Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea 🌼 Moglas zachaczyc o mnie w drodze powrotnej ;) dlaczego nic nie mowilas? Jutro masz imprezke,wiec duzo 👄 dla Evelyn i milej zabawy.Wierze czy nie wierze-jutro mam scan i nie wiem o ktorej jechac haha ;) Wesola 🖐️ Milego Week-endu zycze wszystkim i do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeka ❤️ posyłam Ci bardzo dużo dobrej energii. Erato - co jakiś czas są podawane różne daty początku zakończenia naszego świata :D po jutrzejszej następną datą jest 11.11.20122, potem 12.12.2012r. Istnieje także wersja, że początek końca zacznie się z chwilą, gdy umrze ostatni świadek pierwszej wojny światowej. Takich przykładów jest bardzo wiele. Dea - a więc będziesz mieć jutro bardzo wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Uprzejmie melduje, ze jestesmy w domu w komplecie :) wprawdzie M dalej slaby jak mucha i ma jeszcze zawroty glowy, ale przynajmniej mam Go juz pod reka :) Mam za soba troche szalony dzien, wiec obficiej sie rozpisze nastepnym razem .... Wszystkie pozdrawiam i dobrej nocy zycze !! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam niedzielnie 🌼 Rebeko ❤️ Wreszcie dobra wiadomosc,duzo dobrej energii dla M i Milej Niedzieli dla wszystkich. Ja wczoraj bylam na scanie-wyniki niedlugo-trwal 10 min a ja myslalam,ze 40hmmm-nareszcie po wszystkim. Ide zrobic sniadanko na jutro do szkoly i pracy,moj syn juz ostatnie 4 dni szkoly i koniec....zapraszam jutro na kawke a dzis milej reszty dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Zaczynamy nowy pracowity tydzień, a więc na początek kawa i ciacho ;) jak za dawnych dobrych czasów............praca nie zając poczeka,a tych chwil leniwych z kawą w ręku coraz mniej :D:D:D:D:D:D:D A i zawsze można na tarasie się posnuć;) Świat się kręci dalej .......a my w nim :D:D:D:D:D Dużo dobrego pozytywnego myślenia niech moc będzie z Wami :D:D:D:D:D Buziaki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loj matko, a co tu sie stalo? Wesola sie az rozpisala, ty cos ty dzis rano zjadla/wypila??? :D:D:D:D:D Wiecej takich niespodzianek Wesola! No tak, to chyba ze szczescia ze jednak Swiat sie nie zakonczyl? Rebeko, swietnie ze M juz w domu! Jakby nie bylo, nawet jesli byl w szpitalu i pod opieka, to jednak lepiej juz w domu a i on pewnie szybciej do siebie powroci. Na ile ma zwolnienie? Ty tez sie zwolnilas na te pierwsze dni? Erato, wy mieszkacie w Suffolk tak? No to tak jakos nie podrodze na lini Szkocja-Londyn, zwlaszcza ze lecialam samolotem ;) Ale jak bede w okolicach to na pewno dam znac i sie wprosze na kawke! Jak to twoj syn juz konczy szkole? Jego rok nie konczy sie dopiero w lipcu? Kaszubko, od wiekow sobie obiecuje ze znajde te piec minut i wejde na twoj garnek po-ogladac fotki ... u mnie to chyba jakas klatwa z tym czasem jak i z pieniedzmi, obywda przez palce mi przeplywaja ;) Koniec swiata, swiat juz od dawna sie konczy, od kiedy czlowiek postawil swe dobro i potrzeby materialne na pierwszym miejscu, od kiedy zachlannosc zaslania nam oczy .... Nasza planeta cierpi, jest juz zmeczona. A i tak kazdy kiedys umrzec musi, predzej czy pozniej spotkyka to kazdego ;) i na tamta strone nic nam nie dane zabrac ;) tylko bagaz z serca Nie martwcie sie, dobrze sie czuje :D:D:D troszke zmeczona po weekendzie i stresie imprezki. Dobrze poszlo, dzieci bawily sie doskonale no i zostalo mi powiedzone, ze jestem najlepsiejsza mama na swiecie Poszlabym na tarasik, ktos ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jasne,ze ide na tarasik -Dea- jestes jeszcze? Fajnie,ze zabawa Evelyn sie udala i Witaj w gronie Najlepszych Mam-u mnie w towarzystwie starszego syna,wszyscy okrzykneli mnie naj :) ale to jak widze chodzi o podejscie do mlodziezy srednia (30lat) Dea,moj mlodszy juz ma koniec szkoly bo w czwartek ostatni dzien i zakonczenie,od poniedzialku ida na dwa dni do nowej szkoly zapoznac sie ze wszystkim-pochwale sie,ze moj syn zdal z wyroznieniem z angielskiego i polskiego i w ogole on duzo mowi,idzie spac z otwarta buzia i wstaje i tez mu sie nie zamyka ;) coz wrodzone ADHD ale nauczylismy sie z tym zyc. Wracajac do tego gdzie mieszkam,tak Suffolk i zartuje,wiem,ze nie przefrunelas,ale jesli bedziesz po drodze.Zapraszam. Wesola - Ojej,faktycznie,pisz nam tak jeszcze,takiej Cie nie znam i dzieki za dawke humoru :) Kaszubko - zajrze i dziekuje.Twoj ogrodek naprawde jest wspanialy a dzieki Twoim fotkom mozna wiele podrozowac ;) Oj moje Panie,tak mi dzisiaj dokucza kregoslup,ze musialam wziac tabletki,bede skolowana ale nie idzie inaczej,nie moge usiedziec w miejscu a chodzic tym bardziej,bylam w sobote na scanie juz pislalam a dzisiaj u lekarza,tylko zgubili moja wizyte i mam w srode o 9-ej,dobrze,ze mialam kartke ze soba bo czekalabym ze dwa tygodnie,coraz trudniej dostac sie do lekarza. Rebeko - Hop,hop - jak tam u Ciebie? To co kawka w lapke i na tarasik bo Dea czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelki duch ;) Wesola 🌻 sie rozgadala :) Duzo pozytywnego dla Ciebie rowniez, kochana, niech nam zycie jak najwiecej tych beztroskich chwil z kawka w reku niesie :) Erato 🌻 - czekam na Twoje wyniki !! Fajnie ze syn juz wakacje zaczyna :) ... gratulacje dla Niego za dobre wyniki !! Dea 🌻 - ciesze sie ze sie imprezka udala :) Ja wolnego nie mam, w piatek tylko nie pracowalam, bo bylam M ze szpitala odebrac, a dzisiaj juz z babcia w domu urzeduja :) ....qrde, znow sie okazuje ze taka niania to naprawde NIEZASTAPIONA jest 😍. M ma zwolnienie do srody, ale dzisiaj wieczorem ma wizyte u lekarza .... w stanie w jakim jest jeszcze do pracy wrocic raczej nie moze : mdlosci ustapily, nic Go juz nie boli, ale jeszcze ma zawroty glowy .... w szpiatlu poza ogolnym przemeczeniem stawiali na zaburzenia blednika albo jakis problem neurologiczny :O... hmmmm. Zreszta nawet gdyby mu do srody calkowicie przeszlo to trzeba sprawdzic co zacz ;) zeby sie taki epizod juz nie powtorzyl. Kaszubko 🌻 - i pomyslec tylko ze te piekne i spokojne miasteczka i malownicze plaze wkrotce opanuje rzesza halasliwych turystow ;) ... Szybko na taras z Wami wyskocze i zaraz do pracy wracam, bo caly czas jeszcze piatkowe zaleglosci nadrabiam :O, a w dodatku dzisiaj musze wyjsc punktualnie, bo sobie przy okazji wizyty M tez wizyte zrobialam.... moja szyja i moj "wyskoczony krag" coraz czesciej mi dokucza :(... BUZIOLE DLA WSZYSTKICH !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i kawke stawiam z duza porcja humoru :) Rebeko 🌼 Oj tak,Babcia jest zawsze niezastapiona osoba w kazdym momencie.Duzo zdrowka dla M a Ty moze klapnij na chwilke na jaks kawke co? Pieknie za oknem,wiec zapraszam na taras,tylko skocze powiesic pranie. Wczoraj sie lekko strulam i nawet wiem czym,to niestety tabletki na kregoslup -cale popoludnie i wieczor biegalam do kibelka,wszystko co wypilam albo zjadlam krotko mowiac oddawalam ustami ;) i musze powiedziec,ze dzis wcale nie jest lepiej,tzn;nie z kregoslupem,zjadlam lekkie sniadanko i czekam na poprawe.Jutro do lekarza,moze da cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, w takich przypadkach najlepiej jesc wg metody BRAT (bardzo skuteczne takze dla dzieci) : Banany, Ryz, Apple sauce albo pieczone jablka, Toast. Zadnego nabialu, z herbata kawa tez uwazaj. Polepszenia zycze! u nas dzionek znow ladny, nie za cieplo ale te 20 stopni jest, wiatr sie uspokoil i juz w czuprynie nie wariuje. Zdrowka wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌼 Ja Kochana jestem juz na diecie i czekam na efekty,zobaczymy za m-c :) a kawki nie pije za duzo,jedna slaba dziennie i to nie zawsze,to jest ,,Tramadol,, ktorym mnie lecza i wiedza,ze mam takie zawirowania po nim,faza caly dzien jakbym kreske wziela :D bol lekko ustepuje ale od rana znowu-dzis nic nie biore i staram sie rozciagac,juz z niecierpiwoscia czekam na wyniki bo wiem,ze cos wykaze- a te bole takie mocne zauwazylam co roku o tej samej porze,hmm,co to moze byc? Dea dzieki z aporade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - nu mnie tez 20 na plusie ale niemilosiernie wieje od dwoch dni,pranie za to szybko wyschnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pora sie pokazac:P Witam moje panie:) coz znowu jakos mi czasu nie wystarcza na przyjenmosci,a o pieniadzach to nawet nie wspominam,bo nawet mam humorek wiec nie bede sobie psuc takimi drobnostkami....:0 troszke sie u nas dzieje i nowe obowiazki mi spadly na glowe no i jak to zwykle komp na samym koncu:(... zagladam tylko zeby sie przekonac co tam u Was ,ale juz na pisanie nie mam szans... Rebeko🌻 ja wiedzialam ze tajk bedzie:)ciesze sie ze mialam racje,bo chory M to spore utrudnienie:P...zdrowka jeszcze wiecej zycze:... Erato🌻 widze ze z lekarzami to wszedzie to samo...nawet jak juz czlowiek zasiegnie porady to i tak nie zawsze pomoga:(znamy ten bol,bo u nas tez nie dosyc ze sie dostac ciezko,to jeszcze po tym wszystkim czasami czlowiek sie gorzej czuje niz przed wizyta...trzymam kciuki zeby ten skan wreszcie pomogl Wesoła🌻 ciekawam jak dlugo bedziem czekac na nastepny tak wypasiony wpis:P:)...za ten oczywiscie wilkie dzieki Dea🌻 o BRACIE jeszcze nie slyszałam ,mam nadzieje,ze nie bede musiala wyprobowywac ,ale jakby tak ...no to bedzie jak znalazl... caluski dla dziewczynek👄 Kaszubko🌻 ja dzieki Twoim zdjeciom to albo zaczynam sie zalamywac(bo moj ogrodek do piet Twojemu nie siega)albo poprawiam sobie humorek przenoszac sie nad morze dla mnie tak bardzo kochane i tak bardzo nieosiagalne:(... no nic tyle na dzisiaj bo musze znowu sie zbierac ,zeby do urzedu zdarzyc...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dwa slowa i na kawke wpadam :) Aniu 🌻 - Tobie to 48-godzinnej doby zycze.... rowniez w naszym interesie ;) Buziaki dla dzieci i dla Ciebie i pozdrowlienia dla M :) Erato 🌻 - ja na potege teraz piore, nawet na zapas :P, bo rzeczywiscie pranie schnie w momencie :) Duzo zdrowka i wypoczynku !! Dea 🌻 - J-56 ;) Moja druga polowka juz ma sie o wiele lepiej :) jeszcze do piatku ma zwolnienie a jutro idzie do laryngologa ... Wg lekarza nie ma powodow do obaw, ale blednik trzeba sprawdzic "w razie czego" . A ja dostalam skierowanie na przeswietlenie kregoslupa i jutro sobie w przerwie obiadowej wyskocze ;) Wracam do pracy, moze nie bede musiala dzisiaj do pozna siedziec to sie troche z robota spiesze ;).... Zycze wszystkim milego popoludnia i wieczoru ! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Jeszcze zdążyłam troszkę pobyć w moich ulubionych miejscach i ... nagła zmiana pogoda - szaro i buro się zrobiło, doszedł także wiatr [dość silny]. Pewnie będzie burza. W sobotę i w niedzielę były u nas Zawody Wędkarskie Belonada 2011 :D Wiosna, to typowa pora roku na ujawnianie się chorób :D dlatego najbardziej lubię lato. Annapo - mój ogródek jest mały - zaledwie 350 metrów :D i mąż już na emeryturze.. ma czas i lubi pracę w ogródku :D Rebeka - niedawno dowiedziałam się, że nasze miasteczko startuje do rangi uzdrowiska :D dobra sprawa - u nas jest w miarę cicho i spokojnie - raj dla duszy. Na półwyspie natomiast tłok, hałas... o cenach to już nie ma co wspominać :D stali mieszkańcy półwyspu często do nas przyjeżdżają na zakupy, do fryzjera - bo znacznie taniej :D Erato - w tym sezonie trochę więcej pojeżdżę :D to i fotki będą :D Zagapiłam się na TV i myśli mi uciekły - powinnam sobie na karteczce spisywać o czym chcę napisać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z goraca kawa i ze sloncem sie melduje ;) .... obydwa bez ograniczen rozdaje, wiec prosze sie czestowac :) \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> :P Dzisiaj ostatni dzien w pracy w tym tygodniu, wiec mam humor wysmienity.... czego i Wam zycze ! MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w srodek :) Rebeko - dzieki,dzieki,kawke to moze dzisiaj odpuszcze sobie ale herbatke z mila checia. Annapo - no widzisz,bylam dzisiaj u lekarza,zmienil mi tabletki na ,,tramadol,,teraz mialam ,,zydol,tramadol,, i prosze to samo,tylko zalecil brac co godzine jedna,nie da rady tak - ja wiem,ze po dwoch to sie tak w glowie kreci i nie dobrze sie robi,brr-najlepiej nie chorowac :) Kaszubko -swietnie,bedziesz teraz nam mogla wiecej pokazac :) Lece szybko nastawic obiad i zapraszam na tarasik -juz u mnie 23C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i cale mnostwo najlepszych zyczen dla wszystkich pan i ich mam przesylam ....oczywiscie z okazji dzisiejszego Dnia Matki...ciezki to chleb,ale ile satysfakcji jak sie uda te nasze latorosle na ludzi wychowac a przy okazji cale zycie ma tez jakis sens,nieprawdaz:P Erato🌻 jak ja sie kiedys poskarzylam na bole kregosłupa to moj lekarz ,wiesz co powiedzial,"ma pani taka prace,ze to normalne "i nie powiem troszke racji mial ,bo jak w ciazy nie pracowalam to i kregoslup mnie nie bolał,a teraz na nowo daje sie we znaki....no ale przeciez z czegos musze zyc...ja na szczescie jakos ogolnie sie trzymam chociaz ostatnia nocke tez mialam nieciekawa,bo moja migrena sobie o mnie przypomniała i dala mi popalic oj dala:)...no ale dosyc o tych chorobach,bo jeszcze sie jakie licho wywola z lasu:)... Kaszubko🌻 u mnie tez ogrodek nie za duzy i tez tesciowa na rencie i ma czas ,ale my obie jakos nie mamy serca do tej pracy i chyba te roslinki to czuja:P...nie powiem zawsze cos tam urosnie i w sumie da sie przezyc i na przetwory na zime tez wystarcza,no ale nie sa te rosliny takie dopieszczone jak u Ciebie.... a tak przy okazji to chcialam sie zapytac kiedy najlepiej ijak suszyc miete i melise ,czy to wiazac i powiesic gdzies w cieniu ,czy tylko same listki itp...jak bys mogla to podeslij kilka zdan,bo mam ochote troszke sobie zrobic takich zapasow...lubie mietowa herbatke a i miete mam w ogrodku,wiec trzeba skorzystac...i jeszcze jedno moge np. je po wysuszeniu polaczyc? i dodac pokrzywe,czy lepioj kazde ziolo trzymac osobno?... no tak mnie jakos naszlo i wiem ze mi pomozesz :P:)...wiec od razu bardzo dziekuje....a moze jest jakies ziolko na migreny? Rebeko🌻 a czemu nie pracujesz? macie jakies swieto panstwowe ,czy urlop bo jakos nie wiem co sie dzieje ,a wiem ze jak nie pracujesz to i na topiku Cie nie ma za duzo? no nic koncze i posylam jeszcze moc buziakow i zycze milego dzionka i zdrowka wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Mamo Mamo cos Ci dam Jedno serce,ktore mam a w tym sercu rozy kwiat- Mamo,Mamo-Zyj 100 Lat ❤️ Tak zawsze witalismy nasza SP. Mamusie,, w domku -hmm ❤️ Coz Kobietki,zycze nam aby usmiech zawsze goscil na naszych twarzach i abysmy byly szczesliwe i dumne z naszych pociech. Annapo 🌼 A ja teraz nie pracuje i co? kregoslup jak bolal tak boli,choroba nie wybiera,cos niestety musi mi byc bo ot tak sobie nie boli juz tyle lat .Dobra koniec tego. Pisze tego posta juz godzine i nie moge sie uspokoic,moj syn wrocil z pracy,blady jak sciana,byl wypadek,moj syn prowadzil w pracy picapa,pracuje przy rozladunkach mebli z drewna,bardzo ciezkie stoly,drzwi,itp;zaladowali na auto te stoly i syn prowadzil na drugi koniec hangaru,kolega zostal na pace i najechali na dziure,stoly sie przewrocily i wszystko spadlo na chlopaka z tylu,ma zlamane dwie nogi(otwarte zlamania w kilku miejscach),smiglowiec go zabral w stanie ciezkim do szpitala,wszyscy zlozyli zeznania-ale moj syn czuje sie winny tego,jeju jaki on blady. Wyslalam go do lozka aby sie przespal i dalam mu tabletke na uspokojenie,jak mi go szkoda,kolega mial isc do armii na drugi tydzien,chlopak 26lat,mam nadzieje,ze wyjdzie z tego,boze jak pomysle ile to rehabilitacji. Aj ale dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Erato - to było nieprzewidziane... Twój syn przecież tego nie chciał. Żal mi chłopców - jeden obolały na ciele, drugi na duszy. Annapo - suszenie ziół - to zależy od tego ile masz czasu i czy jest odpowiednie miejsce do suszenia. Można wiązać w pęczki, a po wysuszeniu oberwać listki. Ja nie mam odpowiedniego miejsca na takie suszenie, ale mam więcej czasu :D więc obrywam listki ze świeżych roślin i suszę w piekarniku w temp. 30 st 1 - nigdy nie wolno suszyć w słońcu 2 - nigdy nie wolno łączyć różnych ziół w tym samym pęczku [mieszanki robi się tuż przed zaparzeniem i muszą to być zioła o podobnym stopniu leczenia] 3 - każde zioło suszyć osobno, a po wysuszeniu także trzymać osobno 4 - do suszenia zbiera się zioła tuż przed kwitnięciem [wtedy mają największą wartość leczniczą] 5 - melisę można spokojnie mieszać z wieloma innymi ziołami - to roślinka działająca uspokajająco - a spokój i sen leczą :D Mięta z pokrzywą hmmm można dodać odrobinę mięty do pokrzywy - ale jedynie po to, aby zmienić smak naparu. 6 - migrena - nie zaszkodzi pic napar z melisy - wyciszy trochę, usunie stres, który jest głównym sprawcą tejże migreny. Zajrzyj jeszcze tutaj Herbatka chryzantemowy instant http://www.bogutynmlyn.pl/go/_info/?id=53&page= http://www.migrena.org/herbata-na-migrene/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Piatek i zapraszam na filizanke kawki ? Kaszubko ❤️ Ja wiem,ze to nieszczesliwy wypadek ale coz zrobic,sumienie gryzie bo moglo byc inaczej i chlopak pracowal by dzisiaj normalnie-jada wszyscy dzisiaj do niego do szpitala-aj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pojawiam się i znikam i znikam...........mam na Waszym punkcie bzika;) Hi,hi,hi,hi,hi,hi,hi,hi..................fajnie wyszło, można sobie zanucić :D No i tak weekend a za oknami czarne chmury......... W stolicy zamieszane i poruszenie wielki, toć to wielki prezydent przylatuje.............. Co żywe wyjechało poza miasto ;) A tak poza tym wszystko ok. może winkiem poczęstuje i się trochę pogościmy :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - Witaj i winko,hmm-dlaczego nie,mowisz,ze w stolicy zamieszanie :) no coz,prezydent jest:) Week-end zaczynamy a od poniedzialku lista bo nam frekfencja spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem zeby tak podleczyc nasza frekfencje to chociaz zmeczonam,liste podpisuje:P Kaszubko🌻 wielkie dzieki,wiedzialam ,ze moge na Ciebie liczyc...ja chyba wybiore te wersje ze na powietrzu wysusze,tylko jeszcze musze sprawdzic kiedy te ziolka ,ktore mnie interesuja kwitna....o tym ze nie wolno ich laczyc to nie wiedziałam i na pewno zeby sobie czasu oszczedzic to bym polaczyła:( i na nic by była moja praca ,takze znowu mnie uratowałas przed zmarnowaniem mojej pracy:P...jeszcze tylko musze naszykowac jakies woreczki ,zeby było gdzie je trzymac po wysuszeniu... Erato🌻 no to rzeczywiscie nieciekawa sytuacja ,wiadomo ze syn nie zawinil ,ale pozadny czlowiek juz tak ma ze trudno mu sie pogodzic z taka sytuacja,takie sytuacje czasami przez cale zycie wisza nad czlowiekiem a niestety wypadki sie zdazaja i nic sie na to nie poradzi...trzymam kciuki ,zeby sie szybko z tego otrzasnal... Wesoła🌻 no popatrz jednak zycie w stolicy ,to calkiem inna rzeczywistosc:P...nie to co u nas na prowincji:) no i to tyle...jutro caly dzien mnie nie bedzie w takim razie juz teraz zycze Wam udanego weekendu...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Kochane, mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie :-) Tak w telegraficznym skrócie muszę się z Wami czymś podzielić: JESTEŚMY W I LIDZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem taka szczęśliwa, wczoraj był mecz w Warszawie, wróciłam o 3 nad ranem, spałam tylko 3 godziny i wcale nie czuję zmęczenia, to ze szczęścia. Komunia mojej córeńki wypadła dobrze, było trochę zimno w ten dzień, ale nie padał deszcz, goście byli zadowoleni, Martusia szczęśliwa, my też. A poza tym, kłopotów 100. Czekałam na ten dzień kiedy już będzie po komunii, bo wszystko było na mojej głowie. M nawet się postarał i przed i po komunii była w miarę dobra atmosfera, ale już wszystko wróciło i znowu jest nieciekawie. Żeby tego było mało, to mój szef w poniedziałek wieczorem (dzień po komunii) dostał zawał. I tak oto miałam jeden dzień luźniejszy. A od wtorku wszystkie sprawy firmy spadły na mnie. Chłopak jest załamany, bo musi mieć robione bajpasy, w ten piątek będzie miał operację i cały czas leży w szpitalu. Chcę mu pomóc, więc robię co mogę, żeby mu firma nie padła i żeby miał do czego wrócić, ale to trochę potrwa zanim wróci. Mam nadzieję, że z wszystkim sobie dam radę, bo od tego też zależy moja posada. Tak się czasem zastanawiam, czy ja jeszcze kiedyś będę mogła sobie na luzie przeżyć kilka dni jednym ciągiem, tak, żeby nic się nie działo? Dobrze, że jest ta nasza piłka ręczna, to jest moja jedyna, ale za to niesamowicie sympatyczna rozrywka. Tydzień temu robiliśmy zakończenie sezonu dla sponsorów i władz miasta, było super, taka odskocznia, trochę się rozerwałam i chociaż na chwilę zapomniałam o problemach. I tak ostatnio właśnie sobie żyję chwilą. Dzisiaj mam plan, żeby poczytać co tam popisałyście, bo nawet nie miała czasu tu zaglądać. Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę miłej niedzieli 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Na dwa slowa.... zeby nie bylo ze o Was zapomnialam ;) Ania 🌻 - wolne sobie dwa dni wzielam ale niestety nie na wypoczynek je wykorzystalam, tylko za moja nieszczesna kuchnie sie w koncu wzielam :O. M w tym roku kategorycznie malowania odmowil (wrrrrr !!) a ze juz okropnie wygladala to sobie postanowilam ze przynajmniej ja troche umyje... no i umylam :).... wlacznie ze scianami i odsuwaniem i myciem wszystkich mebli :P :) Przy okazji zalatwilam tez lazienke :), wszystkie drzwi i okna i generalne porzadki w calym domu :).... uchetana bylam jak kon od pluga :P ale z rezultatu jestem zadowolona :). No i mialam sobote i niedziele na odpoczynek :) Erato 🌻 - szkoda chlopaka :( bo rzeczywiscie rehabilitacja dluga i ciezka bedzie :(....ale syn nie powinien sie obwiniac bo, jak pisze Kaszubka 🌻, tego nie dalo sie przewidziec.... Goja 🌻 - gratulacje dla Waszych !!! Zdrowka dla szefa no i wytrwalosci i duzo sily dla Ciebie.... rzeczywiscie nie dane Ci spokojnie sobie przez chwile pozyc :O.... Wesola 🌻 - mysle ze juz zycie w stolicy do normy wrocilo ;) ... nawet bym w taki dzien do Ciebie nie pchala, ale moze sie dzisiaj na winko zalapie ;) ...? Lampke bialego poprosze :P :D Kawe stawiam : \/> \/> \/> \/> \/> \/> \/> .... i wracam do pracy.... ale moze jeszcze mi sie uda pozniej na chwilke zagladnac ;) MILEGO DNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×