Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam :) Trochę się opuściłam we frekwencji ;) Ale już się poprawiam i tak sobie myślę czym Was skusić........... już wiem proponuje świeże truskawki z bitą śmietaną z lekko waniliową nutą dla lubiących słodkie, a dla bardziej wytrawnych smakoszy truskawki z miętą pycha:D:D:D:D:D A tak poza tym to mały odpoczynek od upałów nawet trochę pokropiło.... Pozdrawiam serdecznie cały skład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 upał... w cieniu 30 st :D od wczoraj są także krótkie, lecz gwałtowne burze :D z dużym wiatrem. W niedzielę miałam od rana gości - Michaś, jego rodzice oraz jego bracia. Maciek dzisiaj chyba opuści szpital :D Córka prawie cały czas jest przy nim na zmianę z mężem. Wesoła - uwielbiam truskawki :D czekam na własne - z ogródka - te są najsmaczniejsze. Rebeka - wolę nie planować, bo zawsze wszystko idzie na opak :D :D Erato - trochę tego deszczu mogłabyś podesłać do mnie :D sucho niesamowicie w ogródku - codziennie trzeba podlewać. 👄 dla Was :D może jeszcze dziś wpadnę :D może - coś mi ostatnio łącze z netem i kablówka głupieje - podobno są duże awarie i wciąż naprawiają. Nie dziwię się :D wiatr i burze to szkodnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja wczoraj naskrobałam takiego ładnego posta i ....Maly go jednym paluszkiem wysłał ...tylko nie wiem gdzie:( i juz nie miałam siły pisac na nowo...w ogole przy nim nie ma sensu otwierac kompa,bo i tak nic nie da sie rady zrobic,teraz spi no to jest szansa ,ze cos mi sie uda napisac... Rebeko🌻no rzeczywiscie ciekawe pomysły macie na romantyczne wieczorki,o towarzystwie juz nie wspomne:P:)...my niedawno wymienilismy rury,bo takie niespodzianki bardzo czesto sie zdarzały i wszelkie przetykania pomagały ale na krotko,oczywiscie najczesciej tak np.w wigilie,albo na same swieta ...u Ciebie pewnie ta pralka tez specjalnie czekala ,kiedy zrobisz porzadki :P Wesoła🌻ja truskawki to nawet bez zadnych dodatkow moge jesc az do pełnego zapchania...niestety w tym roku mam w ogrodku tylko 2 rzadki i bede musiala cos kupic,a takie swoje jednak najlepiej smakuja... Kaszubko🌻u mnie tez upał i deszcz,burze na razie nas omijaja...przepraszam ,ale jakos nie wiem czemu Maciek w szpitalu wyladował?Co Mu było? Erato🌻skoro cora znowu kupuje autko ,to rozumiem ,ze nie jest tak zle?mimo kosztow stac ja na nowe i splate tego starego ... a my tez dorobilismy sie nowego pojazdu:):)R juz dwa lata składal sobie pieniadze na skuterka i wlasnie wczoraj stal sie dumnym posiadaczem swojego pierwszego pojazdu...:Poczywiscie wszyscy juz na nim pojezdzilismy,nawet Brian...teraz tylko musi zdobyc uprawnienia...na razie tylko po podworku jezdzi ,bo egzamin dopiero we wrzesniu...ma czas zeby dobrze sobie pocwiczyc:) a poza tym to nic ciekawego sie nie dzieje,wiec nie bede zanudzac i moze jutro sie zamelduje...a teraz zycze milego popołudnia i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - Maciek miał rotawirusa i jakby tego było mało, to jeszcze jakiś inny wirus, którego nie nazwy nie zapamiętałam - ten właśnie wirus wywołał dodatkowo bardzo wysoką gorączkę. Przez półtora doby Maciek był w domu, ale leki nie pomagały i gdy córka w piątek ponownie udała się do pediatry - natychmiast otrzymała skierowanie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kaszubko 🌻 - zawsze mowie ze "czlowiek planuje, Pan Bog krzyzuje" ;)... ale niestety czasami trzeba cos sprobowac zaplanowac :P ... a noz sie uda :D Zdrowka dla Maciusia !!! Ania 🌻 - noooo, gratuluje R nowego nabytku :) !! Tez sie wlasnie zastanawiamy z M nad wymiana instalacji, przy okazji malowania w przyszlym roku, mieszkanie ma juz w sumie prawie 20 lat.... ale z drugiej strony taki problem mielismy dopiero pierwszy raz odkad tu mieszkamy (ponad 5 lat) wiec moze teraz, po wyczyszczeniu, jeszcze kilka lat wytrzymie .... a pozniej to juz moze nie bedzie nam zalezalo :P :D Wesola 🌻 - jeszcze truskawek z mieta nie jadlam.... ale jak mowisz ze warto to sprobuje :) U nas od wczoraj nic nowego, zadnej nowej katastrofy :P ani zadnej dobrej wiadomosci, wiec nie mam sie za bardzo czym dzisiaj podzielic..... wiec jeszcze Wam tylko kawe postawie : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ... , milego dnia pozycze ... i leeeeeeceeeeee :D !!! Buziole !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... chyba pierwszy raz od długiego czasu tak szybko mi sie udało do Was zajrzec,ale Mały na podworku to musze korzystac z chwili wytchnienia:P... Rebeko🌻ja nie wiem kto ma wieksza radoche z tego nabytku R..czy cała reszta rodzinki...:)ten moj syn to tak ukrywa swoje emocje ,ze to az denerwujace...powiedział ze sie cieszy ale na zewnatrz tego nie widac i to tak caly czas....czasami to mam ochote go w łeb trzepnac ,zeby sprawdzic czy zyje "toto"czy nie:P?...powinnam przywyknac ,w koncu on juz 15 lat ma taki charakter ,ale jakos caly czas mam nadzieje,ze choc troszke sie rozrusza.... no ale za to jego brat...ufff...chyba za niego nadrabia...jak sie smieje,to cala geba a jak jest zły to tez płuc nie załuje...:P i to tak wygłada ...Ci sami rodzice a dzieci tak rozne... Kaszubko🌻...ojej,biedna Ania pewnie sporo nerwow ja to kosztowało...usciskaj ich oboje i zycze zdrowka...nie ma chyba nic gorszego jak choroba dziecka... u mnie tez nic ciekawego sie nie dzieje wiec nie bede zanudzac i zmykam ,a Wam zycze milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzrna
🖐️ Oceny wystawione:Dnareszcie koniec...ufff było ciężko,synuś mnie nie cierpi...hihi...ale efekty są śuper ja jestem zadowolona i dumna z nas obojga:D Pozdrawiam Was wszystkie kochane dziewczyny i życze troszeczkę mniejszych upałów;)ja juz mam dosyc mam jakies 30* masakra Po 👄dla WSZYSTKICH DZIECI...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 widze ze na mnie przyszła kolejka zeby kawe postawic...kubeczkow dalej nie umiem ,no to tak wirtualnie termos postawie ,za to swiezo pazonej a obok swieze swojskie mleko i cukier,a i jakies maslane ciasteczka na talerzyku:)... Rzeno🌻jak juz czesc obowiazkow Ci odeszła, to mam nadzieje,ze czesciej do nas zawitasz...a ze syn jakas niechec czuje to sie nie przejmuj ,kiedys moze nadejdzie dzien ,ze Ci za to podziekuje:P... milego dzionka wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham niemrawo 🖐️ ... Rzena 🌻 - milych wakacji dla Dawidka 😍 no i, tak jak Ania, mam nadzieje ze teraz znajdziesz troszke czasu dla nas ...? ;) Ania 🌻 - hehe, usmialam sie z Twojego opisu starszego :D :D .... ale czyz to wlasnie nie jest fajne ze kazde inne ...? :) Ja sie dzisiaj do niczego nie nadaje :(, jedyne no co mam ochote to siestka, a tu nie ma szans :O Wieczorem ma wpasc kumpela, z odwiedzin sie ciesze :), ale tez sie raczej wczesniej dzisiaj nie poloze.... ale moze sie chociaz troche rozerwie :) Kawke i ciasteczko porywam i wszystkim milego popoludnia zycze !!! 😘 PS : wczoraj Ala dostala swoje pierwsze flamastry :)... sciany jeszcze czyste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze duzego ruchu tu dzisiaj nie ma.... ja sie po obiedzie tak rozleniwilam ze chyba sie za zadna powazna prace juz brac nie bede :P To co, tarasik ? ;) PS: Hop, hop, Erato !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Maly na dole u omy na sniadaniu,wiec tak po cichutku kawe postawie i zyczac milego weekendu sie pozegnam ... Rebeko🌻 dzieki za przesyke,szkoda tylko,ze nie ma tam zadnej buzi z tych po kim odziedziczyła taki talent:P,a na sciany jeszcze przyjdzie czas ,nic sie nie martw,bo taki talent ma to do siebie ,ze potrzebuje wielkich płaszczyzn ,zeby dobrze wyrazic co czuje ,a sciany do tego najlepsze:)...a jeszcze jak rodzice najpierw dobry podklad zrobia to sama radocha... Kiedy masz tych gosci od kanapy?... a teraz juz znikam🖐️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Aniu 🌻 wlasnie dlatego malowanie scian dopiero w przyszlym roku... moze do tego czasu juz sie ten "talent" rozwinie i wypowie :P :D A nasi goscie jutro przed poludniem maja byc, wszystko bedzie zalezalo do tego jak na drogach bedzie ... w kazdym razie juz jada :) Jutro rano jeszcze musimy na male zakupy wyskoczyc (przyjezdzaja wielcy amatorzy serow ;) :) ) wiec raczej do Was zagladnac nie dam rady, ale postaram sie odezwac na dwa slowa we wtorek, bo jeszcze w ten jeden dzien do pracy ide ;) ... Buziam wszystkie mocno 😘, zycze dobrego poniedzialku !!! Czolem babczki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Aniu 🌻 wlasnie dlatego malowanie scian dopiero w przyszlym roku... moze do tego czasu juz sie ten "talent" rozwinie i wypowie :P :D A nasi goscie jutro przed poludniem maja byc, wszystko bedzie zalezalo do tego jak na drogach bedzie ... w kazdym razie juz jada :) Jutro rano jeszcze musimy na male zakupy wyskoczyc (przyjezdzaja wielcy amatorzy serow ;) :) ) wiec raczej do Was zagladnac nie dam rady, ale postaram sie odezwac na dwa slowa we wtorek, bo jeszcze w ten jeden dzien do pracy ide ;) ... Buziam wszystkie mocno 😘, zycze dobrego poniedzialku !!! Czolem babczki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kawowy obowiazek na mnie dzis spada???? ale tak was dlugo nie widzialam ;) ze z bardzo chetnie wam cos zszykuje! (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> na dodatek po malej kosteczce tortu czekoladowego, pozostalosci z urodzin mojego chrzesniaka :) palce lizac! no i co u was kochane? u nas suszy sie po wczorajszym mrozie i deszczu ale ponoc ma znowu lato nadejsc, dzis popoludniu ponoc 24 stopnie :) Wesola, podrzuc no jakas maksyme na poniedzialkowy ranek i poczatek tygodnia! narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no ,jakby było malo tej kosteczki od Dei to ja jeszcze dołoze po kawałeczku urodzinowego ciacha ,torta nie było ,ale za to był pyszny obiad wiec nie narzekam,tym bardziej ze nie ja to musiałam szykowac...:Pbylam wczoraj u szwagierki na urodzinach i stad takie smakołyki,no ale nie co dzien mam tak dobrze i dzisiaj juz sama musze cos tym moim głodomorom naszykowac ,a ze jeszcze mam zaplanowany wyjazd i odwiedziny: w banku,u ksiegowej i innych podobnych instytucjach ,to nie bede sie juz bardziej rozpisywac tylko sie pozegnam🖐️ oczywiscie wsiem zycze milego dzionka i troszke ciepełka,coby nam sie dobrze ten tydzien zaczał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zabieram się do pisania od wielu godzin i nic mi nie wychodzi :D jakoś wena uciekła. Jestem meteopatką i źle znoszę wszystkie zmiany pogodowe. Dziś wyczuwam znów potężną zmianę może będzie burza. Wczoraj troszkę byłam nad zatoką już są wczasowicze :D Rebeka pilnuj teraz ścian w mieszkaniu :D :D :D dzieci bardzo lubią malować na ścianach. Książki i różne czasopisma też są dobre do rysunków :D Annapo u nas jest ciepło [w końcu] ale wiatr i brzydkie chmury powoli usuwają słońce. Dea podobnie jak Annapo kusisz ciastem :D jak dobrze, że w realu nie mam nic pod ręką :D w necie słodycze nie tuczą :D na moje szczęście. Właśnie doczytałam, że temat malowania ścian już jest :D Za jakiś czas będzie kolej na nożyczki :D Annapo emocje ukrywali także moi synowie do pewnego czasu to znaczy do momentu, aż stali się dorośli :D Wesoła truskawki z miętą :D ciekawe połączenie :D muszę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dea hm........muszę się zastanowić nad maksymą na poniedziałek.....bo to odpowiedzialność , podobno jaki poniedziałek taki tydzień ;) Na razie tak ogólnie żar z nieba się leje na przemian z burzami a duchota do tego okrutna narzekam.......:( Rękę mi podaj swoją na dzień dobry, W południe uśmiechnij się miło, Gdy dzień pochyli się nisko, Wieczorem do ucha powiedz dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie. Melduje sie i liste podpisuje:) Mialam klopoty z laptopem i musialam go oddac do "posprzątania"no...strasznie dlugo to trwalo,a jak juz go odebralam to wszystko wykasowali ,razem z pocztą i gg:(nie bylo by problemu gduby nie fakt ze nie pamietam hasla do gg a poczty nie mam jeszcze na laptopie założonej:(,no i Dawid jak sie dorwal do niego to dla mnie nie ma czasu.Teraz bardzo szypki jest internet i mam pecha "młody "zawsze pierwszy;)Na rowerku juz coraz mniej jezdze bo pogoda albo do "D" albo za gorąco i chyba kolano mi sieda.MM desperacko poszukuje samochodu,a wakacje juz nie dlugo a my nie mamy czym jechac,chyba ze C3 bez bagazu...hihi...no jeszcze mamy 2 1/2 tygodnia moze znajdzie:) Ok.jade na dworzec po mamy i cioteczke ,własnie wracają z Kołobrzegu:) ....papa Pozdrawiam👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄...mam nadzieje że dla wszystkich wystarczy:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Co moje piękne oczy widzą? Nie ma nikogo? Ok w takim razie obowiązek podania kawy spada dziś na mnie ...\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>PROSZE bardzo moje drogie i jeszcze po kawałku tiramisu...👄miłego dnia kochane...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nowej stronce sie wpisuje ;) .... juz teraz bo nie mam pojecia kiedy m sie znow uda do was zagladnac. Z gory przepraszam za nieobecnosc i prosze o usprawiedliwienie.... Nasi goscie dojechali cali i zdrowi, tylko troche zmeczeni... jednak taka podroz z 4-latkiem to wcale nielatwa sprawa a i kilometry tez robia swoje.... Ala cala w skowronkach :), razem z kuzynem wszystkich po katach rozstawiaja :D :D :D, od razu w ruch poszla ciastolina, klocki, puzzle, kredki i flamastry, trzeba uwazac gdzie sie nogi stawia :D :D .... ogolnie mamy w domu gwarno i wesolo :) Pozdrawiam caly sklad i.... do nastepnego !! 🖐️ 😘 PS: W razie gdyby mi sie do 19/06 nie udalo do kompa dopchnac ;), juz teraz skladam serdeczne zyczenia naszej slodkiej dwulatce 😘 Wysciskaj, Dea, Olenke, baaaardzo mocno i wycaluj serdecznie. Niech rosnie na pocieche rodzicom i niech jej dziecinswo bedzie wypelnione smiechem i radoscia !!! No i uprzejmie prosze o zostawienie kawalka tortu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła👄jak miło nową stronke czytać ,kiedy Ty ją zaczynasz:D Rebeka👄miłego spotkania z rodzinką:)i pilnuj co Ci maluszki na ścianach zmalują:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przesylam Wam słoneczko...:D Wesoła dziekuje za kawusie i bardzo chetnie sie oczęstuje pączusiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przesylam Wam słoneczko...:D Wesoła dziekuje za kawusie i bardzo chetnie sie oczęstuje pączusiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×