Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hello 🖐️ Kochane moje, ja 14.07. idę na wesele do mojej kuzynki, więc weekend 14/15 odpada. Jeśli Wam pasuje 21 lub 22 lipca, to byłoby super. Ja właśnie jestem chora na zapalenie krtani. Cztery miesiące temu byłam chora i znowu powtórka z rozrywki. Jutro mamy jechać na świniaka, nasi sportowcy postanowili zrobić zakończenie sezonu bez władz klubu, sami zorganizowali wszystko i nie dość, że pogoda się popsuła, to ja jeszcze walczę z bólem krtani. Dzisiaj biorę drugą tabletkę, więc może już zacznie działać antybiotyk i jutro będzie lepiej. Życzę Wam miłego dnia, a ja kładę się do łóżka, bo słabości mnie dopadają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Piatek :) Prosze jaki ruch od wczoraj :) Jest co poczytac. Rebeko - 🌼 To teraz masz dwa autka i dwie skarbonki :) Swoja droga dobre rozwiazanie bo jak Tobie potrzeba to masz juz czym jechac,tylko,ze podwojne ubezpieczenie. Ja czasami potrzebuje gdzies skoczyc,to lipa :) bo auto z M Goju - 🌼 Wracaj do zdrowka Kochana,na jutro juz musisz byc zdrowa. Fajna impreza sie szykuje :) Jakies fotki przewidziane? Milej imprezy dla wszystkich. Wracam do obowiazkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo moje drogie Tęskniłyście ciutkę? U mnie ciagle sie cos dzieje, praca mnie bardzo pochłania zostałam także vice prezes w firmowej fundacji oraz kierownikiem biura w jednej osobie, jestesmy w fazie rozkrecania wiec troche czasu to pochłania, w stowarzyszeniu też momentami jako Vice prezes muszę istniec. I zostałam Koordynatorem SP w moim powiecie , aktualnie zbieram podpisy by przywrócic historie w szkołach w takim wymiarze jak to bylo wczesniej, bo teraz jest źle a od września pomysł jest drastyczny w zamysłach rządzących :O Moja dama od 3 kwietna ma juz 5 lat, i jest moja wielka piekną radością Synuś moj madrala , zapowiada się super świadectwo , ostatnio przynosi dyplomy z róznych konkursów z roznych dziedzin :) I dzieki tym wszystkim powodom radości jakie aplikują mi dzieciaki mimo cięzkich chwil jakoś jestem wstanie funkcjonować. Bardzo źle zniosłam druga rocznicę śmierci mojego dziubasa i jakoś trwam jakby w malignie :( nie wiem co u was, ale bardzo was wszystkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzisiaj ja postarsze ;) :D :D :D :D ...z kawa : \_/> \_/>\_/>\_/>\_/>... prosze sie czestowac :) Erato 🌻 - no wlasnie,, "dwie skarbonki" :O ... dlatego sie przed tym bronilam, bo zakup to drobiazg, teraz trzeba ubezpieczyc, paliwko lac, naprawiac w razie potrzeby... no i drugi fotelik dla Ali trzeba kupic .... koszta sie dopiero zaczynaja :D Goja 🌻 - jak sie umprezka udala ? No i jak Twoje zdrowko ? Mam nadzieje ze napoje serwowane do swiniaka pomogly ;) :) Ruda 🌻 - tesknimy, tesknimy. Zajec Ci, widze, nie brakuje ale wpadaj do nas czesciej !! Ja powoli ychodze na prosta :) Dokumenty na paszport Ali zlozone ;) paszport do odbioru ok 20/06 wiec jest szansa ze nas przez granice przepuszcza :P Auto ubezpieczone, M moze juz nim oficjalnie jezdzic, teraz jeszcze trzeba go przerejestrowac i czuje ze beda schody bo nam brakuje jednego papierka :O.... a tutejsza biurokracja w niczym tej polskiej nie ustepuje i jak sie trafi na "urzedasa" to tylko walic glowa w mur :O ... no nic, zobaczymy. Wracam do obowiazkow ... ale najpierw jeszcze cos na ruszta ide wrzucic ;) :) MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po dluuughim weekendzie :) Tak,tak,krolowa obchodzila swoja kolejna rocznice i tutaj byly az 4 dni wolnego :) W Sobote akurat na mojej ulicy odbyl sie festyn,ulica byla zamknieta,ludziska przynosili ciasta,ciasteczka z domu na stoly i sprzedawali,zespoly graly,ludzie sie bawili do poznych godzin. My tez oczywiscie poszlismy zobaczyc - ja tradycyjnie na ,,Desperados,, i tak nam Kochane minal weekend. Na nastepna srode mam goscia w domu,przyjezdza wujek MM - ma 63lata i chce nas odwiedzic na tydzien.Hmmm-czas urlopow :) Ruda -🌼 Milo Cie widziec,usciaskaj swoje maluchy od ciotek i wpadaj do nas czesciej. Rebeko 🌼 Mam nadzieje,ze tak zle nie bedzie. Moze los bedzie laskawszy i nic wiecej zlego sie juz nie stanie,mam na mysli ,,autko,,.A z tymi papierami to wszedzie tak samo,zalezy wlasnie na jakich ludzi sie trafia :) Tutaj tez biurokracja,mniejsza ale jednak jest. Jedno jest dobre,ze tu zalatwia sie wszystko na telefon :) Pozdrawiam caly sklad a ja ide robic bigos,juz dawno za mna chodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko to trzymam kciuki by sie autko dalo bez problemu przerejestrować ;) ERATO maluchy nie maluchy usciskam jutro jak wstana. A ja dzisiaj zdałam egzamin na prawo jazdy teraz tylko zostało mi poczekac dwa tygodnie na prostokącik ;) U mnie w firmie stan gotowości do Euro zameldowany, dyżury rozplanowane i teraz zwarci i gotowi czekamy, majac nadzieje ze wszystko przebiegnie sprawnie i bedzie ład i porządek ;) a i jeszcze jedno na poczatku roku miałam kontrolny rezonans głowy i to cholerstwo co miałam w głowie na szyszynce znikło, wchłoneło się, nie ma :DDDDD jestem taaaaaaaaaaaaaaaka szcześliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko to trzymam kciuki by sie autko dalo bez problemu przerejestrować ;) ERATO maluchy nie maluchy usciskam jutro jak wstana. A ja dzisiaj zdałam egzamin na prawo jazdy teraz tylko zostało mi poczekac dwa tygodnie na prostokącik ;) U mnie w firmie stan gotowości do Euro zameldowany, dyżury rozplanowane i teraz zwarci i gotowi czekamy, majac nadzieje ze wszystko przebiegnie sprawnie i bedzie ład i porządek ;) a i jeszcze jedno na poczatku roku miałam kontrolny rezonans głowy i to cholerstwo co miałam w głowie na szyszynce znikło, wchłoneło się, nie ma :DDDDD jestem taaaaaaaaaaaaaaaka szcześliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Czwartek :) Kawka czestuje (_)?(_)?(_)?>(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? U mnie pochmurno,bedzie padac ale to nic-deszcz tez jest potrzebny :) Rudamaxi ❤️ Gratuluje-Podwojnie 🌼 Najwazniejsze,ze juz wszystko minelo-aaa i przybylo nam o nowego kierowce wiecej na drogach :) Uwazaj na siebie. Milego Dnia zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie,ale zimnawo Dzisiaj Boże Ciało, procesja i goście na kolacyjkę. Musze jesze okna ubrac i kwiaty kupić,w tym roku procesja idzie kołomnie ,wiec tak trzeba. Rebeka, ja wiem że każda z nas ma swoje życie,ale dlaczego nikt nie pamieta ze od01.07- do 30.07. Juz od kilku lam mam urlop i jesteśmy w HISZPANII... Bo sobie pomyśle że celowo lipiec wybieracie :P No szkoda ze kolejny raz beze mnie ( mimo to życze miłego... Euro 2012 doprowadza mnie już do szału,mało ze mam stadion pod nosem to jeszcze kościół policyjny i wariacje z ćwiczenimi uff jak ja to wytrzymam...przcież ja nie lubię piłki ! Reszty za bardzo nie czytalam ,nie gniewajcie sie ,ale w pracy nadal dym :( w poniedziałek wreszcie koniec audytu i czesciej bede na kawie u WAS apropos KAWY Erato dzieki za kawusie kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Nie mogę się doczytać, ale powiedzcie mi gdzie planujecie to ewentualne spotkanie w Polsce? Bo może ja też rowerkiem dojadę? ;) Mam w tym czasie urlop. Wiem na pewno, ze 7 lipca jestem w Poznaniu ale następne weekendy jeszcze nie całkiem obsadzone :) Postaram siejutro coś skrobnąć więcej, teraz zmykam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Piatek i kawke stawiam (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Moje mile dzisiaj mecz,:) Rzena 🌼 U mnie tylko co 4 lata oczy wlepione w telewizor :) haha-dzisiaj tez bedziemy ogladac a,ze MM jeszcze w pracy to ja bede w okienko patrzec.Jak tam procesja? She 🌼 Jak milo Cie widziec :) Rudamaxi 🌼 Juz drugi dzionek u nas,rowniez milo. Dziewczyny wpadajcie czesciej-chociazby na kawke :):):) Ide pod prysznic-bo chce sie wyrobic za godzinke. Pozniej juz tylko przyjemnosci. Pozdrawiam caly sklad 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry w Poniedzialek :) Kawka w taka pogode wskazana,u mnie pada deszcz a ja zapomnialam pranie wczoraj wniesc do domu i mokre. (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? W Srode mam goscia na tydzien z PL juz pislalam o nim,to wujek MM - wiec bede zajeta,wiadomo :) ale szybko zleci a juz w w nastepny Poniedzialek ide do szpitala na operacje,ufff-wreszcie. Ide robic kolejne pranie,bo posciel musze wyprac i trzeba jakis obiad nastawic. Wszystkim Milego Dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no to ja na wstepie znowu musze przeprosic za tak dluga nieobecnosc ,tlumaczyc sie nie bede bo musialabym sie powtarzac,chociaz ostatnie dni to juz bylo co innego niz zwyczajny zapierdziel i brak czasu :P...niestety Maly od kilku dni meczy sie z grypa zoladkowa i co za tym idzie my tez :( nocki nie przespane,co chwilke smierdzace niespodzianki i placz...oj nie ciekawie ,ale juz od wczoraj jest lekka poprawa...jak zwykle w takich przypadkach nasz osrodek ma wolne i trzeba sie meczyc po pogotowiach...od pewnego czasu po sasiedzku mieszka u nas pani doktor i nawet troszke kumplujemy sie z jej mezem ale ona tez miala dyzur w szpitalu i blizej bylo na pogotowie ,balam sie odwodnienia ,ale Maly na szczescie pije ... Rebeko🌻 niestety Maly bedzie sie musial obyc bez tego cacka ,bo rodzinka zawalila nas rowerkami i autkami roznej masci i ma na czym jezdzic:(troszke mnie to zlosci ,bo sie pozbyli tego co niepotrzebne i nawet sie nie pytali ,a chyba tez licza ze bede wdzieczna do konca zycia a ja czegos takiego nie lubie...moze jestem niewdziecznica ale nie lubie jak mnie ktos na chama uszczesliwia... Goju🌻 mam nadzieje ,ze gardziolko juz ok? A co do spotkania to dla mnie obojetny termin ,przynajmiej jak na dzis,a bardzo bym sie ucieszyla ze spotkania ... Rudamaxi 🌻 no jak to fajnie znowu Cie widziec ,pewnie ze tesknimy ale coz zrobic za uszy tu sie nikogo nie zaciagnie:):) Moze tym razem i Tobie sie uda przyjechac?A tak przy okazji to gratuluje i egzaminu i zdrowka!!!!!! Wesola🌻 czasami trzeba cos w pojedynke zrobic,chociazby postraszyc,wazne zeby efekt byl:):P Erato🌻ja sie staram jak moge wpadac ,ale coz czasami to tylko tak telepatycznie daje rade:)...szkoda ze Ty tak daleko bo pewnie tez bys przyjechala n ato spotkanko :( dobra zmykam teraz i pozdrawiam wszystkie Panie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Kochane moje, siedzę sobie na podłodze z laptopem na kolanach. Jutro zaczynamy remont, tzn. przychodzą elektrycy i hydraulicy, a my musimy do jutra się wynieść z domu. Od kilku dni siedzę w domu i pakuję wszystko do kartonów. Już mam dosyć, ale jeszcze tylko dzisiaj i już będzie troszkę luzu. Jutro idziemy mieszkać do mojej przyjaciółki. Fajnie, bo ona ma dom w bardzo spokojnej dzielnicy, więc jedziemy na wakacje na wieś :-) Annapo 🌻 moje gardziołko już ok, wzięłam antybiotyk i szybko przeszło. Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia ❤️ U mnie cały czas dużo się dzieje. Tak sobie myślę, że jak już się przeprowadzę, to może będę miała trochę więcej czasu. W niedzielę jedziemy na mecz Polska-Litwa do Katowic, oczywiście mecz piłki ręcznej :-) Strasznie chaotycznie piszę, ale się spieszę, bo muszę brać się do pracy. Mam jeszcze dużo do zrobienia, a coraz mniej czasu. Życzę Wam miłego dnia i buziaki posyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Kochane moje, siedzę sobie na podłodze z laptopem na kolanach. Jutro zaczynamy remont, tzn. przychodzą elektrycy i hydraulicy, a my musimy do jutra się wynieść z domu. Od kilku dni siedzę w domu i pakuję wszystko do kartonów. Już mam dosyć, ale jeszcze tylko dzisiaj i już będzie troszkę luzu. Jutro idziemy mieszkać do mojej przyjaciółki. Fajnie, bo ona ma dom w bardzo spokojnej dzielnicy, więc jedziemy na wakacje na wieś :-) Annapo 🌻 moje gardziołko już ok, wzięłam antybiotyk i szybko przeszło. Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia ❤️ U mnie cały czas dużo się dzieje. Tak sobie myślę, że jak już się przeprowadzę, to może będę miała trochę więcej czasu. W niedzielę jedziemy na mecz Polska-Litwa do Katowic, oczywiście mecz piłki ręcznej :-) Strasznie chaotycznie piszę, ale się spieszę, bo muszę brać się do pracy. Mam jeszcze dużo do zrobienia, a coraz mniej czasu. Życzę Wam miłego dnia i buziaki posyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Po niedzielnym plażowaniu przy oglądaniu jak to sobie piersiątka opaliłam natrafiłam na - guz Jutro mam wizytę u dobrego specjalisty, ma mi zrobić usg i polecić co dalej, na następny wtorek zapisałam się też już do onkologa Jestem dobrej myśli bo jak to ja zawsze mówiłam "złego diabli nie biorą" ;) Trzymajcie kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Wtorkowo :) Kawka jest? Nie widzialam,na wszelki wypadek postawie a co mi tam? :) (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Annapo 🌼 Zdrowka dla Brianka 👄 Co to za grypa,ze tak go meczy,najgorsze,ze taki dzieciaczek kaszle i wszystko az mu sie rwie z zoladka,oj biedny malutki.Moc fluidkow w Twoja strone. Aniu-pewnie,ze chociaz raz zobaczylabym sie z wami ale jak to zrobic? hmm,nie zanosi sie na moj przyjazd,do tego z bratem sie pozarlam,moze nie tyle pozarlam jak nie podoba mi sie jego wychowanie corki,chodzi o ten prezent z komuni. Nawet slowa dziekuje nie uslyszelismy,z tego wychodzi,ze sie nalezy. Oj tej mamy zabraklo i dzieci juz sobie poradzic nie moga i juz nie daja rady w zyciu.Aj zycie. Goja 🌼 Zdrowka i szybkiego remontu zycze - a jeszcze wiekszych wrazen na meczu. Daj znac bo kciukasy bede trzymac. She 🌼 No co Ty mowisz? mam nadzieje,ze to nic groznego i szybko sie ztym uporaja. Wiesz ja tez ostatnio czesto sprawdzam piersi bo prawdopodobnie to tak szybko wychodzi a we wczesnym stadium,jeszcze mozna temu zaradzic. Trzymam kciuki i jestem dobrej mysli,daj znac co i jak. Wesola - I o maly wlos wczoraj byloby ,,bum,,-chodz na kawke :) Milego Dnia zycze,ja zabieram sie za kibelki,zostawilam wieksza czesc sprzatania na dzisiaj. Bedzie czysciej bo juz jutro gosc w dom a ja rano jade do Stansted na lotnisko po niego. Najsmieszniejsze,ze ja go osobiscie nie znam,tylko ze skypea :) i sama na lotnisko jade,nigdy sama nie bylam,zawsze M jezdzil jako kierowca. Im starsza jestem,tym bardziej przestraszona -ale takie sa koleje losu nie? Ok to na tyle-bo sie nie wyrobie a dzisiaj mecz Polska-Rosja - i u mnie klub kibica w domu az smiesznie bo cala rodzina w domu przed telewizorem i kazdy innemu kibicuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie na kawe i tarasik bo pogoda bardzo ladna i maja przy otwartym dachu garc :) ale wydarzenie ten mecz pewnie zywego ducha na ulicach nie bedzie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌼 Mam cicha nadzieje,ze wygramy-trzymam kciuki. Chociaz jedna wygrana przydalaby sie w mistrzostwach-to by nam sil dodalo (mowie jako ludowi) w zyciu :) Synowa pomogla mi w codziennych obowiazkach,wiec teraz tylko sernika ide upiec :) Milego Wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki. Wpadlam Wam srodowa kawe postawic : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> .... Nie rozpisuje sie... prosze o wybaczenie. Mam ostatnio fatalny okres, wszystko sie wali na leb, na szyje :O, problemy sie kumuluja a M mi ich jeszcze doklada :O....Czekam na wakacje jak na zbawienie.... Uprzejmie prosze o pozytywne fluidki. Pozdrawiam caly sklad.Bede wkrotce. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×