Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Sekretarka mówi do zapracowanego biznesmena: - Panie prezesie, zima przyszła! - Nie mam teraz czasu, powiedz jej żeby przyszła jutro! A najlepiej niech wcześniej zadzwoni, to umówisz ją na konkretną godzinę. ------------------------------------------------ Zimowe popołudnie. Piękna dama wychodzi na spacer w futrze i spotyka na ulicy członków organizacji ekologicznej. - Jak pani nie wstyd nosić futro zdarte z żywych norek? - To nie norki, to poliestry. - A czy pani wie, ile poliestrów musiało oddać życie, żeby pani miała futro? ------------------------------------------------- Spotykają się dwie nieprzepadające ze sobą sąsiadki: - A cóż to, źle się pani dziś czuła, pani Kowalska? -pyta jedna z nich. Chorowała pani w nocy? - Skąd to pani przyszło do głowy? - odparskuje druga. - No bo widziałam, jak o drugiej w nocy wychodził od pani z klatki lekarz z naszej przychodni. - Droga pani Wiśniewska - odpowiada tamta, cedząc powoli słowa. Jak od pani w każdy piątek wychodzi o świcie pewien przystojny oficer w mundurze pułkownika, to ja od razu nie wrzeszczę na całe gardło, że wybuchła III wojna światowa. -------------------------------------------------------- Przed domem kłócą się dwie sąsiadki. W pewnym momencie jedna z nich nie wytrzymuje i krzyczy do drugiej: - Ty stara małpo! - Tylko nie stara! - odkrzykuje druga.Tylko nie stara! -------------------------------------------------- - Po co, sąsiadko, zainstalowała pani przy telewizorze lusterko wsteczne? - To duża wygoda. W ten sposób mogę obserwować męża przy zmywaniu naczyń! -----------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wyżej podana stronka, to coś w rodzaju wkurzacza - tylko ta z Was, która ma dużo czasu i stalowe nerwy może tam wejść.... ja to zrobiłam i o mało ze złości nie wyłączyłam komputera.... z ledwością dotrwałam do końca... hihihihihi Dobranoc.... słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dzieci to mój młodszy miał ( i ma ;) ) bardziej awanturniczą naturę...po mamusi:P Nigdy jednak nie robil mi takich cyrków jak rzucanie się z wrzaskiem na podłogę, za co jestem wdzięczna,szczególnie widząc takie sceny w miejscach publicznych;) U mnie akurat rozmowa i pozostawienie delikwenta aż sie wypłacze albo wykrzyczy pomagało. Niestety kiedy mi nerwy puszczają to czasem się drę na nich i darlam się kiedy były małe... i tego bardzo żałuję i chcę sie poprawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 BT-👄....ja juz wypilam ale z checia wezme druga.....milego dnia mile panie..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry TAk, tak przyznaję miłe panie że imię Anna jest piękne i ponadczasowe. Maria również. U nas dziś piękne soneczko, a co się dziao wczoraj to strach się bać. Wietrzycho, grad, ulewa, snieg i słońce. Istny kocioł. Tymczasem bo lecę dogotować obiad a potem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! O to ja tez kawci sie napije i pojde popracowac... Oczywiscie bede na podgladzie...Wesołego ,miłego dnia dla wszystkich...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane....znów wybieram się na świeże powietrze,trzeba wykorzystać, że w styczniu jest u nas pogoda wiosenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i posylam 🌻🌻🌻 u nas tez bardzo cieplo dzisiaj w porownaniu do dnia wczorajszego, kiedy przymarzal mi tylek :o Co to sie dzieje na swiecie.... Wczoraj spedzilysmy bardzo fajne popoludnie z mala, po spotkaniu z pania doktor, poszlysmy sobie do kawiarni a potem na zakupy spozywcze. Moja malutka pchelka byla przecudowna! Co do klapsow lub mocniejszego przetrzepania, to az mi kamien z serca spadl, ze tak myslicie. Ja mam wielkie poczucie winy za te kilka klapsow co juz jej dalam, ale jestem tez zdania ze inaczej nie nauczy sie odrozniac czego moze a czego nie. Ahh, ciezkie zycie rodzica! Nie wiem kochane jak czesta bede mogla zagladac, musze wypelnic formularz moich osiagniec w 2007 na 31go. A ze w sobote lecimy do Wloch na kilka dni, to znaczy ze musze oddac papierki szefowi w ten piatek... a ja tak nie lubie tych rzeczy robic!!! czyli sciskam mocno i narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebece posylam sporo 👄,bo chyba ciezki dzien dla niej dzisiaj i trzymam mocno kciuki,zeby sie ułozylo po Twojej mysli... Dea ,takie wyrzuty sumienia ,to chyba wszystkie mamy ,wiec sie nie przejmuj,ja osobiscie nie popieram bicia jako metody wychowaczej i dla mnie to ostatecznosc,ale jak nie idzie inaczej :O...W koncu na nas rodzicach spoczywa odpowiedzialnosc za nasze pociechy i na pewno kazda z nas chce by jej dziecko wyroslo na kogos pozadnego... Ok pomykam dalej pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pogoda dopisze, to jutro znów na małe zakupy wyruszę... kupiłam część moich krzyżówek, mam teraz nowe zajęcie. Z moich dzieci jedno raz rzuciło się na podłogę, inne głównie krzykiem próbowały wymusić swoje "ja"... z wnuczetami różnie bywało... pamiętam, jak dwoje potrafiło mi powiedzieć, że nie będę mnie słuchać, bo nie jestem ich mamą. Był czas, gdy dużo i zbyt często krzyczałam na dzieci...gdy dzieci dorosły - usłyszałam,że wolałyby lepiej ode mnie oberwać, niż słuchać mojego wrzasku. Przez całe życie się uczymy, a z naszego doświadczenia małokto chce korzystać - szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️po poludniu.....wszystkim paniom przesylam gorace 👄....brak czasu dzis ...zmykam zaraz bo mam wizyte w domku....i jeszcze kolezanka dzwonila ze wpadnie na kawe.niebardzo mi dzis pasuje ale nic niemoge poradzic na to ...niewidzialysmy sie 3 m-ce.....Pozdrawiam was wszystkie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, dziewczynki... co się dzieje.... takie pustki. Spałam ponad 2 godziny, myślałam, że sporo lektury będę mieć do czytania.... a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...kafe tez spało razem z Tobą;) Nie dało sie wejść, sama próbowałam ale tylko 2 razy bo mi szkoda nerwów było;) Stawiam kawkę dla chętnych,sobie herbatkę i do roboty... A jutro urlop i imprezka...nie,zebym sie napraszała ale życzenia możecie składac:P Jutro pewnie już nie zajrzę więc życzę miłego i spokojnego weekendu wszystkim . I nie pijcie za dużo przy kompie bo jak się później naczytam to mam kaca:P ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 ...jak milo ze kawka juz czeka.....milego dnia kobiety..... BT-👄....Wszystkiego Najlepszego .....🌼 Wesola Aniu-👄 Rebeka-👄.....nieprzepracowuj sie tak ...hihihi....dopiero co mi mowilas.....wpadnij chociarz na kawke......🌼 Kaszubko-👄.....mnie pozniej kafe niechcialo wpuscic.... Annapo-👄 Dea-👄 Rybka-👄 i dla wszystkich po 👄 🌼...chyba ze o kims zapomnialam ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T - zero kłopotów i jak najwięcej radości oraz spełnienia tych najskrytszych marzeń. Stawiam gorącą czekoladę....i kokosanki.... można się częstować.... oświadczam, że zbędnych kg nie dodadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane !! 😍 Dzis caly bukiet Wam posylam : 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jestem, Ewanisia, jestem... tylko napisac sie nie dalo... nie wiem czy to nasza siec czy kafe ale mnie nie wpuszcza ? Kawke chetnie... jak jeszcze zostalo ? ZMOGLAM POTWORA !!! Dzis jeszcze trzeba przypilnowac czy wszystko w porzadku... narazie spokoj... oby tak dalej... Moze bede mogla dzis wczesniej wyjsc... :-). BT - STO LAT 🌻 😘 !! I zebys zawsze miala te 17 lat !!! Co do tego wychowywanie dzieci i klapsow... Moze nie powinnam cie wypowiadac ale co mi tam :-P. Metody wychowawcze mojej przyjacolki juz opisywalam... i powiem Wam ze to dziala - nie znam grzeczniejszego i lepiej wychowanego nastolatka. A ja dostalam lanie 3 razy w zyciu : za kazdym razem za takie \"konkretne\" przewinienie ;-) :-P i pamietam to do dzisiaj... Chyba wyszlam na ludzi... chociaz to pojecie wzgledne ;-) :-D !! Acha - i wszystkie Anie ktore znam sa SUPER !!! I jak sie tak zastanowie to chyba wszystkie piegowate :-P :-D... Milego dnia zycze i ... jestem na podgladzie :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam Bez t. 😘 100 lat, 100 lat w szczęściu, zdrowiu i pomyślności. Oraz pełnej kieszeni zawsze i wszędzie. 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 ... i przyjmij ten skromniutki bukiecik niezabudek ( no chyba, bo takie niebieściutkie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zajrzeć do lusterka - chyba też mam piegi... hihihihi Wyruszam znów na dwór - nie pada... mam nadzieję, że tym razemnie będę po powrocie taka śpiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tak na krociutko,bo zachcialo mi sie oponek,wiec mam co robic,ale potem zajrze z pachnacymi i poczestuje...To na razie dla kazdej po 🌻 i 👄... BT oczywiscie wszystkiego naj...i spełniena marzen i duzo zdrówka... Rebeko,poczte jeszcze chyba odbiore .Dzieki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie cały tydzień okropny, córa załapała jakiegoś wirusa i w poniedziałek zemdlała w szkole i musiałam ją odebrać. Wzięłam sobie zwolnienie, a w domu jeszcze nie mam komputera:( więc się nie odzywałam, dopiero dziś będzie do odbioru. Jeszcze chyba los uznał, że mam za mało atrakcji, bo wczoraj na spacerze pies rozciął łapę i trzeba było szyć :( Dziś muszę nadrobić zaległości, ale będę zaglądać. BezT wszystkiego najlepszego i dużo 😘 🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - :-(. Kazdy ma lepsze i gorsze dni :-(. Od jutra juz bedzie lepiej, zobaczysz !! |kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×