Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dzień dobry!!! Wdniu św. Walętego,życzę wszystkim ,wiele dobrego,by MIŁOŚĆ was nie opuszczeła a dróga połówka zawsze o was DBAŁA:D:D:D:D👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄]👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... .......@..@..@..... ........@..@..@ ......@....... ..........@..@........ ........@ ....@........ ............ .@.......... ..........@ ...@........... ............ ............. ..........@ .....@........... ....... ......@.....@..... ....@.....@ .......@......... ......... ..@........... .. @............@ ...... ....@........... .......@........ ....@......... ..@ .......... ....@............... ..@.. ..@........ .....@ ....... ............@....... ........@....... .....@ ............ .............. ..@....... .....@ .@ _______♫♥♫_____♫♥♫ _____♫♥____♫♥♫____♥♫ _____♫♥____________♥♫ ______♫♥__________♥♫ ________♫♥______♥♫ __________♫♥__♥♫ _____________♥ A to filmik ze studniówki Kasi: http://www.youtube.com/watch?v=h9D_aBWlRDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Stawiam kawę, ciasto i życzę miłego dnia. Moje gardziołko już ma się lepiej, więc humor się poprawił :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie nareszcie koniec ferii....Maly teraz drzemie ,wiec poslalam Wam kilka fotek,niestety na wiecej nie mam czasu ,bo dalej remont za plecami....:(:( Zycze Wam milego dzionka a chorym duuuuzo zdrowia...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dostalam wiadomosc ,ze do Rzeny fotki nie dotarly,ale cos mi swita ,ze chyba poslalam na stary adres...poszukam nowego i posle jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ,ze bedzie na kafe ,ale nie ma :(....Kaszubko moze Ty mnie poratujesz i przeslesz nowy adres @ Rzeny?...Z gory dzieki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Walenty za nami ;) ale miłość została :P Chmury coś się zbierają.....czyżby dostawa nowego śniegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Annapo 👄 adres już posłałam :D Wesoła 👄 ja już nie chcę śniegu... chcę wiosny :D Oczy mi sie zamykają... stawiam kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Witam w poniedzialek,od czwartku istny zawrot glowy mam,tyle do zrobienia a tak malo czasu,hiii Walentynki spedzilam przemilo...aj jaka jeszcze rozmarzona jestem,w sobote M zaprosil mnie na zakupy i obkupil to co chcialam,tak to ja moge spacerowac. Kupilam sobie swietne letnie buty,takie czerwone na wysokiej koturnie. Jeszcze mam w planach jedne kupic,ja to mam zajoba na punkcie butow. Dzis juz po pracy ale kolejne dni zapowiadaja sie bez wytchnienia i to caly tydzien. Moj synus pogodzil sie z dziwczyna,sama sie stesknila ach te ,,baby,,. Annapo 🌼 serdecznie dziekuje za fotki.Jaki nasz szkrab maly juz miluski a i widze remoncik ciagle trwa,super schody zauwazylam.Pozdrawiam i moc 👄 dla Brianka. Wesola 🌼 Kaszubko 🌼 Filmik Super krotko mowiac,masz Kobieto talent.dzieki za kawke,wlasnie korzystam. Rebeko 🌼 Wpadaj na popoludniowa kawke i dzieki za wyjasnienia paszportowe. Dea 🌼 Tobie rowniez dziekuje,teraz jestem doinformowana,hihi. Rzena 🌼 Jak po Walentynkach? Ide Kochane zrobic spagetti bo domownicy sie juz stesknili za makaronem hihi,a moze bardziej za pogoda w Italii,mama dzwonila i mowila ze temperatura u nich 18 stopni,jejku..... Milego dzionka i do uslyszonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szybciutko kawa : > > > > > > >... i paczki na stol wjezdzaj (u nas dzisiaj tlusty wtorek ;-) )a ja sie za prace biore.... zawalona jestem od poniedzialku :-O 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Częstuję się kawą i z miłą chęcią pączkiem. U mnie to każdy dzień mógłby być tłusty :-D Życzę wszystkim miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Annapo❤️kochana dziekuje z calego ❤️za troske i juz zaglądam do@ by zobaczyć fitki:D👄...i po feriach teraz bedą sie dzieci wdrazac w nauke mojemu nie bylo za łatwo ,ale teraz juz jest w rytmie o ...HURA!!! dostał dwie 5 z angielskiego.a tak sie balam ze nie da sobie rady:D Erato❤️walentajs było świetnie podarki romatyczne i piekna kolacja we dwoje ,mały chciał jechac do babci,to co ja mu będę bronić hihi i byliśmy sami:D Rebeko❤️dziekuje za pączka i kawusie...:D Kaszubko ❤️pieknie na tym balu a młodziez wygląda pieknie jak na bal przystało:D Wesoła👄 miłego dnia życze:D Goja ❤️ jak zdrówko? She❤️pozdrawiam i śle 👄ki MOŁEGO DNIA WSZYSTKIM ... Dzisiaj wychodze o 12-00 z pracy i jade do psiapsiółki na ploteczki ,do 15-00 chyba nam wystarczy...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Ja paczka tez nigdy nie odmowie;)... Elektryk wczoraj skonczyl swoja prace , dzieki niemu sie troszke namacalam scian na klatce,gdzie indziej teraz sie wlacza oswietlenie i na nowo trzeba to opanowac... Dzisiaj bedziemy zamawiac okno i dzrzwi,potem trzeba bedzie to wstawic,potem opucowac....ach duzu jeszcze tego brudu przede mna...:(... Rzeno🌻 wczoraj juz nie zagladalam do kompa ,ale przed chwila poslalam fotki wiec powinny juz byc w skrzynce... Wesola🌻 nie strasz juz tym sniegiem :)...ja co prawda lubie zime ,bo mniej pracy w gospodarstwie ,ale w tym roku to nawet dla mnie juz za dlugo... Kaszubko🌻 dzieki za szybki odzew;)... Rebeko🌻milej pracy i dzieki za paczka.... Erato🌻 milo Cie widziec,jak zwykle zapracowana,ale widze ,ze humor chyba ok...moze dzieki tym butom? Nasz Brian zgodnie ze swoim znakiem zodiaku zaczyna sie poruszac do tylu...w koncu raczek,no to inaczej sie nie da....meczy sie jeszcze ale co dzien widac postepy i az sie boje jak do konca opanuje to raczkowanie,to dopiero bedzie trzeba uwazac... No nic koncze na teraz ,bo krasnoludki sie na mnie obrazily i sama musze wszystko zrobic...a ze jutro scisly post wiec dzis trzeba by jakis konkretny obiad zaserwowac... Milego dzionka wsiem🖐️.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi........ja śniegiem;) Nie,nie to nie ja to Pani Zima hu,hu,hu.ha :P Dzisiaj ostatki......a kto piękny i gładki ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Może wino otworzymy na koniec karnawału :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Zimy mam już powyżej uszu :D u nas leciutka odwilż. Wesoła 👄 dzięki za winko - może wieczorkiem z tym zaczniemy - oj, przydałoby mi się... bo wieczorem na topiku ostatnio są pustki. Annapo 👄 nawet ze świecą - ale poszukaj te krasnoludki - teraz Ty sobie zrób ferie... u nas dopiero się zaczęły :D Rzena 👄 ja nie obchodzę Walentynek - uważam, że mąż powinien cały rok na okrągło o mnie pamiętać hihihih Goja 👄 pączki to uwielbiam tylko raz w roku - w tłusty czwartek :D za to sernik, jabłecznik... o - to codziennie 🌼 Rebeka 👄 coś za dużo roboty dają Ci w pracy... Erato 👄 18 st - mogę tylko teraz pomarzyć, ale juz niedługo i u nas tak będzie :D Dea 👄 Ruda 👄 lista obecności na Was czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja liste podpisuje ale zmykam szybciutko bo u nas chyba zoladkowa sie rozpanoszyla :o Dzis Duza musialam odebrac z przedszkola godzine po jej tam zostawieniu .... no nic, przejdziemy i to, oby mi tylko Malenkiej nie zarazilo :o Narazie kobitki 😘 ❤️ dzieki za wszystkie przesylki Aniu, Brian to caaaaaly ty!!! 😘 dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas ciagle cos ferie minely nie wiadomo kiedyKonrad ostro trenuje do kolejnego turnieju . Niunia chodzi znowu do przedszkola po silnym ataku alergii, drugi miesiac jedziemy na inhalacjach dwa razy dziennie (lekarstwo ze sterydami:( ) ALERGIA TO MASAKRA JAKAS;( A ja walcze w pracy wsrod zawistnych i dziwnych ludzi ale postanowiłam sie nie dac i walcze jak lwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Witam i o zdrowie pytam :-D Chociaz moze nie powinnam bo widze ze u niektorych nie jest wesolo :-(... Dea 🌻 - buziaki dla duzej... i trzymie kciuki zeby epidemii nie bylo !! Ania 🌻 - musze sie znow zgodzic z Dea : Brianek jest podobny do Ciebie jak dwie krople wody !! Coraz bardziej mobilny sie Twoj skarbek robi :-) A tak na marginesie ciekawe skad sie nazwa "raczkowanie" ;-) wziela...? :-D Erato 🌻 - kiedys na poprawe humoru kupowalo sie kapelusze, dzisiaj, widze, buty ;-) ... najwazniejsze zes zadowolona :-) Rzena 🌻 - jak tam po ploteczkach ? Goja 🌻 - do lata jeszcze daleko, mozna sobie pozwolic :-D Bedziemy sie odchudzac razem z psinka Kaszubki ;-) Rudamaxi 🌻 - zdrowka dla Wiki !! Wesola 🌻 - przegapilam wino :-(.... nie bede piekna i gladka ;-)... mowie sie trudno :-D Nie sadzisz ze nowa stronke czas zaczac ...? ;-) Kaszubko 🌻 - no widzisz, taka specyfika zawodu :-P... nie dosyc ze mialam zaplanowana na dwa dni duza instalacje to jeszcze trafila sie awaria :-O... i pupa zbita :-D, nawet na obiad sie nie dalo wyjsc :-O... Ale za to teraz szef mi obiecal ze do konca tygodnia bede miala loooooz ;-) :-D A mnie wczoraj jeszcze bylo malo :-P i po pracy na zakupy pojechalam :-D...wrocilam do domu wykonczona, ale przynajmniej mam znow spokoj na jakis czas :-) W niedziele mnie M zaskoczyl ... "Walentynki" nie sa u nas "obchodzone" ... a jednak dostalam piekny bukiet :-) ... ot, moj facet tak od czasu do czasu z czyms wyskoczy... nigdy nie wiem jakie "swieto" postanowi w danym roku "obchodzic" :-D ... i w sumie dobrze, bo za kazdym razem mam niespodzianke :-D. M dzisiaj wraca do pracy po 10 dniach urolopu a do Ali wraca babcia :-)... obie sie ciesza, nie jestem pewna ktora bardziej :-P :-D No i dowiedzielismy sie ze wesele kuzyna corki, ktore bylo planowane na przyszly rok zostalo przelozone (z przyczyn obiektywnych ;-) ) ten rok, na poczatek kwietnia.... i znow nie damy rady pojechac :-(.. ech, zycie ... Stawiam kawe : > > > > > > > ... i ide poleniuchowac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Kawa wjeżdża na stół {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> Dzisiaj jest dzień kota, życzę więc wszystkim kotkom i ich posiadaczom wszystkiego najlepszego :-D Ruda 🌻 biedna Twoja niunia. Alergia, to faktycznie masakra i niestety coraz więcej dzieci na nią cierpi. Buziak dla niej 👄 Widzę, że Konrad ma dużo zajęć i ambitnie trenuje, życzę mu wytrwałości i wielu sukcesów. Dea 🌻 jak córeńka? Mam nadzieję, że wirus tylko delikatnie dał o sobie znać. Życzę zdrowia ❤️ Kaszubko 🌻 ja też już mam dosyć zimy, tego śniegu i mrozu. Ja chcę wiosnę!!!!! Może złożymy jakąś petycję? Tylko do kogo? :-D Wesoła 🌻 było wczoraj wino? Narobiłaś mi smaka i miałam wieczorem się napić winka, ale niestety czasu zabrakło :-) Annapo 🌻 ja nie dostałam zdjęć :-( bardzo proszę o przesyłkę, jeśli masz ten adres kama.... to najlepiej na ten wyślij. Współczuję Ci, że masz tyle pracy związanej z remontem, ale pociesz się jak już wszystko zrobicie i posprzątacie (sz) jak będzie ładnie :-) Rzena 🌻 cieszę się, że miło spędziłaś walentynki. Życzę Ci żeby codziennie tak miło było. Rebeko 🌻 dzisiaj już troszkę mniej pracy, czy u Ciebie typowa środa? :-) Zrób sobie przerwę i zaglądnij do nas. Erato 🌻 z tymi butami mam tak samo jak Ty. Może ten rocznik tak ma? :-D Widzę, że moja córcia odziedziczyła miłość do butów po mnie. Jak gdzieś wyjeżdżamy i pakujemy buty, to unikam wzroku mojego M, bo się trochę boję :-) Dziewczyny zmieniam pracę, a ściślej mówiąc, to na razie będę ciągnąć dwie naraz. Mam za dużo wolnego czasu :-D Dzisiaj czeka mnie trudna rozmowa z moim szefem, muszę mu o wszystkim powiedzieć. Długo się nad tym zastanawiałam, ale pieniądze do mnie przemówiły, no i specyfika pracy. Ja lubię jak coś się dzieje. Jakieś szkolenia, kontakt z ludźmi, nakręcam się jak mam co robić. A w obecnej firmie zrobiło się zbyt spokojnie, inaczej mówiąc zaczyna nas dopadać kryzys. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby mi dobrze poszło. Życzę Wam kochane miłego dnia {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi Rebeka mnie wyprzedziła. Ale nam wypasione posty wyszły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Goju...poslalam na adres plusnet,ale juz nadrabiam i poslle na kama... odezwe sie na dluzej jak moj szkrab zasnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly drzemie ,no to z godnie z obietnica jestem...;) Goju ...trzymam kciuki ,zeby poszla ta rozmowa po Twojej mysli,a co do butow ,to ja raczej nie mam takich zamiłowan,w sumie moglabym miec caly rok takie same,byle byly wygodne,co u mnie nie jest latwe do zrealizowania...mam odstajace kostki i najwygodniej sie czuje w adidasach itp... Rebeko...fajny ten Twoj szef,skoro potrafi nagrodzic dodatkowy wysilek... a Co do podobienstw ,to w jednym miejscu na pewno sie roznimy,ale tego nie bede pokazywac:P... Kaszubko...oj chetnie bym sie gdzies wybrala na jakis odpoczynek ,ale to niestety nierealne...staram sie chociaz w czasie jak maly spi zajac sie czyms milym a i to nie zawsze sie udaje,bo jednak w domu zawsze sie znajdzie cos do zrobienia a ja jakos tak nie umiem zeby usiasc jak widze ze robota jest... Dea...trzymam kciuki ,ze to Mala ominelo...a Duzej zycze sporo zdrowka...oj jak fajnie by bylo bez tych roznych chorob,no nie? Chociaz w sumie i tak Bogu dzieki nie mamy co narzekac... Wesola...no widzisz ,jakos tak nie umiemy sie na tym winku spotkac...ale ja caly czas mam nadzieje,ze kiedys sie nam to uda...w koncu cuda sie zdarzaja Rudamaxii...duuuzo zdrowia ...a wiesz przynajmiej na co jest uczulona Niunia? A za Lwice dostaniesz duzego 👄 tak trzymaj!!!! Dzisiaj sroda popielcowa,a co za tym idzie post scisły,ale jeden raz mozna sobie pojesc do syta, no to musze duuuzo tego jedzonka naszykowac,wiec zmykam do kuchni... Wsiem zycze milego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Olenki to swinstwo nie obeszloz daleka :o no ale mam nadzieje ze dzis juz po wszyskim. Teraz Mala odsypia juz ponad dwie godziny, ale sen to zdrowie wiec jej pozwalam! Natomiast Duza dzis goraczka 39+ i bawimy sie w zbijanie :o no nikt nie mowil ze latwo jest byc matka! Maxi, mam nadzieje ze u Viki to sie nie rozwinie w jakas alergie na cale zycie :o A zawisc niech sie spowritem na tych ludziach odbije! 😘 Goja, trzymam kciukasy! Dla Was wszystkich kochane po 😘 dla kazdej po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - na pocieszenie Ci sashimi przynioslam, prosze : / / / / / / Goja - bede mocno trzymac kciuki !! Ania - tez mam zawsze problem z butami, tyle ze ja z powodu wysokiego podbicia... Popoludniowa kawa :> > > > > > > ... :-) Kaszubko, hop, hop !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Dzień zleciał mi na segregowaniu wszystkich starych dokumentów, rachunków itp. Nie skończyłam wszystkiego - reszta została na jutro :D Przed południem był pan z elektrowni - sprawdzał całą instalację - co chwilę włączał i wyłączał prąd... nie mogłam nawet odpalić kompa buuu W tym roku elektrycy muszą sprawdzić we wszystkich mieszkaniach w moim mieście - ale maja fuchę hihiihhi Piszę bez podglądu... i jednocześnie z kuchni dolatują fajne zapachy - syn smaży naleśniki :D koniec pisania - naleśniki i moje łakomstwo zwyciężyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×