Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Można powiedzieć,że się zagapiłam ;) Następnym razem będę uważniejsza :P Fajowo za oknem:classic_cool: Stawiam ciacho Zygmuntówki i kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 ja juz sama na siebie wsiekła ,ze nie umiem jakos poukładac wszystkiego i chociaz na chwilke wskoczyc do Was,no ale tez ostatnio troszke takich nadprogramowych spraw sie zjawiło no i inaczej sie nie da... Rebeko🌻 to sie ciesze,ze z Mala ok...a co do jedzenia ,to moj maly tez sam jada chetnie ale wiem ze dzieci maja rozne okresy i byc moze Ali sie juz znudzilo samej,albo domaga sie wiekszej z Waszej strony uwagi...w kazdym razie nie ma sie co przejmowac bo wydaje mi sie ze samo jej przejdzie... A ja mam tez takie pytanko:uczycie juz korzystania z nocnika?...Ja w tamtym tygodniu zakupilam ten"mebelek"ale jakos nie umiem zaczac ? Dea🌻 no widzisz znowu wszystko sie poukładało...i tak trzymac!..a co do autka to ja lubie wszelkie VWi tyle Ci powiem ,ze autko jak Ci nie przypadnie to zawsze mozesz wymienic na inne a czym dluzej bedziesz czekac to mozesz potem miec obawy przed jazda...na poczatek moze najlepsze takie zeby nie bylo szkoda np,zarysowc itp.to tylko takie moje sugestie a i tak Ty musisz zrobic tak zeby było po Twojej mysli... Erato🌻 no to sie ciesze ,ze mnie zrozumiałas:P...duzo zdrowka dla Was...no troszke spokoju... Kaszubko🌻 oj widze ze Wam sie tez zdrowko przyda...dobrze ,ze juz prawie wiosna to i tez wiecej bedzie mozna na powietrzu przebywac...powinno byc lepiej...a co do naszej sluzby zdrowia to juz dawno przestalismy sie ludzic,no nie?... Wesoła🌻 ciesze sie ze dobry humorek panuje,bo z tym lepiej sie zyje,tak trzymaj... no i to tyle,bo juz pozno sie zrobilo a u mnie w kuchni cicho ...za to w brzuszku burczy:P:P...milego dzionka wsiem zycze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to czulam ze sie nasza Ania pojawi ;) :) ... wiec jeszcze przed wyjsciem do domu zagladnelam i okazuje si e dobrze zrobilam :) Aneczko 🌻 - dziekuje, skarbie, za odpowiedz, tak mi sie wlasnie wydaje ze sie jej znudzilo ;).... mam nadzieje ze jej zapal szybko wroci :) A co do nocnika to u nas jeszcze nawet takiego mebla w domu nie ma :P... oj, tak jakos zeszlo ;) do niedawna wydawalo mi sie ze Ala jeszcze nie za bardzo gotowa na to byla, nawet jeszcze nie zawsze sygnalizuje pelna pieluszke ;) .... a teraz przed samym wyjazdem nie chcialam jej wody z mozgu robic, bo pewno w podrozy znow bysmy do pieluchy wrocili a i na nowym miejscu moglo by z tym byc roznie.... Mam zamiar zabrac sie za to powaznie po powrocie z gor.... bede tydzien w domu siedziec to bedziemy probowac ;). Wesola 🌻 - dzieki za zygmuntowke :) .... Zegnam sie, prawdopodobnie do jutrzejszego popoludnia.... mam teraz wieczorami M w domu :), bo ma urlop juz do wyjazdu, a jutro rano jedziemy mame odwiezc, bo do Pl jedzie :) Buziole dle wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Annapo dopiero teraz nocniczek? No tak, teraz dzieciaczki są pampersowe i wszystko zaczyna się dużo później. :D Moja rada zacznij, gdy będzie już w miarę ciepło. Jeszcze troszkę poczekaj Masz rację, jeśli chodzi o Alę dziewczynka prawdopodobnie chce w ten sposób zwrócić na siebie uwagę. Rebeka internet to dość ciekawa sprawa bo jednak nie jest to wina operatora. Serwer coś nie tak działa synowie również mają podobny problem. [A net mają od różnych, innych, dostawców]. Ciastolinia :D a kiedyś u mnie była plastelina :D w każdym zakamarku mieszkania. Jeśli chodzi o męża tu też „na wesoło nie ta służba zdrowia co kiedyś :D nie spieszą się z wydaniem diagnozy. Mąż bierze leki odwiedza kardiologa kardiolog nie bada :D jedynie sprawdza wyniki i dalej zapisuje następne porcje leków [w zwiększonych dawkach] oraz daje skierowania na następne badania. Japonia coraz więcej piszą i mówią o tym co tam się dzieje pierwszego dnia meldowano jedynie o 60 ofiarach teraz już o kilku tysiącach i to jeszcze nie jest koniec. Jak to wszystko się zakończy? Dowiemy się, ale nie o wszystkim. Dea sport to także konik mamy Michasia :D Michaś za dwa dni skończy 3 miesiące :D Erato kłopoty to chyba twoja specjalność :D lubią Ciebie aż za bardzo. Czas je odgonić.. hen, hen daleko bez zwrotnego adresu. Wesoła jak zawsze wesoła :D może podrzucisz mi troszkę słońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czesc Kobietki - wlasnie robie obiadek i teraz mam chwilke aby klapnac i napisac cosik!!! Kaszubko 🌼 Ciesze sie,ze z zieciem ok,masz racje,dlaczego mezczyzni reaguja tak pozno? Annapo 🌼 Fajnie,ze sie pokazalas,milo Cie widziec. Rebeko 🌼 Jak przygotowania do urlopu? Dea 🌼 Herbatke zurawinowa pije czesto ale klopot z pecherzem zaczal sie jak bylismy w Italii,niewiem,czy to od podlog ale pamietam jak moja siostra przyjezdzala,miala to samo-ja od dwoch lat spie w skarpetkach,chociaz nie lubie. Interesuje mnie sprawa rezonansu kregoslupa-jak to zalatwilas...ja staram sie juz od 6-u lat i nie moge wywalczyc a Ty raz,ciach juz masz,hmmm.Fajnie,ze Ty zadowlona a co auta ja Ci nie poradze,wiesz my lubimy duze auta. Wesola 🌼 Humorek najwaznieszy. To na tyle bo nie chce mi sie pisac,przyznaje sie bez bicia-jak to Kaszubka mowi-odganiam klopoty :D i szukam pracy :) Milej reszty dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nie czytalam i nie wiem co u was moze jutro nadrobie zaleglosci 7-go zmarla siostra mojej mamy:( mam dodatkowe zajecie i jestem Pania wykladowczynia w soboty;) w ta sobote mialam wolne i bylam z dziecmi w kinie. siadl mi laptop i teraz korzystam z uprzejmosci syna;) Juz sie ciesze na nowy zakup:D Wszyscy jestesmy zdrowi, Konrad szleje z 5 a niunia bedzie brala slub z Dominikiem i bedzie bal i beda razem tanczyc:D to tak w skrocie co u nas Pozdrawiam i postaram sie jutro odezwac po nadrobieniu zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mały poszedł z tesciem na podworko no to tak szybciutko na dwa słowa wstapie... Kaszubko🌻masz racje ,ze troszke pozno zaczynamy,ale ja gdzies wyczytałam ze około 20 miesiaca najlepiej zaczynac taka nauke ,bo dziecko zaczyna wtedy kojarzyc fakty,a przy pampersach to nawet nie odczuwa ,ze mokro no to dlaczego ma sie czegos uczyc:P...ja tez tak mysle ze poczekam az bedzie troszke cieplej,bo wtedy bedzie widzial i czul ,ze sie cos dzieje ,jak sie go na golasa pusci....moze to troszke nieladnie wyglada ,ale tak chyba najszybciej sie nauczy,u mnie juz przetestowałam na obu i wyszlo ,no to trzeba korzystac z doswiadczenia ,no nie:P... Rebeko🌻 tylko mama do PL jedzie?tate zostawiasz sobie?:P...na te narty to na długo jedziecie?.... Rudamaxi🌻 to sie ciesze,ze wszystko ok,bo troszke sie martwilysmy o zdrowko Niuni...tak trzymaj i zagladaj jak tylko dasz rade ... Erato🌻 wcale nie jestem zdziwiona ,ze juz szukasz nowej pracy:P ale poki nie masz to wypoczywaj ile wlezie... a ja dzisiaj walcze sama ze soba...wczoraj tesciowa przywiozla olbrzymi talerz z roznymi ciastami i tak mnie kusi ,ze az boli:P:)...na razie nie uległam chociaz nie wiem czy wytrzymam:P...no to moze mnie poratujecie i kazda wezmie troszke....:P no nic teraz juz uciekam ,bo robota goni....caluski wsiem i milego dzionka zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawie sie i znikne ;) Erato, ja mam prywatne ubezpieczenie na cala rodzine, przy dwojce malych dzieci warto! Erato nie herbatke tylko sok zurawinowy i to litrami :) Annapo, u nas nocnik tez nie jest na temacie, jeszcze za wczesnie. Ja wole zaczac jak Ola bedzie juz bardziej gotowa i fizycznie i emocjonalnie. Duza miala 2 i pol roku jak zaczelismy ale zajelo nam to tylko 3 dni i juz nigdy nie zalozylismy pieluszki, ani na noc ani na wyjscie, i wg mnie tak powinno byc. Znajome przechodzily cale to szkolenie miesiacami bo wg mnie zaczely za wczesnie a i mieszaly w glowie dziecku zakladajac pieluche na spacer czy na noc. Wg mnie najlepsza metoda, zciagnac pampersa i juz ;) Mam cicha nadzieje ze Ola bedzie bardzo podobna do siostry w tym temacie. Wszystkim duzego 😘 dzisiaj u nas slonca niet, niech sie ktos zlituje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea....co do pory nocnika to masz racje,moje dzieci tez pozniej zaczynały,jednak na noc im zakładałam ,bo tak jak i Brian w nocy piły ok litra i nie były w stanie wytrzymac do rana,ale jak juz spały cala noc to i pampers przestal byc potrzebny...chyba poprostu trzeba utrafic w "ten" moment:P... a slonka posyłam cala mase i to nie tylko do Ciebie ,bo u mnie wystarczajaco :P...chyba musze powoli pomyslec co w ogrodzie do zrobienia:(... u mnie jakies czary sie z kompem dzieja...od niedzieli nie umiem go załaczyc i juz myslałam ,ze tym razem wyzionał ducha ...no i teraz podociskałam wszystkie wtyczki w gniadkach i działa Tfu,tfu,zeby nie zapeszyc...i nie wiem czy to było winne czy cos innego...no coz czas pokaze... no to tyle na razie...moze jeszcze zajrze a moze nie....ktoz to wie:):)...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popoludniowe czesc 🖐️ :) Ania 🌻 - ulze Ci troche w Twoich mekach ;) i kawalek ciasta porwie :) Na narty tylko na tydzien jedziemy.... ale pozniej mam jeszcze drugi tydzien wolnego :) ... bede sie byczyc :D Kaszubko 🌻 - no wlasnie na tym polega teraz "nowoczesna medycyna" :O.... Nie wiadomo czy smiac sie czy plakac.... Maxi 🌻 - nic nie piszesz o Viki czyli wyniki juz OK ? Martilam sie po Twoich wpisach .... Erato 🌻 - przygotowania ida pelna para ;).... wczoraj wieczorem wbijalam sie w moj kombinezon.... i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu do niego weszlam :P .... mam tylko nadzieje ze mi w najmniej odpowiednim momencie nie strzeli tam gdzie nie powinien :D :D Dea 🌻 - calkowicie sie z Toba zgadzam :) ... tez znam takie co niespelna roczne dzieci uczyly ;), bujaly sie z nimi kilka miesiecy a rezultat byl taki ze sie dziecko zniechecilo i o nocniku teraz nie chce slyszec :O. Wszystko w swoim czasie ;), raz a porzadnie i do konca :P Mama do autokaru wsadzona, pewno juz gdzis pod niemiecka granica jest, mam nadzieje ze jej droga szybko zleci....bedzie sie ponad 20 godzin tlukla :( ale nie chciala sama samolotem leciec... Tata zostal, Aniu, bo pojedzie juz na dobre (czytaj na cale lato) gdzies kolo konca kwietnia, wiec teraz nie mialo by to za duzego sensu ... odpoczna sobie od siebie ;) :D Popoludniowa kawe stawiam : \/> \/> \/> \/> \/> \/> ... i niestety znikam bo obowiazki wzywaja ;) Bye, bye !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czy to ja mam dzis kawe stawiac???? no bo to przeciez pozno a na dodatek wlasnie sushi jem ;) no ale niech wam smakuje, takie kremowe cappuccino :) (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> juz po wszystkim, rezonans wyjasnil sytuacje, mam zdegenerowany dysk no i przyjdzie mi sie teraz wyginac na fizjo :o jakos czas bede musiala znalezc i nawet dobrze bo od 'wiekow' chcialam zaczac pilates. oj jak ci zadroszcze Rebeko! ja w gorach juz tak dawno nie bylam! Co prawda nie jezdze na nartach (jeszcze) ale gory uwielbiam! chyba nawet bardziej niz morze ;) lece do mojego sushi bo mi wystygnie :D:D:D:D Ruda, no wlasnie, co z wynikami Viki? 😘 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robie raz w miesiacu wyniki Vikuni i narazie jest ok, ale podaje jej codziennie miższ z aloesu, Konradowi tez podaje i gdy dzieci naokolo choruja moje sa zdrow i mam nadzieje ze ta tendencja sie utrzyma;) a teraz juz klade sie spac i musze szybko spac bo jak zawsze o 4 pobudka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja Was poranna kawa powitam :) : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> .... Prosze sie czestowac :) Slodyczy nie dokladam, bo tu niektore na diecie i nie chce zeby pozniej bylo na mnie :P.... ale moze Wesola z jakims ciachem wpadnie ;) ...? Dea 🌻 - :(.... qrde, trzeba sie oszczedzac....ale wiesz, nie ma tego zlego ;).... gdyby nie to to napewno bys czasu na pilates nie znalazla, a tak : jak mus to mus ;) Jak tam Wasze buirowe zawody w odchudzaniu ;) ? Kto wygral i z jakim wynikiem :P ? A jak u Ciebie ? W stopce masz caly czas ten sam wynik i nie wiem czy nie aktualizowalas czy waga po prostu stoi ? Rudamaxi 🌻 - no to oby tak dalej :) Buziaki dla dzieci !! Narazie tyle... moze mi sie jeszcze uda do Was dzisiaj wskoczyc bo zapowiada sie spokojniejszy dzien :) ... szkoda tylko ze za oknem tak ponuro :(.... ale i tak slonecznie Was pozdrawiam :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja Was poranna kawa powitam :) : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> .... Prosze sie czestowac :) Slodyczy nie dokladam, bo tu niektore na diecie i nie chce zeby pozniej bylo na mnie :P.... ale moze Wesola z jakims ciachem wpadnie ;) ...? Dea 🌻 - :(.... qrde, trzeba sie oszczedzac....ale wiesz, nie ma tego zlego ;).... gdyby nie to to napewno bys czasu na pilates nie znalazla, a tak : jak mus to mus ;) Jak tam Wasze buirowe zawody w odchudzaniu ;) ? Kto wygral i z jakim wynikiem :P ? A jak u Ciebie ? W stopce masz caly czas ten sam wynik i nie wiem czy nie aktualizowalas czy waga po prostu stoi ? Rudamaxi 🌻 - no to oby tak dalej :) Buziaki dla dzieci !! Narazie tyle... moze mi sie jeszcze uda do Was dzisiaj wskoczyc bo zapowiada sie spokojniejszy dzien :) ... szkoda tylko ze za oknem tak ponuro :(.... ale i tak slonecznie Was pozdrawiam :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kawka juz jest :) dzieki Rebeko! nasz wyscig odchudzania skonczyl sie w popielec, wlasnie kiedy bylam polamana. To byla moja ostatnia szansa na pokonanie mojego rywala, ale przez te dni musialam jesc duzo weglowodanow bo pralam mocne prochy, wiec :o nic, zajelam 2 miejsce. Natomiast kolega schudl 10 kg w 9 tyg, ale on startowal z wagi 104kg wiec wiadomo szybciej mu szlo, poza tym chodzi codziennie na silownie i biega ok 10km trzy razy w tygodniu. Ciesze sie bo zmienil po prostu styl zycia i o wiele lepiej wyglada, zdrowszy! Co do mojej wagi, to jus sama nie wiem, moja domowa pokazuje 64-65kg, ale jak bylam w szpitalu na rezonansie to tam sie zwazylam majac na sobie tylko majtki i koszule szpitalna i waga pokazala 63 i to o godzinie 16. Wiec sama juz nie wiem. Teraz jak zaczne cwiczyc to troche sie ujedrnie bo tego mi bardzo trzeba, wiec moze juz przestane zrzucac kg choc fajnie byloby dojsc do 60 ;) Dzis moj szef ma operacje na serce, cholera chlopak mlody bo ma dopiero 34 lata .... eh. U nas tez ponuro i na dodatek zimno wrocilo - mam juz serdecznie dosc tej zimy 😡 dzis bedzie troche dluuugi dzien, mam mase nudnych robotek do zrobienia, lekcje niemieckiego i fizjo ... aha, dostalam awans :) jeszcze nie wiem ile to oznacza dla mojego portfela ale wszystko na papierku juz zaaprobowane przez dyr. generalnego. Oficjalnie od 1 kwietnia bede juz na nowym stanowisku, nieoficjalnie juz od zeszlego tygodnia ;) i tym gadaniem tylko o sobie, zakoncze zyczac wam dobrego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje awansu, Dea !! :) Chyba w tych okolicznosciach poszukiwania innej pracy troche poczekaja ;)...? Dzisiaj ja do japonca ide :P.... musze sie na zapas na 2 tygodnie najesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek... mam chwilke dla siebie ,wiec tak na szybko cosik szkrobne... Rebeko 🌻 w sumie to ciesze sie ,ze tylko tydzien w gorach,bo tyle jeszcze jakos wytrzymamy bez Twoje tu na kafe bytnosci:P...oczywiscie nie ma ze boli i nic za darmo,za te nieobecnosc nalezy sie nam jakas nagroda np. fotki z gorami w tle...mysle ,ze dziewczyne mnie popra...a tak w ogole to milego pobytu... Dea🌻2 miejsce !!!no no gratulacje i to takie ogromniaste... awansu tez gratuluje,musze tez mojego szefa o jakis awans poprosic w koncu po tylu latach cos mi sie nalezy,no nie?...:P Rudamaxi🌻 no to sie ciesze razem z Toba,wiadomo zdrowie najwazniejsze,a tym bardziej u dzieci...tak trzymac... no i tyle mojego ...dzieci ze szkoly wracaja i jak zwykle prosto do kuchni a ja na kompie...:P milego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robie raz w miesiacu wyniki Vikuni i narazie jest ok, ale podaje jej codziennie miższ z aloesu, Konradowi tez podaje i gdy dzieci naokolo choruja moje sa zdrow i mam nadzieje ze ta tendencja sie utrzyma;) a teraz juz klade sie spac i musze szybko spac bo jak zawsze o 4 pobudka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Widzę, że dzisiaj mnie przypadł zaszczyt postawienia Wam kawy, co niniejszym z wielką przyjemnością czynię (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> i jeszcze ciasteczka @@@@@@@@@@@@@ Ja ostatnio jakaś zabiegana, rozleniwiona i zmęczona chodzę. To chyba zwiastun wiosny, jakieś przeciążenie czy co? U mnie za oknami szaro, buro i ponuro. Ale przyszły tydzień zapowiada się już całkiem fajnie, więc wytrzymam :-0 Dea 🌻 wielkie, podwójne gratulacje!!! Ja niestety do diety się nie nadaję, czyt. brak silnej woli :-) ale za to chodzę na siłownię dwa razy w tygodniu, raz w tygodniu do sauny no ina basen raz w tygodniu, ale to tak teoretycznie bo jak na razie byłam tylko raz :-) Rebeko 🌻 życzę Wam miłego wypoczynku, ja również czekam na fotki. Ruda 🌻 cieszę się, że z Viki wszystko dobrze. Buziaki dla dzieciaczków 👄 Annapo 🌻 koniecznie pogadaj z szefem na temat awansu. A może jakaś nagroda Ci się należy za te wszystkie lata sumiennie wykonywanej pracy, np. jakaś wycieczka egzotyczna? ;-p Erato 🌻 jak tam poszukiwania pracy? Odpoczęłaś porządnie chociaż? Kaszubko 🌻 hop, hop. Gdzie się podziewasz? Pewnie czytasz jakieś ciekawe książki i nie możesz się od nich oderwać:-) Kończę już pisanie i przerywnik w pracy :-) teraz kawka, jeszcze trochę popracuję i weekend!!!!! Życzę Wam miłego weekendu. Dzisiaj chyba się już nie pojawię, bo mam zamiar sprzątać, a jutro jak zwykle sportowa sobota :-) Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 😍 Wpadam teraz, bo moge pozniej juz nie dac rady : wieczorem w domu bede miala sajgon ;) a wyjazd jutro zaraz po sniadaniu.... Wczoraj zaczelam troche pakowac i, qrde, same "narciarskie" rzeczy zajely baaardzo duuuuuza torbe :O.... do tego dwa kartony z butami, narty, kijki, lozeczko turystyczne, sanki .... mam nadzieje ze sie zabierzemy i inie bedzie trzeba przyczepki wynajmowac :D Dea 🌻 - kupuj duze auto !! :D Goja 🌻 - ciasteczka pierwsza klasa ;) :) Pozdrow od nas dzieci i M :) .. i milego sportowego week-end'u zycze ! Ania 🌻 - zabieram "Byczki" ;)... ciekawe czy mi sie uda przeczytac :P A dla Ciebie mam sposob ;).... musisz do kompa siadac dluuuuuugo przed powrotem dzieci ze szkoly ;) ... Pozdrowionka dla calej rodzinki i 😘 dla najmlodszego :) Kawke od Goi porywam i zegnam sie ... no chyba ze sie cud stanie ;) i o przyzwoitej godzinie pakowanie skoncze :D Do nastepnego ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - wspanialego urlopu!!!! ❤️ dla wszystkich duze 😘😘 i tyle ode mnie bo lece do domuuuuu dobrego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rebeko 👄 Ode mnie rowniez wspanialego wypoczynku i koniecznie zrob fotki.👄 dla malej ❤️ Milego Weekendu zycze,sorki za nieobecnosc ale zle sie czuje,postaram sie nadrobic jak wroci mi ochota do zycia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlam tylko pomachac bo po dzisiejszych wykladach tak boli mnie gardlo ze mam dosc i ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Mam ostatnio zwariowane, pokręcone dni :D co chwilę coś się dzieje... nic nie mogę zaplanować :D i dobrze - dzięki temu nie wiem co to nuda. Jako przykład dam dzisiejszy dzień - jak zwykle niespodziewanie przyjechali synowie... potem zjawił się Maciek [o Maćku wiedziałam od wczoraj, że będzie i że zostanie na noc]... na końcu w drzwiach stanęła Baśka. Maciek był szczęśliwy - bo jego ukochana kuzynka dała mu buziaki ... i tacy duzi wujkowie nosili go na rękach, bawili się z nim :D Potem chłopiec droczył się z dziadkiem :D zgodził się na, to że dziadek nazywa go Kaszubem... ale dlaczego małym? Na końcu zmęczony bardzo szybko usnął trzymając w ramionach dwa ulubione pluszaki :D Teraz mąż ogląda boks, a ja... no nie wiem co mam robić :D jeszcze chwilę posiedzę w necie... poczytam nasz topik, potem książkę na dobranoc troszkę poczytam. A rano będzie szybka pobudka :D Maciek jest rannym ptaszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Witam w pierwszy dzień wiosny. U mnie jak na ten dzień przystało świeci piękne słońce, robi się coraz cieplej. Pani wiosna się spisała :-) Stawiam kawkę {_}> {_}< {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> i ciasteczka @@@@@@@@@@@@@@@ i zabieram się do pracy. Życzę Wam miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja wiosennie :) 🌻 u nas ma dzis byc 15 stopni :) sloneczko narazie troszke walczy z chmurkami. lapie kawke i lece do poniedzialkowych obowiazkow, choc pozostalosci po wizycie Pana L. sa jeszcze odsczuwalne ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U nas coś pani wiosna zimna ,ale słoneczna :) Łapię kawę w locie i biegiem do zajęć, tak więc odmeldowywuje się :D Miłego pogodnego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wiosna,u mnie od rana kociol w domu,maz z synem pojechali do Manchester zalatwiac wazna sprawe,mam nadzieje,ze zalatwia pozytywnie,wroca na noc,wiec caly dzien sama.Zaplanowalam porzadki,tzn;mycie okien i pranie z prasowaniem.Obiadek na dzis juz przygotowany,twistery z kebebem-zapraszam jak ktos chetny. Dea 🌼 Gratuluje efektu,poczytalam doglebnie na temat diety Duncana i wstepnie zakupilam produkty,bo efekty sa powalajace -tylko mam problem z jajkami bo ja uczulona jestem,nie moge za duzo ich zjesc,brrr,wysypka.Kiedy nam jakies fotki podrzucisz? i pytanko czy Ty juz skonczylas diete czy nie -jesli nie to w ktorej fazie jestes? Goja 🌼 Jakie sliczne cisteczka wylozylas :D az zal nie sprobowac.Czy to prawda,ze nas tam zaasypalo? Wesola 🌼 Widze,ze Ciebie pogoda tam nie rozpieszcza,ale nie martw sie u Dei slonko a u mnie nie,moze podrzuca troche wiosny :) Kaszubko 🌼 Z Maciusia to juz naprawde duzy chlopak a nie maly Kaszub,hihi,jak sie dzieci oburzaja,fajnie tak posluchac.Masz przynajmniej rozrywke.U mnie bez zmian,maz zalatwia ta sprawe,jest duzo nieprawidlowosci i niestety my sie musimy tym zajac bo dzieciaki nie daja rady a wlasciwie nic nie moga mowic,gora....nie dopuszczaja ich do glosu.Dzieki Kaszubko ❤️ Annapo 🌼 Wypoczywam,tylko wiesz co? zauwazylam,ze jak pracowalam to mialam wiecej czasu i szybciej wszystko robilam a teraz brakuje mi weny,poza tym serduszko mi nie momaga,mialam juz kilka sytuacji awaryjnych,przy ktorych byla potrzebna pomoc lekarza stwierdzil,ze za duzo przeszlam i za duzo biore na swoje barki,moze ma racje.Brak pracy tez odczuwam bo wiadomo nie pracy,mniej pieniedzy a zawsze wtedy duzo wydakow.Maz stwierdzil,ze musze odreagowac i nie pozwala mi na podjecie pracy,stwierdzil,ze dwa m-ce moge sobie jeszcze odpoczywac a on wezmie dodatkowe soboty bo sie wyrownaja z moja praca.Coz Kochany jest ale sam nie da rady,za dwa m-ce chyba wyjezdzamy z tad ale to sie jeszcze okaze,najpierw sprawy ktore musimy zalatwic. Ale sie rozpisalam,bez sensu co? Ciekawe jak nasza Rebeka na urlopie i jaka maja pogode. Pozdrawiam wszystkie panie i zycze milego dzionka,lapie kawe i znikam,pojawie sie w przerwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w pierwszy dzien wiosny.... tak jak Kaszubka tez nic nie umiem zaplanowac...bo zycie i tak swoje scenariusze układa...i musze sie dostosowac...no ale przynajmiej nie ma czasu na marudzenie:P... w sobote bylam u szwagierki i wszystkim zrobiła porzadek na glowach,nastepny raz dopiero po swietach ,bo juz ma caly kalendarz zapełniony... Erato🌻 ja w sumie w domu pracuje i powiem Ci ,ze tez mam problemy z wyrobieniem sie,dlatego podziwiam kobiety ktore pracuja i jeszcze potrafia dom utrzymac... wczoraj tesciowa miała urodziny i mielismy troszke gosci,a po gosciach trzeba zawsze posprzatac,takze ja dzis od rana nic innego nie robie tylko sprzatam myje i piore,a teraz juz glodna jestem takze chyba musze sie odmeldowac do kuchni:P... zycze wsiem milego dzionka i do zas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×