Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🌼 Dobranoc 🌼 She ja Ci niestety nic nie pomoge,poniewaz z tego rodzaju sportu nie korzystam ale trzymam kciuki za sprawe..fotki z mila checia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w srode ❤️ Kawka na stoliczku z ciasteczkami budyniowymi. Za oknem pochmurnoa ale cieplo,zycze wszystkim milego dnia. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie 🌻 ja juz nie wiem co robic ,by troszke rozciagnac te dni,ciagle mi czasu brakuje,a w sumie niczego szczegolnego nie robie:(... Erato🌻 jak tam autko juz w domu?... She🌻 z miła checia by cos opchnela,zeby troszke luzu zrobic w domu ale akurat nic z tego co potrzebujesz nie posiadam:(co prawda moj maz w mlodosci czesto jezdzil na narty ,ale to juz tak dawno temu było ,ze ten sprzet ktory sie po piwnicy place to raczej do muzeum a nie na stok:)... a fotki tez chetnie obejrze,takze polecam sie pamieci;) Eliso🌻bardzo dzieki za fotki,szczerze powiem ze troszke zazdroszcze takiego urlopu,ale coz u mnie to raczej podroze tylko palcem po mapie:(... zycze milego nudzenia w pracy:) Rzeno🌻 cos Cie ostatnio nie widze,czyzby tak mocno Ci to chorobsko docisło,jesli tak to duzo zdrowka zycze...u mnie juz syn wyzdrowial,takze jak widac choroba tez sie kiedys konczy... Kaszubko🌻u nas dzisiaj nawet ładnie i nawet slonko sie pokazuje takze mam nadzieje ,ze u Ciebie tez i moze znowu dorzucisz cos fajnego do garnka...wczoraj po dlugiej przerwie znowu zajrzalam i troszke ucieszyłam serducho,slicznie w tej naszej ojczyznie,no nie? w mojej okolicy tez jest dosyc ładnie i chociaz mamy tez sporo wody do okoła to jednak nic nie pobije nadmorskich widokow... Rebeko🌻 widzisz jak ja czesto tu ostatnio bywam?...pisałam poprzednio ,ze Mały ma 1 zabka a to juz nie aktualne,bo Mały ma juz 2 zabki:)...upomniałam sie o upominek ,ale przy moich wydatkach to chyba tylko na cos słodkiego moge liczyc:) a tu jeszcze swieta za pasem :(... Dea🌻 chyba juz niedlugo wrocisz?..sama widzisz ,ze brak tu Ciebie ;) Wszystkim pozostałym dziewczynom zycze milego dzinka i sporo dobrego humoru i do zas:)....🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Na dworzu niezbyt ładnie - niestety... a tam czekam na słonko :D Annapo - oczywiście, że już coś do garnka wrzuciłam... mam jeszcze trochę fotek w kompie :D Nie tylko Ty narzekasz na brak czasu - moja Ania również... niedługo przejdzie na urlop wychowawczy.... troszkę odpocznie i będziemy się częściej widywać, bo teraz to głównie tylko telefon jest w ruchu. Kasia ma próbną maturę.... a Danusia się denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff - przeczytałam - całe 700 stron hihihihi następna ma prawie o połowę mniej... i zapowiada się też ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😍 Utknelam "na chwilke" na Merlinie... zaczynam ;-) szukac prezentu dla taty na Swieta a przy okazji chcialam Ali jakies ksiazeczki i bajki kupic... I znalazlam fajne ksiazeczki z dzwiekami ale okazalo sie ze one sa w kategorii "zabawki" i wysylke placi sie osobno... to ja za ksiazeczki zaplace 20zl a za wysylke dodatkowo prawie 40zl ... A myslalam zeby wszystko za jednym zamachem zamowic... no nic, Jeszcze musze popatrzec za bajkami, bo mysle ze lada moment zaczniemy bajeczki na dobranoc czytac ;-)... ale tyle tego jest ze nie umiem sie zdecydowac... chcialabym moc troche te ksiazki poogladac, ocenic solidnosc, jakosc wydania i obrazki ale bedziemy w Polsce dopiero za ladnych kilka miesiecy wiec chyba nic z tego... bede sie musiala zdecydowac "w ciemno"... Ania 🌻 - fajnie, Brianek ma juz taki "dorobek zabkowy jak Ala :-) a przeciez jest o ponad 3 miesiace mlodszy :-) ... u nas trzeci juz na horyzoncie bo gorne dziaselko bardzo spuchniete i marudek sie znow wlaczyl ;-)... She 🌻 - w kompletowaniu sprzetu niestety nie pomoge :-( bo M troche wiekszy rozmiarowo jest :-P... Ciesze sie ze prace postepuja i czekam na fotki :-) Erato 🌻 - dzieki za ciasteczka :-) Kaszubko [kwiat ] - jak tylko bedziesz miala wiadomosci to daj znac jak Kasi poszlo ! Cos mi sie wydaje ze Dea powinna lada dzien wrocic z wojazy po Polsce...a moze i Rzena wroci na topik...? Znow u nas pada :-(... ale i tak zaraz zmykam do domu :-) ... Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - mam pomysł - skontaktuj się z moja Anią - ona Ci pomoże [tak myślę] - jeśli chodzi o kupno książeczek... ale to już na @ - jeśli się zdecydujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie samotny zdesperowany rozbitek przez pustynie i nagle widzi przed soba lwa. Wznosi rece do nieba i blaga: Panie, spraw, by temu stworzeniu nieobce bylo milosierdzie i zasady wiary chrzescijanskiej. A lew pada na kolana i mowi: 'Panie, poblogoslaw te dary, ktore zaraz bede spozywal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poqtnica ;-) - dobre :-D Kaszubko - oj byla bym wdzieczna :-) ... Chodzilo by mi glownie o ladne, kolorowe i bogate (w tresc ;-) ) wydanie Bajek Polskich, Basni braci Grimme i Basni Andresena...klasyka :-) Moj @ jest do dyspozycji i slicznie sie do Twojej Ani usmiecham :-) i 🌻 posylam ! U nas Ala zakatarzona :-(... Temperatury nie ma... to znaczy ma ale w normie :-D...tylko z noska sie jej leje i ciezko sie jej oddycha :-(... ale nauczylismy ja kiedys robic "dragonka" czyli smoka ;-) co polega na fukaniu noskiem... i troche katarku przy takim fukaniu sie nam udaje ewakuowac :-D... Mam nadzieje ze nie bedzie jej to, biednej, przeszkadzalo w spaniu :-(... podnioslam jej troche materacyk przy glowce... Zapraszam jutro na kawe ... juz Wam od kilku dni zdjecia wysylam i wyslac nie moge... moze jutro ;-) Zycze DOBREJ NOCY !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Wrocilismy wczoraj wieczorem i czas zszedl na rozpakowywniu i na pierwszej pralce, potem na wieczorku z M bo sie 'za soba' u jego mamy stesknilismy ;) A dzis od rana zabiegana bylam, na troszke klaplam po poludniu ale i tak potem obowiazki wolaly :o teraz zupelnie na pyszczek padam i do wyrka juz ide. Wszystkie Was obcalowywuje 😘 i do jutra ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kawe serwuje i do wspolnego spedzenia dnia zapraszam :-) Dea 🌻 - witaj corko marnotrawna :-) Jak sie udaly wakacje ? U nas Alice biedna cala noc sie meczyla przez ten katar :-O, staralam sie jej go sciagac i dawno sie tyle nie naplakala :-(... i dopiero ok 3h00 zasnela na dobre jak sie dobrze na brzuszku ulozyla... a mnie dzisiaj glowa peka :-O.... No nic, przezyjemy, dobrze ze podwyzszonej tempetatury nie ma (tfuuu, odpukac !! ) Pozdrawiam serdecznie i 😘 posylam doa wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 🌻 serdeczne dzieki za kawe ,bez niej to chyba byłoby niemozliwe wskoczyc na odpowiedni tor:)...powiem szczerze ,ze juz powoli mam dosyc tych nieprzesypianych nocek brrr...moj Mały taki jakis nienazarty,bo nijak nie moge opuscic chocby jednego karmienia ,regularnie jak w zegarku co 2 godzinki pobudka i nie ma zmiłuj bez mleka nie usnie:(... w dzien juz nawet jakies tam jabluszko,banan,marchewke wsunie ale w nocy kaplica:( no dobra troszke ponarzekałam i mi ulzyło ,ale teraz koniec.... u nas piekne slonko,wiec posyłam promyki na wszystkie strony,niestety bardzo niefajny wiaterek tez jest i przez to dosyc zimno.... Rebeko🌻 duzy 👄 dla Malej coby bidulka szybko wrociła do zdrowia!...a Tobie ,no coz ?zdrowka zebys przetrzymała ;)... Dea🌻 witaj z powrotem na pokladzie!...oczywiscie jak juz sie opierzesz i oprasujesz;)to zagladnij czesciej....teraz wypoczeta po urlopie;) to nie ma zmiłuj:):) ok,na razie posyłam wsiem 👄 i zycze miłego dzionka,a sama pedze do biura :) bo mam tam pewna robotke do wykonania...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Kaśka wpadła na chwilkę :D matematyka i j. ang - super... polski trochę gorzej... biedulka nie cierpi wypracowań na podane tematy i do tego z odpowiednią ilością słów hiihihi... chyba po mnie to odziedziczyła 🌼 Czytam o Waszych kłopotach z maluszkami - nadejdzie czas, ze będziecie to wspominać z łezką w oku i z nutą rozrzewnienia. Mimo wszystko - są to najlepsze chwile z Waszego życia i na zawsze utkwią w pamięci. http://www.garnek.pl/kama13/7920161 Na peryferiach miasta stoi sobie taki zniszczony budyneczek i pewnie nie rozbierają go ze względu na gniazdo - tak myślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - nie wiem jak to zrobials ale slonce dotarlo... a zapowiadali nam dzisiaj deszcz na popoludnie... czarodziejka cy cus ...? ;-) Kaszubko - nie mozna byc dobrym ze wszystkiego... a cos mi sie wydaje ze to Kasi "troche gorzej" to i tak jest dobrze :-) Piekne widoki nam tu podsylasz :-)... takie z mojego dziecinstwa :-) Zaraz z pracy wychodze ... ale na zakupy musze jeszcze jechac bo w lodowce echo :-O... a przeciez w sobote bylam na zakupach !! Zastanawialismy sie ostatnio kto to wszystko je i M wymyslil ze to Ala w nocy po cichu wstaje i lodowke poroznia, bo ma juz dosyc sloiczkowego jedzenia :-P... i na to by wygladalo :-D Caluski dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko;) no to ja nareszcie wiem ,czemu u mnie tez ostatnio jakos szybciej wszystko znika :)....a to spryciary z tych naszych maluchow,Alice przynajmiej poje i juz nie zapija,a moj spryciarz nie dosyc ze lodowke przejrzy to jeszcze musi popic;) Kaszubko...oj to Kasia ma podobnie do mojego syna,dla niego tez polskie wypracowania to horror..... pozdrowki wsiem i komp wraca do mlodziezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - na wiosnę będą dopiero fajne widoczki :D mam dodatkowe akumulatorki i nowa ładowarkę - będę mogła pstrykać fotki do woli 🌼 Mam zamiar wówczas odwiedzać pobliskie wioski... Annapo - ja również nie znosiłam wypracowań na żądany temat - wolałam pisać na dowolny... a i też niezbyt dużo... co i widać po moich wpisach hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie. W nocy ale jestem,dopiero wrocila, a wlasciwie wrocilismy.Dzis zjezdzilam cala Polske,na prozno,wczoraj ogladajac autko facet wyprowadzil nas z rownowagi,na zdjeciach auto wyglada super,tylko brac.W realu zgroza.Bylismy w Lodzi,za daleko i na prozno,pozniej we Wroclawiu i nie wiemy czy ktos nas nie przerobil,opowiem kiedy bede miala chwilke,teraz ide spac bo przez dwa dni mam za soba tylko 4 godz.spania a zdenerwowana jestem bardzo,jescze nikt nie przerobil nie tak na dokumentach.Wrzeczywistosci kupilismy auto ale jeszcze nie wiemy czy nie poplynelismy na nim.Opowiem ale teraz ide spac bo jutro jade {my} rano do Wrocka a pozniej ewentualnie na policje. Przepraszam dziewczyny ale nie chce mi sie tlumaczyc calej sprawy w dodatu na moja niekorzysc,powiem tyle ze jesli facet tak zrobil jak zrobil to my stracilismy pieniadze i de facto nie mamy sprawnego auta. Dobranoc.nawet nie klei mi sie rozmowa,tyle ma za do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ... :-) z wielkimi kubkami goracej kawy : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... Dzisiaj "szatan" bo ledwo na oczy patrze :-O... No i sobie wyrakalam :-(... wczoraj wieczorem 39,5°C goraczki u Ali i nos zapchany :-(... Zrobilismy jej clodna kapiel, dostala Dollipran ale i tak biedna cala noc sie meczyla :-(... M caly w panice bo dzisiaj on malej pilnuje ... rano bylo tylko 37,5°C :-) a przed chwila dzwonil ze wstali i jest 37,9°C... kazalam mu kontrolowac i jak przekroczy 38,0°C dac jej znow dawke Dollipranu.... Uprzejmie prosze o dobre fluidki ! Erato 🌻 - nie chce wyjsc na taka co to wlasne gniazdo kale, ale z tego co slyszalam to przerabianie dokumentow to plaga w Polsce :-O, wszyscy sie tego boja... Niby tutaj nie ma z tym az takiego problemu, ale mimo wszystko ja sie tez wlasnie tego zawsze boje przy zakupie samochodu... w koncu samochod to nie para butow i troche kasy kosztuje... Trzymie mocno kciuki zeby sie wszystko pomyslnie dla Was zakonczylo !! Zycze milego dnia i wracam do pracy... bede zagladac. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wielki kubas z kawą się przyda :D Nieśmiało za oknami słońce świeci :D Pomyśleć ,że za chwilę grudzień a temperatura na plusie:) Coś miałam problemy o dparu dni z kafe:( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Byłam na zakupach - po drodze spotkałam moją Anię :D potem zadzwoniła Basia - troszkę na mnie poczekała.. i zjawiłam się ani odrobinę nie zmarzłam - a słonka jak nie ma, tak nie ma. Jeszcze nie zdążyłam się rozebrać... przebrać - pojawił się Patryk... z prośbą... a właściwie dwiema, czy jutro pojadę z nim nad zatokę i czy może zostać na noc. Teraz ogląda bajeczki. Jakby tego było mało, to moja Kotka zgłupiała - jest do mnie całym ciałkiem przytulona i głośno mruczy...a Psotka na początku powarkiwała... teraz przytuliła się do Kotki i drzemie. Nie kupiłam ani ptasiego mleczka, ani krówek, ani toffi - zapomniałam... wszystkiemu winna oczywiście jest Basia, bo dzwoniła i chciałam się z nią koniecznie spotkać :D Kasia dziś zdawała z geografii - ciekawe jaki będzie mieć wynik. A i jeszcze póki pamiętam - oszukują nie tylko na samochodach - nawet ze szczeniaczkami - siostrze sprzedano niby ośmiotygodniowego, zaszczepionego i odrobaczonego - w rzeczywistości miał zaledwie 5 tygodni - żadnych szczepień i odrobaczenia :D Szczeniaczek rośnie i już niedługo znów go zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór... boks... a tu pustki buuu o ja biedna.... a jeszcze Kotka zakochała się we mnie i wciąż się ociera, prosi o pieszczoty, pomrukuje. Dobranoc - do jutra - oby nie padało - bo dziś od paru godzin pada i pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Wam pomacham 🖐️ bo cos mnie dopadlo :-O i znow pociagajacy smarkacz jestem :-(... ale nic to, najwazniejsze ze Ala juz lepiej, wieczorem miala juz tylko 37.2°C wiec jest szansa na spokoja noc.... :-) Aspirynke zaraz lykam i pod kolderke uciekam a Was mocno sciskam i po 😘 posylam... mam nadzieje ze jutro nas tu wiecej bedzie ;-) ... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Kawa na stol wjezdza : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... Ala dalej zakatarzona ale noc mielismy super, bez jednaj pobudki :-) ZYCZE MILEGO, RODZINNEGO WEEK-END'U !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale nawet nie wiem co pisac - znów sobota - a to nie jest dobry dzień dla mnie. Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×