Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🌻 she>>>jak to w jakimś dowcipie...kompot mozna byłoby z nich ugotować, tyle smaków :P:P:P I swoja drogą U2 też bardzo lubię :) Co w temacie \"ciacha\" najpierw wyrosnięte, świeże pachnące...a po czasie...niestety ;);) :( Też się obawiam o wzrok, choc jak byłam na badaniach okazało się , że jest oki. Ale tyle godzin przed kompem co spędzam, robi swoje. Dochodzi jezcze uczelnia, kiedy dużo spędzam przed netem i pisaniem prac...Jednak upominam, weż się za wzrok, na pewno w skutkach będzie poprawa. W końcu żeby ciacho dobre dojrzeć...potrzebny sokoli wzrok :P:P To tak dla uśmiechu, bez cienia złosliwości :D:D:D ❤️ 🌻 Hrapina>>> u mnie zawsze są typowe ploty rodzinne, sąsiedzkie...i mieszanie się w rodzinne sprawy. Z własnego wyboru...też wybieram muzykę, książkę....Dziwologi jakowes my czy jak ? Zazdroszczę takiego układu z córką. Zawsze tak chciałam mieć. Z synem wygląda to deko inaczej, ale staram sie traktować nasz układ jako rodzicielski, ale jak najbardziej chcę, żeby szacunek zachował jednocześnie będąc ze mna w dobrm układzie. Takim szczerym i prawdziwie przyjacielskim. On tez się stara, ale bywa, że przegina ;) Nie fochaj się...Bez zmywarki da się żyć. Może kiedyś się uda mieć :) 🌻 Dea Erw>>> witaj Jo-Anno ;) Też sobie troche pohulałaś i dobrze. Przyjdzie czas, że usiądzisz z nami :) A konwersacja o przyjemnościach...to sama przyjemność :D:D: Mała twoja się uczy od początku co dobre ;) Mój nawet cukierków z ajerkoniakiem nie jada, bo to alkohol. Pan w sklepie jak usłyszał, usmiał się i mówi...oby mu to zostało...Oby :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szepcie, mowisz o uczelni? co studiujesz? Elldisa - zrobilas jak mowilas no i ladny nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Chciałabym pobyć tu z Wami. To może się przedstawię: mam 35 lat, mieszkam w Krakowie (mąż i 2 synów- 11,5 i 8,5 lat, zwierzatko domowe: świnek morski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do okularów to też gorzej widzę, ale okulista na badaniach okresowych stwierdziła, że jeszcze ich nie potrzebuję. A ja myślę, że takie do kompa do czytania by mi się przydały. Chyba sama się wybiorę do okulisty prywatnego i poproszę o okulary do cztania. Ciekawe ile takie kosztują? Hrapina--> ja też mieszkam w bloku na 5 piętrze i mam zmywarkę, to dlaczego Ty nie możesz jej mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ta zmywareczka ma też swoje minusy,np. trzeba to wszystko do niej włożyć a potem wyciągnąć,a potem wyciągnąć. Odpowiadam na pytanko:Dużo gorsze od kamyczka w bucie,jest ziarenko piasku w prezerwatywie.No nie prawda ? A teraz troszkę poważniej.Moje dzieciaki na szczęście dosyć inteligentne,bo w domu to robią tylko to co zadane i nawet nie mogę narzekać.Kiedyś do nich dotarło ,że jak nie będą się uczyć to czeka na nich gospodarka i takie zycie jakie znają.I chyba pomogło...Ale rzeby mi nie było za wesoło to moja córa wykańcza mnie bałaganiarstwem.Czego ja już nie próbowałam....i efekt jest taki ,że wymogłam na niej tylko tyle że wynosi rzeczy spożywcze z pokoju ,żeby nie było robaczków a ja piewsze co robię budząc sie rano to zamykam drzwi jej pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo no ale nie musisz już stać przy zlewie i zmywać tych garów brrr. Twoja córka kiedyś sama zrozumie, że sprzątać trzeba bo samo się nie posprząta. A z tą prezerwatywą dobre :D i prawdziwe :D No i znowu tematy sexu... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wełnistą Owieczkę,Oj nie wiem czy sobie zdajesz sprawę ale ostatnio to nasze panie przyjmują dopiero po wkupnym ,sie rozbestwiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
No gaduły może tak obiad trzeba by przygotować? Ja jeszcze w pracy więc nie muszę? >>>Zmorko ja też mam nagrane wesele ale profesjonalnie do dzisiaj oglądaj jak mnie coś najdzie i wspominam jak to było. Ja też mam syna 17 lat za rok 18-nastka i matura co?Co on planuje na 18-nastkę to znaczy jak ją uczci. Impreska czy grono rodzinne? >>Kaszubka jak już nas poczytsz to poradz co mi przeciści zatoki po tym przeziębieniu jeszcze mam je zapchane i bolą? U2 super jest do dziś na stryszku mam ich plakaty to były ciasteczka. >>>>Hrapina jak ty utrzymujesz z córą kontakty przyjacielskie ? Ja też rozmawiam z córka mamy swoje tajemnice.Ona jest straszną gadułą nie ma problemu z opowiadaniem nawet ostatnio pojawił się chłopak no wiecie taki do chodzenia .Miałam z nią długą rozmowę ze to za wcześnie i td.. no wiecie.Z jednej strony ucieszyłam sie że porozmawiałyśmy a zdrugiej przeraża mnie to że dorasta ,przecież to jeszcze dziecko. No co z tym pytaniem?może wrzód na d.....pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorko, ja nie wiem czy tak długo wytrzymam,aż ona to zrozumie. Kiedyś myślałam ze przynajmniej będzie się wstydzić przed koleżankami,ale na to też znalazła sposób.Jak ktoś do niej przychodzi to go wpuszcza do mojego pokoju (wysprzątanego prze ze mnie). I jeszcze jeden dowcip:ile wart jest facet po 60 ? dwa złote Po prostu 2 jajka po31 gr. i rurka bez kremu. Jak przyjedziecie pomóc mi wykopać ziemniaczki to się podzielę ,na placki na pewno wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa--> obiadek gotowy, z dnia wczorajszego, a pozatym ja do 16 w pracy :o Też czasami oglądamy nasze wesele, mało tego rodzinka często dopomina się o włączenie go i pośmianie się z nas samych tyle lat temu - inne stroje, fryzury itd... No i smutniejsze sprawy... ile osób już odeszło przez te lata, a ja mam ich nagranych żywych... szczególnie mi smutno, jak widzę moją kuzynkę, która niedawno umarła na raka zostawiając zrospaczoną rodzinę i znajomych, długo walczyła, była dzielna aż do podziwu, ale się nie udało... Przepraszam za te smutasy... tak mi jakoś się przypomniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przez ten smutek błędy robię :o zrozpaczoną być powinno oczywiście. Annapo no cóż niektóre osoby stworzone są do innych, wyższych celów niż przyziemne sprzątanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa6868 specjalnie dla Ciebie odpowiadam jeszcze raz Maleńkie ziarenko piasku w prezerwatywie. A teraz idę robić obiadek ,bo o15.30 mam być w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełnista owieczka 🌻.zapraszamy na pogaduchy o wszystkim...i o sexie tez :P O tym co sie da . Co raz więcej nas, więc będzie o czym :) Annapo...ja chętnie. Kiedys jeżdziłam na wykopki. DAwne czasy, ale nie powiem, lubię to co związnae z warzywkami w ogrodzie. Pielic i inne takie. :) Tani facet :P:D:D:D: No móje chłopisko również zostawia pier...lnik delikatnie mówiąc. Nie mogę wyperswadować Mu tego. Upominam, proszę, karzę...na nic. I też o spożywczaka walczę. ostatni ogryzek jabłkowy zapleśniał. A On mamo...zabierz to, jakie to obrzydliwe 😠 Zmorka...jak kobiety plotki prowadzą, to trudno nie zejść i na temat sexu :) W końcu temat jak każdy inny :) Te nagrania mają właśnie tą zaletę, żę dobrze się wspomina, komentuje ubiory z lat. Usmiać sie mozna. Ale jesli jest z kim się pośmiać...Ludzie tak szybko i niespodziewanie odchodzą....I nie przepraszaj za to...w końcu o tym też mozna rozmaiwać, choc oby jak najmniej.... iwa>>>nieuchronnie idzie do dorosłości. Dla nas zawsze za szybko, bo to...przecież wciąż dziecko dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha ziarenko piasku!!! no to mi sie jeszcze nie zdarzylo ale jak mowicie ze to gorsze ... owieczko, no bedziesz musiala stawiac dzisiaj wieczorem ;) Alez Iwo, ile lat ma twoja cora? Moja babcia, SP, zawsze mowila ze j\"ak nie pozwolisz to i tak zrobia\" no i tak mnie wychowala. Pozwalac to znowu tak otwarcie nie pozwalala ale wiedzialam ze odpowiedzialnosc cala moja. No i mama zostalam dopiero 16 miesiecy temu - dlugo czekalam nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa--> co do 18-tki syna nie myślałam o tym jeszcze, a to dlatego, że bliżej, bo jeszce w tym roku mam 40-tke męża :o I cały spęd rodziny coś ok 30 osób :o A tak a propo, co ja mam mu kupić RATUNKU nic mi nie przychodzi do głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Anapo ja też to mam z moją córą bałagan że drzwi się nie zamykają.Reaguje tylko jak mama pianę na ustach lub gdy zabiorę kabel od kompa. To jak mam nagrodzić M w łóżeczku to już ja sobie z tym poradzę pytam się przed tym co mam zrobić sexsistki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! M pija tylko alkohol koloru białego ew. w puszce dla rozjaśnienia. W piątek nie będzie mnie przy kompie z synkiem średnim 16 lat bedę na UROCZYSTYM ŚLUBOWANIU.Ponieważ poszedł do szkoły Morskiej ma mundur marynarski będzie olkiestra Marynarki Wojennej ślubowanie w kościele Mariackim i chrzest na Helu oby była pogoda będę robić fotki na pamiętkę oczywiście nie żebym się chwaliła nie nie .Ale on ładnie w nim wygląda :)))) Mam jeszcze godzinkę do końca i do domu. Będe jutro buziaki dla tych maruder też :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem dziewczyny Ja mam dzisiaj wazna instalacje w pracy, moze pozniej znajde chwilke zeby Was chciaz poczytac. Jak na razie wszystko idzie dobrze ale trzymajcie za mnie kciuki, prosze !! 😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się od Was odczepić spaliłam cebulę.Rebeko trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×