Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

zmorko a ostatnio zupelnie przypadkiem trafilam do M1 i stad wiem ze grala tam Doda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorka 🖐️ przepis szybki i smaczny wg mnie. Tylko moje chłopaki wybredne...i nie jedzą...wielu rzeczy, które ja uwielbiam....:) Ale wypróbuje na pewno:) Jak dla mnie apetyczne :) Hm...juz po jedzeniu jestem...ale ślinka cieknie :p na ten boczek zwłaszcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa ja nawet sobie nie wierzę :D szept wirtualności jak piwo to oczywiście witak w klubie :D a za herbatniki w czekoladzie to dziękuję, własnie zjadłam ich teraz do kawy sporo. zmorka senna brzmi smakowicie ( mniam, chyba juz jestem godna :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szept wirtualności też Cię ciut znam :P Wczoraj się uśmiałam z samej siebie. Zachowałam się jak Danuśka Krawczyk z Miodowych lat. Otóż mąż oglądał na Allegro pendraczki. Moja reakcja - \"nawet o tym nie myśl!\". A kilka godzin wcześniej kupiłam sobie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osóbko a krupnik to mi sie z alkoholem kojarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie nick zmienie;) rybko bo siebie tez ciągle poznajemy i odkrywamy te \"pokłady nowości\" ;) szepcie a pewnie ze sie troche znamy:D nawet za bardzo nie ukrywam tej znajomosci, wystarczy ze mój mail sprawdzisz:D kaszubko ja ze swoim mezem tylko 14 lat znajomosci i tez nie jestem w stanie bez niego zbyt dlugo wytrzymac czasami sobie wymyslam jakby fajnie bylo kilka dni w samotnosci, a potem cholery dostaje;) a zakupy u mnie to stan jest bardzo nierowny;) potrafie nic nie kupowac przez dlugi, dlugi czas a potem ruszam w miasto i wydaje fortune i mam kaca :P bo nie mam czasu na wybieranie, na okazje, na przebieranie tylko na wyścigi co wpadnie w rece;) i sie zastanawiam potem co pozytecznego mozna byloby kupic;) cos mialam jeszcze napisac ale zapomnialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa-- > zazdroszczę Ci mądra, bogata i w dodatku śliczna :D Ja jestem tylko mądra i śliczna :p Tak, ten koncert Dody w M1 był, Doda porażka :o Ja najchętniej dżin, ale tylko z colą /ups to nie reklama/ i z duuuużą ilością lodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmorka - rybka przesadza oczywiscie:D a gin z tonic\'iem to na innym topiku byl serwowany:D i tak specjalnie napisalam:D ja ginu nie rusze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osóbka--> dzięki za pyszności :D wirtualne nie tuczące, ale smaczka narobiłaś :D isa-->Nie lubisz dżinu? Przy mnie byś się szybko nauczyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany!! ale ciacha!! zmorka 🌻 raczej nie:D bo to inne zaleznosci;) ginu i tequili nie rusze;):P:D:D:D:D:D i to juz od lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka...w końcu kafe jest ogólno dostepne, mozna się znaleść z innymi znajomymi :) ale Ciebie akurat nie kojarzę :) A powinnam ? :D isa....nic nie zmieniaj...ten jest oki :) pokłądy nowości do końca zycia poznajemy...ucząc sie siebie wciąż na owo :) A ja czasami bym chciała tak odrobine tej samotności...tak dla siebie...odpoczać od...cholera wie od czego ;) :P Ale pewnie na krótko...ja stadne stworzenie, wię potrzebuję towarzystwa :) osóbka...tez tak myślałam, moi ciągle tradycyjnie kotlecik i kartofelki :P:P A ciacho...wygląda...nęcąco:) ale wirtualnie rzeczywiście...bezkalorycznie :p Zmorka...ja gin uwielbiam...właśnie z dużą ilośćią lodu i cytrynką...mniam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tylko gościnnie Isa🌻 wiedziałam że Ciebie tu znajdę- tam gdzie o alkoholach piszą:P pozdrawiam i zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odpoczynku, też czasami mi się chce pobyć samej, ale jak już zostaję sama od razu myślę kogo by zaprosić ewentualnie do kogo się wprosić :D i tyle z tej mojej samotności. Też jestem stworzenie stadne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmorka 🌻...to niczym ja tylko zostaję sama i telefon w rękę...gdzie lub kto ?..i tyle samotności ...ale lubię to :) ...................pewnie nie my jedne takie stworzenia :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szepcie--> też to lubię - uwielbiam :D Dzieczyny coś z nami nie tak - godzina 13, a my o alkoholach, a rybka to nawet i o sexie :p no, no ciekawe co będzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja ten nick zmienie:P nie moge o wodce nawet spokojnie pogadac bo mnie wytropią;) dlatego o seksie nic nie mowilam zeby sobie od razu opinii nie psuc:D zmorko 🌻 przedobrzylam i to tak dawno ze juz nie powinnam pamietac, a jednak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka :D w takim razie chyba wszystkie babki takie som :P:P zmorka>>>każda pora jest dobra na gadki ...gorzej by było jakby w czyn wprowadzic o tej porze :D:D:D isa...pamięć nas zawodzi kiedy potrzeban jest, ale w odrotnej sytuacji....hm..:):););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa jak dawno nie używałaś nicku to wymyśl nowy albo napisz do do redakcji kafe oni ci poradzą ale mi robicie smaki... ;P o tym seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×