Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ Ja juz sie wyrobilam,teraz czas na kapiel-moge poswiecic troszke czasu w lazience na malu relaks :) Annapo - Fajnie miec fryzjerke w rodzinie,dzieciaki sama scinam,u nich prosto bo maszynka-ale ostatnio myslalam jak bym wygladala majac trwale na wlosach i jakiego rodzaju loki? hmm,moze sama sprobuje. Wracajac do tesciowej to Wszystkiego Naj 🌼 zrozumialam,ze wszystko oczywiscie na Twojej glowie.Ty to sie Kobieto,duzy uklon w Twoja strone ❤️ i 👄 dla dzieciaczkow. Ok- to na tyle,ide robic swoje.Milego wieczorku zycze wszystkim,jutro rano mam wizyte u lekarza i niestety musze wczesniej wstac a rozleniwilam sie,musze przyznac,wstaje okolo 9-ej,10-ej....same widzicie. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, no tak, kota nie ma to myszy .... spia!!! :D:D:D stawiam kawke na pobudke :) i dokladam ciasteczka czekoladowe ! (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> i przesylam cieple promyczki slonka komu potrzeba! ahhh, zapach wiosny 🌻 dobrego dnia Drogie Panie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna ach to Ty........... Ale fajnie powoli,powoli......klaruje nam się :) Dzień dobry:) Rozpusta w biały dzień i kawa i ciacha częstuje się i zmykam :) Pogody ,pogody życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wtorkowo,dzieki za kawke i ciasteczka :) Ja juz po wizycie lekarskiej i o dziwo zalatwilam wiekszosc moich spraw,tzn: czekam na telefon,mam umowione spotkanie w klinice w Cambridge,beeda mi robic zdjecia kregoslupa,wreszcie. Druga sprawa,bede miala zalozona na 24h aparature do mierzenia pracy serca,dopiero zabrali sie za moje serce ale lepiej pozno niz wcale.Trzecia,zmieniam antykoncepcje,zamiast tabletek bede miala 3-letnia wkladke,hmmm.Powiedzialam u lekarza,ze nic ich nie obchodzi ludzkie zdrowie,tylko patrza w historie i przepisuja to samo-moze z poczucia winy zajeli sie mna. Ok- ide zrobic strogonowa na obiadek i sniadanko na jutro do pracy. Jestem na podgladzie. A moze tarasik-16 na + zaprasazam-ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dea🌻 czy ja dobrze zrozumiałam ,ze nasza Rebeka za "kota" u nas robi:P...no bo jej nie ma a my spimy:P... ja dzisiaj juz duzo szybciej na nogach bo tez wiecej spraw do zalatwienia ale jak to w zyciu :najpierw obowiazki a potem przyjemnosci .... Erato🌻 no ,ciesze sie ze wreszcie jakos konkretnie sie wzieli za Twoje zdrowko...co do antykoncepcji ,to nie wiem co lepsze...kiedys bralam pigulki ale za duzo skutkow ubocznych i zrezygnowałam a na wkladke jakos nie umiem sie zdecydowac,ale moja szwagierka juz ma ktoras z kolei i jest zadowolona tyle ze wypadaja jej spore ilosci wlosow,no ale jeszcze nie jest łysa wiec moze idzie to jakos wytrzymac,z reszta kazdy organizm inaczej reaguje... u mnie znowu komp padl i az sie boje...wczoraj jak właczyłam prad to cosik huknęło:P:) i wystrzeliły korki na naszym pietrze,no to chyba moge sie spodziewac ,ze tym razem na naprawe wydam duzo wiecej:(.....sama radosc.. kochane milego dzionka wsiem zycze i jak zwykle o tej porze zmykam do kuchni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Antykoncepcja :D to trudny temat :D to co pomaga jednej... nie pomaga drugiej kobiecie. Wkładki, tabletki. Jedynym w 100% pewnym środkiem jest "Zamiast" :D :D :D no tak, ale ten sposób nikogo nie zadowoli :D Brałam tabletki... i co? trzeba było zrobić kilkumiesięczną przerwę. Po tej przerwie skutek był jeden: urodził się starszy syn :D Organizm kobiety to coś nieodgadnionego do tej pory przez lekarzy :D kobieta potrafi zajść w ciążę nawet w pierwszym dniu miesiączki. Albo [chociaż bardzo tego chce i wszystko wskazuje, że może] nie zajść... mimo wielu starań. Erato - minęła 16... udaję się na tarasik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Erato 🌻 cieszę się, że coś się zaczyna dziać wokół Ciebie :-) Mam nadzieję, że zrobią badania, dobiorą odpowiednie leczenie i niedługo zapomnisz o swoich dolegliwościach. Jeśli chodzi o antykoncepcję, to ja przez kilka lat przyjmowałam tabletki. Wszystko było ok, robiłam raz w roku badania, próby wątrobowe i zawsze było w porządku. Kiedyś moja koleżanka poprosiła o tanie tabletki i po nich niestety wynik miała nieciekawy, więc przerzuciła się na droższe i też jest ok. Ja od 2 czy 3 lat stosuję plastry i jestem bardzo zadowolona, zmieniam raz w tygodniu i mam spokój. Natomiast mam koleżankę, która nie może przyjmować tabletek, ponieważ ma wysokie ciśnienie, lekarz polecił jej wkładkę i... zaszła z nią w ciążę. To się zdarza bardzo rzadko, chodziła systematycznie do kontroli, no ale okazało się, że jest niesamowicie płodna :-) Kaszubko 🌻 moja bratowa zawsze si śmieje, że jak chcesz sobie zrobić przerwę w tabletkach, to od razu wybierz imię dla sojego dziecka :-D Annapo 🌻 mam nadzieję, że Twój komp to wszystko sobie przemyśli i nie zrobi Ci takiego numeru. Są lepsze sposoby na wydawanie pieniędzy, np. jakieś nowe ciuszki na wiosnę :-) Wesoła 🌻 ja też się cieszę z powodu nadejścia wiosny, dzisiaj nawet zaszalałam i umyłam okna :-) Dea 🌻 ciasteczka czekoladowe, Ty kusicielko!!! Ale nie będziemy sobie odmawiać takich przyjemności. Ok, kończę już, za chwilę prysznic i do łóżeczka. Dobrej nocy życzę, pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no i znowu w porze obiadowej dopiero mam chwilke dla siebie:( ale popołudniowa kawa tez smaczna ,to postawie i moze sie ktos skusi ,bo widze ,ze pustki na kafe dzisiaj...chyba wiosna Was z domu wyciagnela:P....pewnie na dworze lepiej niz przed kompem...i w sumie racja... Goju🌻 niestety komp jakos nic mnie nie chce słuchac i gdzies ma to ,ze pustki w kasie...za kare bedzie sobie czekał na naprawe:P....co gorsze to i telewizor sie zaraził i tez szwankuje... podejrzewam ,ze to ma cos wspolnego z pradem,tylko nie wiem co?...no ale przeciez nie moge sie na wszystkim znac:)... no nic bede zmykac ,bo po południu musze udac sie do szkoły syna...okazało sie ze nasza szkola ma tak dobre wyniki ,ze kuratorium nasłało na nas kontrole i musimy wypelnic jakies ankiety....ciekawi mnie o co beda sie pytac... no to 🖐️ i milego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Kawka wjeżdża na stół, proszę się częstować (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> U mnie dzisiaj piękne słoneczko, ale od jutra ma się popsuć pogoda, tak akurat na weekend :-( Boli mnie głowa, już odczuwam nadchodzące zmiany pogodowe. Życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Goju .....dziekuje za kawe,przyda sie ,bo jakos mam problemy z otwarciem oczu:P,nocka znowu zarwana przez moje malenstwo:P... ja nie wiem kiedy to dziecko ma zamiar spac przez cala noc,najwyzszy czas bo nie wiem jak dlugo jeszcze tak pociagne...:( Tak a propo bolu glowy,to nawiazujac jeszcze do antykoncepcji,to wlasnie u mnie w trakcie brania tabletek bol glowy byl duzym problemem i miedzy innymi dlatego z nich zrezygnowałam i musze przyznac ze pomoglo... widze ze duzego ruchu to u nas nie ma takze nie bede przynudzac i tez zmykam...moze uda mi sie cosik dla siebie zrobic milego,tesciu wzial B..na spacer to musze wykorzystac te chwilke spokoju...zycze Wam milego dzionka i zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i zdrowko pytam :) Widze,ze Annapo niewyspana,oj Kochana,Brianek sie czesto budzi w nocy? Juz niedlugo,zycze wytrwalosci. Dziewczyny dzieki za opinie na temat antykoncepcji,ja 16 lat biore Marvelon,jestem zadowolona z niego,dwa lata temu przez 3 m-ce bralam Cerazette i co,przytylam 10 kg,odstawilam i jak wrocilam do Anglii - to wrocilam do Marvelonu,jest ok,waga nie skacze,samopoczucie dobre.Ale myslalam,ze jak dam sobie wrzucic pod skore ten patyczek to bedzie lepiej,nie bede musiala sie martwic o codziennosc ich zazywania,niestety,poczytalam na ten temat i wiecie co? chyba zrezygnuje bo kazda kobieta ma klopoty z tym,tycie,bole glowy,itp: do normy dochodza po roku,przeciez nie moge sobie pozwolic no kolejne kg,nieeee-chyba zrezygnuje z tego. Dzis dostalam papiery i zrobilam juz termin na moj kregoslup,11 - kwietnia na 9.30,hmmm,wreszcie,dzis rano dzwonili od GP -lekarza i powiedzieli,ze szukaja wciaz wolnego terminu na zalozenie tej aparatury,z tego co zrozumialam,to beda robic badania na arytmie serca,poczytalam o tym i sie przestraszylam,zaraz to odczulam-czekam cierpliwie na wolny termin i probuje wciaz byc zrelaksowana,tak mi nakazli.Hi,hi badz tu zrelaksowana w tym zyciu nie! Ok,to na tyle teraz....ide zrobic obiadek i zabieram sie za ogarniecie domku. Kaszubko ❤️ Tarasik? co prawda zwialam ostatnio ale dzis tak pieknie na dworze +22 -piekna pogoda i bez wiatru,zapraszam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Erato ale u mnie wcale nie jest ciepło :D na szczęście wiatr troszkę ustał już nie jest tak paskudny :D na tarasik lecę :D to znaczy jeszcze najpierw dokończę wpis. Piszesz o relaksie dobre to nie dla nas :D wciąż coś się dzieje na opak :D A lekarze i opieka medyczna :D na pisanie o tym trzeba mieć stalowe zdrowe i nerwy :D Annapo jest sposób na Twojego synka na jego spanko. Dość drastyczny, ale zazwyczaj skutkuje. Trzeba Briana położyć spać w innym pokoju samego. I nie reagować na jego późniejsze wołania, krzyki, płacze. On nie może wiedzieć, że Ty w tym czasie jesteś nieopodal bliziutko. Że go słyszysz. Pomęczy się, popłacze przez kilka nocy to jest nieuniknione, ale potem już będzie lepiej. Wiem, że będzie to trudna sprawa, tym bardziej, że Brian nie już niemowlakiem. Z młodszym dzieciątkiem jest dużo szybciej [wystarczy 1-2 nocki]. Możesz jeszcze wypróbować drugą metodę dać chłopczyka na 1-2 noce do zaufanej osoby. Potem wysłuchać relacji. Możliwe, że synek tylko tak zachowuje się przy Tobie. I to wówczas powinno dać Ci wiele do myślenia i zmiany postępowania wobec niego. Jakiś czas temu zauważyłam, że dzieciaczki zupełnie inaczej zachowują się w obecności swoich rodziców [głównie w obecności mamy] a zupełnie inne są, gdy rodziców obok nie ma :D Są wtedy mniej rozkapryszone, grzeczniejsze Nasze milusińskie uwielbiają rządzić swoimi mamami :D a biedne mamy tego nie zauważają :D Goja, ja również źle odczuwam wszelkie zmiany pogodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Piatek i kawka czestuje,nie wytrzymalam i zrobilam sobie slabiutka kawke,dokladam bulki maslane na sniadanko : Kaszubko 🌼 Cos razem nie mozemy sie spotkac na tasiku,moze zsynchronizujmy zegarki :D Piekna pogoda dzisiaj - zapraszam na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Piatek i kawka czestuje,nie wytrzymalam i zrobilam sobie slabiutka kawke,dokladam bulki maslane na sniadanko : Kaszubko 🌼 Cos razem nie mozemy sie spotkac na tasiku,moze zsynchronizujmy zegarki :D Piekna pogoda dzisiaj - zapraszam na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) O kurczaki wiecie,że na dziś zapowiadają opady śniegu :O Makabra ,a tak się na wiosnę cieszyłam :( Dobra koniec żalu mam nadzieje,że w przyszłym tygodniu już będzie ładnie .......... Częstuje kawą tyle,że mocniejszą coś oko leci w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam+ Kaszubko🌻ja sobie zdaje sprawe,ze to moje dziecie troszke ropieszczone,ale z drugiej strony kogo mam rozpieszczac?:Pzartuje oczywiscie....za pomysły dziekuje,szczerze wyznam ,ze chyba nie jestem na tyle twarda,zeby sie tak znecac:):):Pmyslałam zeby dac go tesciowej na dwa dni na noc,bo ona i tak nie spi,ale jakos nie zareagowała entuzjastycznie..pewnie skonczy sie to tak,ze w koncu bede na tyle zmeczona ,ze sie nie obudze i bedzie musial zasnac,ale kiedy to bedzie nie wiem:P Erato🌻dobrze ze sie cos zaczeło konkretnie dziac odnosnie Twojego zdrowia,moze w koncu uda sie postawic dobra diagnoze i dobrac odpowied+nie+ +leki u nas mamy nowych lokatorow w gospodarswie ,14 malutkich kurczatek...takie zolciotkie kuleczki,oczywiscie zyskaly pelna aprobate i zainteresowanie Briana w pewnym momencie juz sie obawialam czy to przezyja:P no i koniec pisania ,milego dzionka wsiem i oby sie nie sprawdzila przepowiednia Wesolej ,co do tego sniegu...narazie zycze milego dzionka wsiem...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, hello 🖐️ Pewnie wszystkie śpicie. Dzisiaj taka barowa pogoda. Zimno, mokro, pochmurno. Rano posprzątałam, później była poobiednia drzemka, a teraz siedzę i kawkę piję i Was oczywiście częstuję (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Ja za godzinkę wybieram się na mecz, a po meczu, któż to wie co wymyślimy :-) Życzę Wam miłego weekendu, jutro pogodnej niedzieli. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie 😘 ... wpadlam do Was na szybka niedzielna kawke :).... ktos sie poczestuje ;) : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ... ? Wrocilismy szczesliwie, wymeczeni do nieprzytomnosci :P ale zadowoleni jeszcze bardziej :)... narazie mam w domu zaglade : walizki jeszcze na srodku salonu, prania cale stosy :O a za chwile tata ma przyjechac bo sie za Alice stesknil ;) .... postaram sie wieczorem wpasc na dluzej to popisze cos wiecej i zdam dokladna relacje ;) .... naraze tylko serdecznie caly sklad pozdrawiam 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌻 witaj, ale ten tydzień szybko zleciał. Ja wróciłam z meczu mojego syna, tym razem weekend był udany. Wczoraj drużyna seniorów wysoko wygrała 50-18, a dzisiaj drużyna mojego syna wygrała 11 bramkami. Zaraz idę z synem do teatru na Paranienormalnych. Życzę Wam miłej reszty niedzieli. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 wyspałyście się dzisiaj? bo ja nie :D jednej godzinki mi zabrakło. 👄 dla Was. Syn dał mi filmiki do wrzucenia na YouTube - popatrzcie jak Figa z Miką biegają po lesie. Jeszcze jest widoczny śnieg :D http://www.youtube.com/watch?v=GcUEKaZUILk http://www.youtube.com/watch?v=9Im5GEuFYik http://www.youtube.com/watch?v=Ly5qM_YFlnY http://www.youtube.com/watch?v=TvhRHH4AuTk Stawiam kawę :D tyle już dziś wypiłam i nie pomaga :D co ziewam, to ziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rebeko🌻witamy z powrotem...pewnie Tobie jeszcze szybciej ten tydzien minal niz nam....tak sie dlugo czeka a potem to tak szybko mija:(...no coz przyjemne chwile maja juz to do siebie,dobrze chociaz ze pozostaja wspomnienia ...mam nadzieje,ze zakwasow nie masz i bedziesz umiała kliknac do nas troszke wiecej:P a ja stawiam na stoliku kawe w termosie i ide pogonic pranie,poki syn na dworze...milego dzionka wsiem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rebeko🌻witamy z powrotem...pewnie Tobie jeszcze szybciej ten tydzien minal niz nam....tak sie dlugo czeka a potem to tak szybko mija:(...no coz przyjemne chwile maja juz to do siebie,dobrze chociaz ze pozostaja wspomnienia ...mam nadzieje,ze zakwasow nie masz i bedziesz umiała kliknac do nas troszke wiecej:P a ja stawiam na stoliku kawe w termosie i ide pogonic pranie,poki syn na dworze...milego dzionka wsiem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ja wam machne przed-objadowo :) nie pisalam w zeszlym tyg bo sie rozchorowalam, pozniej wam opisze co sie ze mna dzialo. narazie zycze dobrego, choc zaspanego poniedzialku :) Rebeko, bienvenue!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór.:( Bardzio mi przykro że mnie tyle czasu nie było i się nie odzywałam ,:(strasznie mi głupio z tego powodu.Zrozumiem jeśli nie będę juz mile widziana na topiku i grzecznie się wycofam:(.To nie prawda że nie miałam czasu dla WAS,tylko moje nygustwo i brak zainteresowania klikaniem .Przepraszam ,ale jestem szczera...wiem że mozecie się gniewać to moja wina...i zdaje sobie sprawe ile obiecałam i nic się nie spełniło.Teraz mam tylko kłopot z adresami meilowymi ,bo zmieniłam coś w kompie i nie wiem jak przenieś książke adresowa:(U mnie wszystki świetnie ,prace zmieniłam ,bo tamta sie dla mnie skończyła,teraz sobie sprzątam w innym urzędzie ,...może sobie pomyślicie ze nie jestem ambitna i jakaś ze mnie sprzątaczka,ale sie tym nie przejmuje ja sie nie zmieniła i dobrze mi z tym. Nadal pracjuje sobie od 7-do 15,i mam wikendy wolne,mi to nie ujmuje godności ,zarabiam i wiem ze lata pracy dalej lecą.Nie jestem w temacie i raczej nie bede juz nic nie obiecam ale sie postaram jesli jeszcze mam tu jakies szanse...bo ty same panie biutowe ,ksiegowe itp.wiem gdzie moje miejsce . Rebeko czy T y zmieniłaś nr,telefonu i adres zamieszkania? Probowałam sie do Ciebie dodzwonic i nic z tego ,no chyba ze nie chcesz to zrozumiem,bo w sumie jestes jedyna do której dziewczyny miałam numer.... JUZniedługo kończe 40 lat i nie będe pasować tematycznie... pozdrawiam ....rzena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chciałam przeprosić RUDĄMAXI...naprawde z całego serca...dostalam wspaniały kalędarz i nie podziękowałam STRASZNIE CIĘ przepraszam Ruda za swoje zachowanie i napisze napewno👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawke stawiam bo nikt jeszcze nie postawil > Ja juz drugie spotkanko umowione mam ale dopiero na 14 kwietnia,brrr,szkoda,myslalam,ze z synem skocze do Cambridge ale zdrowko wazniejsze. Rzena ❤️ Nie wyglupiaj sie,nie wszyscy w biurze pracuja,nie jestes sama i zagladaj kiedy chcesz,kazdy ma jakies wzloty i upadki-tak samo kazdy ma lepsze dni i gorsze.To co kawka na dobry poczatek? Rebeko ❤️ Fajnie,ze urlopik sie udal,podejrzalam fotke Alice na sankach,super ...👄 dla niej,widze,ze sie nie nudzilas.Najwazniejsze,ze zadowolona jestes.Czekamy na obszerniejsza relacje.Kiedy wracasz do pracy? Kobietki co tak pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×