Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

😍 Melduje sie tak szybciutko, bo dostalam wiadomosc ze sie ktos o mnie martwi ;-).... Zyje i mam sie dobrze :-)... tylko w pracy duzo pracy, dzisiaj mamy znow zebranie z "Big boss'em" ;-) i nie moge isc tak bez przygotowania a w domu przeswiateczna goraczka i nowy zabek Ali idzie :-) wiec mamy troszke marudzenia :-(... Postaram sie zagladnac do Was na dluzej... jak nie dam rady dzisiaj po poludniu to napewno wieczorem... Narazie tylko Was wszystkie mocno cmokam 😘 i po 🌻 posylam ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeka ❤️ już się nie martwię :D i będę spokojnie spać w nocy 🌼 Jeszcze próbuję stworzyć filmik z następnymi kolędami - dużo czasu zajmuje myślenie, kombinowanie... nie chciałabym się powtarzać ... ani naśladować innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Umnie strasznie zimno:(juz nie wiej jak ubierac małego do szkoly bo stale zmarzniety wraca.Caly tydzien mrozu zapowiadają a ja dla siebie jeszcze nie mam butków:( Annapo❤️zielone sledzie to taka nazwa tych ryb,moze u ciebie nazywaja sie inaczej...Kupuje platy sledziowe ,albo w całosci i smarze w jaju i byłce,potem robie zalewe octowa i gorącą zalewam ryby.Wkladam przewaznie w słoiki litrowe ale na wigilie zawsze mam jetną miske.Jak bedziesz chciala to wysle Ci na @ -ke przepis na zalewe i uraczysz rodzinkę czyms innym,a mialas juz rybe w occie? jak tak to ,to prawie ten sam smak. Humorek juz prawie...hihi...świeta idą i moge wydawać kaske na prezenciki ,bardzo lubie je kupować. Pozdrowienia dla WSZYSTKICH Drogich 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch tygodni męczę się z jedną grą - niedawno pokazałam ja Patrykowi - dziś mi sie pochwalił na jakim jest poziomie buuuu ja na dojście do tego poziomu potrzebowałam aż 6 dni - on to zrobił w ciągu dwóch buuuu .... jestem tylko o jeden poziom dalej - pewnie dziś mnie dogoni i wyprzedzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 Napisalam Wam wczoraj wieczorem piekny post i mi go zezarlo 😠 😡 ... kafe szalala i nie mialam juz pozniej cierpliwosci :-O ... Dzisiaj mam tez duzo pracy ale powiedzialam DOSYC !!! ... sa rzeczy wazne i wazniejsze ;-), nie moge Was tak skandalicznie zaniedbywac :-D Juz prawie wykonczylam zakupy swiateczne :-), czekam teraz az "dojda"... mam tylko nadzieje ze nie ida na piechote :-D W sumie zastaly mi do kupienia duperelki i bedzie OK :-)... za to w domu prawie nic nie zrobione :-O... no ale w przyszly tygodniu mam wolne to bede domek lizac :-D Choinke bedziemy chcieli jeszcze w tym tygodniu kupic zeby troche nastroju wprowadzic :-) Piszecie o zimie... do nas tez zima zawitala ... wprawdzie bezsniezna :-( ale mamy od 3 dni po kilka stopni mrozu rano, a po poludniu ledwo do 2-3 °C dochodzi... Ala wraca ze spacerow z czerwonym noskiem i policzkami wymalowanymi mrozem :-) a ja znow marzne na peronach bo znow mamy strajki :-O... ulubiont sport Francuzow zaraz po pilce noznej :-D Ania 🌻 - najwazniejsze ze corka miala szanse na oddanie sie zakupowym szalenstwom ;-) Kaszubko 🌻 - usmialam sie przy tym "przygotowaniu do rodzicielstwa" :-D widze ze jeszcze wiele przedemna :-D Przepros, prosze, Twoja Anie ... narobilam zamieszania a teraz sie nie odzywam :-O... Za duzo mam teraz rzeczy na glowie, mysle ze zajme sie ksiazkami dla Ali dopiero po Swietach, jak sie juz to szalenstwo uspokoi... Dziekuje za wszystkie przeslki i linki... przy najblizszej okazji poogladam hurtowo bo narazie : patrz wyzej ;-)... Dea 🌻 - mam nadzieje ze zdrowko juz u Was lepiej ? Ja sobie snieg tez chyba tylko w lodowce poogladam :-(... juz przyzwyczajona jestem, ale mimo wszystko troche zal :-(... Chociaz w niedziele rano podobno u nas kilka platkow spadlo :-) ... slyszalam jak przez mgle jak M mowil do Ali "popatrz jak ladnie snieg sypie !" ale nie chcialo mi sie spod kolderki wygrzebywac :-P Pozdrawiam cala reszte i po 😘 posylam (dla tych nieobecnych tez ;-) ) ... Wracam do pracy, jak tylko dam rade to sie odezwie... MILEGO DNIA !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko ❤️ powiedziałam już mojej Ani. Dziś u mnie straszny pan leń - nic mi się nie chce... nawet gadać hihihi Najgorsze, że "nic nie robienie" też męczy :D Zajrzę pod wieczór - pewnie do tego czasu leń zdąży odejść 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hu,hu,hu,ha nasza zima zła o kurczaki jak mówię ja ale zimno :O:O:O:O normalnie z czapką się przeprosiłam ,a to się za często nie zdarza ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z zasniezonego Paryza :-) !! Wprawdzie dotarlam dzisiaj do pracy spozniona prawie godzine i w postaci balwanka ;-) ale za oknem wiruja piekne, duze platki sniegu wiec i humorek fajny :-) A w dodatku mamy dzisiaj mala imprezke w pracy :-) wiec pewno do poludnia bedzie praca a po poludniu juz tylko bla, bla, bla ;-) ... zapowiada sie fajny dzien :-)... Na rozgrzanie stawiam goraca, aromatyczna kawke : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... i posylam kazdej z osobna po 🌻 i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 W nocy padał znów śnieg... zrobiło się biało. Po południu od wielu dni są wielkie trudności z wejściem na kafe... do godz. 14-16 jeszcze jako tako można zrobić normalny wpis - potem już trzeba liczyć na łut szczęścia.... a wieczorami już nie ma właściwie żadnych szans buuuu Wciąż czekam na telefon z hurtowni - lada dzień mam dostać nowe akumulatorki do skutera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - znow kafe szaleje ... moze to z powodu tej zimy ;-) Zmykam do domku... M stoi zablokowany pod Orleanem :-O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zimno brrr Psotka wróciła do domu w szybkim tempie i taka zmarznięta usiłowała się do mnie przytulać - wpakowałam ją pod koc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Również śnieg, a do tego wiatr :D za to trochę cieplej, bo -5 z groszami. Psotka jest bardzo szybka - z podwórka wraca do domu w niesamowitym tempie hihihi Łapię kawę :D dokładam jeszcze pełno optymizmu i dużą dozę dobrego humoru. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 A u mnie tylko -1°C i znow sypie snieg :-)... a w dodatku ten wczorajszy jeszcze nie stopnial wiec jest BIALO !!! :-) Co dla jednych przeklenswo to dla innych radosc ;-) Wczoraj M wrocil do domu po 22h00 :-(... a na dobitke zarobil mandat i stracil 2 punkty za telefon za kierownica :-O.... A tak sie zapieral ze nie potrzebuje zestawu glosnomowiacego :-D, a teraz dostanie go pod choinke :-P, bo mandat mandatem, ale punktow szkoda :-(... tym bardziej ze tutaj jet ich tylko 12... Ania sie nam gdzies zapodziala :-(... iDea do nas cos ostatnio nie zaglada :-(... Rzena chyba w zapach utknela, Erato nie wiadomo gdzie po Europie szaleje, Ruda jak po ogien wpada ;-), Goja obiecala ze wroci ale widocznie jaszcze bardziej niz zwykle zabiegana przed Swiatami ;-)... hehe, przyganial kociol garnkowi, przeciez kazda z nas ma swoje (intensywne ;-) ) zycie... No nic, posylam po 😘, porywam kawke, sniadanko, optymizm i dobry humor i ide szukac tego dodatkowego prezentu dla M :-P... dzis ostatni dzien w pracy, przedemna tydzien wolnego :-) ! MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Idea tylko Dea :-D ... a Rzena nie w zapach tylko w zaSpach ... za bardzo sie spiesze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej trwa zabawa w kotka i myszkę - kafe z nami. Ja mam z Was najłatwiej - mogę wykorzystać chwilę, gdy akurat wejście na kafeterię jest ok :D Co chwilę pokazuje się: "Wracamy za 5 minut" albo: "Trwają prace konserwacyjno - optymalizacyjne Kafeteri. Przerwa potrwa ok. 15 minut. Za utrudnienia przepraszamy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - hehe, ja tez sie dzisiaj dobijalam po poludniu i nie udalo mi sie :-(... Wcale sie nie dziwie ze tak tu pusto : ja tez spedzam dzien przed ekranem to moge probowac co chwile :-P i od czasu do czasu mi sie uda trafin na "dobry moment", ale np nasze mlode mamy nie moga sobie pozwolic na probowanie co 5 minut... No nic, lepsze dni jeszcze nadejda :-) Dla mnie juz zaczely sie Swieta:-) : mam tydzien wolnego ! Wprawdzie w domu pobojowisko, nie mamy jeszcze choinki , czesc prezentow jeszcze nie doszla, ale to nic !!! Tydzien w domu, z Ala, chodzenie na spaceki, przebieranie pieluch ;-) i nawet gotowanie obiadow :-P bez korkow, strajkow i marzniecia na peronach ... bezcenne !!! Postanowilam to dzis wieczorem uczcic i butelke Cabernet Sauvignon stawiam :-) Prosze sie czestowac, nalewam do kieliszkow : Y Y Y Y Y :-D Ide M "prezent" kupic bo juz wybrany ale jeszcze nie zamowiony :-) Milego Wieczoru, kochane !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was kochane. U mnie jak zwykle duuuużo się dzieje. Dzisiaj miałam "wolny" dzień. Zrobiłam bigos, upiekłam dwa ciasta i ciągle gdzieś jeździłam. Nie cierpię takiej pracy kiedy co chwilę trzeba się przebierać i gdzieś jechać. Dobrze, że dużo śniegu wszędzie, to ślizgałam się samochodem i było szybciej ;-D Jutro organizujemy mikołajki w klubie piłki ręcznej. Mamy 6 drużyn, 5 młodszych i seniorzy. Dla młodych będą ciasta, napoje, słodycze itp. będzie św. Mikołaj (nasz wysoki kolega) przyjedzie z Laponii :-) później będzie mecz seniorów, a po meczu robimy z seniorami świąteczną imprezkę. W niedzielę mój syn ma mecz, więc weekend zapowiada nam się bardzo sportowo. Ostatnio mam strasznie dużo obowiązków, chodzę na ćwiczenie 2 razy w tygodniu i tyle mojego. Poza tym martwię się o wszystko i wszystkich i czasami nie wyrabiam. W środę zasłabłam na ćwiczeniach, dzisiaj robiłam badania i wyniki są ok. Po prostu przemęczenie. Ale niestety tak już chyba będzie. M - szkoda gadać, nie dość, że nie pomoże, to się jeszcze nagada. Przepraszam, że ja tak egoistycznie o sobie tylko piszę, ale jak zacznę czytać i zechcę odpisać do każdej z Was, to pewnie znowu czasu by brakło :-) Daję więc znak, że jetem i cały czas o Was myślę. A za chwilkę sobie poczytm co u Was słychać. Pozdrawiam i całuję, no i życzę miłego weekendu. Pa ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 :-) Sobotnia kawe stawiam :-) ...w kuflowatych kubkach :-D : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... Ala pozwolila sie mamusi dzisiaj wyspac do 9h00 :-)... W domu balagan ale jakos tak nie mam natchnienia do sprzatania :-P... Czekam na wiadomosc od M, wczoraj, ze wzgledu na poblokowane autostrady, musial wczesniej do pracy jechac i prawdopodobnie tez pozniej wroci :-(... no nic, przynajmniej bede miala czas i na zabawe i zeby obiad przygotowac... a moze i sie zmusze i troche posprzatam ;-)... ale obiecuje ze najwyzej tylko troszke :-P ... w koncu urlop to urlop :-D Goja 🌻 - nadchodza Swieta, moze troszke odpoczniesz, bidoku :-O... Baw sie dobrze na tym "Mikolaju" ... I bede jutro trzymala kciuki za druzyne syna ! Zmykam do mojej pchelki :-)... zyczac milego dnia ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Zimno... ale nie aż tak, jak w dalszej części kraju :D Rebeko - stawiam następna kawę - przyda się... dziś sobota. Goja - a życie toczy się dalej i dalej... tyle, że jedni wciąż mają pod górkę, a inni zbyt wygodnie. Co się dzieje z naszą Annapo ??? już tyle dni Jej nie ma buuu A reszta dziewcząt ??? Poprosiłam Pawła o zrobienie pewnych fotek - jeśli się uda -puszczę je natychmiast na Garnek. Kolęda dla Nieobecnych http://www.youtube.com/watch?v=rh3ZRWa2HPs Jingle Cats - We wish you a mery christmas http://www.youtube.com/watch?v=AzmTe4pJFcw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj tylko -13 st ;) Stawiam kawę cappucino i latte z podwójną pianą i czekoladki i pierniki:) i wywołuje świąteczny nastrój :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj idzie na zakupy:D poproszę o życzenia na prezenty ;) a i budżet nieograniczony ,więc puście wodze fantazji:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×