Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam Ledwo żyje mam ostatnio nawałw pracy, wczoraj przywiozłam czesc do domu i siedzialam do 1 a budzik o 5 zadzwonil i trzeba bylo wstawac i tak w pracy od 8 do 18. Ale teraz mam juz weekend:d Jutro jeszcze spotkanie z wyborcami i odpoczywam, nic nie bede robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe głupieje - dobijam się od kilku godzin... wciąż otrzymuję wiadomość, że Błąd... by to licho. Stawiam popołudniową kawę i sernik w polewie czekoladowej - dostałam dziś legitymację emerytki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na dwa slowa bo M zaraz z lazienki wyjdzie i bedzie mnie do spania gonil ;) ... Ania - oj, szkoda ze takiemu maluszkowi juz zabki sie psuja :(... ja Ali fluor podawalam az do momentu kiedy zaczela myc regularnie zeby pasta... Narazie problemow nie mamy (tfuu, tfuuu !! ) ale Ala TYLKO wode pije ... Mam nadzieje ze wyniki R beda dobre ! Trzymie kciuki ! Dea - ja juz nie pamietam kiedy sie ostatnio do pracy nie spoznilam :P... oooo, przepraszam, jak czas przestawialismy :D ... ale poza tym jednym przypadkiem to codziennie minilum kilka minut :P... najwazniejsze ze szef wyrozumialy :D Ruda - no i co ? odpoczywasz ? ;) Tytulem wyjasnienia mojej nieobecnosci napisze tylko dzisiaj rono bylysmy znow w Ogrodku... Wszystko dobrze, Ala sie bawila ale jeszcze sobie od czasu do czasu o mnie przypomina (sprobowalal by tylko nie :P !!!) Moze w poniedzialek bede robila pierwsze "wyjscie", ale jak nie to tez sie nic nie stanie... W sumie to Ala jest sposrod wszystkich dzieci najmlodsza... ale wcale nie najmniej smiala :P A wczoraj wieczorem musialalam troche obiadek na dzisiaj troche przygotowac, bo wiedzialam przed samym obiadem z Ogrodka wrocimy, dzisiaj po poludniu troche chalupke musialam ogarnac, biegalam jak kot z pecherzem zeby z podlogami zdarzyc zanim Ala siestke skonczy... i udalo sie :) ... ale pozniej juz sie nadawalalm tylko do lezenia na kanapie, ukladanie domkow z klockow i czesania lalek i karmienia misiow :D Jutro tata przylatuje :), jedziemy rano go z lotniska odebrac i prawdopodobnie zostaniemy u rodzicow do wieczora wiec znow mnie caly dzien nie bedzie... Ooooo, lazienka wolna :) Spadam.... milej nocy dla wszystkich !! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez caly dzien NIKOGO ?!?!? Noooo, tak byc nie moze :P, zaraz Wam tu pare slow skrobne ;).... Godzine temu wrocilismy od rodzicow... bylo super !!! Objedzona jestem do wypeku :O : swojskie wedlinki i syneczki, ptasie mleczko, krowki mordoklejki, rodzynki i sliwki w czekoladzie i jeszcze prince polo ... :P Juz chyba wiecej na raz sie nie da... :D :D Ala najpierw na dziadka nieufnie patrzyla ;) ale po godzinie juz razem pilke kopali i puzzle ukladali :D... tak jakby nigdy nie wyjezdzal :) Jutro siedzimy w domku, moze mi sie uda wyspac, bo dziaisj nie bylo szans... Wszytkim milego wieczoru zycze... ja zaraz zaraz sobie ide czerwona herbatke zrobic i na kanapke bede sie chciala wcisnac ;) ... za pol godziny zaczyna sie "Breaking Bad" ... oboje z M jestesmy fanami :) Buziole !! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej posprzatalam dzisiaj, a potem bylam w sklepach i mam nowe kozaki, ateraz sie lenia i spalam dziaisj do 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 powoli szykuję się do długiego spaceru z Psotką - dziś dzień życzliwości :D to psinka może spokojnie polatać sobie po parku :D bo psy to też chyba obowiązuje - życzliwość :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis tez oszczednie - wrocilam do domu przed 1 rano oszczedzajac sobie na tancach i ok 50 funtow powrotnej taksowki no i super zmeczona dzis jestem :o Tak troche dziwnie ze w moim wieku jeszcze na wieczory panienskie sie zaliczam ;) Jesli dzis dziez zyczliosci to sciskam Was bardzo, bardzo zyczliwie i zycze udanego niedzielnego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, no to i ja Wam zyczliwie pomacham 🖐️ :) Nie udalo mi sie wprawdzie dzisiaj wynegocjowac z M wstawania do Ali, ale mysza pospala do po 8h00 ...wiec sila rzeczy ja tez :) Nie jest zle ;) a zaraz sobie jeszcze siestke wlane :P i bedzie juz calkiem dobrze :) Kaszubko 🌻 - upewnij sie ze psy obecne w parku o tym wiedza ;) :D Dea 🌻 - to nic ze zmeczona, najwazniejesze ze zadowolona :) Jak ktos ma imprezowa dusze to do konca zycia mu nie przejdzie :) ... nawet gdyby juz "wolny" nie byl :) U mnie na panienskim byly dwie mezatki i jedna panna z dwojka dzieci :P ... a u M sami zonaci i dzieciaci faceci :P... I tak zesmy sie na koniec w jednym lokalu spotkali :D Wesola 🌻 - czasami i milczaca obecnosc wystarcza :) Rudamaxi 🌻 - w domku czy na wyborac dzisiaj ? Kanapa mnie tak ladnie wola ;) ... nie kaze jej dluzej czekac :D Milego popoludnia !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka 🌼 jednak psy wiedziały o dzisiejszym dniu życzliwości :D wszystkie były miłe i przyjacielskie. Psotka zaprzyjaźniła się z trójką psiaków - młodszych od niej, ale podobnej wielkości - tak ślicznie bawiły się ze sobą, że z wrażenia zapomniałam o fotkach :D inne fotki z dzisiejszego dnia wrzuciłam do Garnka http://www.garnek.pl/kama13/a Ziewam... a psinka drzemie - to skutki ponad 2 godzinnej włóczęgi :D Kurde - ale zarobiłam - tylko surowe spojrzenie - lecz to wystarczyło. Myślałam, że mąż już zjadł kolację i zapaliłam papierosa :D No trudno - dalej palę :D nie moja wina, że zrobił sobie parominutową przerwę w jedzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Własnie wroclam z wieczoru wyborczego i nie wiem czy przeszlam czy nie bo jeszcze nie mielismy wyników o budzik zadzwoni o 5 wiec ide spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w poniedzialek 🌼 Kawka na stoliczku a ja do pracy. Weekend zdecydowanie za krotki i z wrazeniami,w sobote sciagalismy ciocie z Italii,pisalam wam,ze ma klopoty z corka,do tego moja mama to jej siostra,tak sie kobiecie zycie wywalilo do gory nogami,ze zabralo ja pogotowie do szpitala z cisnieniem 200 na 230 -tak sie wystraszylismy,ona nie ubezpieczona,lekarz bal sie ja wypisac do domu ale moja siostra telefonicznie zalatwila karte europejska i nie bedzie musiala placic za szpital -tylko,ze boimy sie teraz o nia,jak dostalam smsa,nogi sie pode mna ugiely-pomyslalam,ze powtorka z rozrywki,o nie!!! Ruda 🌼 Pisz dzisiaj jakie wyniki? Pozdrawiam wszystkich i biore sie w garsc,bo nic mi sie uklada. Do uslyszonka,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Erato, jeszcze swieza jest pamiec twojej mamy, nic sie nie dziwie ze wszystkim cisnienie skacze :o czyli ciocia z wami w UK teraz bedzie, tak? Weekend, weekend i po weekendzie :o no ale chociaz podloge w kuchni umylam i dzis rano dwie koszule wyprasowalam (M dzis na pogrzeb idzie) ;) czas sie za prace zabrac, szykuja sie nas zmiany ... to tylko kwestia 'kiedy?' sciskam was mocno mocno, stawiam porzadna poniedzialkowo-mocna kawe i juz mnie nie ma \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o Ruda, a w jakich ty wyborach startowalas, bno cos mi umknelo? Trzymam kciukasy zeby poszlo po twojej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Erato, jeszcze swieza jest pamiec twojej mamy, nic sie nie dziwie ze wszystkim cisnienie skacze :o czyli ciocia z wami w UK teraz bedzie, tak? Weekend, weekend i po weekendzie :o no ale chociaz podloge w kuchni umylam i dzis rano dwie koszule wyprasowalam (M dzis na pogrzeb idzie) ;) czas sie za prace zabrac, szykuja sie nas zmiany ... to tylko kwestia 'kiedy?' sciskam was mocno mocno, stawiam porzadna poniedzialkowo-mocna kawe i juz mnie nie ma \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o \_/o Ruda, a w jakich ty wyborach startowalas, bno cos mi umknelo? Trzymam kciukasy zeby poszlo po twojej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No i sie napracowalam,wlasciwie skonczylam i prace i moja wspolprace z kobieta,wyzdrowiala,wiec sama moze teraz robic. Ale wczoraj juz otrzymalam kolejne trzy propozycje,juz chcialabym robic dla siebie a nie wiecznie dla kogos. W sobote trafilam w totka-co prawda 20F ale to juz cos-chybil trafil. Dea 🌼 Nie,ciocie sciagalismy do PL. ona ma tam meza i corke,corka mieszka na swoim,maz pracuje,calymi dniami go niema bo dojezdza az do Wroclawia,w sumie wychodzi o 3-ej w nocy a wraca o 18-ej....chcielismy a wlasciwie moja Mama ciagle jej pomagala i jak bylo jakies fiso,sciagala ja na pol roku lub kilka m-cy,druga corka -poznala faceta,ktory uciekl z wiezienia i powywracala jej sie w bani,dal jej skosztowac w zyle i wpadla w nalog,dobrze,ze dziecko odwiozla ojcu,tylko,ze ojciec nie opiekuje sie nim i dzieciak idzie do domu dziecka,ta znowu trafila do pudla na jakies 15 lat,ciocia sie zalamala,szkoda wnuka,nic nie moze zrobic,bo ojciec nie chce sie zrzec praw do dziecka. Czas pokaze.Najwazniejsze,ze juz dojechala do PL,co my bysmy zrobili,gdyby.....tfu,tfu....jak sama piszesz wszystko za swierze,ja sama jeszcze nie wierze,co pomysle,ze juz jej nie ma.......ach.! Mam godz.wolna jeszcze bo wyslalam syna do sklepu po zakupy,jakis obiad musze zrobic,pozniej umowiona jestem na tele.z siostra i bratem,jeszcze sprawy w PL nie zalatwione,do wszystkiego trzeba nerwow,musieli dwa razy tlumaczyc na jezyk polski,akt zgonu,wszedzie potrzebny. Brat co do mnie dzwoni,jak rozmawiamy-oboje placzemy,za swierze i jakos zle sie z tym czujemy.Czas leczy rany ale wiem,ze dlugo bedzie leczyl.Tyle jej jeszcze chcialam powiedziec,za pozno..... No dobrze to ja postawie herbatke earl-grey- bo same kawki-troszke za duzo,pikawka mnie boli juz.... Wesola 🌼🖐️ Kaszubko 🌼 Obejrze wszystkie fotki,jak znajde chwilke dluzej dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie na nowo brak czasu na przyjemnosci,czy nawet na chwilke wytchnienia...chociaz wczoraj udalo mi sie razem z M i najmlodsza latorosla wyskoczyc na kawke do znajomych,ale to za malo zeby naprawde odpoczac i nabrac sil do walki z codziennoscia...zeby sie chociaz wyspac ze dwie nocki po rzad ,to juz bym nic nie narzekała ,a tu zamiast lepiej to gorzej.... no to troszke ponarzekalam i zaraz lepiej:P... zycze wsiem miłego dzionka i zmykam dalej popracowac...👄wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaam do rady powiatu sie nie dostałam ale podobno w nieformalnych wyorach wsrod startujacych zostalam najseksowniejsza kandydatka wyborów. No cóz chyba juz wszyscy pijani byli;) a teraz ide wreszcie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ A co tu cisza powyborcza? :D Aniu 🌼 Takich chwil jak najwiecej zycze. Ruda 🌼 To moze Ty nie w tych wyborach startowalas? :D ZART OCZYWISCIE Kawke stawiam,bo widze,ze cos przymarzliscie w tej PL i nie tylko....hop,hop,gdzie jestescie? U mnie w sobote ma byc -7...brrrrr Ja juz po pracy ale musze zrobic szybki obiad bo pozniej mam interviev......i wieczor,wiec juz pozycze Wam milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Oj, faktycznie cisza. Dziś tylko Erato 👄 Mąż był dziś u lekarza... część badań została już wykonana... dostał trochę leków... w czwartek ponowna wizyta i dalsze badania. Coś jest niezbyt dobrze z jego sercem... Moje ostatnie wnuczę już próbuje wydostać się na świat... do terminu brakuje jeszcze kilka tygodni [21. XII.] Dziewczyna dostała zastrzyki na zatrzymanie całej akcji - jest w domu - leży. Lekarze stwierdzili, że pobyt w szpitalu [w jej obecnym stanie] tylko przyspieszyłby poród, a to nie jest pożądane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam tylko pomachac na dobranoc 🖐️ :) Dzisiaj krotki dzien mialam ;) wstalam dopiero o 11h30 :P pozniej szaybki obiad i wizyta u tego ulubionego lekarza wszystkich kobiet ;), pozniej jeszcze z Ala maly spacerek zaliczylam a ze jutro rodzice przyjezdzaja wiec jak juz Ale polozylam to chcialam sobie conieco na obiad na jutro przygotowac.... i przed dopiero chwila skonczylam :) Teraz juz mnie kolderka wzywa ... postaram sie zagladnac na dluzej jutro ... ale pewno dopiero wieczorem jak rodzice juz pojada... Buziole dla wszystkich !!!! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nowa stronka ,no to trzeba by chyba powoli ja zapełniac:P... u mnie nic ciekawego sie nie dzieje,to i pisac nie ma o czym... ot szara rzeczywistosc.... dzisiaj nas troche sniegiem postraszyła pogoda i zimno brrr...trzeba by powaznie zaczac szukac prezentow,tym razem raczej takie praktyczne beda:(...ale nawet takie trzeba kupic ,a co za tym idzie trzeba isc do sklepu,a ja tak nie lubie:(no chyba ze mam natchnienie:P... Kaszubko🌻 trzymam kciuki za przyszła mame i chyba rzeczywiscie to dobry pomysl ,zeby w domu odpoczywała,chociaz z drugiej strony sa kobiety ktore nawet niechcacy bedac w domu cosik robia...a w szpitalu nie ma takiej opcji mozna tylko lezec:)... ale chyba lekarz wie co robi?... Ruda🌻 wazne ,ze wygrałas!a ze w innej konkurencji:):)...i tak masz z czego byc dumna...pozdrowienia dla dzieci...jak tam u Niuni w przedszkolu poprawiło sie? Rebeko🌻 widzisz jak to jest z tym internetem w domu...nigdy nie ma za duzo czasu :Pmilego dzionka z rodzinka i pochwal sie co tam upichciłas? Erato🌻no nie strasz mnie tu prosze jakimis minusowymi temp....bo u mnie w piwnicy na wegiel to puste miejsce czeka:P no nic musze postawic ziemniaki,bo wnet sie dzieciaki ze szkoly pojawia:)jak zwykle glodne:P:) no to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo ( juz ?!? :( ) i kawka czestuje : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ... Przed chwila wrocilismy od pediatry : rutynowa kontrola, Ala ma 85 cm i jeszcze do 10 kg nie dobila :P (9,900kg) ... ale po swojej krzywej idzie wiec spoko :) uszka czyste, osluchowo tez wszystko OK, wiec tylko dostalismy nowe witaminy i mamy sie zglosic w marcu na bilans dwulatka :) Teraz za obiad musze sie zabierac ale moze mi sie na siestce Ali uda zagladnac... MILEGO DNIA dla wszystkich !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I ja juz po pracy na dzis,jeszcze jutro i w sobote sie przeprowadzamy,wreszcie jakies normalne warunki bytowe-wynajelismy z synem wspolnie mieszkanie,fajne,dwupoziomowe,chlopcy niezalezni,swoja gore i swoje wejscie,mlodszy sie cieszy,starszy ma to gdzies,dla niego wszystko to rzeczy ..... Rebeko 🌼 To Ty na urlopie jestes? Milego wypoczynku. Annapo 🌼 U mnie tez rzeczywistosc i naprawde zima na horyzoncie,dzisiaj rano bylo -4,brrr,teraz juz lepiej ale po poludniu slisko na drogach. Kaszubko 🌼 Oj to juz niedlugo,Powodzenia. Dea 🌼 Hop,hop. Wesola 🌼 A ciacho gdzie? Rzena 🌼 Ruda 🌼 Goja 🌼 I pewnie o kims zapomnialam,ale za to 🌼👄🌼 Milego dzionka - ja siedze dzis nad plakatem koncertowym,jak ja nie zrobie,nikt sie nie ruszy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - to dobrze,ze badania ok,Ala rosnie jak na drozdzach.duza 👄 dla niej i dzieki za kawke,pisalysmy w tej samej chwili-tylko ja wyskoczylam auto przestawic bo miejsce sie zwolnilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×