Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko mowisz i masz moc pozytywnych fluidow dla wszystkich potrzebujacych :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze organizacyjnie zapytam mamy cos ustalonego ? Miejsce rozumiem moze byc to samo moze troche pozniejsza godzina ? No i termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wstępnym badaniu usg, guz nie wygląda na złośliwy, ale obfite unaczynienie w jego obrębie jest niepokojące. Czeka mnie biopsja i wycięcie guza. Wszystko fajnie gdyby nie te terminy :( Jak na razie chodzę prywatnie ale nie wiem na ile mi kasy starczy Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie będzie miejsce Waszego spotkania? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem !!! Czasu mam tyle co kot naplakal ale na dwa slowka .... Wesola 🌻 - serdecznie dziekuje, dobry kobieto 😘 za fluidki !!! No i za kawke :) She 🌻 - bedzie dobrze bo MUSI !!!! Mocno kciuki zaciskam za Twoje zdrowko ! Ania 🌻 - mam nadzieje ze maluch juz ma sie dobrze i nadrabia zaleglosci ;).... i ze Ty tez w koncu nadrobisz zaleglosci w wypoczynku ! Doskonale Cie rozumiem, tez nie lubie uszczesliwiania na sile :O .... Goja 🌻 - szybkiego i bezproblemowego remontu zycze .... choc moze, biorac pod uwage "piekne okolicznosci przyrody";) w jakich bedziecie powinnam zyczyc zeby sie dluuuuugo wloklo ;)...? Erato 🌻 - dzisiaj, niestety, taki swiat ze wszysko sie dzieciom "nalezy" :O, ze moga sobie "zyczyc" :O .... wiec wychodza z zalozenia ze nie ma za co dziekowac :O :O :O... To nie wina dzieci, tak sa (nie)wychowane i tak widza swiat.... przykre. Zycze milych odwiedzin wujka M, mam nadzieje ze milo czas spedzicie :) Rzena 🌻 - no widzisz, nie pamietam :(.... mozesz bic i tylko patrz czy rowno puchnie ;) :D :D :D .... A tak powaznie to rodzice w lipcu chcieli jechac.... wiec my sie tylko dostosowalismy... Jakby to odemnie zalezalo to jechalibysmy w sierpniu albo nawet we wrzesniu.... lubie jechac na wakacje jak juz swzyscy z wakacji wroca ... :P Ruda 🌻 - super nowiny ! :) Moze sie juz jako kierowca na spotkaniu stawisz ...? A tak a propos spotkanka :).... mysle ze najprosciej bedzie na maila coby sie nam zgraja pomaranczek nie zwalila ;) :P .... postaram sie szkrobnac kilka slow dzisiaj wieczorem do wszystkich zainteresowanych ;) Wstepny termin to niedziela 22/07 bo 14/07 Goja ma imprezke rodzinna to jej kolo piora robic nie bedziemy :P, prawda ? ;) Mam nadzieje ze ten termin wszystkim pasuje :) .... Mialo byc krotko a tu prosze ... teraz juz naprawde uciekam. PS : Kaszubko 🌻 - HOP, HOP !! Dea 🌻 - HOP, HOP !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na szybciora bo praca niestety mi na lepsza jakosc zycia nie pozwala! my mamy sie dobrze! She, ojej! widze ze masz do tego bardzo dobre podejscie, tak trzeba! bedzie dobrze! gratulacje Ruda! ja samochod mam od dwoch miesiecy i naprawde trudno mi jest sobie przypomniec jak mysmy wczesniej przezyli bez samochodu? pozdrawiam i sciskam mocno wszystkie was :) do szybkiego! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! normalnie podczas meczu pisze wiec prosze o wybacznie jesli cosik bedzie nie bardzo logiczne:) Erato🌻 no widzisz czasami synowa tez sie przydaje :P...a moj synek nie mial takiej typowej grypy tylko tak zwana jelitowke ,wiec kaszel go nie meczyl tylko okropna biegunka i bol brzucha...ale to i tak nie bylo nic milego....a co do spotkania to moze tak jak ostatnio chociaz przez kamerke pomachamy a juz na pewno beda jakies fotki .... Wesola 🌻 jak dla mnie to moze byc troszke pozniej tyle ze ja musze najpozniej ok.18.30 byc w domu,ale jesli bedziemy tam gdzie ostatnio to w 10 minut jestem w domku Rebeko🌻 moze M tez urlop potrzebny i przestanie Ci jeszcze dokladac:P...a pozytywnych fluidkow tez podrzucam cala mase i prosze o to samo ,bo u mnie urlop to chyba gdzies dopiero na emeryturze:P She]kwiat] ja dalej bede kciukasy mocno trzymac zeby wszystko dobrze sie potoczylo... a co do spotkania to Rebeka obiecuje @ w tej sprawie wiec sie nie bede wyrywac ... Dea🌻 tak to juz jest ze do dobrego czlowiek bardzo szybko sie przyzwyczaja,ja caly czas chcialabym troszke pojezdzic na zakupy rowerkiem ,ale jak pomysle ze sam dojazd do miasteczka zajmnie ok 1 godzinki , poza tym nie mam szans przywiesc wszystkiego na rowerze chocbym nie wiem ile koszykow miala i znowu siadam do auta .... chyba tyle na dzisiaj ....tez wszystkie panie mocno sciskam i pozdrawiam a jak tylko dam rade to sie odezwe....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie upal niemilosierny,wiec chyba kawka odpada no ewentualnie mrozona.... poza tym nic ciekawego sie nie dzieje,wiec tylko pozdrawiam Was wszystkie na poczatku tygodnia i zycze by wytrwac w jak najlepszej fomie do weekendu:)... Rebeko🌻 dzieki za poczte i jak dla mnie to wszystko ok...i teraz tylko bede grzecznie czekac na spotkanko... No to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem 🖐️ :) U mnie upalow nie ma... ale chetnie mrozona kawe wypije :) ...W koncu nie wazne co, nie wazne gdzie, wazne Z KIM ;) :) U mnie tez nic nowego, dalej bije sie z biurokracja :O... ale widac swiatelko w tunelu :) tfu, tfu !! M sie uspokoil :P.... moze nie tyle uspokoil ile rozki mu troche przypilowalam :P :D :D :D W niedziele w ZOO bylismy, teraz Czekamy na Ali paszport, w piatek ide na drugie spotkanie do przedszkola, bede wiedziala kiedy Ala zacznie rok szkolny (bo nie wszystkie dzieci zaczynaja w ten sam dzien ... hehe chyba zeby uniknac zbiorowej histerii ;) ) .... juz czuje ze dostane zdrowy opieprz bo mialam zdjecia Ali do 1/06 przyniesc i niestety zapomnialam o tym na smierc :O.... trudno, zaniose dopiero na spotkanie :P Reszta po staremu, zdrowko dopisuje a to w koncu najwazniejsze :) Zaczynam odliczas dni do urlopu ... dzisiaj "J -18" :) Pozdrawiam caly sklad i milego dnia zycze !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam, że ostatnio tylko informacyjnie tu wpadam ale chciałam poinformować ze biopsję mam 2 lipca a 16 lipca idę pod nóż ;) czyli całkiem niedługo problem będzie z ...cycka :P Pogoda w Gdyni dzisiaj piękna, po wczorajszej burzy rześkie powietrze, szkoda, że muszę w pracy siedzieć :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry we Wtorek :) Pieknie za oknem,sloneczko swieci a ja w lozeczku.Wczoraj bylam w szpitalu,myslalam,ze ta moja operacja,to taki zabieg a tu nie,prawdziwa operacja,,3h,, Mam 4 szwy zalozone,podle sie czuje i wszystko mnie boli-poza tym ok.Normalnie - jakbym byla po porodzie :) Wczoraj synowa ugoscila mnie obiadem a dzisiaj moj mlodszy gotuje,z mamy pomoca ale gotuje :) Przepraszam,ze nawet nie poczytalam ale ani lezec,ani siedziec-wiec sie klade,co tam-raz przy mnie mozna poskakac :):):):) She - Trzymam kciuki,wszystko bedzie dobrze. Jutro juz wskocze do was na dluzej,wujek juz jedzie,zadowlony chlop,wracac mu sie nie chce,ale trzeba. OK to na tyle,do uslyszenia jutro papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Switem bladym mowie dzien dobry i na pobudke kawe stawiam do wyboru :) i duzzzzzzo pozytywnych wibracji dla wszystkich niech wszystko dobrze sie konczy:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Wesola 🌻, z lozka spadlas ? ;) :D Dzieki za kawke :) She 🌻 - 2-go i 16-go mocno za Ciebie kciuki zacisne ! Erato 🌻 - samopoczucia nie zazdroszcze :(... ale mam ogromna nadzieje ze najgorsze juz za Toba :) Trzymaj sie, kochana 😍 !!! Lece bo robota goni :O .... buzioleeeeee !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Srode :) Dzieki za kawke i dobre fluidki,nie powiem,lepiej sie juz dzis czuje-juz chcialabym przenosic gory ale jeszcze nie moge :) Wesola - O prosze- a co Ty tak z rana? ale jak humor dopisuje :) Rebeko - Doczytalam,ze Alice juz paszport bedzie miala,teraz juz mozesz jezdzic z mala po swiecie :) Jak tam autko sie sprawuje? bez wiekszych kosztow? Annapo - Pewnie,ze chcialabym sie spotkac z Wami-ale nie rozerwe sie i faktycznie,jak mi pomachacie tak jak ostatnio,to dlaczego nie :) Dea - Jak po L sie jezdzi? Rzena - Hop-Hop! Goja - Jak po meczu? Kaszubko - Hop,Hop! Dzisiaj musze zrobic obiad,bo MM juz kreci nosem,tylko prosi o zrobienie mieska,reszta juz on sie zajmie jak wroci :) He,he,zostaw ich na pare dni to nie moga sobie poradzic,biedne dzieci :) Ok lece moje drogie bo dzisiaj mi podwojnie zleci w kuchni :) do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziole Kochane :) Witam w Czwartek z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Co tak cichutko :) Rebeka odlicza dni do urlopu,to ma co robic a reszta pan gdzie sie podziala? nawet Wesola dzis zaspala? :) U mnie z kazdym dniem juz lepiej,wiec dzisiaj smigam po mieszkaniu-jak szalona :) Jutro prosze o trzymanie kciukow bo jade do sadu na ostateczne rozwiazanie a juz mam skret w brzuchu-uff jak ja to przezyje. Ale nie bede sie dzis martwic. Jestem na podgladzie,moze ktoras z pan,zechce kawke wypic w ,milym towarzystwie :) Milego Dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chetnie tak na szybciora na kawke wskocze :) :D No wlasnie Erato, mialam pytac kiedy mijaja te 4 tygodnie bo troche rachube czasu stracilam :P a nie mam czasu na buszowanie po poprzednich stronkach. Oczywiscie ze mocno kciuki zacisne, kochana !! A Ty nie szalej za bardzo !!! Usiadz na tyleczku przez kilka dni i niech sobie faceci radza albo niech sie synowa wykaze :P, Twoje zdrowie WAZNIEJSZE od obiadu i porzadku w domu !! Qrde, zla jestem, bo juz od 3 dni nie moge sie do konsulatu dodzwonic :O a chcialam zapytac czy paszport gotowy bo tak w ciemno jechac i czas tracic sie nam nie usmiecha... Punto dalej nie zarejestrowane, juz 2 razy M na policji byl po brakujacy papierek i ciagle go nie maja :O... moze do 3 razy sztuka ;) ? Nie moge Europejskiej Karty Ubezpieczeniowej dla M zamowic, piekny pop-up mi wyskakuje ze nie maja kompletnago adresu i nie moga wyslac (ciekawe, bo dla mnie mnie dla Ali nie bylo problemu) i tez sie bedzie musial M osobiscie pofatygowac.... Hehe, Erato, widzisz, niby u nas tez mozna wiele spraw przez telefon i przez Internet zalatwic ... ale tylko teoretycznie :P :O Juz dzis milego week-end'u wszystkim zycze ... dzisiaj po pracy prosto do rodzicow jade, jutro rano tata ma badanie w szpitalu wiec bede za kierowce i pielegniarke robic ;), pozniej do przedszkola na spotkanie a ze M w pracy to Ala u dziadkow zostanie.... najprawdopodobniej dopiero w sobote wieczorem wrocimy. Buziam ! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witamw Piatek :) Dobry Piatek a moze i nie :) Przelozyli nam sprawe,dopiero wrocilam,mamy sie zglosic 8-ego sierpnia,z jednej strony to dobrze ale z drugiej,dalej w niepewnosci jestesmy,hmmc o zrobic? czekac. Naprawde moj syn juz dzisiaj to byl zdenerwowany,ale nic nie poradzimy. Wesola - OO dzisiaj juz na posterunku,kawka jest? bo nie widzialam :) Jak nie to nie przejmuj sie,cos zaradzimy. Rebeko - 🌼 Zdowka dla taty,co to za badania? Wiesz,wczoraj czytalam o tej karcie europejskiej o ktorej pisalas i weszlam online,zlozylam aplikacje dla wszystkich,poczytalam i doszlam do wniosku,ze zawsze sie moze przydac,dzieki za info :) Piszesz,ze dokumentow nie mozesz skompletowac a co u was sie zpolicja zalatwia,ze papiery od nich potrzebne? Acha i jeszcze jedno-moze u Ciebie tez tak jest,jak skladalismy o paszport dla M to z wnioskiem otrzymalismy strone internetowa z urzedu paszportowego i moglam wejsc online i sprawdzic,czy paszport juz jest gotowy,moze i Ty mozesz tak zrobic. W kazdym razie trzymam kciuki zacisniete.Powodzenia i pisz co u taty. Jade do miasta Kochane bo synowa dzisiaj kierowca a ja musze zaplacic za mieszkanie i jade kupic farbe do wlosow. Wzeszlym tygodniu nakladalam cos takiego jak kolor przed,czyli sciagam nadmiar farb z wlosow,smiesznie bo juz mi blond przeswituje a MM sie juz pyta czy wroce do bialych :) hehe,zobaczymy :) ok to do uslyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Wreszcie pogoda sie zrobiła i już nie pada ,świeci i cieplutko :) Rebeka 👄nie jest nam dane sie zobaczyć:( :( :( Erato ❤️ Troszke mi sie posypało w rodzince,wujek(ojciec chrzestny) umiera we wrocławskim szpitalu na raka mózgu:( ,teściowa ma woększe problemy zdrowotne ,niż wyniki pokazywały a mama ma za duże ciśnienie w mózgu i jest zagrożenie tętniaka.Miała kilka lat temu na to operacje i coś mi się zdaje że ma to wpływ na obecny stan zdrowia. Mam za dużo na głowie...w niedziele do Wrocławia w sobote do teściowej a w dni powszednie do mamy...i pomiędzy tym jeszcze zawody syna i kupa wszystkiego innego ,mam nadzieje że na urlop bede mogla jechać.Mama wśrode wychodzi ze szpitala i bed juz troszke spokojniejsza. Pozdrawiam i życze wszystkim powodzenia szczegulnie SHE ❤️ trzymam kciuki ,młoda i silna jesteś!!! Będzie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki :) 😍 Poniedzialkowo z kawka \/>\/> \/> \/> \/> \/> i dobrym humorem witam :) :) :) :) :) :) :) :) Erato 🌻 - Tata mial skaner przewodu pokarmowego.... robili mu skaner bo chcieli uniknac narkozy (ze wzgelu na to ze "sercowiec") ale wynik jest "sredni".... nic powaznego na szczescie, ale przydalo by sie potwiedzic i nie wiadamo czy lekarz nie zdecyduje jednak ze trzeba zrobic inne badania .... Gorzej ze to tuz przed wakacjami i chyba badania dopiero w sierpniu beda. A co do autka to normalnie procedura jest prosta, tylko troche poprzedni wlasciciel namieszal ;), wyslal dokumenty nie tam gdzie powinien i teraz sie to wszystko odciaga w czasie :O M w koncu w piatek dokument odzyskal i mam nadzieje (tfu, tfu !!!) ze teraz juz bedzie bez problemow. Rzena 🌻 - ciezki czas na Ciebie przyszedl :( .... Wspolczuje Ci serdecznie bo choroba w rodzinie, jeszcze w dodatku w takiej bliskiej to wielki stres :( .... wierze gleboko ze czarne prognozy sie nie sprawdza ... trzymie mocno kciuki !! Dea 🌻 - ciekawa jestem komu wczoraj kibicowalas ;) ? Kaaszubko 🌻 - HOP HOP !!!!!! No nic, uciekam robote gonic ;) .... do wakacji 12 dni :) ... i tego sie trzymiam ;) MILEGO DNIA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez tylko sie powitam i pomacham,bo na nic innego nie mam sil ani weny,trzymam dalej kciuki zeby sie naszym topikowym dziewczynom klopoty pokonczyly i staram sie ogarnac wszystkie moje obowiazki...i tyle ,czyli nic ciekawego sie nie dzieje ...no to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba bummm....mam nadzieje ,ze nie bardzo bolało.....:Psacznego obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, jak myslisz? ;) z nadmiaru adrenaliny ciezko mi bylo wczoraj zasnac. Caly zeszly tydzien moge powiedziec ze byl 'pod dobra gwiazda' - w czwartek bylam na balu (takim prawdziwym w dlugiej sukni i panowie w smokingach) zorganizowanym w National History Museum i nasze stoly byly pod szkieletem dinozaura - niesamowita atmosfera. W piatek trapezowalam :) poszlysmy z kolezankami z pracy na krotki kurs trapezow i chyba sie zlapalam wirusa bo wracam na szesciotygodniowy kurs. Motylem nie bede ale fajnie sie tak lata/husta. Dowiedzialam sie tez ze mam miesnie w cyckach ... z rodzinka spedzilismy fajny weekend, teraz z samochodem tak fajnie tylko wsiasc i gdzies jechac, dla dzieci frajda. A i my odkrylismy swietna restauracje :) no i mecz wczoraj :) a dzis zaczal sie Wimbledon , hurra! W sobote zakonczyl sie rok szkolny w polskiej szkole i musze powiedziec ze zdecydowalismy ze Evelyn nie bedzie wracala w przyszlym roku. Nie spodobalo mi sie podejscie ani sposob nauczania. Jakos inaczej trzeba sie bedzie zorganizowac. a teraz moje drogie wracam do moich zajec-pracy. dla wszystkich zaklopotanych, zamartwionych, latwiejszych dni zycze! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtorkowo macham 🖐️ :) Ania 🌻 - nie bolalo, nawet nie poczulam ;) :) Nie wiem czy cos przeoczylam ale.... jak N ? Matura ok ? Cos sie juz wyklarowalo w sprawie dalszej drogi ? R tez mial egzaminy, prawda ? Dea 🌻 - ja mysle ze "stara milosc nie rdzewieje" ;) Fajnie ze masz takie "koniki" :) .... mnie wlasnie tego troche brakuje, jakos tak dzien za dniem ucieka, praca - dom, praca- dom :(.... i za Chiny ludowe nie moge znalezc miejsca na nic innego .... a moze po prostu juz ochoty nie mam ;) :P Ja powoli usmiech odzyskuje .... bo topikowe fluidki dochodza i dzialaja jak nalezy ;) :) :D :D Po pierwsze dodzwonilam sie w koncu do konsulatu i paszport Alice gotowy (teraz jeszcze trzeba znalezc "okienko" zeby po niego jechac .... ale to juz dzialka M :P ) A po drugie w koncu M oddal KOMPLET dokumentow do zarejestrowania Punto i czekamy na dowod rejestracyjny.... ma przyjsc do 2 tygodni.... mam nadzieje ze jeszcze przed wyjazdem.... A przy okazji M mandat za parkowanie "zarobil" :O .... i tak sie zastanawiamy na kogo mandat przyjdzie : na mnie czy na poprzedniego wlasciciela ;) :D ) .... Kawe i usmiech od Wesolej 🌻 porywam :) .... i milego popoludnia zycze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×