Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

she---> witamy u nas zawsze tak wesoło, trochę o seksie, trochę o aloholu no i o zakupach :D Przyłącz się do nas 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmorka senna🌻 dzieki za przywitanie, a teraz chyba cichaczem wyjdę z pracy bo mi sie juz nie chce siedzieć, chętnie teraz poszłabym sobie na spacer bulwarem, ale muszę po syna do szkoły jechac,pozdrawiam i do następnego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej panienki ! A mozna wiedziec skad sie tak swietnie znacie ? Ja nowa ma KAFE, jeszcze zielona a tu widze takie znajomosci :-D Ej, bo bede zazdrosna !!! Nie dajecie mi dzisiaj popracowac uczciwie !!! Ide na papieroska bo i tak juz widze ze z mojej popoludniowej pracy nici - dobrze ze rano do was nie zagladlam bo ci biedni ludzie jeszcze by siedzieli gdzies tam w szpitalu i czekali na wypis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka--> znają się z innych topików :D i zagubione znów się odnajdują :D:D:D Annapo--> jak tam fryzurka fajna? Ja w rodzinie /bardzo bliskiej/ też mam fryzjera, ale chodzę do obcych i płacę jak za zboże :D nie chcę żeby ktoś mi później wypomniał, że go wykorzystywałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka--> znają się z innych topików :D i zagubione znów się odnajdują :D:D:D Annapo--> jak tam fryzurka fajna? Ja w rodzinie /bardzo bliskiej/ też mam fryzjera, ale chodzę do obcych i płacę jak za zboże :D nie chcę żeby ktoś mi później wypomniał, że go wykorzystywałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz zmykam, ale zajrzę wieczorkiem dziś w końcu muszę uczcić pobyt na nowym topiku :) Dziś mam mniej lekci zaplanowane z synem. Czas dla siebie też musze odnależć. Odrobinkę...ale chociażby :):) Miłego popołudnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka--> znają się z innych topików :D i zagubione znów się odnajdują :D:D:D Annapo--> jak tam fryzurka fajna? Ja w rodzinie /bardzo bliskiej/ też mam fryzjera, ale chodzę do obcych i płacę jak za zboże :( nie chcę żeby ktoś mi później wypomniał, że go wykorzystywałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my sie wcale nie zgubilysmy:D tylko takie niespodziewane spotkanie w innym miejscu po prostu:D dodatkowo na tamtym topiku niektore z nas /ja i rybka/ szlajamy sie juz 3 lata a nawet przez ten czas udalo nam sie poznac w realu /ja i she, she i rybka/:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przypuszczalam, ale ja \"odkrylam\" KAFE dopiero 3 tygodnie temu...i to zupelnie przez przypadek :-O. 3 lata mowicie ? Cholera, ile stracilam... Trzymaj sie Zmorka... 🌻 Ja dzis w pracy do 18... swoje trzeba odsiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) Nie wiem czy ktos mnie pamieta,,ale probowalam sie do Was \"przebic \" na pierwszej stronie ;) Pozniej przyznaje sie bez bicia,ale zapomnialam o tym topiku :D:D Ale widze,ze nazbieralo sie troszke ludzikow ;) Pozdrawiam,,mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do Waszego grona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrka ale sie rozpisalyscie :) i to tak fajnie i o wszystkim!!! Chyba mam zarypane u szefa bo juz dwa razy mnie dorwal jak was doczytywalam ;) zmorko, to znaczy ze ty teraz czysta pijesz tylko ze szklanki czy prosto z butelki? :D:D:D:D ja tak kiedys mialam z tequilla, przez dwa lata nie moglam nawet zapachu czuc bo momentalnie mnie mdlilo. Ale teraz juz przeszlo i znowu moge :) a i ja lubie. G&T tez, plus duzo cytrynki, ale najbardziej z cocktaili to lubie caipirinie lub mojitos. aaa, Rebeka, swietnie to ujelas, wstretne chlopy, moj tez jakjuz po wszystkim to od razu na drugi bok sie odwraca 😠 ale wtedy jak zaczyna chrapac to buch go po nogach kopie :p Nie wiem czy zawitam na wieczornej hulance, moze, ale za to przywitam she i szept 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - Uwazaj w pracy !!! Bez zartow, szkoda by bylo sobie zawalic :-O Ja mam spokoj bo szef w osobnym biurze i siedze przodem do drzwi a za plecami okno. Nie dosc ze widze kazdego kto wchodzi to jeszcze nikt mojego ekranu nie widzi ... :-D Jeszcze kilka minut... Cholera czemu to tak jest ze jak jest robota to od razu KUPE, a jak nie ma to nic !!! A odsiedziec swoje trzeba, bo jakby cos bylo... !! Czy ja nie mam co robic w domu ? Zagladne wieczorkiem. Szept - szykuj szklo !!! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje panie ,ale dzisiaj ,zeście dowaliły tych stron...Tylko tak dalej. Zmorko fryzurka ok,a ze szwagierki korzysta cała rodzinka,a ona potem korzysta z nas .Ma małe dzieciaki a mąż pracuje za granicą ,więc czesto je podrzuca .Moje dzieciaki są raczej spokojne a od niej to jak burza,a nawet czołg.Nic się nie ostanie w jednym kawałku .Czasami dostanie też jakiś płodów rolnych,proponowałam jej kilka razy ,że będę płacić , ale nie chce. Czy mogę też na tę dzisiejszą popijawę ?Bardzo dobry jest ajerkoniak z sokiem cytrynowym i nektarem pomarańczowym .Pycha...Szykujcie te wirtualne kielichy , wpadnę wieczorkiem , bo muszę do pracy...PA,pa,pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniem :) Nie zdążyłam sie pożegnać...miałam kłopoty z wejściem na kafe. Jakiś błąd :( Ale juz jestem w domu i spokojnie zasiadłam z plackami ziemniaczanymi( robionymi przez MM) i czytam sobie :) Zaraz jednak sie biorę za sprawdzanie lekcji i inne pierdoły ;) Ale szkło naszykowałam Y Y Y Y Y Y Y...\\_/ \\_/ \\_/ tak na wypadek jakby zabrakło ;) Rebeka...spokojnie...ja tez kiedyś ziele totalna ;) Odnalazłam sie w końcu Tylko...żałuję, że tak póżno. Jestem tu z rok...I wciąż się cieszę z kafe ;) Zmorka miłego wieczoru życzę 🌻 Hopeless [witaj ciepło 🌻...ja również nowa, ale dziewczyny przyjęły mnie ciepło :) Dea Erw...kłaniam sie nisko 🖐️...czym więcej osób tym węcej do opisywania i dzielenia sie wszystkim co Nas spotyka i doświadcza :D A co do pracy...w poprzedniej tez przelotem byłam, bo szef pilnował...Teraz spokój stoicki...wolna droga. Dlatego nadrabiam, bo nie zawsze popołudniami i wieczorem mi sie udaje :) Annapo 🌻 witam Cię serdecznie. Nie miałyśmy okazji. Cieszę się, żę trafiłam na Twój Klubik. Jeśli nie masz nic przeciw...zostanę z Wami :) Czasem po cichutku posiedzę i pocztam, a chwilami napiszę jakieś przemyslenia albo i kto tam mnie wie i co ;);) Co to zza zmiana fryzury jesli mozna wiedzieć ? Z czego na co ? Ważne że Ty jestes zadowolona :) Nie ma to jak poprawić sobie humorek :D:D:D A my czekamy na Twoją obecność wieczorkiem :) będzie mozna wznieść toast ...pierwszy za Klub 🌻🌻🌻 Paaa....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona basia
dobry wieczór. Jestem tu pierwszy raz, mam 43 lata, czy mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie - możesz:) 🌻 ide wydac... obiad:D i tak sie tyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Dopiero co dotarlam do domu - niech szlag trafi to metro !!! Jechalam ponad 2 godziny !!! Albo lepiej niech go nie trafia - bede jechala jeszcze dluzej :-O Spoznie sie troche na impreze, bo zaraz siadamy do kolacji... ale mozecie zaczac bezemnie ;-) - ja to nadrobie jak juz dolacze !!! Oj, czuje ze miesko mi sie przypala !!! No to narazie [kiss ] !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona basia
chciałabym z wami trochę pogadać, ale ciągle jestem zmęczona. Dodam,że jestem żoną emeryta,który mnie rozpieszcza, gotuje, załatwia wszelkie płatności, zakupy itp. Za to mnie ciągle chce się spać, ogólnie jestem przybita, zmuszam się do wszystkiego. Nie jestem chora, ale już teraz wysiadam, może jutro tu wpadnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona basia
przepraszam, że tak zaraz na przywitanie marudzę, ale to ciągłe zmęczenie bardzo mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×