Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ Witam w ten piekny dzionek :) Rzena - dzieki za kawke,w sam raz na dobry poczatek. Dea - No nareszcie,po chorobie - dla dzieci to udreka tak siedziec w domu a tam wszystkie dzieci sie bawia.Wiesz,tak patrze o co chodzi z tym 2-im maja,nie wiedzialam,ze jest wolny,u mnie M pracuje na slub Wiliama,nie wszystkie firmy maja bank holiday,ale u Ciebie w L..to normalne bedzie,fajnie masz,jak urlop. Wesola - zaczekaj-ide tez na tarasik ;) Pieknie dzisiaj i tak ma byc do konca tygodnia,wymarzona pogoda na wypad gdzies,tylko gdzie,brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na taras sie spoznilam :( ????? Szkoda :( .... no ale za to sobie rano po parku pospacerowalam :) .... nie mozna miec wszystkiego ;) :D Dea 🌻 - a co, masz jakas dyspozycyjna babcie pod reka ? ;) :D To Wy juz piatek macie wolny ? I 2 maja tez ? Nie za dobrze Wam tam na tych wyspach ;) :P :P ? : tu Ksiaze, tu jakies dziwne swieta ;).... Oczywiscie zartuje :D, korzystaj ile mozesz, mam nadzieje ze pogoda ;) Ci dopisze i bedziesz mogla troche na slonku poleniuchowac :) Widzialam to "na komunie...." - rzeczywicie, niezle wzorce :O... pozniej sie ludzie dziwia skad dzieci maja takie dziwne pomysly :O.... Rzena 🌻 - kto to widzial przed samymi Swietami do pracy wracac !! :D Chce Ci sie ? Ja bym sobie jeszcze na Twoim miejscu w domku posiedziala :P Dzieki za kawe :) 😘 Errato 🌻 - proponuje wycieczke za Kanal ;) ... mozna kawke w cieniu Notre Dame wypic i dobre lody u Bertillon zjesc :) .... Co Ty na to ;) ? Wesola 🌻 - 🖐️ :) Nie macie nawet pojecia jak mi sie nie chce dzisiaj w pracy siedziec :O.... chyba niepotrzebie sie po parku powloczylam i teraz mam totalnego lenia :D :D :D :D Za oknem eksplozja lata :) a czlowiek sie w 4-ech scianach kisi :O... eh, zycie :D Buziole dla wszystkich i milego popoludnia !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy pracują ? Coś niesamowitego:D w pewnym sęsie to dobrze;)ale kto obiadki ugotuje? Ciekawa jestem co dzisiaj macie na obiadek,może z waszych dań zrobie sobie menu na cały tydzien hihi...:D Już byłam na tarasiku ale was nie było,może teraz ktoś chętny będzie ;) Dea❤️tylko się cieszyć z powodu córeczek jakie by nie były znudzone ,zawsze kochane i TWOJE:D👄 dużo zdrowia👄 Wesoła👄 Erato👄;)prosze bardzo:D Acha...ja mam krupnik dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka❤️ Bardzo bym chciała byc w domku ,strasznie mi się to podoba ,ale niestety są i inne koleżanki które muszą iść na zaległy urlop,jedna właśnie jak wróce leci do L....do córki na świeta i I komunię swietą...tak wiec sama się zgodziła by jej pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z najwieksza przyjemnoscia Wam dzisiaj kawe postawie :) > > > > > > > > .... prosze sie czestowac :) Znow strasznie niewyspana dzisiaj jestem ... tym razem na wlasna prosbe ;) : do 1-ej w nocy "Twin Peaks" ogladalam :P. Rzena 🌻 - ktos musie pracowac zeby byczyc sie mogl ktos ;) :D A co do menu to ja za bradzo nie pomoge ;).... chyba ze masz ochote w przygotowanie kaczki po pekinsku sie pobawic :D Od dwoch dni mamy troche utrudnione wieczory, bo smoczek sie nam zepsul ;) ) i teraz w zastepswie smoczka w lozeczku musi byc cala armia maskotek : oprocz tych "duzurnych" trzeba przeciez przyprowadzic misia Viktorka, po 5-ciu minutach okazuje sie ze brakuje misia Bebe , pozniej po nastepnych 5-ciu minutach trzeba sie jeszcze do mamusi przytulic, jeszcze pozniej chce sie pic albo sikac, a jeszcze Snoopy napewno tez smutny bedzie jak z Ala nie bedzie spal .... i tak sobie z M kursujemy miedzy salonem i sypialnia :P.....dobrze ze nie mamy daleko :D No ale podobno cel uswieca srodki :D :D Wszystkim milego dnia zycze ... u mnie lenia ciag dalszy :P, mam nadzieje ze sie rozkrece, bo ilez mozna :D :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Wróciłam z długiego spaceru nad zatoką. Wymęczyłam Psotkę - teraz śpi :D biedaczka. Ale co się wylatała, to jej :D Później wrzucę fotki do kompa i wybiorę co dać do Garnka. Rebeka - ciekawy sposób na pozbycie się smoczka :D macie małą terrorystkę - pewnie tak szybko Wam nie odpuści. Wesoła - szkoda, że wpis zeżarło :D chociaż raz byłby dłuższy :D złośliwość losu? żartuję :D sama też dużo nie piszę. 👄 dla wszystkich i kawa... dużo kawy plus świeżutkie drożdżówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam za długa nieobecnosc w ramach przeprosin posyłam moc cieplutkich promykow i duzo dobrych fluidow... nic ciekawego sie u mnie nie dzieje ,ale jakos tak zawalona praca jestem ze na przyjemnosci brak mi czasu:(...staram sie przynajmiej przeczytac na biezaco ,ale juz na poczte i pisanie nie ma szans...w dodatku Maly jakos zaczal odpuszczac sobie drzemki popołudniowe,no i nawet tej chwilki wolnego juz nie mam ... w domu tez jakby wiecej prania ,sprzatania itp ...no ale niedlugo swieta i mysle ze potem w koncu wszystko sie ustatkuje... Rebeko🌻 dziekuje za fotki,na razie tylko tak po lebkach obejrzałam ale i tak mi sie podobaja Wasze buzki:P... co do butkow to Maly tez 23 nosi i jak na razie posiada jedna pare adidaskow i starczy...czy ja mam rozumiec ,ze Ala juz z panem nocnikiem sie zaprzyjazniła?acha a na fotce rzeczywiscie rynek Krapkowicki:P Dea🌻no ,no bardzo fajna babeczka na tej "jedynej":P fotce macha łapka:P...mam nadzieje ,ze dziewczyny juz doszły do 100% formy ,bo jak fajnie na podworku ,to sie nie fajnie choruje... Wesoła 🌻 dzieki za wszystkie [przysmaki,ja co prawda ,jeszcze sobie odmawiam slodkosci ale takie wirtualne to chyba nie zgrzesze:P... Erato🌻 dobrze ,ze powoli sie klaruje to Twoje zdrowie...wiadomo,ze sporo przeszlas w ostatnim czasie i na pewno ma to wplyw na zdrowie ale moze w koncu lekarze dostosuja jakas terapie i leki i bedzie lepiej...czego zycze! Rzena🌻przepraszam z gory ,ze nie ma mnie na netlogu,ale mimo najszczerszych checi nie mialabym czasu tam bywac,wiec nawet sie nie rejestruje...a za fotki bardzo dziekuje i moze ciezko Ci w to uwierzyc ,ale o Tobie tez czesto mysle... i jeszcze jedno,musze powiedziec ,ze bardzo Ci ta Twoja latorosl wyrosła:P Kaszubko🌻jak wszyscy ,to wszyscy,:PTobie tez wielkie dzieki za fotki...a Michalek to kaaawal Chłopa:P...pewnie by mojego Małego jedna reka połozył:):),bo ta moja kruszyna tez około 11 kg tylko wazy .... do Garnka zaraz sobie zajrze,bo moze,morze zobacze:P:) juz sie kiedys chcialam spytac :Jak tam Ani sie mieszka w nowym domu?pozdrow ja serdecznie... no to chyba na tyle...przede mna sporo czasu w kosciele i kuchni,takze nie wiem ,ale chyba dopiero krotko przed swietami uda mi sie zajrzec....takze zycze Wam duzo sil,zeby starczyło nie tylko na przygotowanie swiat ale i swietowanie:P a teraz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Widzicie jak to jest kidy musze do pracy:(ale to nic przynajmniej nie byłam pierwsz z kawą i nie polałam sie przy zalewaniu:D Rebeka❤️podziwiam kobiety...tatusiów też...za wytrwałość z walką o smoczek.Ja nie miałam z tym styczności mój małynigdy nie urzywał tego sprzętu no chyba że sie w ten sposóg nabijał z innych dzidziusi:D....przyznam że po pekińsku nie robiła raczej z jabłkami i pomarańczą...jak masz czas nie dziś i nie jutro możesz mi @ skrobnąć może mi się przyda i uda👄👄👄 Wesoła napisz jutro powoli może nie zexre👄tak w sumie mało wiemy co u ciebie ...❤️🌼👄 Kaszubka❤️och ja tez dzisiaj zaszalałam no dworze ale fotek nie zrobiła,jesteś lepsza jak zwykle a ja bezmyśla...hihi...jeżdziłam od 16 do 20-30 z małym na rowerze czuje sie już dobrze ale strasznie mnie bolało od siodełka hihihihi:D:D:D hihi i wymysliła że trzeba rower zmienić :D ju ż dzisiaj usłyszała że to snobizm,ale kto powiedział że na rowerze ma być boleśnie prawda:D?... oj głupoty wam tu pisze lecz upatrzyłam sobie rower w sklepie ,dzisiaj jak jeździła ,bo muj mało że bili ,to kierownica mi sie przesuneła,obruciła do góry i siorka sie dziwiła czemu mam tak dziwnie hamulce ustawione:D no a ja ciapa pomyślała że mąz tak zrobił to będzie dobrze...hihi..bzdura on nic nie robił tylko dędki pojechał wymienić,potem błotnik mi odleciał i musiałam się cofac i dla ś.spokoju wjwchała do sklepu rowerowrgo koło naszego stadionu piłkarskiego L.... i mnie olśniło:)cuda nie rowery ,marzenia duże i małe,piękne damskie stylowe ,doskonałe rowerki....normalnie zachorowała i musze taki mieć...mm powiedział że oczsalałam że 4 zera to masakea woli mi siodełko zmienić,i sie obraziłam oświedczyłam że sama sobie kupie....hihi będę odkładać i za rok...;)kto wie...moje cacuszko będzie mojeeee.... no i pewnie pomyślicie że szlona nie ma większych kłopotów ,o tózż mam co zrobić z garsonką bo schudłam a na komunie ide 08.05 a nie moge kupić chciałam przerobić ale nie mam krawcowej wyjechała ,a sama takich poważnych przeróbek nie robie boje sie że wytnę za duż i po robocie. 🌼:DAnnapo❤️❤️❤️strasznie sie ucieszyłam czytając to co napisałaś:D👄nie ważne już tam nie wchodze...mały już wyrósł to prawda no ale czego bym mogła chcieć niech rośnie i będzie wyszy od....hihi...domyslasz sie pewnie:D w cale nie trudno...mam wrażenie że na wzajem własnie ja dzisiaj o tobie i prosze napisałam to samo...smutno mi tylko że nie moge bywać i odwiedzać chciałabym ale zawsze mam banalne wytłumaczenia szkoda słów.... bojcząka i tyle sama w trase tak daleko ? No i mm by powiedzał pewnie nic dla mnie pozytywnego a szkoda👄👄👄 całuje pozdrawiam ...DOBRANOC PAPA ps i nie śmiejcie się ze mnie za dużo bo ....co za duż to nie zdrowo...:D🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Witam Was kochane kobietki, stawiam kawę, słoneczko rozsyłam na cztery strony świata (chociaż dzisiaj to chyba nikomu nie brakuje - przynajmniej w PL). Życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i o zrowie pytam :) U nas dalej lato :), na dzisiaj nam zapowiadaja rekord teperatury :27C :)... po pracy znow do parku biegne ; zakupy zrobilam wczoraj, sprzatanie dopiero jutro, to nie bede sobie zalowac :D Kaszubko 🌻 - nie wydaje mi sie zaby Ala byla terrorystka ;).... brakuje jej czegos do czego byla przyzwyczajona i jest po prostu troche zdezorietowana i jak dla mnie to zupelnie naturalne. A co do metody.... jak kazda inna, liczy sie rezultat :P Ania 🌻 - przyjaznia bym tego jeszcze nie nazwala ;) ... ale zawarli juz znajomosc ;) i powoli sie do siebie wzajemnie przekonuja :) Czasami Ala zawola sama, czasami ja pytamy czy chce isc, ale jak mowi ze nie chce to ja nie sadzamy, nawet jesli wiemy ze nie chce bo po prostu "nie ma czasu" :P. Mielismy w tym tygodniu zdjac definitywnie pamersa, ale wyszla sprawa ze smoczkiem (bo sie rzeczywiscie zepsul.... no, troche mu pomoglismy :P) wiec nie bedziemy robic wszystkiego na raz :) Co sie odwlecze .... ;) Rzena 🌻 - nie ma tragedii, wczoraj mnie Ala juz tylko 2 razy wolala :) Tez mi sie marzy taki porzadny rower... poczekam az Alice zacznie smigac i tez sie zaopatrze :) A co do garsonki .... moze przytyj spowrotem ;) ...? Zartuje :D ale moze krawcowa jeszcze do tego czasu wroci ...? A moze poszukaj innej.... w duzym miesie nie moze byc jedyna :) Powodzenia ! Wesola 🌻 - no to prosze, kawka dla Ciebie z dedykacja ;) : (_)> :) Dla reszty tez stawiam : > > > > > > .... i do pracy wracam.... byle do obiadu, pozniej juz z gorki poleci :) MILEGO DNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak sie posta pisze na raty ;) ..... macie podwojna kawe : do Goi 🌻 i odemnie.... do wyboru do koloru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - zapomnialam o kaczce ;) .... to nie ja ja robilam tylko chinczyk :D .... wiec przepisu, niestety, nie podesle. Ale mysle ze jak sobie wygooglujesz to jakis przepis znajdziesz :) Cos tu dzisiaj pusto .... na taras wzywam ;) : Erato, Dea; Kaszubko, Wesola..... i kto tam jeszcze ma ochote.... niekoniecznie na papieroska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam się i znikam i znikam hi,hi,hi,hi,h....................... Dzień dobry :) W sumie potwierdzam słońce jak drut;) To co lecimy ekipą na taras?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga tura na taras? 🖐️ u nas tez ciagle lato :) dziewczyny juz zdrowe, ja od jutra laba i len na calego :) jutro jestesmy na grillu u przyjaciol, w sobote oni u nas, w niedziele idziemy na grilla do innych przyjaciol, ehhh , kiedy ja odpoczne? I kiedy w koncu kupie ten samochod? bo tak przez neta sie nie da, trzeba isc, poogladac, przejechac sie ... tylko czasu na to brak :o eh, moze 28go lub 29go ... Ola tez kruszyna, wazy ok 10kg. Duza natomiast 20 - klocek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie na druga ture tez chetnie zalapie :) Dea 🌻 - macie juz wybrany model ? Chcecie kupic nowy czy z okazji ? Ciekawa jestem gdzie pierwsza wycieczke sobie zrobicie :) Powodzenia w poszukiwaniu i dobrego wyboru zycze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba juz czwarta ture zwolywac czas? ;) Rebeko, tak, juz sie zdecydowalam na Renault Scenic. chce cos wiekszego ale nie za duzego ;) dwa foteliki z tylu duzo miejsca jednak zajmuja a scenic jest piecioosobowy (i to piate siedzenie jest pelnowymiarowe) to jak ktoras z babc bedzie to nie bedzie problemu wszystkich w autko wpakowac. Na nowego na nie stac, chyba ze na leasing ale ja i tak wole uzywany bo nie az tak bardzo szkoda jak ktos zadrapie (lub ja gdzies stukne ;) ) a u nas jezdza jak wariaci, wiec nie chce pozniej snu tracic bo nowy samochod i uszkodzony. No i straszna tu jest dewaluacja - w pierwsze 2 lata juz 50% wartosci idzie. wiec szukam na necie ale potem i tak trzeba do dealera pojechac a na to czasu jakos mi brakuje :o a u mnie pieniazki dlugo w kieszeni nie siedza, wiec trzeba sie zebrac i jak najszybciej kupic bo jak nie to przez nastepny rok na nogach bedziemy :D jajku jak pieknie u nas, nie za goraco ale sloneczko grzeje :) Piekna lipcowa pogoda w srodku kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam przed Week-endowo :) Bardzo dlugi weekend sie zapowiada i u mnie troszke gosci bedzie,siostra przyjezdza z narzeczonym 30 kwietnia i zostaja do 5-ego maja,hmmm,bedzie sie dzialo.Namawiamy brata na zjazd rodzinny ale chyba nie da rady,szkoda. Rzena 🌼 Faktycznie,moze musisz przytyc :) Zartuje,fajna laska z Ciebie.Acha - wiesz ja kaczke robie z jablkami,nacieram wegeta z przyprawami i miodem a pozniej faszeruje jablkami albo winogronem,pomarancza i w piekarniku dusze jakies dwie h - zycze SMACZNEGO.\ Rebeko 🌼 Od czegos trzeba zaczac,pierwszy byl smoczek,pamietam jak ja tez synowi pomoglam,siedzielismy przy piecu i tak rozmawialismy sobie z synem o glupotkach,otworzylam aby podlozyc i mowie do niego-wrzuc,ty juz duzy chlopczyk jestes,wrzucil,troszke bylo mu zal ale spal juz bez smoczka,z pampersem bylo trudniej i duzo trudniej ale czas pokaze.Powodzonka i buziaki dla Alice 👄 Kaszubko 🌼 Twoje fotki wygrywaja wszystkie konkursy 👄 Jutro dopiero zajrze bo zaraz wychodze,skonczylam robic obiadek i kolacje i wyrywam na zakupy.Dzis na kolacyjke ryba po grecku -zapraszam. Annapo 🌼 Hmm,tak masz racje z ta diagnoza,tylko wiesz co? zakladaja mi nastepny aparacik,tym razem na tydzien,mam caly czas przyspieszone bicie serca i skurcze co jakis czas,tak masz racje,duzo przeszlam ale nigdzie sie nie wybieram,hihi. Wesola 🌼 Humorek widze dopisuje,to najwazniejsze i lato u was na calego,to sie chwali,az samopoczucie lepsze. Dea 🌼 Scenik,dlaczego nie- a sprawdzalas na autotrader? tam sa czasami niezle wypasy,duzo pozytywnej energii posylam i zycze wspanialego auta oraz szerokiej drogi. Goja 🌼 A Ty jak spedzasz te wolne dni? Wypoczywasz gdzies w plenerze? Ok Kobietki ja zmykam bo mam malo czasu,dzis mam znajomych wieczorkiem,wiec do uslyszonka jutro. Milego Week-endu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :D jest ciepło... a więc dużo mniej siedzenia w domu. Dziś robiłam zakupy, a mąż w tym czasie pracował w ogródku. :D Póki pamiętam :D Annapo - Ania jest zadowolona... a ja chyba jeszcze bardziej :D bo teraz znacznie częściej widzę dzieciaki i Anię - mają po drodze :D Są też minusy... ale trochę czasu i minusy znikną. Z centrum wyprowadziła się na peryferie miasta, jest więc dużo dalej do wszystkich sklepów, urzędów itp. 👄 dla Was... piszę z przerwami i już zdążyłam zapomnieć co chciałam napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie panienki;0 O biecuje uroczyście ŻE NIE PRZYTYJE...:p Rebeka👄moja krawcowa już od lat mi pomaga i boje się że inna coś popsuje ,nie mam zaufani:( a rower-naprawde zachorowalam na nowy i może nie już ale sobie kupie:D Nabrałaś mnie z tą kaczuszką a już miałam nadzieje że sprawdzony przepisik zdobęde...wybaczam Ci hihi...:DRobiłam już kaczke ale nie wiem jak to po pekińsku -poszukam;) Wesoła👄dzięki za zaproszenie ,skorzystałam i byłam z wami ,ale nie mogłam o tym zameldować:( Dea❤️...dobrze że dziewczynki są zdrowe przecierz świeta za pasem i tyle imprez prze wami:D ale bym grilka zjadła...i szypko się decyduj bo jak ceny skoczą do góry to będziesz się wachała a mi przykro będzie że zajączek nie przykicał do Ciebie:)u nas też trzeba samemu obejżec przed zakupem,a najgorsze jak jedzie się po 300km.i więcej i okazuje się że sprzedawca to oszust i naciągacz,uwarzaj aby bite nie było...wiesz jaki jest najprostrzy test na blache? Obmacać auto malutkim magnesem ,takim co się ledwo na lodówce trzyma jak spadnie choć dwa razy do sobie podaruj...:) Erato❤️to jakiś potworny sprzęt musi być a ciężkie to? współczuje Ci ...cały tydzień dzwigania,wiem to ma pomuc a nic nie neguje,chodzi mi tylko o to że cierpisz a jakie będą rezultaty? Twoja kaczuszke robiłam:D z czerwonym winem;) i raz wlało mi się za dużo hihi...ale fajny sosik wyszedł:D Zrobiłaś mi smaka z tą potrawą grecką,a ja nie mam czasu aby taką zrobić...ale po świętach kto wie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas zakręcona jestem,miałam pisac dalej a wysłałam hihi Kaszubko❤️powiem Ci kochana że chciałabym Twój ogród,zadbany pełen kwiatów...hmmmmarzenie,może nie będzie mi dane mic swój to będę się zachwycać Twoim:d moge,moge??? Prosze!!!Prosze...moge:D Ale wariatka ze mnie hihi...co? Tak was lubie że musze czasem:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na stole !!!!! Wstawac spioszki !!!! :D {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> .... Erato 🌻 - przed Wami tez fajne dni :) .... oczywiscie nie mowie o Twoim aparacie :P tylko o wizycie siostry :) Rzena 🌻 - zakup auta to zawsze troche loteria :O.... nigdy nie wiadomo na kogo trafisz... O magnesie nie wiedzialam ;) .... az do takiego sprawdzania sie nie posunelam :P. Powiedz mi jak to jest w Pl jak sie kupuje auto ...? Jakie sa wymogi u obowiazki sprzedajacego ? Bo tutaj, przed sama sprzedaza, musi miec zrobiona kontrol techniczna i musi miec papier z policji ze nie jest zadluzone ani zajete przez komornika .... Kaszublo 🌻 - ja osobiscie wolalabym odwrotnie : meza na zakupy wyslac, a samej w ogrodku sie zaszyc .... tylko oczywiscie bez tego "pracowania" ;) :D Dea 🌻 - przy dwojce dzieci rzeczywiscie cos wiekszego bedzie lepsze.... docenisz przy okazji pierwszego wakacyjnego/weekendowego wypadu ;) .... tu lozeczko turystyczne, tu wozek i bagaznik sie baaardzo szybko zapelnia :P Scenicow nie znam, akurat nikt ze znajomych nie mial i nie ma, ale zycze Wam zeby sie dobrze sprawowal :) Jak tylko kupicie to daj znac, zrobimy mu chrzest butelka Lanson'a :) Fajny WE sie Wam zapowiada :) Bawcie sie dobrze !! My sie na WE nigdzie nie wybieramy.... no oczywiscie pomijajac rodzicow ;).... w sobote z koszyczkiem do polskiego kosciola pojedziemy, prawdopodobnie w niedziele bedziemy u rodzicow a w poniedzialek Oni u nas :) ... moze jeszcze znajomi wpadna... bez szalenstw ;) ale mysle ze bedzie milo :) Wszystkim milego dnia zycze.... i dla potrzebujacych slonce posylam :), choc zdaje sie ze na jego brak raczej ostatnio nikt nie narzeka :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌻 - nowa stronke czas zaczac ;) W piatek dobry poczatek :D :D Moze ktos na taras reflektuje ....? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi,hi wpasowałam się perfekcyjnie ;) Rebeka dzięki za przypomnienie :) biegłam mało nóg nie połamałam :P To teraz na taras :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Właśnie słorzyłam serniki do piekarnika:)mam nadzieje e wyjdą jakies 1-30 oczekiwania ,sałarka pokrojona,galart gotowy i tylko jeszcze mazurek i babka została...ufff...już mam dosyc dzisiaj,ale na 20-00 jade na aerobik wodny to sie zrelaksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka❤️W Pl. nie ma zadnych wymóg od sprzedająceg,co Ci sie trafi to będziesz miała,musisz sie znac,albo miec kogos kto woe o autach wiecej,i tak jeszcze sprzedającym czasem jeszcze udaje sie cos ukryc,cofają często liczniki a jak sie kłucą że auto jest bezwypatkowe,co jest nie prawdą.Najlepiej kupować z salonu taż są urzywane ,bo im się nie opłaca wolą zarobić niż sie wykłucać:Da najgorzej to jak sie trafichandlarz samochodami,ci to dopiero potrafią zagadywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha...słozyłam ...co to za słowo?Hahaha....włożyłam,włożyłam:D:D:Di jeszcze nie rośnie...hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×