Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ania - ten chlopak Niki to widze juz tak na powaznie :)...? Na noc jeszcze nie zostaje ? A moze Ty z tych "konserwatywnych"... jak moi rodzice ? U mnie bylo prawie pieklo na ziemi jak przed slubem z M zamieszkalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ogrodkiem to zobaczymy jak wyjdzie... maja zasade "nic na sile"... W piewszy dzien idziemy tylko na godzine i caly czas bede z Ala... pozniej bedziemy widziec jak sie Ala zachowuje i moze juz nastepnym razem bede mogla wyjsc... ale pierwszy raz tylko na kilka minut, zeby bylo "pozegnanie" i "powrot mamy"... a pozniej to juz bedziemy widziec jak sie sprawy potocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R;no to ja chyba z tych konserw:Pna noc do domu wyrzucam:):),w sumie to Niki go wyrzuca:P...a tak w ogole to czasami mi go naprawde szkoda ,bo on do tej mojej pani na rowerze przyjezdza i to tak około 10 km....mnie by sie nie chcialo...no ale to chyba mlodosc do kupy z miloscia daje tyle sil...:P Ulotko....jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, 10 km to piekny dystans... hehe, wyrobi sobie chlopak kondycje :D Sa postepy w Brianka w myciu zebow ? Pierwsza walka ze smokiem stoczona ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R:ja moje dzieci dopiero jak mily 5 lat poslalam do przedszkola i w obu przypadkach plakalam jak zubr,ze musialam je zostawic:P...teraz sie zastanawiam co zrobic z Brianem ,bo opieke ma takze nie musi do przedszkola ,ale z drugiej strony to kontakt z rowiesnikami tez ma swoje zalety ale jak na razie raczej jestem za tym zeby w domu zostal... U Ciebie i Dei inna sytuacja ,ja moge sobie pozwolic na to zeby byl w domu bo jak juz sie zacznie przedszkole to i inne obowiazki tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewno tez sobie lezke uronie ;)... ale ja BARDZO chcialam zeby do dzieci poszla... Twoj maluch ma na codzien kontakt z rodzenstwam... moze to i takie wiecej "podrosniete" dzieci ;) ale zawsze ... no Daria przeciez tez malutka jeszcze i chyba sie czasami spotykacie z siostra ? A u nas na dzieci nieurodzaj ;)... jeszcze w lecie pol biedy, praktycznie cale dnie w parku spedzala ale taraz juz sie nie da... park z lekka opustoszal i nie ma sie juz z kim bawic, kogo nasladowac ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R:walczymy!!!ale na razie Maly wygrywa:)...niby otworzy buzke,ale na chwilke i potem trzyma zabkami szczotke,a potem zaraz wyrzuca i juz dziuba nie chce otworzyc tylko na kolana i pedem ucieka :P...no ale mam nadzieje,ze w koncu jakos uda mi sie Go pokonac:P A co do Kamila ,to rzeczywiscie kondycje sobie wyrabia:Pbo on i do szkoly i na praktyki i w ogole wszedzie na tym rowerze jedzie...ja sie czasami boje o niego,jak tak po nocy jedzie ,bo juz sie zdarzyło ,ze Go napadli,no ale autobusow u nas nie ma ,a on jeszcze prawka tez nie ma bo mlody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje ze Ulotka nie zaczela czytac od 1 strony i potem dołaczy,bo to sie chyba nie doczekamy:P R:hej,przyszlo mi do glowy ,ze sie musicie szybko o jakies dziecko w domu postarac to juz nie bedziesz miala tego problemu:)...a tak na powaznie to rzeczywiscie jak na tych kilka godzin to dobry pomysl...u mnie jak juz to od razu musialby na 8 godzin Co tam jutro planujesz na obiadek?hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno ze sie uda pokonac :) :D ... Ala czasami tez szczoteczke gryzie ;)..; a jak zacisnie zabki to nie ma mocnych, zadna sila jej tej szczoteczki z dzioba nie wyrwie :P ... trzeba podstepem :D ...Zazwyczaj dostaje do zabawy opaske do wlosow i zaczyna sie przed lustram mizdrzyc ;)... Zostalo Ci jeszcze Ania tego winka ? Bo cos smaka zalapalam ;) :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro bedzie ... ... losos w papilocie ;) :) zapraszam Was cala rodzinka :) Hehe, nie kus Ania bo jeszcze Cie poslucham ;)... narazie nie ma szans, pozostaje ogrodek :D 8 godzin to sporo, tym bardziej ze tak jak piszesz, masz mozliwos ze moze jeszcze w domu z Toba zostac ... u nas tylko 2.5-3 :) A z drugiej strony... pomysl tylko ile miala bys wolnego czasu :P Ilr ksiazek mogla bys przeczytac, ile pysznych ciast upiec :P... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie bylam po dolewke ,bo jakos zimno mi sie zrobilo:Ptakze nadstaw kieliszek:P qurcze jakis horror mam wlaczony w okienku i tak patrze od czasu do czasu i mam nadzieje ,ze mi sie nie bedzie to sniło...ale po tym winku to powinnam dobrze spac,no nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y :) Napewno :D Ja po winku spie jak zabita... ale podobno chrapie ;)... dobrze ze to wirtualne bo jeszcze bym Ale w nocy budzila :D :D Miala byc Kaszubka 😘 i co ?! Psinco !! :D No coz, moze sie jej defragmentacja wczesniej skonczyla ;) :) Ja Cie Ania nie wyganiam, ale wiem ze mozesz miec ciezka nocke ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...ja nie kusze:Pale musze powiedziec ,ze jedna kolezanke chyba nakusilam:P ....upierala sie przy 1 dziecku,a potem jednak sie zdecydowala na drugie i nie zaluje:)...jestes jedynaczka i znasz plusy i minusy takiego zycia ,wiec najlepiej bedziesz umiala zdecydowac co dla Ali najlepsze... a co do wolnego czsu to ile jeszcze 3 lata ? i w koncu sie doczekam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no !!!moze nie bede slyszec jak sie obudzi i sobie pospie?...ale ja zawsze jeszcze kilka linijek musze poczytac takze rzeczywiscie chyba czas na mnie:Pa tak fajnie sie klika:(...no nic beda kolejne piatki... a teraz dobrej nocy kochana !(oczywiscie bez podtekstow:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie w tym problem ze ja tam nie narzekam ;)... inna sprawa ze wychowalam sie wsrod kuzynostwa ... Co ma byc to bedzie... "nigdy nie mow nigdy" :P Tobie tez dobrej nocy Ania 😍 ;) ... lece ta podloge w koncu umyc i ... "kochana kojdejka" jak by powiedziala Ala :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry sobotnio. Siedze w kuchni,pije kawke to i Wam postawie,slucham muzyki i rozmyslam. Jeszcze ze dwie godz.bede sama,mam czas dla siebie. Milego dnia i fajnie naklikalyscie wczoraj,...ja zasnelam z komputerem,tel.gdzies mi spadl ale nie bede go szukac bo sie pobudza i koniec ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie do Ciebie, Erato 🌻, chetnie do kawki przysiade :) M dzisiaj nas z Ala w lozku jeszcze zastal :P, przyszedl o 9h00 z croissanami :) Teraz poszedl sie zdrzemnac a ja za chwlie za papiloty sie zabieram :) Uprzejmie prosze o odrobine slonca jak ktos ma w nadmiarze ;), chcialabym moc z Ala po poludniu do parku wyjsc a narazie za oknem bryja :O.. MILEGO WEEK-ENDU, Kochane !! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie...:) Dziękuję za miły odzew...:) Żałuję, że się wczoraj z winkiem nie przyłączyłam.. Jednak dobre chęci sobie, a obowiązki sobie i po prostu utknęłam w szykowaniu "spraw" na jutro tj. na dzisiaj :D i z mojego pisania były nici... Teraz dopiero widzę, że mam czego żałować, bo tak sobie wczoraj fajnie poklikałyście... A teraz wpadłam na chwilkę, bo tak prawdę mówiąc muszę się zabrać za matmę z moim czwartoklasistą i poszukuję weny.... w sieci..... :D Miłej soboty dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Ulotko🌻 fajnie ze jestes i mam nadzieje,ze zostaniesz na dluzej....:) Rebeko🌻wiesz zrobiłam tego omleta ufff...no i nie wiem co Ci mam napisac :Pbo bylo kilka opini na jego temat ,a ja dzieki niemu mialam dodatkowo piekarnik do szorowania :(mnie i Nikoli smakowało,a R i maz stwierdzili ,ze w sumie smakuje jak jajecznica i na nastepny raz moge zrobic jajecznice wyjdzie podobnie ,a mniej bede miala roboty....naiomiast Kamil stwierdził,ze w sumie nie ma sie co dziwic ,jak francuzom zaby smakuja :)oczywiscie wszyscy tak dla uciechy robili te spostrzezenia...takze obiad upłynal w milej atmosferze i to chyba najwazniejsze,a ja za jakis czas znowu to zrobie tylko chyba poszukam takiego gotowego ciacha... Erato🌻zycze wiecej takich chwil spokoju i posyłam moc pozytywnej energii... no nic musze isc pomoc mezowi w kapieli Małego...narazie zycze wsiem milego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w to niedzielne przedpołudnie.... Serdecznie Was pozdrawiam i życzę udanego tygodnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Witaj Ulotka :D fajne życzenia :D więc niech się spełnią. Znalazłam masę przeróżnych audiobooków [w tym również dla dzieci - bajki, książki... śpiewane, mówione, gdy zacznę ściągać dziecinne - podam Wam tytuły - może Wam się przydadzą..]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również macha 🖐️ U mnie dzisiaj cały dzień pada deszcz. Trochę pospałam, a teraz chyba poczytam książkę. Wczoraj byliśmy na meczu z naszymi zawodnikami. Wygraliśmy 29 bramkami. Atmosfera była niesamowita, świetnie się bawiliśmy. Nawet nasi zawodnicy w czasie meczu bawili się z nami :-) Bramkarz tańczył do rytmu piosenki wyginam śmiało ciało, dziewczyny oczywiście krzyczały, że dla mnie to mało :-D zawodnicy na ławce rezerwowej też nam wtórowali, tak, że było wesoło. Dzisiaj trochę boli mnie krtań , bo za głośno krzyczałam, do jutra powinno już przejść :-) Fajnie, że krótki tydzień nam się zapowiada, jutro u mnie ma jeszcze padać, poranek będzie ciężki. Życzę Wam miłego wieczoru. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry poniedzialkowo. Kawke stawiam i do pracy ide.... Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko macham 🖐️ i kawke porywam ... i wracam do pracy... po poludniu powinnam miec spokojniej to zagladna na dluzej ....:) MILEGO TYGODNIA !! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja pomacham 🖐️ Witam Ulotko 🌻 - no to juz cosik o tobie wiemy, ze sie sporasz z matma czwartoklasisty ;) pisz wiecej! U nas nagla zima, straszny spadek temperatury i wiatry niesamowite :( no ale co tu narzekac, przeciez to najsmutniejszy miesiac roku 😠 oby do Swiat!! Wczoraj zabralam Duza i jej psiapsiolke do kina, moje pierwszy film 3D! hihihi, Duza juz wielokrotnie widziala bo tatus lubi z nia do kina chodzic (i tym samym nie uczestniczyc w akcji sprzatania domu :P ). No i teraz rozumiem jak to sie dzieje ze w rodzinach to zazwyczaj matka jest ta 'opozniona' technologicznie ;) Nie posle wam promyczkow slonca bo u mnie nawet pol nie widac :o ale za to dobra, goraca herbatke z cytrynka sie podziele i keksem, ktos w pracy ma dzis urodziny :) Dobrego poczatku tygodnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×