie znajdzie :-D :-D :-D A u mnie strajk sie skonczyl ale za to dzisiaj dla odmiany byla awaria :-O : 25 minut zablokowana w metrze miedzy dwoma stacjami bylam, dobrze ze miejsce siedzace mialam i gazete do poczytania :-P.... Goja 🌻 - dla corci na wyzdrowienie 🌻 Mam nadzieje ze sie teraz wychoruje i juz bedzie miala na cala zime i wiosne spokoj :-) Kaszubko 🌻 - ja sie co roku szczepie na grype sezonowa (tylko w zeszlym roku mi gin nie polecala... ) i odpukac (!!) od kilku lat zdarzenia (z takiej grypy z prawdziwego dreszczami, bolami miesni itp...) nie mialam ... tylko przeziebienia sie zdarzaly.. Ale na grype H1N1 sie nie bede szczepic... nie wierze tej szczepionce, za szybko zostala wyprodukowana, ma zbyt duzo i zbyt powaznych skutkow ubocznych ... Rzena 🌻 - jak tam tyleczek po tych lyzwach ;-) :-D ? Lece na obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc : * ... od kilku lat takiej grypy z prawdziwego zdarzenia (z dreszczami, bolami miesni itp...) nie mialam ... A teraz juz naprawde lece ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Wesoła🌻bardzo mi przykro ,ze zaden wilk sie na impre nie zgłosił:(:D...no ,ale coz nie było mnie w poblizu........i nawet dobrze ,bo ja ostatnio nawet bez wina głupoty robie,w przeciwienstwie do Goji jednak potrzebuje wiecej snu zeby normalnie funkcjonowac....dzisiaj np. 3 razy przepisywalam fakture i zawsze jakis blad zrobiłam,w koncu maz musial wypisac....i za pierwszym razem zrobił to dobrze Kaszubko🌻 u nas tez wszedzie robia szum wokol tej grypy ,ja ze wzgledu na malego zaszczepilam sie na te sezonowa...ale to wystarczy...ogolnie co do szczepionek tez mam mieszane uczucia,ale te co zalecaja u dzieci to szczepie.... Goju🌻 no to dalej duzo zdrowia posylam dla corci,mam nadzieje,ze teraz juz bedzie z gorki ... Rebeko🌻 smacznego!....oj jakis pech przesladuje te Twoja linie metra ale to pewnie tez kiedys sie skonczy....a swoja droga to szkoda ze ja nie dojezdzam do pracy ,przynajmiej zaspokoiłabym glod pisanego slowa,to straszne ale najbardziej to przeszkadza mi ten moj skarb w czytaniu,nawet sobie nie zdawalam sprawy ze to moj nalog...:) a teraz pozdrawiam wszystkie mile panie i zmykam naszykowac jakies papu dla rodzinki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jest szaro i buro... wrzuciłam nowe fotki do garnka... a teraz czas na coś innego - chyba książka :D oczy mi się zamykają... nawet kawa dziś nie pomaga. Czytałam niedawno, że te wirusy - wielu chorób - są dziełem człowieka... że to nowa, następna broń biologiczna... coś w tym jest, jeśli tak się dobrze zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 👄 U mnie dzisiaj piękne słońce i cieplutko. Dzieci już też lepiej się czują, bo nie wiem czy Wam pisałam, ale mój syn właśnie wczoraj skończył brać drugi antybiotyk. Byłam z nim dzisiaj u lekarza, mówi, że już ok, ale od końca tygodnia niech posiedzi w domu. Śmiesznie wczoraj się po czołach dotykali, sprawdzali sobie nawzajem temperaturę. Oni albo się kłócą albo rozczulają nad sobą i sobie współczują :-) Ja dzisiaj w czasie pracy wyskoczyłam na golfika, pogoda wymarzona. Teraz jeszcze szybka kawka i za godz. do domciu. Stawiam zatem kawę albo jogurcik, jak kto woli. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam taką wiadomość o cebuli... daję to na topik... szybciej przeczytacie :D "Oto coś bardzo przydatnego, z czym się kiedyś zetknęłam w życiu. Kiedy byłam dzieckiem, widziałem jak starsi ludzie używali cebuli w ten sposób. Nie wiedziałam, że stosowano to też w innych krajach. Zamierzam teraz rozłożyć po domu cebule, ażeby zapobiec grypie i zobaczyć, co się będzie działo. Jeśli wy też spróbujecie, pamiętajcie, żeby jej już nie używać do gotowania, lecz wyrzucić. W 1919 grypa zabiła 40 milionów ludzi. Pewien lekarz odwiedzał farmerów, starając się im pomóc zwalczyć grypę. Wiele rodzin farmerskich zaraziło się grypą i była duża umieralność wśród nich. Ku swojemu zaskoczeniu pośród tych chorych rodzin lekarz znalazł jedną, która była absolutnie zdrowa. Zapytał co takiego zastosowali, że pozostali zdrowi. Żona farmera odpowiedziała, że porozmieszczała po pokojach w domu nieobrane cebule na talerzach (prawdopodobnie mieli tylko dwa pokoje). Doktor nie mógł uwierzyć i poprosił o jedną z tych cebul, żeby zbadać ją pod mikroskopem. Otrzymał cebulę, a kiedy włożył ją pod mikroskop stwierdził, że zawiera ona wirusa grypy. Najwyraźniej wchłonęła ona wirusa, co pozwoliło rodzinie zachować zdrowie. Kolejną historię usłyszałam od mojej fryzjerki w AZ. Powiedziała, że kilka lat temu, wielu jej pracowników chorowało na grypę, jak również wielu spośród jej klientów. Następnego roku umieściła kilka misek z cebulami w różnych miejscach salonu. Ku jej zaskoczeniu żaden z jej pracowników nie zachorował. A więc to musi działać (i nie, nie jest ona w cebulowym biznesie.) Rada, jaka wynika z tej historii jest taka, by kupić jakąś ilość cebuli i umieścić ją w miskach po domu. Jeżeli pracujecie w biurze, umieśćcie jedną albo dwie cebule pod biurkiem, albo nawet na nim. Spróbujcie i obserwujcie, co się będzie działo. Zrobiliśmy to u siebie w ubiegłym roku i nie złapaliśmy żadnej grypy. Jeżeli to pomoże wam i waszym bliskim to tylko się cieszyć. Jeśli natomiast już zachorujecie na grypę, to cebula złagodzi jej przebieg. Tak czy inaczej, co macie do stracenia? Raptem kilka dolarów. A teraz P.S. Posłałam tę wiadomość do mojej przyjaciółki w Oregonie, która przysyła mi materiały na temat zdrowia. Oto co mi odpowiedziała: Dziękuję ci, że mi to przypomniałaś. Nie słyszałam o historii farmera, ale sama doświadczyłam kiedyś zapalenia płuc i byłam bardzo chora. Natknęłam się na artykuł, gdzie radzono, żeby ściąć obydwa końce cebuli, nabić cebulę na widelec z jednego końca, wsadzić widelec do pustego słoika (lub dzbanka) i umieścić słoik (dzbanek) obok chorego pacjenta na noc. W artykule poinformowano, że cebula będzie czarna rano od zarazków. I rzeczywiście tak właśnie się stało! Cebula uległa zniszczeniu, a ja zaczęłam czuć się lepiej. O jeszcze innym wariancie przeczytałam w tym artykule: że cebule i czosnek umieszczone dookoła pokoju uratowały swego czasu wielu ludzi przed czarną ospą (dżumą? - black plague).Tak cebula, jak i czosnek mają potężne antybakteryjne, antyseptyczne własności. Dziękuję za ten artykuł. To mi przypomniało jak mój najstarszy syn często się zaziębiał, kiedy był mały. Pewna kobieta poradziła mi, bym pokroiła cebulę i natarła nią jego pierś. Cebula stała się czarna, a mój syn wkrótce poczuł się lepiej. Pamiętam też młodą kobietę tam, gdzie się wychowywałem, która zwykła siekać czosnek i cebulę, potem kładła je w skarpetkę i wkładała pod koszulkę swojej małej córeczce, przypinając ją do koszulki. W tamtym czasie uważałam, że to okropne robić coś takiego dziecku, żeby chodziło pachnąc cebulą i czosnkiem. Domyślam się teraz, że pewnie chciała zachować swoją córeczkę w zdrowiu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest coraz większy wiatr.... oby tylko prądu nie wyłączono.... i jeszcze w dodatku pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Strasznie boli mnie gardlo,pewnie przez te łyżwy:(...ale zabawa była udana i mamy zamiar w sobote na powtorke ,jesli do tego czasu mnie nie rozłoży jakies chorobsko....przepraszam ze nie poczytalam co u was ale chcialam tylko podpisac liste i podziekować wszystkim za @ ktore dostalam👄 U mnie tez strasznie wieje a musze jeszcze jechac po malego na trening...wiatr jest taki silny ze az mi drzwi od auta by prawie wyrwalo ,bo xle otworzylam dobrze ze drzewa nie bylo ,bo pewnie bym gwizla i to zdrowo.....POZDRAWIAM I ZDROWIA ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo❤️butków nie dostałam chyba jest za dużo i nie miał mi kto doradzić chciałam tekie wysokie za kolana ,ale wszystkie jakieś takie nie foremne i wydawały mi się za szerokiea z tego co wiem to powinny być przylegające,jeszcze zima nie szaleje moze coś znajne,a jak nie do mam jeszcze zeszłoroczne...POZDRAWIAM👄 ide wypić sólemską może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spioszki :-), kawa na stole :-) Rzena 🌻 - specjalnie dla Ciebie herbatka z cytrynka i miodem ... zeby do soboty juz bylo OK. Dawidek juz wrocil do treningow ? Fajnie ! A z butami tez mam zawsze problem :-D Kaszubko 🌻 - nie masz pojecie jak sie zdziwilam jak zobaczylam taki dluuuuuuuugi post od Ciebie :-D (oczywiscie mowa o tym drugim, bo dwa pozostale pozostaja w normie ;-) ) My kiedys jedlismy co wieczor po grzance z roztartym zabkiem czosnku ... chyba wroce do starych zwyczajow :-) Wprawdzei po takiej "kolacji" lepiej spac pupami do siebie ;-) ale narazie powiekszenia rodziny nie planujemy ... :-D Goja 🌻 - fajne masz dzieciaczki :-) Ania 🌻 - moge Ci pisac streszczenia tego co akurat czytam ;-) :-D. Wiem jaki to bol;-) bo tez nalogowcem jestem... tyle ze sie ostatnio z ksiazek na gazety prezucilam :-) Zycze wszystkim milego dnia !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko - ja sobie wyobraziłam Ciebie w tym momencie z dużymi oczami i otwartą buzią - ze zdziwienia hihihi Jakoś nie potrafię pisać za jednym zamachem dużo :D chyba zaraziłam się od Wesołej - żartuję. Wczoraj wieczorem były wielkie trudności z wejściem na kafe... makabra. Uczę [na odległość] jedną dziewczynę zakładania komunikatorów... i nie tylko - dopiero późnym wieczorem ta osóbka otworzyła szeroko oczy i nagle znalazła u siebie na pulpicie ikonkę komunikatora Tlenu... wcześniej miałam co chwilę @, że takiego czegoś to u niej nie ma buuu dziś mamy ruszyć z GG i Skype... kłopot w tym, że dziewczyna nawet nie wie jaki ma system w swoim kompie... a to ważne przy GG Miałam wczesną pobudkę... pisałam niedawno, że zakładano u nas rury pod gaz ziemny - robotnicy jednak pozostawili po sobie wielki bałagan - trudno było wyjść z naszego blokowiska.... błoto... rozkopy... tylko przy blokach ładnie uporządkowali... Ludzie poszli ze skargą do naszego burmistrza - udało się tym razem... Najfajniejsze było zdanie jednego z robotników " Kaszubi to uparci ludzie... jak coś chcą - to potrafią załatwić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu o lyzwach czytam a sama z plazy zeszlam :D komu zdjecia?? ;) i jak tu do pracy wrocic w taki ziąb :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś lista została podpisana tylko przez trzy osoby.... a gdzie reszta pań ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja też listę podpiszę🖐️ Jakaś zmęczona się czuję, boli mnie kręgosłup i trochę płytko oddycham, chyba to ciśnienie mnie dobija. Dzisiaj przysnęłam w autobusie i po wyjściu z autobusu wtargnęłam na jezdnię na czerwonym świetle, wydawało mi się że jest zielone, całe szczęście przytomny byl kierowca i nie przejechał mnie:P Może w weekend trochę odpocznę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ❤️ uważaj na siebie - na wszelki wypadek wypij jakąś ziołową herbatkę lub wodę z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam kobietki. She 🌻 masz wielkie szczęście, że nie trafiłaś na mnie. Ja dzisiaj też jakaś nieprzytomna jestem i za kierownicą przysypiałam. Ellisa 🌻 ja poproszę o te zdjęcia. Nie mogę się już doczekać wakacji, w sumie wiosnę już mamy :-) Rzena 🌻 jak Twoje gardełko? Ja też wczoraj "polowałam" na buty, ale ciężko mi dogodzić :-) Ostatnio zauważyłam, że co roku dokupuję kolejne kozaki. Wszystkie skórzane i dosyć solidnie wykonane, nie chcą się rozlecieć :-D M jak widzi, że ja znowu przymierzam kozaki, to wychodzi ze sklepu. I najgorsze jest to, że moja córcia ma tę samą słabość do butów :-D Rebeko 🌻 ja też uwielbiam czytać, ale ostatnio nie mam czasu, więc mi też możesz pisać streszczenia :-) Kaszubko 🌻 ja myślę, że burmistrz dobrze zapamiętał kto mieszka w tym bloku pod tym numerem i dlatego tak szybko zadziałał. Inaczej znowu zrobiłabyś mu "towarzyską" wizytę ;-) Annapo 🌻 ja też w wypisywaniu ręcznie faktur nie jestem dobra, na szczęscie w pracy mam program w komputerze. Zresztą wszelkie ważne dokumenty zawsze skopię i wściekam się, że to trzeba ręcznie jakby nie możabyło na komputerze :-) Dzwoniła przed chwilą moja koleżanka i rozmawiałyśmy 28 minut, a ja zdążyłam powiedzieć chyba 1/8 tego co chciałam ;-) Może zacznę szykować się do snu, bo znowu północ mnie zastanie. Życzę dobrej nocy i kolorwych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - grzeczna dziewczynka... mam nadzieję, że to tylko sprawka złej jesieni - te wiatry, zmiany temperatury.... A wiesz Goja, że nawet o tym nie pomyślałam hiihihi a to jest bardzo logiczne :D faktycznie znów zaczęłabym działać. Dobranoc dziewczęta 👄 do jutra.🌼 Stawiam również termos z kawą - dla rannych ptaszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie. Czesc kobietki,zakopalam dola,gdyby ktos pytal,poza tym nic nowego sie nie zdazylo,drzwi sie u mnie nie zamykaja-jednak mam duzo znajomych a jeszcze liczniejsza rodzine..hihi. Goju najmocniej Cie przepraszam za to ze,nie dalam Ci zadnej odpowiedzi 🌼 Kochana problem moj prawie zostal rozwiazany,mianowicie sprzedajemy nasze auto i kupujemy nowe,tzn,nie nowe ale inne i wieksze ale przede wszystkim tansze heh..napewno spotkamy sie w mojej drodze wyjazdowej,juz niedlugo,moze na drugi tydzien,ale napewno/wracajac do butow,ja tez mam ta slabosc,buty,buty,buty,MM twierdzi ze,ja mam zajoba na tym punkcie,dlatego rozumiem Ciebie i corcie.Pozdrowionka. Elissa ja poprosze,ja hihi...na stary adres email,jesli nie masz,z checia podrzuce. Kaszubko dziekuje za wpis o cebuli,juz pisalam,skuteczny,jak Twoje wizyty,mysle ze,uplynely w milej atmosferze. Rebeko aj te problemy z dojazdem,wiesz,chyba jednak wole auto,nie lubie sie tluc innymi srodkami lokomocji,zreszta nie pamietam juz takich chwil.Jak slodka Alice sie miewa. Annapo wiesz,ja tez nie bardzo cos wierze w te szczepionki ale Ciebie rozumiem doskonale,u mnie moj syn ma zalegla szczepionke ale z czasow szkolnych w Polsce i niestety,musze sie umowic na wizyte i ja zrobic,mysle ze zdaze. She kurcze kregoslup/wspolczuje bo wiem jak to boli,u mnie juz normalka,jak nie boli,to dopiero swieto..zycze zdrowka. Rzena jak sie czujewsz kochana,lyzwy daja w kosc co,wysle Ci zaraz moja @ na gg.Pozdrowionka. Wesola jesli pasuje Ci spotkanie miedzy Walbrzychem a Wroclawiem to ja sie pisze z mila checia. Rudamaxi Pozdrowionka. Rybko odezwij sie do nas.Pozdrowki. ok kobietki zycze milego udanego wieczoru i uciekam,jutro wczesnie musze wstac,kilka telefonow do wykonania. papapaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea widzisz jaka ze mnie gapa,buziaki dla Ciebie i dzieci,kiedy wracasz i jak tam na urlopie,duza buzka za to i do uslyszonka 👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w słoneczny dzień. Stawiam kawę, życzę miłego dnia i korzystając z okazji, że dziś zgodnie z szefem twierdzimy, że praca nie zając, uciekam na golfika. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane ! Dzisiaj piatek :-) !!! Przygotowanie do week-end'u !! Kaszubko 🌻 - pewno juz sobie poradzilyscie ale jak potrzebujesz infomacji o systemie to wystarczy kliknac prawym przycikiem myszki na "Moj komputer" i wybrac "wlasciwosci"... tam sa wszystkie podstawowe informacje... Tez mam taka znajoma co jak tylko ma problem z komuterem to do mnie dzwoni :-O a wytlumaczyc jej cos graniczy z cudem :-O... Na szczescie statnio, odpukac, mam spokoj :-P Erato 🌻 - oj, chetnie bym sobie samochodem do pracy jezdzila... ale jakbym sie chciala przekopac sie z poludniowego przedmiescia na polnoc Paryza w godzinach szczytu to bym chyba zycie w korkach spedzila :-O A co do tych odwiedzin u Ciebie... po takiej dlugiej nieobecnosci to sie wcale nie dziwie ze sie drzwi nie zamykaja :-) She 🌻 - daj spokoj z tym samobojstwem ;-) ... musisz przeciez u SIEBIE zamieszkac ;-) :-D :-D:-D A powaznie mialas szczescie ... tez mam czasami takie dni ze nie pamietam jak do pracy dojechalam... :-O Elisa 🌻 - ja poprosze :-)... BARDZO LADNIE poprosze :-) Goja 🌻 - i tak dobrze ze nie macie slabosci do kapeluszy ;-), bo to trohe drozej wychodzi:-D Prosze bardzo streszczenie : hanba dla ekipy Francji po meczu z Irlandia, dzis 20-ta rocznica podpisania Konwencji o prawach dziecka i pierwszy lot Airbus'a A380 z Paryza do NY a 23 litopada zapala sie dekoracje swiateczne na Champs-Élysées.... :-) Ala dostala wczoraja "zaproszenie" na szczepienie przeciw H1N1 ... powedrowalo do kosza... Szczerze powiem ze mielismy troche dylemat z tym szczepieniem :-O... tak naprawde to nie wiadomo co zrobic, jak bedzie dobrze... Z jednej strony boimy sie troche ze cos do domu mozemy przywlec, a z drugiej przerazaja troche te ewentualne skutki uboczne szczepionki... Zdecydowalismy sie nie szczepic... czas pokarze czy to decyzja sluszna... Kawe juz Goja postawila 😘 wiec dokladam croissant'y i wracam do pracy ... bo na golfika moj szef nie chce isc ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z racji tego ze mamy nowa stronke to jeszcze buleczkami z czekolada czestuje :-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jest słoneczko... niedługo wyruszę na małe zakupy... może porobię zdjęcia hihiihhi aparat zabiorę [tak na wszelki wypadek] To skopiowałam z innego topiku - daje do myślenia. "PANDEMIA Strachu - Doktryna Szoku JUSTUS 19.11.09, 17:14:59 DOKTRYNA SZOKU : szczepionki, globalna depopulacja i bezkarne masowe ludobójstwo, jako spisek globalnej Elity finansowej przy pomocy ponadnarodowych koncernów farmaceutycznych Austriacka dziennikarka śledcza Jane Burgermeister twierdzi, że firmy farmaceutyczne – przede wszystkim Baxter, posiadająca laboratoria pod Mexico City, a także Novartis – uczestniczą w produkcji morderczych wirusów. Mają to czynić przy współudziale instytucji międzynarodowych, a ich celem ma być zmniejszenie populacji na Ziemi - globalna depopulacja. Jedną z tych instytucji ma być WHO. Dlaczego globalna depopulacja( masowe ludobójstwo ) wydaje sie byc konieczne i nieuniknione? Czy byloby to moralnie usprawiedliwione "Mniejsze Zlo" ? Od 1960 roku liczebność populacji ludzi na świecie podwoiła się, natomiast tzw. ekologiczny footprint, czyli stopień konsumpcji zasobów planety, uległ potrojeniu. Oznacza to, że w tej chwili konsumujemy o 25% więcej zasobów, niż Ziemia jest w stanie wyprodukować. Publikowany co dwa lata raport pt. Living Planet Report 2006 o stanie naszej planety, okazuje, że według obecnych prognoz, ludzkość do 2050 roku dla zaspokojenia swoich potrzeb będzie potrzebowała naturalnych zasobów z co najmniej dwóch planet. W jednym z krajów, który zakupił bardzo dużo szczepionki, dwie osoby zmarły z powodu A/H1N1, cztery osoby zmarły (tak się podejrzewa, podkreślam), w kilka godzin po podaniu szczepionki. Czy to nie jest sygnał dla ministra zdrowia, czy tu nie zapala się czerwone światło? - retorycznie pytał w Sejmie wiceminister zdrowia Adam Fronczak, odpowiadając na zarzuty posłów, że nasz rząd nie sprowadził jeszcze szczepionki na A/H1N1. W końcu okazało się jednak, że wiceminister zdrowia Adam Fronczak miał racje, gdyż te cztery zaszczepione przeciw nowej grypie osoby faktycznie zmarły. Faktyczna śmierć czworga osób w Szwecji, które zostały zaszczepione przeciw nowej grypie, Rzecznik Europejskiej Agencji ds. Leków (EMEA) Harvey Allchurch tłumaczy tym, iż były to osoby starsze, chronicznie chore, powołując się na ustalenia Szwedzkiej Agencji ds. Leków Niektorzy eksperci alarmuja, ze jednym ze skladnikow szczepionki jest niebezpieczny SKWALEN( squalene ). Adjuwant Skwalen był stosowany w eksperymentalnych szczepionkach od 1987 roku podawanych uczestnikom wojny w Zatoce Perskiej. Obejmuje to też tych, którzy nie brali bezpośredniego udziału w działaniach wojennych. Te eksperymentalne szczepionki ze Skwalenem byly jednym z czynnikow, ktore spowodowały tzw. “syndrom wojny w Zatoce”. Symptomy, jakie u nich odkryto, obejmowały zapalenie stawów, bóle tkanki łącznej, powiększenie węzłów chłonnych, wysypki uczuleniowe, uczulenie na światło w postaci wysypki, wysypki w okolicy jarzmowej, chroniczne zmęczenie, chroniczne bóle głowy, nienormalną utratę włosów ciała, nie ulegające leczeniu ubytki skóry, owrzodzenia aftowe, zawroty głowy, osłabienie, utratę pamięci, napady, zmiany nastroju, problemy neuropsychiatryczne, uszkodzenia tarczycy, anemię, podwyższone OB, systemowy liszaj rumieniowaty, stwardnienie rozsiane, ALS (stwardnienie zanikowe boczne), zespół Raynauda, syndrom Sjórgena, chroniczną biegunkę, nocne pocenie i stany podgorączkowe. Ta długa lista reakcji wskazuje, jak wielkie szkody powodują szczepionki, szczególnie gdy ich działanie jest wspomagane przez bardzo silne “środki zwiększające reakcję immunologiczną”, takie jak skwalen i inne adjuwanty. Interesujące jest, że osoby zajmujące się szczepionkami z zasady uważają, że takie problemy są niewytłumaczalne i że występują po podaniu szczepionek przypadkowo. Czy można wierzyć zapewnieniom innych ekspertów i organizacji, że szczepionka jest jednak bezpieczna, skoro koncerny farmaceutyczne domagają się "immunitetu" i nie chcą udzielać żadnych gwarancji ani brać odpowiedzialności? Czasem warto podjąć to ryzyko i zacząć się nad pewnymi sprawami zastanawiać. Czy naprawdę jest ktoś, kto da sobie uciąć rękę za uczciwość ponadnarodowych koncernów farmaceutycznych i skorumpowanych polityków po cichu lobbujących na cmentarzu? We Francji wybuchła polityczna burza wokół „immunitetu prawnego”, który został zagwarantowany producentom szczepionek przeciwko świńskiej grypie przez rząd. Nadsekwańskie media ujawniły zaskakującą treść kontraktów podpisanych przez resort zdrowia. Najwięcej kontrowersji budzi zapis, że w razie komplikacji zdrowotnych, związanych z potencjalnymi skutkami ubocznymi szczepionek, nikt nie będzie mógł wytoczyć producentom procesu. Ci ostatni mają również prawo utajnić szczegóły dotyczące procesu opracowywania specyfików. Jeżeli więc okazałoby się po pewnym czasie, że szczepionki są groźne dla zdrowia, koncerny farmaceutyczne będą bezkarne. Tłumaczone jest to krótkim terminem przygotowania blisko stu milionów szczepionek zamówionych przez Francję. Opozycja żąda wyjaśnienia afery i protestuje przeciwko zakulisowym presjom lobbystów przemysłu farmaceutycznego. Według tygodnika „Le Point” w kontrakcie podpisanym z brytyjskim koncernem GSK, u którego francuski rząd zamówił 50 milionów szczepionek istnieje klauzula o utajnieniu skutków ubocznych tych specyfików – nie będą ich znali ani pacjenci, ani lekarze. Ludzie będą więc szczepieni „w ciemno”. Zdaniem stacji telewizyjnej France 24 producent dodał do tych specyfików rtęć. Znany epidemiolog Marc Girard twierdzi, że szczepionki przeciwko świńskiej grypie zabiją we Francji 60 tysięcy osób. Z góry wiadomo, że ludzie będą chorować z powodu tych szczepionek, bo prodcenci dodali do nich więcej substancji wzmacniających niż zwykle - twierdzi adwokat Jean Pierre Joseph, który wniósł skargę do sądu przeciwko francuskim władzom w imieniu grupy mieszkańców Grenoble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry tak sobie czytalam o szczepionkach na wczasach spotkalam pewnego pana doktora ktory powiedzial zeby nie szalec ze szczepieniami, oczywiscie tymi dodatkowymi ze to bardzo ogranicza naturalna odpornosc organizmu z tego wywodu mi wyszlo ze to ze duzo osob ma teraz bialaczke, tez jest wywolane tym ze szaleje sie ze sczepieniami o szczepionce na swinska w ogole kazal zapomniec miesiac wczesniej mowila mi to pani laryngolog u ktorej mam wyklady z anatomii ale kazdy wlasny rozum ma ja chcialam zaszczepic sie na zwykla grype, ale jakos sie rozmylo i chyba bede sie tylko uodparniac prochami i witaminami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×