Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość Blansz
Witam wszystkich, czy można przyłączyć się do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blansz, witaj. Miejsca mamy dosyć, a im nas więcej, tym lepiej... Jest tylko jeden mały, maleńki warunek - ubierz się na czarno... jesli masz z tym kłopoty - napisz, podpowiemy jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No,chociaz raz ja postawie pierwsza kawe....Goraca ,pachnaca i do tego jak na mnie przystalo ciasto tym razem czekoladowe... Czekam na chlebus,po ktory pojechala tesciowa,zeby synkowi zrobic sniadanko i dlatego pomyslalam ,ze przeciez moge tu sobie zajrzec... Blanszno mam nadzieje,ze jeszcze wpadniesz? Serdecznie witamy... Kaszubko,wielki plusik za wpis o 21;41...bardzo mi sie podoba...👄 Ewanisiu ,mam nadzieje ,ze odpoczełas chociaz troszke i cosik wiecej teraz napiszesz.. Dea,koniec WE ,a jak zdjecie,ja tylko tak delikatnie przypominam :P :D ok uciekam,potem zajrze milego dzionka wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 Annapo-👄...ten zapach mnie przyciagnal......dziekuje jak znalazl z rana kawka......tak Annapo...jeszcze w sumie niewypoczelam ale nadrobie zaleglosci.......i wiecej napisze ...jak narazie milego dnia zycze kobietki....ja juz po pracy ale kilka spraw dzis mnie nagli.....do pozniej...... Kaszubko-👄 Rebeka-👄 Dea-👄 Wesola Aniu-👄 Rybka-👄 She-🌼...gratulacje.... BT-🌼.....juz Cie wcielo.gdzies..... Blansz-🌼 jesli o kims zapomnialam to przepraszam....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka-👄....zapomnialam o Tobie sorki....jesli dzis sa Twoje imieniny to Wszystkiego Najlepszego zycze.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa,kawa, kawa... jest cudowny zapach już do mnie doleciał. Witaj Annapo i Ewanisio... a gdzie reszta... jeszcze śpią, czy tak ciężko pracują.... Dziewczyny, dziś ma byc prawdopodobnie najbardziej dołujący dzień w roku... jeśli to prawda - to my się nie dajmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zaraz wcięło...:P jestem jestem ,jak tylko się do kompa dorwać mogę:P bo jednak zapeszyłam w sobotę i nie dość ,że dzieci to i znajomi dzieciów mnie podsiadły;( Mnie reklama nie przeszkadza bo przewijam sobie ekran trochę w dół i już żadna puszka po ekranie mi nie śmiga;) Blansz witaj🌻. Ewanisia...wypoczywaj teraz 🌻. She...gratulacje🌻 Resztę serdecznie pozdrawiam i znikam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zaraz do pracy ale musiałam jeszcze tu spojrzeć i się przywitać. Blansz 🖐️ dla wszystkich tu miejsca dostatek i każdy jest mile widziany. ewanisia 🌻 witaj i pomyślnego załatwienia spraw. Dziś faktycznie Agnieszkowy dzień. Wszystkim więc paniom noszącym to imię 100 lat, spełnienia marzeń i wszystkiego co naj, naj Zajrzę jeszcze do klasy przy kawie i piegusku ( lubię te ciacha bo podobne do mnie, też piegowata jestem :P ) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety🌼 przez parę dni tylko z pracy mogę pisać, bo komp domowy się zbuntował w piątek i poszedł do naprawy :( ja Kaszubko już mam doła, bo pogoda paskudna i z M rano awantura :(...jakoś czasami też mało asertywna jestem i potem dostaję w d... Ewanisiu, dzięki za życzenia ale ja kwietniowa jestem :) wszystkim lepszego dnia niż mój 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko 🌻 kwietniowa czy nie ale mio przyjmować życzenia a tym bardziej jak się ma doła. A to i ja Ci 😘 przeslę i życzę ażeby z chwili na chwilę dzień się stawał milszy, lepszy, pogodniejszy i nie chodzi mi o pogodę a o pogodę ducha i serducha :) Teraz to już naprawdę zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem znowu... Oj o tym ,ze dzis taki nieciekawy dzien tez słyszałam,ale nie dla Nas ,no nie... Agnieszko moc👄 dla Ciebie,to nic przyjemnego takie kłotnie z najblizszymi,ale czasami sie zdarzaja i nie da sie tego uniknac,ale zycze by wszystko szybko powrociło do normy...Trzymaj sie cieplutko Bez T ,u mnie to sie smieja ,ze po mnie widac ze juz wiosna ,bo zaraz od pirwszych promieni sloneczka ,pojawiaja sie i moje piegi...ale kobieta bez piegow to jak noc bez gwiazd,wiec ja je nawet lubie... ok ,podglądam dalej i sobie tez troszke popracuje ,a dla wszstkich pan posyłam👄 i po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo...zakręcona po weekendzie czy cuś?:P nic o piegach nie pisałam,ale też mam , oj mam;) Stawiam kawkę i znikam znowu;) A Wesoła Anka to machała już czy nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tylko wam jeszcze pomacham i juz wychodze....chcialam sie przespac ale tak jestem zmeczona ze niemoge usnac...zawsze tak mam ...ale juz jutro bedzie lepiej dzis sie wczesniej poloze......jak wroce to zajrze .....a u mnie pada....a jutro ma byc -2....napisze wam pozniej o mojej przygodzie z synem i policja......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T. no chyba jestem zakrecona ,ale to wplyw tego piwka na gorze,sorki... A o piegach pisala Rybka ,wiec to do niej było...hi,hi :p A Wesołej dzisiaj nie widziałam ,ale moze sie ukrywa po katach i nawet łapka nie chce do nas machnac..:P Ewanisiu ,czekamy 🌻 Rebeka ,Dea I cala reszta śpicie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M przysyła mi smsy pojednawcze...ale jeszcze go przetrzymam, niech pocierpi :P chyba pójdę po jogurt, bo obiadu dziś nie zjem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś "dzień babci" - jestem usprawiedliwiona z czasowej nieobecności hihihihi...a reszta dziewcząt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, zawsze podobają mi sie próby przeprosin męża [ jeśli nieporozumienie wynikło z jego powodu i on czuje się winny ]...muszę się przyznać, że wtedy staram się troszkę dłużej gniewać, bo to takie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,dla nas nie jestes babcia,,ale i tak zyczymy wszyskiego naj,naj naj naj naj ...lepszego....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,ale chyba to mnie nie upowaznia ,zeby Cie traktowac jak Babcie,zreszta jakos mi to do Ciebie nie pasuje...Dla mnie jestes taka troszke starsza 30 tka,wiec nie ma mowy Babci... A core pozdrow ,bo ma bardzo ładne imie i na pewno jest taka fajna jak ja :P...A skad wiem.....bo wszystkie Anie sa fajne:P Ja przynajmniej nie znam Ani ,ktorej bym nie lubiła... Ide dalej kuchcic ,bo dziecka chca jesc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...HALO TO JA ....🌼 wiec powiem wam ze przezylam chwile grozy...w styczniu mojego mlodszego syna zaczepil mezczyzna na ulicy i pytal sie o kogos wiec ten mu odpowiedzial ze go niezna...ale ten mezczyzna nieustapil...wiec moj maly troszke go zwyzywal bo tamten niechcial sie odczepic......i na tym sie skonczylo....za dwa tygodnie przyszla policja......i mowi ze kamery na miescie zarejestrowaly tego mezczyzne jak rozmawia z moim dzieckiem ...okazuje sie ze jest to grozny pedofil ktorego policja poszukuje od dawna.....wiecie co czulam i czuje nadal kiedy on gdzies chce wyjsc......cale szczescie ze to miasto jest okamerowane.....ale to nie koniec...teraz od tamtej pory policja mi przysyla co rusz kogos do rozmowy ...ze mna i synem ...chca pomoc...ale co to za pomoc jak oni mnie nachodza....na nic tlumaczenia ze on go niezna ze to przypadek....i mam juz dosc bo pojutrze znowu mam wizyte.....,.jeszcze niezlapali tego mezczyzny i chlopcy maja na razie zakaz wychodzenia sami...mowie o tym mlodszym bo starszy juz chodzi swoimi sciezkami i szukaja go na wlasna reke ........zobaczcie co sie wyrabia teraz na tym swiecie....zgroza...... kobietki gdze sie podzialyscie......Rebeka,Dea,Wesola Ania,Agnieszka,Rybka juz byla ale na chwilke...BT....gdzie sie podziewacie...... Annapo-👄 Kaszubko-👄....dobrze ze mi przypomnialas o dniu babci bo jakos wylecialo mi z glowy.....dziekuje..... obiadku dzis nierobie ....gotowizna wiec mam z pol godzinki i jade po M do pracy...... Pozdrawiam wszystkich cieplutko......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, ci policjanci są nadgorliwi, ale widocznie tak muszą... co kraj, to obyczaj... Kilka lat temu widziałam sąsiadkę przelotnie na ulicy z podbitym okiem i byłam potem bardzo zaskoczona, gdy dostałam wezwanie do sądu jako świadek pobicia [ mąż ją prawdopodobnie pobił ] - ale ja tego ani nie widziałam, ani nie słyszałam. Sześć razy byłam wzywana na rozprawy, zanim sędzia i prokurator wreszcie uwierzyli, że o niczym nie mam pojęcia.... Agnieszko, część wpisów jest niewidocznych - za jakiś czas się pokażą i będziemy miały co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonka Wy moje 😍 Nie mam czasu nawet sie wy... no tego ;-), a co dopiero mowic o czytaniu cy pisaniu. Do nocy dzis pewno bede siedziec... tak mnie fajnie kolega zalatwil 😠 😡...chyba go nie lubie... Napisze wiecej pozniej ... 😘 i 🌻 dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Anka, już Ciebie widzę mój Ty pędziwietrze... Biedna Rebeko, trzymam kciuki, aby Twój koszmar szybko sie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anko, bo mam wzrok szczególnie bardzo dobry, gdy pojawiają się Anie..... inne moje dziewczęta tez widzę... ale każdą Anię jakoś szybciej wyłapuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×