Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam z rańca... Dzisiaj ja stawiam kawusie:)(_)>(_)>(_)>(_)>:D i gorąco pozdrawiam ,czasu u mnie mało MM juz zdrowy (nareszcie) mały dzisiaj pierwszy dzień wyszedł z łózka i strasznie zadowolony,wyjdzie wreszcie na dwór:D Musi sie oswoic z tęperaturą na dworze przed wyjazdem na obóz:),a ja... biegam po mieście i szukam odpowiedniej odzieży z tago tytułu...mam nadzieje że zdąże,bo 16.01.już jedzie:) Pozdrwienia jeszcze raz dla WSZYSTKICH i dużo uśmiechu życze mimo mroźnej pogody...w MARCU będzie cieplej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goha2010
Witam. A gdzie najlepiej na obóż-zapewne zimowy- na narty?/?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porywam kawe posylam po 😘 i wracam do pracy... dzisiaj "cieply" dzien... MILEGO DNA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki ❤️ Witam w tym bardzo zwariowanym roku jak na razie a tak zapowiadalo sie cichutko. Weekend byl ale zdecydowanie za krotki.W poniedzialek wstalam z rana i juz przygotowana do wyjscia do pracy i co? okazalo sie ze nie mam nigdzie kluczy od auta,zgroza,szukalam wszedzie i nic,zrobilam generalne sprzatanie,kluczy dalej nie ma. Syn wrocil ze szkoly o 4-ej i wyciaga klucze z plecaka,wiecie co,myslam ze oszaleje,prace przelozylam na wtorek,wczoraj jak wol robilam wszystko do pozna i jeszcze milam niespodzianke w domu - przychodze i widze corke zaplakana,rozstala sie z mezem a dzien wczesniej moj syn z dziewczyna,kurcze,widzicie? syn zalatwil to po swojemu i nawet nie zdradzil sie przez chwile ale widze ze przezywa,zaprosilam do dzis do knajpki na kawke,musze z nim porozmawiac i podtrzymac go na duchu bo sie zaangazowal w ten zwiazek,natomiast z corka to juz inna bajka,tam dopiero rok po slubie i tyle problemow,matko i wroc to do dzieci to okazuje sie moje problemy sa tylko moje a dzieci niestety tez moje i co tu zrobic.MM struty i wychodzi na to ze wszystkich musze ,,ratowac,,. Dzis wzielam dzien wolny i ide do lekarza bo nie wyrabiam,potrzebuje zalatwic sobie skaner na kregoslup a oni nie bardzo sie kwapia aby dac mi skierowanie,dziewczyny od dqoch dni juz zaatakowalo mi nogi,najpierw tydzien temu uda a teraz juz do kolan,cos strasznego i ten przeszywajacy bol,oj,obym tylko cos zalatwila. Rebeko 🌼 super przyjecie Ci sie szykuje,jak juz mowilam zazdroszcze i trzymam kciuki.👄 dla Alice. Kaszubko 🌼 Gratulacje i 👄 dla Mlodej Pary. Ruda 🌼 Gratulacje rowniez dla Ciebie i duzo Szczescia. Annapo 🌼 Rzena 🌼 na szczescie wszystko wychodzi na prosta. Wesola 🌼 She 🌼 Dea 🌼 sorki za moja nieobecnosc ale same widzicie,tak zle a tak nie dobrze,coz musze dzwigac ten ciezar. Milego dnia kochane,postaram sie wpasc pozniej o ile czas mi pozwoli i o ile klopotow bedzie mniej. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na dworze dalej to samo;)chcialam dzisiaj podjac sie heroicznego wysilku i rozmrozic zamrazarke,bo pogoda taka akurat na te robotke,ale coz opiekunka do dzieciatka ma inne plany i jak na razie nic z tego....:(ale plakac nie bede...;( Dea🌻jak moj mlody jest glodny,to jak na Polaka przysstalo od razu i zly,a wtedy moge zapomniec o czym innym niz biuscik...takze metoda na przeglodzenie nie wchodzi w gre... mnie tylko nurtuje pytanie czy jemu wystarcza taka ilosc plynu,ale skoro zdrowy i rosnie to chyba tak... Rebeko🌻 ja juz dawno po sniadanku i w brzuszku powoli pustka a Ty mi tu serwujesz takiego kotleta,ze az mi slinka leci;)i jak ja mam wytrzymac do obiadu? oj nieladnie hi,hi Kaszubko🌻 cuda sie na tym swiecie zdarzaja,takze jeszcze bym sie nie poddawala....a poza tym niektore pary maja tyle milosci w sobie ,ze potrafia nia obdarzyc i cudze dzieci... Rzeno🌻 udanych zakupow....nie bedziesz tesknic za Mlodym?.... no dobra ....lece dalej do obowiazkow...a Wam wszystkim zycze duzo ciepelka i dobrego humoru na caly dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato🌻 no to rzeczywiscie nieciekawie Ci sie porobiło............Wydaje mi sie jednak ,ze dzieciaki sobie jakos poradza,oczywiscie trzeba sluzyc pomoca,ale za bardzo sie nie przejmuj ,bo to ich decyzje i na chama sie nie da niczego zrobic,a Ty i tak masz sporo na głowie....i kochana zadbaj o te Twoje zdrowko ,bo to najwazniejsze... Duzo dobrych fluidkow posyłam...uszy do gory,napewno wszystko sie jakos ulozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie bylo tak zle ;-)... prawie na dzisiaj prace skonczylam :-) Kaszubko 🌻 - poki zycia poty nadziei :-) ... Za dwa miesiace bedziesz tanczyc na weselu ;-) a pozniej... zobaczymy. Bartek super chlopak ale z Ciebie tez niezla "laska" !! :-) Rzena 🌻 - napisz co wybiegalas na tym miescie :-) Ania 🌻 - 42 to i tak juz piekny wynik :-D Dea 🌻 - przyjdzie i mnie sie z tym pogodzic :-D Nie powiem Ci gdzie dzisiaj na obiedzie bylam zeby Ci smaka nie narobic ;-) :-P Erato 🌻 - kochana, nie wracaj do domu bez skierowania !!! Zdrowko przede wszystkim, nie ma nic wazniejszego i cenniejszego !!! Trzymie za Ciebie mocno kciuki ! A co do corki i syna... przykre ze sie tak dzieje :-(, ale jak mowi Ania, to ich zycie i nic na sile ... Ja sie tak czasami zastanawiam dlaczego tyle sie ostatnio slyszy o tym ze sie malzenstwa/pary rozpadaja zaledwie po kilku/kilkunastu miesiacach... Pochopnie zawierane zwiazki ? Wygorowane wymagania w stosunku do partnera, poszukiwanie "idealu" ? Moze brak krytycyzmu wobec samego siebie, szukanie winy u partnera, duma i nieumiejetnosc przyznania sie do bledu ? A moze po prostu niecierpliwosc i brak wytrwalosci, bo przeciez malzenstwo to nie jest tak "gwizdnal-kichnal", buduje sie go we dwoje i dojscie do harmonii wymaga wysilku z dwoch stron... No nic, to tylko takie moje popoludniowe przemyslenia, wybacz :-P Popoludniowa kawa na stole... a ja sie ide dotlenic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko ❤️ już byłaś na Garnku hihiihi szybka jesteś :D Od rana ściągam dla Kasi pewne pliki... ona nie dała rady ze swojego kompa - nie dziwię się... ściągnęłam dopiero połowę... samo ściągnięcie jednego pliku trwa około 15 min... potem musi byc następne 15 min przerwy... pewnie skończę całość dopiero jutro w południe. Przed południem wpadła do mnie siostra ze swoim maleńkim szczeniaczkiem - już ma 4,5 miesiąca... troszkę urosła i niesamowita wiercipięta z niej jest :D Później zapukał do drzwi siostrzeniec męża... razem pojechali do szpitala - siostra męża ma jakieś kłopoty z sercem - leży na internie. Pomyślałam sobie - no nareszcie wolny czas dla mnie - guzik - syn wrócił z pracy szybciej... teraz puszcza sobie jakąś muzyczkę - więc chwila oddechu dla mnie - niby, bo i tak co chwile zagląda do mnie i zagaduje :D Erato - podpisuje się pod tym, co już Annapo i Rebeka napisały... nic nie muszę dodawać... jedynie życzyć szybkiego powrotu do zdrowia. 👄 dla wszystkich - postaram się wieczorem jeszcze wpaść 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ zawsze rano mam ochotę na spanie, więc posłałam Wam w @ filmik "Kawa z rana" Dobranoc 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sobie kawke popijam i piosenki od Kaszubki slucham :-) Ja zakatrzona, Ala zakatarzona :-O... ciezka noc za nami, mam tylko nadzieje ze to nic powaznego... Nie posylam 😘 zeby nie zarazic ;-)... ala zycze milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widac ze ledwo na oczy patrze... mialo byc 😍 dla Kaszubki i "ale" a nie "ala" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Idzie ku lepszemu:D zdrowie wreszcie wróciło i jestem zadowolona.Nobiekałam sie to fakt,ale wszystko co potrzebowałam dostałam:2 pary spodni ocieplanych,2 pary kaleson,gruby dres do treningu na dworze,2 pirzamy,dodatkowe buty,majty,dobok nowy do treningo i mnustwo ochraniacy:D No sporo tego było ,no i teraz mam problem w co go zapakować:)a sobie kupiłam sweterki i spodnie;)W domu zlądowałam o 20-30 i byłam strasznie zmarznieta:(a na dodatek w piecu nam wygasło.Dzisiaj czjestem strasznie głodna ,bo zaczełam dietke cztero dniową (owocową) i już drógi dzień ale dam rade:Dhihi. Pozdrawiam bardzo serdecznie i ślę👄ki dla WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Kaszubko🌻 bardzo dzieki za kawke ...u mnie dzisiaj od rana szalenstwo ,jutro kolenda i trzeba troszke chalupke ogarnac...jutro nie dam rady ,bo szykuje mi sie sluzbowy wyjazd... wypilam juz swoja dzienna porcje kawy i nie wiem czy to mi starczy do wieczora ,a tak sobie poogladam od Ciebie przesylke i moze pomoze...:) Ja jeszcze do Garnka nie zagladalam ,ale jak Mlody pozwoli to zajrze... Rebeko🌻 oj katarek to nic przyjemnego ,bo utrudnia spanie,no ale jak tylko na tym sie skonczy to nie bedzie tak zle,no nie?...zycze tego z calego serducha... Rzeno🌻oj przy takich zakupach to chyba masz duzo lzejsza torebke:):)...ale wazne ze wszystko udalo Ci sie zalatwic...Powiedz jak przekonujesz syna by nosil kalesony,bo mnie sie nie udaje:(...nie wlozy i tyle i nic do tego mojego madrali nie dociera,twierdzi ze mu cieplo i tyle... Ok ,troszke odpoczelam i teraz musze dalej popracowac,ale moze jeszcze uda mi sie zajrzec...na razie 🖐️ oczywiscie milego dzionka zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️kochana nie wysilam sie za mocno poprostu nie wyjdzie z domu jak nie założy.Jadąc na oboz sam wie że jak bedzie biegać i trenowac na dworze w dresie to bedzie mu zimno a do chydzenia na codzień kupuje mu zawsze spodnie na polarze ocieplone i nie walcze z nim:D:DWojna to była w pierwszej i drógiej klasie ,jak się wstydził iść na lekcje w-f ojjj to się działo😠,kilka razy mi się zdarzyło że poszłam do szkoły na w-f i prowadziłam poważną dyskusje z dziećmi na temat ..."dlaczego nie chodzą ciepło ubrane do szkoły"..udało się kilkoro zmobilizować i juz niedługo sami nosili:D....Kieszeń nadal pełna :D:D:D bo była trzynasta pensja :D i podarowałam ją synusiowi na oboz .;) z korzyścią dla mnie 10 dni odpoczynku.Mały ma tam jakieś obawy ale ja udaje że jestem "TWARDZIEL" I MOWIE MU ŻE NIE PRZYJMUJE NIC INNEGO DO WIADOMOŚCI.Problem dla niego to ,to że nie dostanie komurki,trener zdecydował by nie brać ,bo zawsze coś się złego ze sprzętam dzieje a potem żale ipretęsie rodziców,zawsze moze zadzwonić z trenera komórki albo ja do niego:D ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼 Rebeka ❤️pytałaś czy nie będę tęsknic za nim ,może troszke ja jestem za usaomdzielnianiem dzieci od najmłodszych lat ,co nie oznacze że jestem jakaś wyrodna matka ,myśle że mu sie należy zawsze siedzi sam w domu i napewno sie nudzi.Obecne dzieci zawsze nic nie mają do zrobienia wszystko je nudzi,nawet siedząc w necie odpowiada że "nudze się"...a tam zajęcia i zabawy,wycieczki i pokazy walk zawodowców ,basen,komora kriobioniczna(jak źle napisałam to sie nie śmiejcie ze mnie:()sałna fitnes...itd.bardzo bogaty program z czego sie b.ciesze:DMam tylko nadzieje ze wróci ze wszystkimi rzeczami jakie zabierze ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Jak co dzień z raza stoi dla WAS świerza kawa i śmietana:D(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>;) Dzisiaj troszke cieplej u mnie i nie trzeba było skrobać szybek w aucie:D No i już nadchodzi upragniony wikend...HURA!!! Wszystkim życze👄 miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, jest kawa, jak milo :-) Rzena 🌻 - ale Ci zazdroszcze tej pelnej kieszeni ;-):-D Nie wiem jak Ty to robisz bo ja, chocbym nie wiem ile kasy miala to pod koniec miesiaca zawsze pustki :-D Dawidek napewno bedzie zadowolony... no i mysle ze wydorosleje na tym obozie :-)... To chyba nie jest jego pierwszy samotny wyjazd ? Kaszubko 🌻 - mam nadzieje ze dzisiaj juz lepiej sie czujesz ? Ania 🌻 - pobiegalas wczoraj ale za to jak juz kolenda przejdzie to bedziesz miala domek posprzatany i week-end :-) Twoj syn chyba po kolendzie dzisiaj nie chodzi ;-) ...? U nas juz troche lepiej : Ala dostala wczoraj na wieczor syrop na kaszel i spala ladnie : tylko jedna pobudka w nocy byla ale smoczek i kocyk wystarczyl :-) Strasznie mi malej zal jak ja widze taka zakatarzona i z zalzawionymi oczami :-( ... ale mam nadzieje ze z dnai na dzien bedzie coraz lepiej... No i wczoraj sie nam wreszcie przebila dolna jedynka, bo mielismy juz 4 zabki na gorze a tylko jeden na dole... teraz jeszcze czekamy na dolne dwojeczki :-) i moze jej apetyt wroci :-) Pozdrawiam serdecznie sle po 😘 i zycze milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 u mnie juz dzisiaj po kapieli...tak tak ,Mały zrobil taka niespodzianke ,ze nic nie pomoglo tylko calego wykapac...:)...no i tym milym akcentem witam z samego rana :) kawki jeszcze nie zdarzylam wypic i dzisiaj poczekam ,az Maz przyjdzie i zjemy sobie razem sniadanko... ostatnio ocielily sie nam dwie jaloweczki i z jedna jest problem ,ma bardzo spuchniete jedna cwiartke wymiaczka i nie idzie jej wydoic,kopie z bolu ,juz nawet dostala antybiotyk i nie bardzo widac poprawe... Rzeno🌻...stanowcza z Ciebie kobitka,ja sie poddalam,bo nie mam sily doroslego:) facata przekonywac ,ze mu bedzie cieplej,a ze nie choruje,to juz dalam spokoj... ja zawsze tesknie za dzieciakami nawet jak ich nie ma 1 dzien ,ale to tylko w srodku,bo przeciez pepowinka juz dawno przecieta i musza miec swoje zycie,znajomych itp. Rebeko🌻 no fajnie ,ze nic gorszego ztego nie wyniklo i pewnie juz bedzie coraz lepiej... Kaszubko🌻gorszy dzien?...no to dobrze ze udalo Ci sie troszke pospac,bo sen to najlepsze lekarstwo...w Garnku juz bylam i powiem Ci ,ze moja mama miala chyba cos podobnego na ubranego .....i jeszcze cos tera juz widac czarno na bialym po kim te wnuczki takie urodziwe;)... cosik ostatnio Wesolej nie bylo...ja wiem ze tam snieg i zle warunki pogodowe,ale jakos tak smutno bez niej ,no nie?...mam nadzieje ,ze to tylko przez ten snieg sie do nas nie umie dokopac;) Maz mi za plecami cosik mowi osniadaniu ,wiec sie pozegnam i juz nic nie obiecuje,bo to i tak nic nie daje:(...ale zycze Wam wszystkim miłego dzionka i posyłam po 🌻 i 👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Była u mnie Baśka - zadowolona z filmiku :D A już niedługo wpadnie Kaśka. Dałam Kasi bardzo dużo starszych fotek do zeskanowania - niektóre, to istne perełki.... może już dziś część z nich dostanę :D Jeszcze bym spała... mówią, że sen leczy i to prawda :D Annapo - też zastanawiam się, co się dzieje z Wesołą. Dzieci - zawsze się za nimi tęskni... z biegiem czasu coraz mniej jest okazji do rozmów bez świadków... może latem uda się mi namówić Anię i Danusię na wspólny wypad nad zatokę... w jakieś zaciszne miejsce i wówczas sobie będziemy mogły spokojnie poplotkować hihihi Rebeko - kaszel u córeczki hmmm ja dawałam wówczas syrop z kwiatów mniszka lub sok z cebuli zmieszany z cukrem. Już Kasia zadzwoniła - będzie za parę minut... no i jak mogę robić dłuższe wpisy buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki ❤️ Na poczatek 👄 dla wszystkich i male sprostowanie z kluczami bo sama czytalam i pisalam tak szybko ze nie wyjasnilam jak to sie stalo,nie myslcie sobie ze tak rzucam wszystkim byle gdzie..NIE..hihi,po prostu przyszlam w piatek z pracy i polozylam kurtke u syna na lozku bo zaraz wychodzilam na zakupy,pech chcial ze te nieszczesne klucze wsunely sie z kurtki i musialy wpasc synowi do plecaka i niestety nie slyszalam,no to na tyle w tej sprawie. Druga rzecz wracajac do corki,..to ona po moim malym sledztwie ma jakas odskocznie na boku i zaraz wszystko sie wyjasnilo,ja nie staram sie ingerowac w te sprawy bo jest juz na tyle dorosla ze wie co robi,ale jak to MM stwierdzil,robi ludziom tyle krzywdy ze w koncu ja ktos skrzywdzi i dopiero pozna co to milosc. Byl u nas jej maz czyli nasz ziec i porozmawialismy sobie tak szczerze,chlopak zalamany,przyszedl z pracy a ta mu oswiadcza ze juz sie spakowala,zostawia wszystko czyli mieszkanie wraz z oplatami i kredytami i odchodzi bo juz nie wytrzymuje i milosc sie skonczyla,nie dziecinada? pomagamy chlopakowi bo nawet nie ma jak do pracy dojechac i jak sie utrzymawac na razie jest po prostu w rozterce.OJ zycie. Ok a teraz troszke o mnie,bylam u lekarza ale niestety mnie nie przyjal bo nie ma wolnych terminow,najblizszy w srode,coz wzielam bo co mam zrobic a tu dalej boli. A teraz powoli bo tego posta zaczelam pisac wczoraj i juz nie skonczylam,wpadl kolega i zawiadomil nas ze bedzie tatusiem,haha,tak,tak,jak na razie to tylko wynik testu ciazowego ale juz wiadomo. Dzis juz bylam w pracy ale za pol godzinki wychodze do drugiej i jeszcze jutro dwie godzinki a pozniej zaczynam weekend. Kaszubko 🌼 filmik swietny,nawet dalam komentarz,tylko dlaczego masz wylaczona opcje oceniania filmow? widze ze zatoka u was naprawde zamarznieta,brrr,u nas za to pada juz kilka dni i w ogole nieciekawo. Rzena 🌼 oj Ty faktycznie jestes obrotna babeczka,tu zakupy,tu sprzatanie,gotowanie,odsniezanie,coz istna.P.Kwiatkowska,hihi.Pozdrawiam i zycze milego urlopiku dla Ciebie i synusia na obozie.Ja tez nie jestem taka mama,wole aby dzieci uczyly sie samodzielnosci ale moje to samodzielne od malego,ja juz od czterech lat uczylam samemu przechodzic przez ulice,robic sobie sniadanie a teraz ucze mlodszego gotowac ale tylko dlatego ze sam chce bo zapisal sie do szkoly na lekcje ,,kucharzenia,, no musze powiedziec ze idzie mu niezle,na nastepny tydzien robi lazanie a pozniej przynosi do domu aby rodzice mogli sprobowac i ocenic,ale jak to Annapo mowi,niestety jak tez tesknie juz po jednym dniu.Wytrwalosci. Wesola 🌼 zasypalo Cie? Rebeko 🌼 oj malutka z katarkiem,jak ona biedulka to znosi,wiem co to za marudzenie i na dodatek te zabki ida 👄 dla niej,juz niedlugo i odpocznie,kazde dzieciatko po kolei przechodzi to wszystko,wspolczuje. Wracajac do tematu,bardzo trafna odpowiedz na temat zwiazku,wiesz jak to teraz ,,gowniarze,, wchodza w zwiazek zamiasta najpierw pozyc ze soba trzoszke,dotrzec sie i sprawdzic jak to naprawde jest to spieszy im sie aby zaszpanowac obraczka i dorosloscia,nic dodac ,nic ujac do Twojej wypowiedzi.Super. Annapo 🌼 wiesz co? usmialam sie bo pamietam raz taka niespodzianke jak to moj starszy byl takim szkrabem i obudzil sie z rana ale jak to dziecko zamiast dac znak to on do zabawy a ze byl w lozeczku to sciagnal pampersa i wysmarowal mi wszystko na scianie,hihi, i wiesz co bylo,nie dosc ze umyte to jeszcze pomalowane :D Szkoda jaloweczki troszke i co teraz z nia zrobicie bo jak to taka zielona jestem z ,,krowek,,? Pozdrawiam i 👄 dla Brianka. Dea 🌼 hihi,butki kochana to tylko mialam na drugiego jak nie umial chodzic,jak juz zaczal to do dzis za dlugo nie wytrzymuja,jedynie ciuszki pasowaly,widze ze kazda mama ma ten sam problem.👄 dla dziewczynek a Ty kiedy wracasz do tej pracy juz,ciezko troche bedzie. aaa Kaszubko swieta prawda z tym syropem odkad pamietam u nas w domu zawsze stosowalo sie ,,babcine,, sposoby na choroby do tej pory jak jakis kaszel to syrop obowiazkowy. i tym postem sie pozegnam z wami kobietki i lece bo nikt za mnie nie zrobi. Milego dnia Kochane i do uslyszenia moze wieczorkiem. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - nie mam wyłączonej opcji z dodawaniem komentarzy - Kasia dziś jeszcze raz sprawdzała :D Te nieplanowane kąpiele były również i u mnie hihihi najpierw kąpałam dziecko, potem myłam łóżeczko... no a jeszcze później było nieplanowane pranko :D Dobranoc ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 widze ze skazane jestescie na moja kawke dzisiaj :p a ze mnie brutalnie postawiono na nogi juz o 6.10 to espresso juz sie parzy! ... (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> ... walka o wypicie z butli trwa nadal .... cyca juz nei wyciagam od 24 godzin tutaj chyba sie juz skonczy, chociaz jeszcze nie wiem jak problem jej nie picia formuly pokonam :o Od kiedy ograniczylam karmienie mam straszne bole w podbrzuszu ... ach kobieta byc 😡 No, Duza juz wstala i koniec mojego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo stronka nowa :) Wesola!!!! ja za ciebie robote mam odwalac????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzenaDzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 😢Synek wyjechał ,a mi smutno:(...popłakał się moj kochany synek ,no cóż takie życie dojedzie na miejsce to da znac jak sie czuje ,bo ze zdenerwowania rozbolała go głowa:(ale ma tam dobrą opieke i nie musze sie niczym martwić codziennie o 21-15 będziedźwinił i zdawał relacje,na reszte dnia trener będzie zabierał tel.by nie zgubili lub by im nie ukradli.będzie dobrze tylko musze ochłonąc:D👄 DEA ❤️dzieki za kawe i mi sie dzisiaj przyda dodatkowa dawka kofeiny;) ERATO❤️nie mam innego wyjście musze być twarda i ze wszystkim sobie radzić:Djak nie ja to kto?Przecież TY również jesteś wytrwała i strasznie pomocna dla swojej rodziny ,szczegulnie teras ,kiedy dzieciaczki mają takie kłopoty mam nadzieje że córa sobie poradzi mam nadzieje że to tylko jedna z pierwszych sprzeczek i jeszcze sie ułoży między nimi ,no bo jak moze być inaczej:)karzde małżeństwo sie w czymś przemówi ale i jest czas na pogodzenie sie i pezejdą kryzys,Fakt że to troszke za wcześnie ale i to się zdarza."Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło"i tego się trzymajcie "CO NAS NIE DOBIJE TO NAPEWNO WZMOCNI" Trzymam kciuki za powodzenie ...znasz moją historie i wiesz że zawsze jest szansa jak się chce :D[usta ❤️👄 Milutkiego dnia życze👄 ps. SHE❤️co u Ciebie ?Gdzie się chowasz?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko - jest kilka sposobów... 1] może pomóc jednoczesne naciśniecie: ctrl+alt+strzałka lub: 2] W trakcie pracy w edytorze tekstu może się nagle zdarzyć, że w tajemniczy sposób znaki na klawiaturze zamienią się miejscami, np. po wciśnięciu klawisza z literą Z pojawia się Y i na odwrót. Nie da się również wpisać polskich znaków z wykorzystaniem prawego klawisza . W takiej sytuacji pomaga restart systemu, ale nie jest to profesjonalne rozwiązanie. Przyczyną tej sytuacji jest kombinacja klawiszy , która służy do zmiany układu klawiatury. Jeśli wciśniesz ją przypadkiem, system przestawi się na polski układ klawiatury, w który Y jest w miejscu Z, a polskie znaki uzyskuje się bez klawisza . Aby powrócić do poprzedniego układu klawiatury – polski (programisty) – należy ponownie wcisnąć Spróbuj - może się uda - nic więcej poradzę, bo nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jak zastosujesz punkt 2, to wszystko się naprawi... sama jestem ciekawa hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×