Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam Kochane ❤️ Witam we wtorek,o dziwo dzisiaj wczesniej mam koniec ale za to szybciej sie wyrobie z drugim ,,etatem,, w domu i po zawodach. Zaplanowalam na dzis pyszny obiadek,piersi z kurczaka i mloda kapustka a moze tylko wyglada na mloda hihi...zobaczymy jak ktoras chetna to podesle :D Kaszubko 🌼 Swietnie ze z mezem juz lepiej,wazne ze sam zauwazyl iz trzeba cos wziasc..a ze padlo na mleko hihihii Dorastanie mowisz..hiii,tak ja juz z jednym przeszlam i wiesz co? jak sobie pomysle ze tak drugi bedzie chodzil nadasany coraz wiecej to az smiac mi sie chce..ale takie niestety koleje losu,starszy natomiast zadowolony ze szkoly i chwala mu za to,oby jak najdluzej. Filmiki super,zostawilam swoja ocene u Ciebie tylko chyba z mojego pierwszego profilu bo na tamtym bylam zalogowana. Duza 👄 za to co robisz. Rebeko 🌼 Swietna nowina jesli chodzi o Alice duza 👄 dla niej,sama juz biega,coraz wiecej nowych potraw smakuje,kurcze pannica juz rosnie.Dziadkowie rozpieszczaja ale nie dziw sie im,to samo bylo u mnie jak pierwszy sie urodzil a z drugim sytuacja sie wcale nie zmienila hihi,takie uroki maluszka,sama radosc. Mowisz ze masz gdzie rece wlozyc po powrocie hi,...Witaj w klubie Matko i Zono 🌼 A wracajac do mojego kregoslupa,masz zupelna racje,tyle lat zadnej poprawy to mysla ze po paru cwiczeniach mi przejdzie,...zaczekam do tego ostatniego,co nas nie zabije to nas wzmocni... A teraz zycze Wam moje panie milego dzionka i ide zrobic obiadek a pozniej jade po M do pracy ale kto wie moze jutro bedzie wolne,zobaczymy... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam LASECZKI:D Strasznie sie ciesze ze macie parowary:Di mozecie mi doradzic tylko jeszcze nie wiem jakie przyprawy do mięs sie uzywa:(...plissss:D👄 Dea👄mam instrukcje ,ale nic po polaku:(w markecie byla wyprzedarz i rabat 50%,no i nie było kompletu,a dzisiaj juz poszukałam troszke w necie i jestem szczęśliwsza:D Wesoła👄jakto deszcze nie moge uwierzyć u mnie śnieg padał 🌼 Annapo❤️zdrówka życze ,jak to przeziębienie mogło akurat Ciebie zaczepić ,już w nie z procy strzelam i do Honolulo wysyłąm:D👄...a maluszek niesamowicie dzielny:D,no i może jeszcze razem na impre pujdziecie...hihi...Odpoczywaj przy kazdej okazji Tobie to akurat sie nalezy:D👄 Erato❤️wiesz brakowalo mi Ciebie hihi👄:Djesteś silna przeszłaś już tak wiele i cierpliwoś masz jak nikt inny:)a moze dowiec sie czy OSTEOPATA coś poradzi nie zawsze bili tylko kregoslup czasem do tego mieśnie działają razem i ma to piorunujący efekt i w tedy boli jak cho...a Staram sie zacząć zdowo odrzywić MM :D potrzebuje tego i ciesze sie że zaczął sam sie domagać...a mięso jaki i jak robisz prosze podziel sie posiłkiem;)hihi👄DZIEKUJE! Kaszubko❤️ Staram sie jak moge,wczoraj zrobiłam piersi kurczaka,mieszane warzywa,ziemniaczki pokrojonew talarki:D dzisiaj:Dorsza z ryżem(ale ryż zrobiłam tradycyjnie bo podobno strasznie długo sie gotuje jakieś 40mi.:(i szkosa prądu )i tak kiedys zrobie hihi tak z ciekawości, do tego kalafior i bradziwił. Zadziwiło mnie najbardziej to jak smakują wszystkie warzywanajbardziej smakuje mi marchew i kalafior:Dbardzo orginalne smaki i soczyste.Ciesze sie ze odkrylam nową kuchnie,tylko że troche ciężko bez sili:(narazie uzywam,rozmaryn,oregano ,majeramek i tymianek-reszty jeszcze nie wiem no i mam nadzieje ze DEA i ERATO podzielą się tajnikami swej kuchni parowej z marudną rzenką hihi...M jest zadowolony a nawet pokazuje jak mu smakuje hihi...:D jak jutro zrobie pulpeciki to sie okarze czy będzie nadal taki zadowolony,moze się uda w końcu do wyrobu miesa dodam swoje ulubione przyprawy:D KU....a pie....a sąsiadka mnie wlaśnie zalała MM odkrył w łazience i juz zacieki widać w kuchni a dopiero remąt w Lipcu robiliśmy boze ale sie wściekł MM i wrzeszczy idzie do niej ,ale aie bedzie dzialo a my nie ubezpieczeni szlak by to trafił!!!!! no i juz po mojej spokojnej nocy Ale WAM zycze spokojnych snów!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroda :-)... pracowity dzien sie zapowiada ...? Zobaczymy ;-) Rzena 🌻 - ale macie pecha :-( Mam nadzieje ze za duzych szkod nie bedzie ... to chyba ubezpieczenie sasiadki powinno pokryc bo to z jej winy ? Trzymie kciuki !!! Erato 🌻 - no i jak Ci wyszla ta mloda kapusta ;-) ? kaszubko - Ty sie juz dosyc nawstawalas o swicie, teraz odpoczywaj jak tylko masz okazje i spij ile masz ochote :-) Wszoraj wieczorem w koncu sie zmobilizowalam ;-) i zalatwilam kilka spraw...o pierwsze dzwonilam do proboszcza w sprawie chrztu Ali... Zastanawialam sie jak to zalatwic bo bo w parafii chrzty sa w druga niedziele miesiaca (a my akurat w ta niedziele mamy wesele w rodzinie) ... i milo mnie zaskoczyl bo twierdzil : "noooo, pewno ze ochrzcic trzeba, nic sie nie martwcie, nie bedziemy robic ceregieli, przyjdzcie 2 dni przed planowana data i wszystko zalatwimy... " I tylko nie bedziemy mieli chrztu podczas mszy tylko po mszy... ale na tym nam akurat nie zalezy :-) Udalo mi sie tez przekonac M i chrzestnymi beda mojej kuzynki corka i brat M :-) Sale mamy zarezewowana, menu wstepnie ustalone, lista gosci uzgodniona :-) ... Teraz sie musimy zajac paszportem Ali bo do czerwca jeszcze niby daleko ale sama transkrypcja aktu urodzenia do Polski i troche czasu zajmie wiec trzeba o tym pomyslec wczesniej ... Dobra, nie zanudzam moimi sprawami... stawiam kawe i zycze milego dnia !!! 😘 dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie dosyc ze Kaszubka mi wyszla z malej litery to jeszcze o 🌻 zapomnialam :-( ... Za to caly bukiet 🌻 dostaniesz: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ... i jeszcze 😘 na dokladke :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Nie spałam Rebeko 👄 :D ale nie wypadało siedzieć w necie... bo przyszła Basia... 🌼 Dziś jest 90 rocznica zaślubin Polski z morzem - znów przyjeżdża prezydent i prawdopodobnie będzie też premier... Spora część uczni również będzie na rynku - Basia również :D http://olo.net.pl/kamera/ Dolna kamerka wciąż działa - może coś tam zobaczę - już w lokalnych gazetach pisano, że chociaż uroczystość ma zacząć się o 9,30... to trzeba mieć pod uwagę fakt, że nasz prezydent spóźnia się prawie zawsze około 0,5 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, Kaszubko, ale fajnie :-) moge "byc" z Toba w Twoim miescie :-) Wiedze ze juz sie zaczelo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 nie jest ciekawie:(...co prawda ze zdrowkiem troszke lepiej,no ale zebym sie nie nudzila ,to maz naszykowal mi troche sprzatania...montuja prad przy tych nowych schodach i jakos tak sie uparli zeby kabel w scianie klasc:)...a to inaczej sie nie da tylko trzeba wykuc miejsce na kabel i rozne puszki ,potem to zagipsowac....:( powiem Wam ,ze najgorszy moj zyciowy blad polega na tym ze zgodzilam sie na rozbudwe starego domu,zamiast postawic obok nowy...ta robudowa trwa juz ok 13 lat i ciagle konca nie widac ,wiecznie w balaganie i remontach...no ale coz za glupote sie placi:)... tak poza tym to wszystko po staremu ,czyli notoryczny brak czasu i snu hi,hi... zycze Wam milego dzionka i lece poczytac zaleglosci 🌻 wsiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - moze kiedys Ciebie przez te kamery zobacze ;-) Ania - rzeczywiscie z tego co widze o prace u Was chyba nigdy nie ustaja... 🌻 dla Ciebie ! Ja mam dzisiaj troche luzniejszy dzien w pracy i po necie i po kafe sie szwedam :-)... i na popoludniowa kawe zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - może kiedyś hihihi musiałabym o wyznaczonej porze byc w określonym miejscu i to wszystko :D Właśnie w wiadomościach mówią, że moje miasto jest najlepiej odśnieżone... w porównaniu z innymi miejscowościami - akurat hihihi tylko tam, gdzie byli szacowni goście nie ma śniegu... http://www.garnek.pl/kama13/a http://www.youtube.com/watch?v=RvLBEnC_0DE&feature=channel http://www.youtube.com/watch?v=PrN1WJ4YEu8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Witam poznym wieczorkiem,dopiero sie wyrobilam i moge na chwile zwolnic tempo. M wrocil z pracy i juz spi biedula,widze ze na dobre wrocila mu nerwica bo dzisiaj nie czul sie za dobrze ale dzielnie wytrzymal do konca,co prawda z pomoca tabletek ale wytrzymal. Na sobote ma spotkanie z doktorem,czy tego chce czy nie,musze sie wziac za nich bo troszke sie rozpuscili,hihi. Jutro pracuje do poznych godzin wiec czas sie bedzie dluzyl ale postaram sie zajrzec jak nie rano to pozniej. Rzena 🌼 Kochana,ja przypraw uzywam normalnych tylko staram sie dzien wczesniej peklowac mieso az przesiaknie smakiem i na drugi dzien palce lizac a zdradze Ci tajemnice ze kurczaka na dwie godzinki wczesniej mocze w mleku a jesli niemam czasu to smaruje wegeta wymieszana z miodem,polecam i zycze smacznego. Wracajac Kochanie do Twoich rad,dziekuje Ci serdecznie ale normalnie niemam czasu na latanie po lekarzach czy pozwalanie sobie teraz na dlugie odpoczynki,splacamy kredyty i chcemy sie jak najszybciej odciazyc od tego wszystkiego,ale jak juz powiedzialm poczekam do konca tego m-ca i juz nie dam za wygrana,jak zaczelam to juz skoncze. Powodzenia przy nowej zabawce.A i jak z ta sasiadka wyszlo? zalatwione?kciuki zacisniete. Rebeko 🌼 Bomba - chrzciny juz tuz,tuz,a to mala ,,gwiazdeczka,,bedzie slicznie wygladac,jakie ubranko szykujesz? Wiesz kolezanka z tad zalatwiala paszport dla malej tutaj i wiesz co? dsli jej ale tylko na wyjazd,dziwne co,twierdza w ambasadzie ze musi wyrobic w P.a malutka urodzila sie tutaj,myslalam ze dzieci od razu otrzymuja podwojne obywatelstwo a moze ja zbyli byle czym.hmmm. Kapustka wyszla wysmienicie,nawet dzisiaj byla powtorka bo zostalo hihi,juz czuje jak wszystkim bedzie sie przewracac w brzuszkach :D Kaszubko 🌼 Bylam na kamerce,widzialam,brawo,..a powiedz mi co to za kobieta przebrana w tym zielonym plaszczyku? ladnie wygladala adekwatnie do uroczystosci..rowniez stroje meskie bardzo ladne byly a ten dol przy butach,fiu,fiu.Super. Annapo 🌼 Faktycznie lepiej byloby postawic nowy domek ale wiesz jak to jest,remont to remont,zawsze bedzie cos do zrobienia a jak jedno skonczysz to znajdzie sie cos innego,jak Brianek? juz rozrabia troszke? Wesola 🌼 hmmm,mieszanka hihi,jak tu zrzucic te zbedne kg. A teraz zycze Wam Kobietki Milego Wieczoru a ja uciekam pod prysznic,papa. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka !!! Kawa na stole : > > > > > > ... Erato 🌻 - nad sukienka i butkami bedziemy myslec w ostatniej chwili ... Ala tak sie zmienia z tygodnia na tydzien, ze nie chcialabym zeby sie okazaly pozniej za male :-D A co do tego paszportu... tutaj pierwszy wydaja zawsze tymczasowy, ale do wielokrotnego przekraczania granicy, drugi moze byc na stale (tzn na 10 lat)... Byc moze ze w UK jest inaczej, bo UK nie nalezy do panstw czlonkowskich ukladu z Schengen ... A o obywatelswo Ala bedzie sie mogla starac dopiero jak skonczy 18 lat bo my obywatelstwa nie wzielismy... i nie mamy zamiaru brac :-P Wesola 🌻 - ty boa-kusicielu !!! :-D Kaszubko 🌻 - jednak na fotkach widac lepiej i wiecej :-) Niewyspana jestem dzisiaj strasznie :-(... wczoraj wrocilam do domu naprawde zmeczona (sama nie wiem czym, bo ze nie praca to pewne :-D ), mialam zamiar polozyc sie wczesniej spac i... w zasadzie nic nie stalo na przeszkodzie zebym o 22h00 pod koldra wyladowala a ja ogladalam durne programy w TV i w rezultacie znow poszlam spac dobrze po polnocy :-O ... Nie potrafie sie zmusic do wczesniejszego pojscia spac a na nastepny dzien umieram :-O.... ciezkie zycie sowy ;-) ... a zwlaszcze wstajacej o 6h00 rano sowy :-D :-D :-D :-D Ale nic to , odespie przez week-end :-) Posylam po 😘 i zycze wszystkim milego dnia !!! PS ; Dea, Rudamaxi, She, Goja !!! Pomachajcie chociaz lapka !!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Rebeko, to ty sowa szweda jestes ;) uuuu, ja tez lubie sobie posiedziec i popatrzec w pudelko wieczorkiem, przede wszystkim po 21 jak juz panny moje spia, wtulic sie w M, ale..... po tym jak Olenka nam zafundowala 2 godziny balu dwie noce temu, to ja wysiadlam i teraz grzeczniutko ide do lozka najpozniej o 22.30. Niestety Ola jeszcze sie budzi w nocy, chociaz to by na 2 minuty possania z butelki a i u mnie budzik niemilosiernie dzwoni o 6ej :o My tez za niedlugo bedziemy ustalac date chrztu, bo juz zdecydowalam na dwie matki chrzestne, jedna Wloszka druga Holenderka, hehe, wesolo miedzynarodowo bedzie ;) A z paszportem polskim w UK jest tak ze po urodzeniu daja dziecku tymczasowy na 1 rok, a potem sie wyrabia juz staly na 10. Anglia nie ma prawa ziemi, wiec dzieci urodzone tutaj nie dostaja automatycznie obywatelstwa jesli rodzice obywatelstwa nie maja. Moje dwie od razu dostaly obyw. wloskie i stale paszporty - co kraj to obyczaj, natomiast dla panstwa polskiego nie istnieja bo tatus sie nie pofatygowal, ech te chlopy. Ale nie dziwie mu sie bo biurokracja polska naprawde przewyzsza dziesieciokrotnie ta wloska! Erato, oj biedulko, cholercia ze czasu nie ma nawet na chorobe :o wiem jak to jest. duza 😘 dla ciebie Slonko!!! Rzena, musze sie przyznac ze ja nie dokladam do smaku nic, my lubimy takie naturalne, ewentualnie dodamy soli i pieprzu ale juz na talerzu... Kaszubko, ja na przedstawienie sie spoznilam :( ale fajna ta kamerka na rynku! Tylko ze szaro-buro u was wczoraj bylo! A teraz ja po nastepna kawke lece bo widze ze ta od Rebeki juz zimna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale paczka w zabki lapie!!!! Rebeko, za moment wysle poczte do ciebie do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Mąż kupił mi i pomarańcze i pączki... teraz mam dylemat - co pierwsze wpakować do żołądka hihiih Dla Was też są pączki: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/93/Ponczki.jpg ~~~~ WIERSZYK O PĄCZKACH. ~~~~ Nie chce ci się wstawać? Pomyśl dziś o pączkach! Zimno, ciemno? Pączkiem się pociesz od rana... Idź do pracy, pączki trzymając w swych rączkach, Tam znów pączka przekąsisz - sprawa murowana!. Kogokolwiek dziś spotkasz, pączka zjedzcie społem, Na nerwy – pączek dobry, na stres – nie zaszkodzi, aż po dwudziestym pączku, lądując pod stołem Pomyślisz: „Dość! Nie mogę!” I o to w tym chodzi! Dea - nie zawsze tak szaro, buro wygląda :D Trochę słonka i już lepiej. Rebeko - wczorajsze fotki to dzieło Basi :D Też jestem sową - rano trudno oczy mi otworzyć... ale mąż jest skowronkiem - więc muszę się przystosować... dla świętego spokoju. Erato - też jestem ciekawa co to za babeczka w zielonym płaszczyku :D Możliwe, że to jakaś organizatorka [tej i innych] imprezy. 👄 dla wszystkich... czekam na syna [tego starszego] dziś ma urodziny... jutro zaś ma urodzinki Bartek - już 7 lat.. ale ten czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - musze wziasc z Ciebie przyklad ... moze dzisiaj mi sie uda... Odpisze Ci jak tylko znajde chwilke ! Kaszubko 🌻 - jak sobie pomysle ze Ala za niecale 4 tygodnie roczek konczy to mi sie wierzyc nie chce ! Poobiednia kawa... tak na szybko bo dzisiaj mam troche pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki 🌻 Powrót do pracy był... (i tu żeby nie używać wulgaryzmów) taki jak to powrót po urlopie :-) dajmy na to niesympatyczny :-) Napisałam do Was w poniedziałek taaakiego wypasionego posta, jak już dawno nie pisałam i wiecie co się stało? Nie, nie zawiodło kafe, nie przerwało połączenia. Po prosu wcisnęłam coś, do dziś nie wiem co i wszystko zniknęło, a byłam już przy końcu. Byłam taka wściekła, że walnęłam klapką i poszłam spać. Dziewczyny jestem chora :-( od poniedziałku walczyłam z bólem krtani, ale pomyślałam sobie, że samo przyszło, to samo pójdzie i udawałam, że jest ok. Ale niestety, dzisiaj skruszona poszłam do pana doktora i usłyszałam diagnozę: zapalenie tchawicy, krtani i gardła. Full wypas kuźwa. Jak szaleć to szaleć. A miałam dzisiaj iść na fitness spalać pączki i lipa. Leżę w łóżku i tłuszcz rozlewa mi się po całym brzuchu. To tyle narzekania. Odezwę się jutro, może będę się trochę lepiej czuła. Dzisiaj mam dreszcze, boli mnie głowa. Pozdrawiam Was i życzę miłego wieczora 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Komu kawe ? :-) Goja 🌻 - cos nas zima w tym roku nie rozpieszcza i co i raz roznym dziadostwami raczy :-(... Zycze duzo zdrowka... mam nadzieje ze pod kolderka grzecznie lezysz ...? Kaszubko 🌻 - rzeczywiscie niezle u Was zaspy ;-)... Zycze wszystkim milego dnia... jeszczekilka godzin i wekk-end :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ledwo pzez zaspy można się przedostać.....a z nieba dalej śnieg pada....dobrze,że chociaż mrozu nie ma wielkiego :) Kawa pewne już zimna...... To na drugą nogę zrobię ;) Boa kusiciel faworki dokłada :P Miłego dnia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie na otwarcie nowej strony :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dużo dobrego humoru :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko 👄 są zaspy i wciąż pada śnieg :D Dziś weszłam do swojego chomika... wrzucam piosenki Rynkowskiego. Moja psinka w czasie zimy przytyła niecały 1 kg - niby to mało - ale jej zwykła waga to 4,5kg... niech tylko przyjdzie wiosna i stanie się cieplej... biedulka będzie musiała trochę więcej pobiegać :D będę zabierać ją ze sobą - na swoje wędrówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Kawke stawiam w termosie ,bo widze ,ze jeszcze cisza i spokoj;)... sorki ,ze sie nie melduje ,ale u mnie zaplanowany na 2 dni remont trwa juz kolejny dzien ... jak juz sie uspokoi i w miare pouklada to moze zajrze na dluzej...a na razie serdecznie pozdrawiam i milego dzionka zycze 🖐️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorem napisze co nieco, teraz szaleje w domu z porzadkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też macham 🖐️ Strasznie boli mnie krtań, mam wrażenie, że pan doktor nie trafił z lekami :-( w poniedziałek pójdę znowu po jakiś konkretny antybiotyk. No chyba, że mi przejdzie. Ja wczoraj przeleżałam cały dzień w łóżku, dzisiaj troszkę sprzątnęłam, jak to moja mama mówi tylko rynek :-) Muszę się pochwalić, że nasi juniorzy szczypiorniści grają od wczoraj do jutra w Elblągu mecze ćwierćfinałowe mistrzostw Polski, no i wystarczą im dwie wygrane, żeby wejść do półfinałów i tak właśnie się stało. Wygrali wczorajszy i dzisiejszy mecz kochani chłopcy. Dobrze, że są komórki i internet, to miałam wszystko na bieżąco. U nas skończyły się ferie. Moja córcia szczęśliwa, że już w poniedziałek pójdzie do szkoły, natomiast syn patrzy na nią dziwnie i niepokoi się o swoją siostrę :-) Życzę Wam miłej reszty weekendu i uciekam pod kocyk. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Goja ❤️ wracaj szybko do zdrowia - nie daj się... i jeszcze spróbuj ziółek - w tym wypadku dobre są: hyzop, tymianek, macierzanka... z miodem. Annapo ❤️ masz aż za bardzo urozmaicone życie. Maciuś i zabawa na śniegu: http://www.garnek.pl/kama13/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Opadów ciąg dalszy..... Dużo bezineresownej i szczerej miłości :):):):) Wielkie buziaki dla Was🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×