Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

:D:D:D akuran tonic nie mam :o pije z sokiem jablkowym .... tak z biedy :( To jakos nie moge siegnac kieliszkiem do ciebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy bylam na Florydzie, zrobilam free sky dive fall. na kasecie z mojego "lotu" jest jego piosenka "fly away" - podsumowywala mnie bardzo dobrze wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dea, powiedz szczerze, sa takie rzeczy ktorych ty w zyciu jeszcze nie robilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadlas juz mrowki i inne robactwo :-), mieszkalas w 3 krajach... duzo by wymieniac !! Ale to jest wlasnie to co powinnismy robic : czerpac zycie pelnymi garsciami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ta piosenke! Tak dawno jej nie slyszalam i, musze powiedziec, nie pamietalam kto ja spiewa :o ahhhhhhh stare lata, nostalgia... szkoda ze tak duzo sie zmienilo w PL, za kazdym razem jak wracam czuje sie jak "okradziona" z moich wspomnien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sa jeszcze rzeczy ktorych nie robilam... musze sie jeszcze nauczyc surf'owac i (i tu mi wstyd przed toba) jezdzic na nartach! chcialabym biec w maratonie londynskim i wejsc na Ewerest.... zmienic religie na budism..... nauczyc sie relaksacjiiiiiiiiiii ;) a pomyslec ze przed spotkaniem M bylam barrrdzo zrelaksowana osoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety:-(, wszystko idzie "do przodu" :-O. Szkoda... Nie daj sie okrasc !! Wspomnienia to najpiekniejsze co mamy... A tak na marginesie ... jakos nie pamieta sie tych zlych momentow... tylko te najlepsze. Pierwszy magnetofon kaserowy (UWAGA ! stereo !), pierwsza dyskoteka, pierwsza milosc ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, Everest to tez dla mnie !! I Andy bym chciala chociaz kiedys zobaczyc ... Narty nie trudne, latwo sie nauczysz ! Moze i przed M bylas zrelaksowana ale teraz masz zycie pelne, swoja rodzinke i "cukiereczka" 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze na naszj klasie zostalam "skontaktowana" przez mojego pierwszego prawdziwego chlopaka? i to on mnie odnalazl. i kilka innych chlopcow (teraz mezczyzn, tak mi sie wydaje ;) ) z ktorymi sie spotykalam. Lubie nasza klase, ale wzbudza we mnie dziwne emocje... co by sie stalo gdybym nie wyjechala? to jak, czy wybralam dobra sciezke? ale je ne regrete rien! to tylko takie pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, Andy, Patagonia, Colorado, Antartica, boze... duzo jest n amojej liscie! Na razie czuej sie "zahamowana" ale jak najszybciej chce wdrozyc bakterie podrozy w mojej malej! Przeciez nasza planeta taka piekna! Ah, wiesz, przeslalas piekny filmik! Bylas w Szkocji? Dla mnie to jest Eden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie "klase". Co do tych "mezczyzn" to nigdy nie mozesz byc pewna na 100% :-). Ja tez nie zaluje... choc byly momenty ze mialam ochote wszystko rzucic w diably ...problemow bylo duzo, rozwiazania zadnego na horyzoncie... ale ja ztych co to jak sie raz czegos (kogos :-P ?) uczepia to nie popuszcza :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam posta i mi go wcielo 😠. Napisze drugi raz za chwile... No pewno ze ide !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie kobietki naczytaja jutro rano naszych wspomnien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, chyba z 10 stronek...myslisz ze beda "psioczyc" ze za duzo czytania :-) ? Pisze drugi raz : Szkocji nie znam (wogole na wyspach nie bylam :-O ) Jacys tacy "nieruchawi" sie zrobilismy ostatnio : Hiszpania, Niemcy, Polska... i to wszystko :-O. Staros cy cus ;-) ...? Mam nadzieje ze jeszcze sie to zmieni, teraz M zmienil prace, robi wreszcie to co lubi i widze ze zaczyna troszke inaczej mowic... Juz zapomnialam co mialam jeszcze napisac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, jak jeszcze dzidzio dojdzie to dopiero "nieruchomi" sie zrobicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala przyjemnosc ... :-). Ucaluj Ja mocno !! Spokojnych snow i do jutra... wczesnie mnie tu nie zobaczycie :-P 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim, bo wy jak i my, nie macie rodziny "za rogiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialas isc spac ;-) :-D. Jesli taka jest cena za szczesliwa rodzine to nie bede narzekac... za wszystko trzeba placic a im cos jest cenniejsze tym cena wyzsza ... Acha, wiem co mialam napisac... U2 to jedna z moich ukochanych grup... chyba to milosc do grobowej deski bedzie... ich teksty sa takie prawdziwe... takie glebokie i... po prostu ludzkie :-). A teraz juz naprawde "dobranoc" bo mi za chwile slonce w okna zacznie zagladac ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny Ja też kocham U2;) Pozdrawiam i zbieram sie na egzamin,trzymac kciuki za mnie bo inaczej jak nie zaliczęto bedzie na Was:P Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... udało mi się doczytac do końca.... sporo czasu zajęło.... podsumowując - mamy wiele podobnych cech oraz upodobań i to nas łączy - Ewanisia ma rację... Ewanisia - mój facet jest skryty w uczuciach... buuuu, buuuuu. Kwiaty rzadko dostaję, a chciałoby się. Dea, w reinkarnację też wierzę... She - trzymam kciuki. Anka - buziaki dla Ciebie... Słoneczko dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 Witam w jakze sloneczny dzionek i zycze rowniez wszystkim duzo sloneczka......🌼 Dea...ja tez wierze w reinkarnacje...ale numer...🌼 Rebeka...Ty terz masz racje przepraszam ale pozwalam sobie wkleic Twoj wpis...............Jesli taka jest cena za szczesliwa rodzine to nie bede narzekac... za wszystko trzeba placic a im cos jest cenniejsze tym cena wyzsza .........................i tu masz racje...🌼 Wesola Aniu.🌼 Kaszubko..to pobodz jego uczucia ..przecierz wszystkie lubimy jak jestesmy adorowane...hihihi..🌼 She....Pomyslnosci i trzymamy kciuki....🌼 ...sobota ..dzien wolny a ja jak zwykle niemoge spac....milego dzionka......🌼....dzban kawy stawiam na rozbudzenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×