Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dobry wieczór 🖐️ Wpadam na chwilkę, żeby złożyć Wam życzenia. Jutro rano idziemy z koszyczkiem do kościoła, a później jedziemy po mojego syna, który od środy jest na turnieju. Potem do kuzyna mojego męża i wrócimy późnym wieczorem. W święta ma być ładna pogoda, więc pewnie w drugi dzień świąt wyruszymy w plener. Życzę Wam zdrowych, spokojnych, wiosennych świąt. Niech ta Wielkanoc miłością będzie zasłana, opromieniona słońcem i marzeniami. Wszystkiego dobrego 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Moje kochane 👄 życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych! Wesołe i miłe też mogą być, ale przed wszystkim zdrowe i spokojne! :D Dziś wrzucę następne fotki do Garnka.... z wczorajszego popołudniowego spaceru. Nad zatoką i w parku widziałam jedynie dzieciaczki z mamami lub dziadkami i dużo piesków ze swoimi właścicielami oraz trochę młodzieży. Za to w sklepach tłum :D na ulicach tłok :D W poniedziałek [jeśli nie zmienią się plany] będzie Michaś z rodzicami. Zrobię wtedy parę fotek :D wiadomo, że to musi być utrwalone :D :D Stawiam kawę i świeżutkie maślane bułeczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wypadałoby jakies zyczenia posłac,no nie:P:) W takim razie z calego serducha zycze Wam wszystkim: spokojnych ,zdrowych ,radosnych i błogosławionych Swiat Wielkiej Nocy....mokrego Dyngusa i fajnego zajaczka i oczywiscie smacznego jajuszka:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie do zyczen dolacze :) 🌻 KOCHANE !! Zyczymy (ja, M i Alice ;) ), Wam i Waszym bliskim, zeby te Swieta uplynely Wam w milej, rodzinnej atmosferze, zeby byly radosne, zdrowe i pogodne.... no i delektowania sie smakolykami, ale jak najmniej dodatkowych kilogramkow PO ;) 🌻 Spadam sie przygotowac....zaraz z koszyczkiem jedziemy i .... SWIETA CZAS ZACZAC :) Buziaki !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witajcie najdroższe koleżanki🌼 Życzę wszystkim miłym paniom 👄👄👄👄👄👄👄👄👄najwspanialszych dni ŚWIĄTECZNYCH, aby radość i miłość WAS nie opuszczała i atmosfera przy stple była wspaniała, aby słonko w te ŚWIĘTA świeciło i na spacerku było super miło, aby zdrowie WAM dopisało i nigdy WAS nie opuszczało, niech WASZE dzieci będą wspaniałe bo przecierz są jeszcze małe, niech WASZE zyczenia będą wysłuchane , te duże i te małe. :D:D:D:D👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatnia :o Wesolego Jajca! A tak na bardziej powaznie, Zdrowych i Radosnych Swiat! We wspanialym gronie i przy zawalonym stole :) Od naszej czworki! ❤️🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻❤️ Ja nic na swiata nie mam :o no ale to nic bo i tak w gosciach bedziemy. Jak narazie dwa dni rozjazdu nam swietnie zeszly. A i lato mamy, wczoraj dziewczyny i moj chrzesniak kapali sie na nagusa w ogrodzie - 27 stopni bylo :) Rzena, dzieki za rady co do samochodu, o tym magnesie nie wiedzialam. No nam ryzyko jechania 300km odpada, szukamy lokalnie bo przeciaz my samochodu nie mamy wiec poruszamy sie tylko tam gdzie trasport miejski nas zabierze ;) Erato, tak przez autotrader patrze. tylko czasu brak zeby pojechac do dealera. Mamy tez sasiada ktory zajmuje sie handlem samochodow, powiedzialam mu czego szukam wiec moze mi pod sam dom podwiezie? Dobrej zabawy kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie coś pogoda się psuje:(ale jaszcze nie pada (na szczęście) u szwagierki na innym osiedlu już leje,a u mnie nie:Dhihi... Jak tam pi pierwszym śniadanku;) brzuszki jeszcze pracują??? Dea❤️dzięki za życzena:D👄 Wesoła❤️Wwsołych,wesołych:D👄 UWAGA!!! Serniczek na stole....mój włąsny hihi...nie ze sklepu:D:D:D pozdro papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Święta były tym razem wyjątkowe :D pełne niespodzianek. W niedzielę pojechałam z mężem do młodszej córki [na wieś] - trasę [około 15 km] pokonaliśmy w niecałą godzinę :D ani minuty nie było na odpoczynek... mąż jednak ma dobrą kondycję :D :D najgorsza ścieżka rowerowa jest za moim miastem... zdjęcia są w Garnku http://www.garnek.pl/kama13/a W poniedziałek przejechał syn z rodzinką... a potem.. telefony troszkę poszły w ruch. Przyjechała młodsza córka z rodzinką i wszyscy zebraliśmy się i najstarszej córki - razem było nas 16 sztuk :D Teraz mam dużo pracy przy fotkach - zrobiliśmy prawie 350 - musiałam zrobić małe korekty i zmniejszyć wielkość. Potem rozesłałam fotki do najbliższych z rodzinki - do córek i synów. Jeszcze muszę posegregować zdjęcia i wybrać te, które będę mogła dać do Garnka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No i co tu takie pustki :( .... jeszcze resztki ze swiatecznych stolow dojadacie ;) :D No to Wam na trawienie kawe postawie, bo na alkohol jeszcze za wczesnie ;)... za komuny byl zdaje sie od 14-tej :D : > > > > > > Wszystkim milego dnia zycze, i tym w pracy i tym wypoczywajacym :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe ze od 13-tej ... w sumie malolata jeszcze wtedy bylam, alkoholu nie uzywalam :P, moge zle pamietac ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to biale wino z woda \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ ... wypijmy za to ze takie gowniary jestesmy ;) :) Qrde, mam dzisiaj bardzo seksualny stosunek do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 no,no widze ,ze po swietach humorki i smaki dopisuja...w sumie takie winko z woda to ja nawet chetnie...przyda sie zeby tluszcz z kaczki spalic...no tak jak Rebeka przewidziala u nas jeszcze dojadamy co tam po swietach zostało:P...nie lubie wyrzucac zywnosci i dlatego raczej nie robie za duzo,ale wczoraj było nas mniej na kolacji a Ci co byli tez tylko tak poskubali,a w dodatku dzisiaj Niki dostarczyła olbrzymia pizze takze zeby nie wyrzucac trzeba bylo pozjadac a teraz przydałoby sie to jakos szybko spalic ,zeby sie w oponki nie zamieniło :P:) widze,ze wszystkie mialyscie fajne swieta ,u mnie podobnie,tez troszke rodzinnych spotkan,spacerow i jedzonka... niestety co dobre szybko sie konczy:(...i tym razem tez nie było inaczej... no dobra tyle na teraz ...milego dzionka i do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z wisielczym humorem dzisiaj witam .... dostalam wczoraj wiadomosc ze wujek kumpeli, ktory Ja praktycznie wychowywal i ktorego uwaza prawie za ojca, jest w szpitalu w stanie krytycznym :( ... i lekarze nic nie moga dla Niego zrobic :( .... Do szpitala trafil 10 dni temu, na wlasnych nogach poszedl, bo poczul sie zle ....a dzisiaj szukaja dla Niego miejsca w hospicjum :( Facet ktorego uwielbiam, dogadywalimy sie bez slow, wesoly, zawsze usmiechniety, bon viveur.... normalnie nie potrafie w to uwierzyc :( :( :( :( :(.... jeszcze 3 tygodnie temu rozmawialam z Nim i mowilismy o tym ze bedzie trzeba zorganizowac jakiegos grilla w maju.... Kawe stawiam : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> i ide sie w pracy zakopac .... to chyba najlepsze co moge dzisiaj zrobic... DOBREGO DNIA kochane ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 Rebeko🌻 samo zycie,nie ma tak zeby tylko dobrze było,a juz bardzo boli jak kogos bliskiego spotyka cos złego...chyba jednak nie da sie tego uniknac co nie sprawia ,ze nam lepiej...trzymaj sie kochana! Wesoła🌻 ja na taras chetnie,ale nie u nas,bo jakos nam sie aura popsuła ,no moze nie popsuła tylko zmienila ,zamiast ciepełka to mamy chmury i deszczyk,a nawet i burze,ale to dobrze bo sucho i nie chce nic rosnac a nam sie juz zapasy koncza:(... jakos tak nie za wesolo,no to chyba sobie pojde i powiesze pranie....a wsiem zycze mimo wszystko milego dzionka...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świetach;) Pochwale sie tylko że na imieniny od mm dostałam rower,taki jak chciałam:D i właśnie dlatego mnie nie ma :D jade sobie do pracy ,do lasu i wszedzie gnie mnie poniesie:D Troszeke spuzniony ale...TORTA stawiam na stół i bielutkie winko👄 hihi...z wodą i bez;) papa idziemy z małym na rowerki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASZUBKA❤️ja poprosze takie tulipanki...moje w wazonach sie nie otwierają, po tygodniu zasychają takie jakie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wesola 🌻 - dziekuje Ci serdecznie 😘 Ania 🌻 - jesli Cie to pocieszy to u nas tez, jesli o aure chodzi, "maly spadek formy" .... i troche ciezko sie z 26C na 15C przestawic... No lae w koncu mamy dopiero koniec kwiatnia, nie mozna za duzo wymagac ;) Rzena 🌻 - no to M stanal na wysokosci zadania :) .... milego smigania na wymarzonym rowerku :) Kawe i croissanty na stoliku stawiam, mialam zamiar troche po tych Swietach podietkowac, ale musze sobie czyms humor poprawic.... Milego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wesola 🌻 - dziekuje Ci serdecznie 😘 Ania 🌻 - jesli Cie to pocieszy to u nas tez, jesli o aure chodzi, "maly spadek formy" .... i troche ciezko sie z 26C na 15C przestawic... No lae w koncu mamy dopiero koniec kwiatnia, nie mozna za duzo wymagac ;) Rzena 🌻 - no to M stanal na wysokosci zadania :) .... milego smigania na wymarzonym rowerku :) Kawe i croissanty na stoliku stawiam, mialam zamiar troche po tych Swietach podietkowac, ale musze sobie czyms humor poprawic.... Milego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×