Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam 🖐️ Wesola 🌻 - dziekuje Ci serdecznie 😘 Ania 🌻 - jesli Cie to pocieszy to u nas tez, jesli o aure chodzi, "maly spadek formy" .... i troche ciezko sie z 26C na 15C przestawic... No lae w koncu mamy dopiero koniec kwiatnia, nie mozna za duzo wymagac ;) Rzena 🌻 - no to M stanal na wysokosci zadania :) .... milego smigania na wymarzonym rowerku :) Kawe i croissanty na stoliku stawiam, mialam zamiar troche po tych Swietach podietkowac, ale musze sobie czyms humor poprawic.... Milego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 michałki mi po swietach zostały,to prosze sie czestowac ,na poprawe humoru dosylam jeszcze promyki slonka....a waga sie nie przejmujcie....ja sie meczylam caly post bez slodkosci i co?waga ani drgnela,za to przez swieta schudlam 2 kg...i powiem szczerze ,ze juz głupia sie zrobilam z tego,bo to chyba cos nie tak?! Rebeko🌻 dzieki za zwrot po francusku...nauki nigdy za wiele:P:).... a na serio ,to nie wiem czy dobrze zrozumiałm ,ale tego Pana juz nie ma wsrod nas?...to rzeczywiscie niesprawiedliwe,trzymaj sie ! Kaszubko🌻 dzieki za przesyłke,ale oczy nacieszyłam ,szczegolnie starszym synem:P... Rzena🌻 no pozazdroscic M...moj powinien sie wstydzic...no ale coz nie kazdy ma tyle szczescia:P...milych podrozy ale nie zapominaj tez o nas... no to tyle na teraz...milego dzionka wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - dobrze zrozumialas, niestety :(... Dziekuje za michalka, chetnie jednego porwie :) A co do wagi .... jak organizm sie czegos domaga to trzeba mu to dac .... i wtedy potrafi sie odwdzieczyc :P Ide sie przewietrzyc, bo czuje ze mi czaszka paruje ;) .... ktos dolaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 A co tu dzisiaj takie pustki ? Bez kawy caly dzien ;) ?!?? Wszystkie slub ogladacie ;) ??? :D Ja zaraz do domu spadam :) ... i week-end czas zaczac :) .... zastanawiam sie czy sobie dzisiaj sprzatania nie podarowac :P, a w zamian za to wzesniej sie polozyc spac.... normalnie sama siebie nie poznaje :D Milego wieczoru i (na wszelki wypadek ;) ) week-end'u :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM miłe Panie...👄❤️🌼 Och ANNAPO❤️nie zapomne napewno nie nie masz pojęcia jak często o Tobie myślę hihi...i zawsze mi żal że mieszkasz tak daleko,strasznie się ciesze z rowerka...hihi...dzieki,jeżdże do pracy i wszyscy są w szoku że daje rade ,ale nikomu nie mówie że moje nóżki dodatkowo ćwiczą na basenie i temu bez problemu dojeżdżam do pracy:D Rebeka❤️ MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ....teo śpiewała Majka Jerzewska:D i miała racje...po pracy też śmigam;)z małym... Aby posłodzi stawiam wam ciasto placuszek z jabłkami... Jutro jedziemy na Majówke na agroturystyke www.GoscinnaWies.pl zapraszają wszystkich komu będzie po drodze mogę śmiało zaproponowac tam miły wypoczynek miejsce czynne cały rok:) oczywiście zabieramy rowerki...hihi...no to do zobaczenia we wtorek /środe...papa Wesoła ❤️pozdrawiam👄 I dla reszty po👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo ślubu...DEA KOCHANIE ❤️❤️❤️może masz jakies unikatowe fotki młodej pary:D to podeslij hihi...👄 pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehehe Rzena, Duza w szkole rozniosla ze my jedziemy na ten slub :D nie wiem co miala na mysli, ja jej tylko mowilam ze bedziemy ogladac ale pewnie nie doslyszala ze w tv :D:D:D:D no i tak ich wszystkich zmusilam do siedzenia w pizamach do 14 :) potem wyszlismy bo za rogiem byl street party zorganizowany z okazji - cala ulica zamknieta, stoly poustawiane na srodku, ludzie siedzacy dookola nich, kazdy jedzac pijac rozmawiac z sasiadami, muzyka, zabawy dla dzieci. Swietna zabawa i wszystko za darmo :) U nas swieta przeszly strasznie szybko i w rozjezdzie i jakos tak nie swiatecznie. Ale fajnie bylo, pogode mielismy jak w lipcu. Potem troche sie ochlodzilo (Rebeko, jak i u was, nagle temp. spadly do 15 stopni) ale teraz znowu zaczyna byc ladnie (a mialo lac od wczoraj) i chociaz tylko 19 stopni ale na sloneczku ladnie grzeje, dzis chyba troche w ogrodku porobie. Rzena, gratuluje wspanialego prezentu! Ja tez mysle o rowerach dla calej rodziny bo az strach, ale M jak tylko sie ruszy z dziecmi to od razu ma zadyszke wiec trzeba jego stare zleniwione kosci troszke rozruszac :p i fajnie dla dzieci by tez bylo. Podeslij moze marke twojego roweru to sobie popatrze i zainspiruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa ze mnie!!! Stawiam poranna kawe z czekoladowa dokladka (trzeba w koncu skonczyc pozostalosci swiateczne ;) ) (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> i kazdej kochanej duzego 😘 na dobra sobote i poczatek weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam obiad w piekarniku ,no to ja tak szybko tylko kawe postawie i posle Wam troszke promyczkow,humorek mi padł jak zawsze z reszta przed majowka:(:(:(..odpoczywajcie ile wlezie ,bo krotki ten nasz zywot i szkoda go na klopoty 🖐️ wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Zrobiło się trochę chłodniej, ale i tak byłam w ogródku :D http://www.garnek.pl/kama13/a Rzena - tylko takie kwiatki mogę Ci dać :D są śliczne... wolę pstrykać im zdjęcia niż je zrywać :D Dea - u nas jest śliczna ścieżka rowerowa... jeżdżą całymi rodzinami... to fajny widok.. dzieci w różnym wieku i rodzice lub dziadkowie :D Ścieżka prowadzi aż do końca półwyspu. Annapo - ale kłopoty nie pytają się, czy my je chcemy :D nieproszone do nas przychodzą. Fakt - marzenia się spełniają... tylko trzeba w to wierzyć :D gorzej jeśli ktoś jest pesymistycznym realistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedzialkowo macham 🖐️ i kawa wabie ;) : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> .... Nie wiem czy Wam sie tak pochody pierwszomajowe przedluzyly ....? :P Sztandary i transparenty jeszcze zwijacie ?? :D Dea 🌻 - ja w niedziele obiad w pidzamie jadlam :P Lubie takie dni ;) :D Na jakim etapie Wasze poszukiwania auta ? Bo mi sie juz od 4 dni szampan w lodowce chlodzi ;) :D Kazubko 🌻 Ania 🌻 - nosek do gory 😘 !!! Niedlugo sasaiad bez koszuli zacznie w ogrodku urzedowac, to oczy nacieszysz :P :D Rzena 🌻 - Ty juz tak nie smigaj, i tak juz laska z Ciebie nie musisz tak strasznie nad nozkami pracowac ;) :) No ale co prawda, to prawda : trzeba dbac o kondycje.... powiedziala ta dla ktorej ulubiona forma wypoczynku jest lepienie z ciastoliny i gnicie na kanapie :P :D A propos kanapy.... wlasnie w sobote bylismy na "lowach" bo nasza stara, wysluzona kanapka juz konczy swoj zywot :O, wkrotce bedziemy sie przenosic do salonu (jak sobie pomysle ze bede musiala moje kochane lozeczko pozegnac to mi sie plakac chce :( ) i szukamy czegos na zastepstwo ;).... Poklocilismy sie z M straszliwie :O.... ale chyba znalezlismy kompromis ;) :) Nie bedzie to dokladnie to co chcialam, ale trudno... te 3 lata jakos sie przemecze, ale jak sobie pozniej kanape strzele :P .... i zadnego kompromisu nie bedzie :D :D :D MILEGO DNIA zycze ... u nas dzieisj niebo zasmute wiec sloncem sie nie podziele.... ale za to chetnie kilka promykow przyjme ;) :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 slonka u mnie niet:( i w dodatku potwornie zimno:(...ale humor mi sie troszke poprawił takze moge podrzucic troszke dobrych fluidkow...:):):):) Rebeko🌻znowu pustki ,no coz w sumie to duzo osob ma wolne no to korzystaja ,jutro tez swieto ale potem licze ,ze wiecej nas tu bedzie zagladac...co do kanapy to moja tez juz zasłuzyla na emeryture,ale jakos tak nie podobaja mi sie te nowoczesne mebelki ,a poza tym to nie chce kusic Briana...:Pmysle ,ze jeszcze z rok albo dwa bedzie musiała nam posluzyc... co do "kompromisow" w małzenstwie to musze przyznac ,ze to chyba najtrudniejsza rzecz w malzenstwie...w sumie malzenstwo to taki jeden wielki kompromis:P...a u mnie jeszcze w wielu sprawach nie dosyc ,ze z mezem to i tesciow musze przekonywac ...rece opadaja...no ,ale mam co chcialam...w koncu nikt mnie na chama do oltarza nie cignal:P:)...ale jak sie troszke ponarzeka to latwiej zniesc te ciagle ustepstwa ale sie rozpisałam:).... Kaszubko🌻wlasnie to jest niesprawiedliwe,ze sie nie pytaja,a w dodatku wiecej ich niz tych radosci....ale coz nie mamy na to wplywu jak sama zauwazyłas i trzeba w miare mozliwosci jakos sobie radzic...czasami tylko smutno,ze nie mozna liczyc na zadna pomocna dlon,mimo tego ,ze ma sie dookola tyle ludzi:( no nic chyba tyle na teraz ,bo ciacho mi pachnie i chyba musze zajrzec do piecyka ,zeby sie nie spaliło,bo spalonego nie lubie:)...potem moze jeszcze uda mi sie zajrzec a na razie milego dzionka wsiem zycze...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kawke podaje :) na dokladke, czekoladki kinder country bo mi przyjaciolka z Niemiec przywiozla, tzn dzieciom bo ja od jutra/pojutrza znowu na diete sie wybieram :o przybralo mi sie na wadze a ze ide na wesele pod koniec czerwca (pierwsze z serii letniej) to by wypadalo sie wziac za figurke ;) Swieta zeszly i maly urlopik tez :o trudno bylo dzis rano do pracy sie zbierac 😭 ale nie ma co narzekac, nawet odpoczelam i odchwascilam ogrod, przy czym odkrylamj ze nam sie rozmnozyly truskawki :) Rebeko, polowanie na samochod troszke ustalo bo ... musimy zdecydowac jaki dach klasc. No i wlasnie od tego zalezy ile kasy zostanie na samochod :o ale na lato to jzu musi byc, nie ma mocnych! nawet grata ale kupie 😠 a teraz lece zakopac troche rece w pracy bo jest co odkopywac, qrka 😘 wsiom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po bardzo dlugim jak dla mnie week-endzie. Siostra nie przyjechala.maly problem z pieniedzmi,to nic ale drzwi sie u mnie nie zamykaly przez swieta i po :) W czwartek mialam pierwszy raz problem z bankomatem,poszlam do Waitrosse na zakupy a wiedzialam,ze mam pieniadze na koncie bo online-banking sprawdzilam i co? zrobilam wyplate,pokazalo mi 0 na koncie,coz,zrobialam zakupy - ja do kasy a moja karta odrzucona,wracam do bankomatu,siara jak nie wiem :) dalej 0 -zadzwonilam do syna,przyniosl mi siano i zaplacilam. Na drugi dzien po poludniu jade do Cambridge na zakupy i najpierw zaliczylam bankomat,hmm,dalej echo,wrocilam do domu,sprawdzam online i co widze? wyplata zrobiona w czwartek w bankomacie,wiecie co az mi sie plakac chcialo,myslalam,ze ktos wybral po mnie -moze za szybko odeszlam - ale poszlam w sobote do banku i okazalo sie,ze nie tylko ja mialam w ten dzien problem,maja dzisiaj do mnie zdzwonic z banku -szczesliwa bede dopiero jak te pieniadze beda na koncie.Czy ktoras z was miala cos podobnego? Dobra ide najpierw poczytac co napisalyscie a pozniej zajrze. Kawka w poludnie na stoliczku-Wesola dorzuc cos slodkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam ale widze,ze wszyscy byli na wolnym - tak jak ja -a dzisiaj swieto w PL,hmmm.Milego dzionka moje Panie. Rebeko 🌼 A masz juz w planie jakies cacko {chodzi o kanape} Mam pytanko ile kosztuja autostrady platne we Fr. bo troszke nasze plany sie zmienily i prawdopodobnie bedziemy w tamtych stronach bo chcemy zwiedzic wzduz Hiszpanie,kupujemy kamping niedlugo a co wyniknie,zobaczymy. Zapomnialam,MM to ma szczescie,kierowca zawodowy,38 lat bez wypadku,jechalismy zatankowac i nie wyrobil,zbil swiatlo i przetarl zderzak,smialam sie ale auto stracilo na wartosci a juz bylo na e-bayu.coz,to tylko rzecz. Kaszubko 🌼 Zastanawiam sie bo nie bardzo wiem,co to za kwiat u Ciebie w ogrodzie rosnie za takimi platkami spadajacymi w dol {czerwony} a swoja droga,piekny masz ogrodeczek. Dea 🌼 Ja slub ogladalam w Tv -ale widzialam,zo tam sie dzialo.Londyn nieprzejezdny,nie chcialo by mi sie koczowac kilka dni tam aby pozniej poogladac chwile.Najlepsze z tego to te zabawy jak piszesz przed domamai stoly-zupelnie jak w Niemczech na festach. Rzena 🌼 Gratukuje wycieczek rowerowych,tylko daj na wstrzymanie bo pozniej bedziemy musieli Cie szukac na zdjeciach :) Annapo 🌼 A jakie ciacho pieklas? narobilas mi smaka tymi michalkami i juz od trzech dni o nich mysle,a co kompromisow to masz racje,z tym to ciezko czasami,Smialam sie z M bo corka juz tak nie przyjezdza do nas czesto a jak chce przyjechac np:ostatnio to mowi do taty,ze nie ma na paliwo -jak jej pozyczy to wpadnie,dobre to nie,oboje pracuja,za mieszkanie nie placa a ni za rachunki-bardzo drodzy w utrzymaniu. Wesola 🌼 Hop,hop,masz cos slodkiego? Rybka 🌼 Zagladaj czesciej :) Dobra - nie wiem,czy ominelam kogos,czy nie ale zapraszam na tarasik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, na taras sie zalapalam :) Ania 🌻 - "malzenstwo to taki jeden wielki kompromis".... i wszystko jasne ;) :D Ja mam 6 tygodni na ustalenie z Alice zasad korzystania z kanapy ;) ... zapowiadaja sie trudne pertraktacje ale gleboko wierze w moje talenty negcjatorskie :P :D Erato 🌻 - Wspolczuje problemow bankowyc :(, takie sprawy ciezko sie "odkreca" :O ... mnie na szczescie (odpukac !!) dotad takie przygody omijaja..... no, raz mi karte zdezaktywowali.... ale chyba Wam o tym pisalam... Kanapa juz wybrana i zamowiona :) : http://tnij.org/lnme .... Zadne cudo, wazne ze rozkladana i z prawdziwym materacem do codziennego spania. Ja chcialam ze skory ale w sumie M ma racje (glosno i przy nim tego pod kara smierci nie powiem :P ), nie ma sensu pakowac kasy w cos co nam dlugo nie posluzy (mam nadzieje ;) ) Teraz mamy tylko mala zgryzote, bo na dostawe trzeba czekac ok 6 tygodni .... a moze i dluzej :O 6 tygodni OK ale dluzej juz nie bardzo, bo mamy 14 czerwca gosci :)..... wiec uprzejmie prosze o zacisniecie kciukow, zeby sie nam dostawa nie spoznila, bo goscie na naszej wysluzonej jednoosobowej kanapie albo podlodze beda spac :P :D A co do autostrad to ceny sa rozne .... przykladowo Ci powiem ze w Alpy placilismy ok 50E w jedna strone, z Paryza do granicy niemieckiej kosztuje ok 30E ... Najlepiej wejdz sobie na stronke http://en.mappy.com/#p=itinerary_homepage .... tam sobie mozesz wbic trase, ustawic opcje i podaje Ci najlepsza/najszybsza trase i orientacyjny koszt (autostrady + paliwo) Dea 🌻 - ach, te kochane pieniazki :P Za szybko sie rozchodza prawda ? I w dodatku nie zawsze na to na co chcielibysmy je przeznaczyc ;) ... No ale w sumie dach nad glowa wazniejszy :) Taraz juz lece na ten taras .... i do pracy sie zabieram.... dzisiaj dlugi dzien przedemna ... jutro sobie wolne wzielambo na pogrzeb jdziemy :( to musze sie troche sprezyc..... Qrde, czlowiek urlop bierze a i tak prawie cala swoja robote musi zrobic :O MILEGO POPOLUDNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 zimno brrr ale chociaż u mnie nie ma śniegu... bo w południowej Polsce pada i jest miejscami ponad 30 cm. Znów wiele plonów z ogródka to nie będzie... tak ślicznie już kwitła jedna z czereśni. Wiele szkód robią te zmiany pogodowe. Erato - ten kwiatek to szachownica cesarska zwana również koroną cesarską - występuje w kilku kolorach: czerwonym, pomarańczowym i żółtym. Od kilku lat mąż sam idzie do banku i podejmuje gotówkę... więc już nie muszę się bać o wybryki bankomatu :D Kartą też nie płacę :D na początku [x lat temu] nasze ekspedientki nie wszystkie potrafiły tym się zajmować... robiły pomyłki... straciłam wówczas zaufanie do takiego płacenia za zakupy. Rebeka - będę oczywiście trzymać kciuki :D więcej optymizmu i dostawa będzie na czas :D O małżeństwie to powiem tak :D bez faceta nam byłoby zbyt nudno - nie miałybyśmy z kim się kłócić :D z kim później godzić :D a i również na kogo się skarżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - Swieta racja z tymi facetami,z nimi zle ale bez nich jeszcze gorzej :) U nas na szczescie nie ma czestych klotni,moze ze dwa razy w roku a ogolnie radzimy sobie bo mowimy od razu co kogo boli i czego oczekuje sie w zamian.Smiech przede wszystkim. O tym kwiatku nigdy nie slyszalam,myslalam,ze to jakas odmiana piwoni hihi. Rebeko - oczywiscie,ze kciuki trzymam. Dzieki za stronke,przyda sie przyda,wlasciwie to juz skorzystalam. Wracajac do kanapy,niezla jest,tylko faktycznie bedziesz miala problem bo jest biala a z Alice ciekawe jak Ci pojdzie.Powodzenia. A wracajac do bankomatu,nigdy mi sie to nie przytrafilo i teraz bede chyba w banku wyjmowac pieniadze,brrr-wazne,zeby wrocily -swoja droga to ciekawe a jak nie miala bym na zycie,to co ja bym zrobila i jeszcze dodatkowo swieta-ech.... To co herbatka popoludniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Aromatem kawy kuszę ;) piękne słońce za oknem,ale to co się wczoraj działo.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w srodek tygodnia. Wesola - dzieki za kawke i sloneczko 🌼 Kaszubko - MM zna ten kwiat pod ta druga nazwa 🌼 Wlasnie wrocilam z banku,jeszcze jeden dzien musze poczekac bo kobieta,ktora przyjmowala zgloszenie odemnie jest na wolnym,ech!!! Biurokracja! Kawke popoludniowa stawiam [_}>{_}>{_}> i zapraszam na tarasik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na stoleeeeeee (_)>(_)>(_)>(_)> i dalej czekoladki podkladam ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sorki ,ze mnie nie ma i jeszcze jakis czas chyba nie bedzie...Maly mi sie pochorowal i zarywamy oboje z mezem nocki,takze sil mam tyle tylko zeby to co obowiazkowe zrobic... pozdrawiam wsiem i jak tylko dam rade to wejde...ta choroba to nic takiego groznego,zebyscie sie nie martwily...poprostu jak to dzieci w chorobie ciagle na rekach...paaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Czwartkowo 🌼 Dea - dzieki za kawke,przydala sie,taka zaspana cos jestem. Annapo - oj,duzo zdrowka dla Brianka,juz niedlugo lato i koniec z chorobami-ale jak na razie posylam moc fluidkow aby to odgonic.Trzymaj sie Kochana 🌼 Bylam w banku i sie zdenerwowalam-Rebeko mialas racje,dzis mi powiedzieli 5 pracujacych dni ...bo byl bank holiday i nic nie moga zrobic,pieniadze powinny byc na koncie do nastepnego czwartku. Napisali mi pismo,klocilam sie bo dzisiaj mam direct debet -wchodza mi za telefon i co kara pieniezna-anuluja jak beda mieli proof,ze zaplacilam kare-zgroza -MM idzie w sobote otworzyc konto w innym banku,ma powod. Dobra-czas na kawke popoludniowa i tarasik-jest dosc cieplo,w razie czego posylam slonko potrzebujacym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam pomachac 🖐️ .... dzis sie znow troche musialam z pracy odkopac, do tego mala awaria.... nie ma lekko, no ale przeciez WE za pasem to trzeba trzymac fason :) Erato 🌻 - no qrde, tak to z tymi bankami jest :O... Jak Ty masz zaplacic to momentalnie sie upominaja, ale jak oni tobie to jakos dziwnie "maja czas" :O Ania 🌻 - zdrowka dla Twojego blekitnookiego slodziaka 😘 i wytrwalosci dla Ciebie i M !! Dea 🌻 - za te czekoladki to ja Ci .... ;) :D .... ale nie odmowie :) Mam dzisiaj wesoly dzien :P, w nocy zle spalam albo mnie gdzies wczoraj zawialo i nie moge wogole glowa ruszac :( :O.... w pracy juz na mnie Robocop mowia :D bo chodze jak robot.... i nawet na masaz nie mam co liczyc, bo sie z M w drzwiach dzisiaj mijamy.... chyba za Ale poprosze ;).... tylko obawiam sie spod jej raczek w jeszcze gorszym stanie moglabym wyjsc :D :D :D Na taras lece.... moze tam jeszcze Erato zastane ;) :) Buziaki dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry Piatkowo-Week-End zaczynamy,dzis ja Wam kawke postawie moje panie ?[_}? w takich duzych kubkach. Musialam wstac z M razem bo potrzebuje auto dzisiaj,mam pare spraw do zalatwienia-ale powiem Wam,ze nie chcialo mi sie wstac a do 3-ej w nocy rozmawialam z siostra,hmmm-moj brat dzis wyjezdza do Italii do pracy,fajnie bo zlapal prace w swoim zawodzie i na stale. Rebeko 🌼 Mysle,ze juz dzis lepiej sie czujesz,chyba przeszlo na moje gardelko :) Zycze Milego Dnia i duzo pozytywnych fluidkow posylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×