Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Aniu .z ta zima to masz racje .. ..wiesz zastanawiam sie czy przy garaczce powinno sie dawac antybiotyk? co o tym myslisz? ..ale napewno bedzie dobrze ..mlody organizm szybko sie broni..a moj syn jeszcze dwa dni i bedzie calkiem dobrze..u niego wszystko dosc szybko przechodzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko...no jak tak to tez milej nocy zyczymy.... A co do bananow to ja robilam kiedys ciasto z bananami bardzo dobre ,ale poza tym to raczej jadam na surowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym antybiotykiem to mialam zalecone od mojej pani doktor ,ze jak do wieczora nie bedzie poprawy to mam podac antybiotyk,bo to jej wyglada na poczatek anginy... Mnie to raczej martwi ,ze ten antybiotyk tak na pusty zoladek...ale coz zrobic na chama go nie nakarmie... Ja tez mysle ,ze jutro juz bedzie poprawa... Mieliscie miec gosci wieczorkiem....juz poszli?...czy masz podzielna uwage...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️. Poczytalam i jestem na bierzaco :-) Wiedzialm ze gwarno sie tu zrobi :-) ... to ostatni piatek przed Swietami :-) Kaszubko – dzieciaczki sa tak slodkie ze az samej mi sie marzy... ;-) Rybko – corcie masz na medal !! Duuuuza 😘 dla Niej !.. Ja sie juz niby przyzwyczailam ze M 2-3 razy w tygodniu wyjezdza, od czasu do czasu lubie zostac sama, raczej sie nie nudze co nie zmienia faktu ze smutne troszke te samotne wieczory :-(... tym bardziej ze mielismy w planach mily wieczor ... :-P. No ale co sie odwlecze ;-) :-) Milych snow zycze !! Ania – wiedzialam ze musialas byc bardzo zajeta ze do nas nie zagladnelas ;-) Duza 😘 dla syna, mam nadzieje ze jutro juz bedzie choc troszke lepiej... A co do Waszego remontu... kilka lat temu to byloby nie do pomyslenia, dzis sie fachowcy cenia ... I dobrze, szkoda tylko ze gdzies sie zapodzial szacunek dla klienta :-O Wesola – tez ci pomacham 🖐️ :-) POLONEZA CZAS ZACZAC :-D ! No moze nie calkiem poloneza ;-)... wino, koniak i gin na stole : Ania wytlumaczona a reszta prosze sie czestowac :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ..jak narazie to ja probe gitarowa :D mowilam ze to mezczyzni..a ze wszyscy fascynaci muzyczni ..to co ja mam robic.. a oni juz sa od godzinki... ..napewno jutro bedzie lepiej ..przypomnij mi ile Twoj synus ma lat..sorki zapomnialam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko🖐️ no troszke juz mnie znasz...:) ja naprawde mam spora frajde z tego klikania z Wami i jak tylko moge to sie odzywam... A remont...ciag dalszy nastapi po swietach... Czy u Was dziewczyny tez jest lany poniedzialek?,czy to typowo polski zwyczaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu ...12,ja wiem ,ze on juz nie maly,ale nie mam juz mlodszego dziecka i chyba juz tak mi zostanie ,ze on zawsze bedzie" maly" Rudamaxi...witaj...masz nowe klopoty?,bo chyba cos przeoczylam?:(czemu Ewanisia Ci wspolczuje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - fajny taki \"podklad muzyczny\" :-) Mnie tylko zmywarka szumi, chyba sobie czegos poslucham ;-) Rudamaxi - zalatana ? 😘 dla calej gromadki ! Ania - tu nie ma tego zwyczaju... ale my sie i tak lejemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ..u mnie jakos ich niewidac ,..nie tak jak w Polsce ..🌼 na sasiednim topiku czytalam o tym ze syn Rudej zostal pobity ...i to przez ministrantow ..musicie wejsc na Konradka blog .. Rebeka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba juz wiem o co chodzi przeczytalam szybciutko o napadzie na Konrada i rzeczywiscie nie wesolo...teraz juz chyba nie ma zadnych swietosci...dla tych chlopakow chyba niewiele znaczy to ze sa ministrantami...Rudamaxi ucaluj Konrada i nie popuszczaj,ci chlopcy powinni poniesc kare,bo inaczej znowu to zrobia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo..zapomnialam ..ja tez mowie na tego mlodszego maly ..a ma 13 lat ..tak to jest jak juz niema mlodszego dziecka ..wiec ten zostanie maly..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie tego lanego poniedzialku to ja tego bardzo nie lubie...Co roku mam z tego powodu awanture ....u nas to od samego rana ok 7, juz zaczyna sie lanie,konczy ok 18...mozna by tego uniknac ,ale moja tesciowa jak nie daje sobie powiedziec ,ze ma juz nie otwierac nastepnym chlopakom...ona jak dzwonia do drzwi to otworzy i potem stoi na dole i wola corke ,zeby zeszla,cora nie chce zejsc i ona sie na nia obraza ,ze tak nie chce zwyczaju przestrzegac... W tym roku,corka juz mi powiedziala ,ze jedzie do babci,bo tam jej nikt nie bedzie rozkazywal,a ja juz mam nerwy ,bo wolalabym zeby byla z nami na swieta ,ale z drugiej strony sama chetnie bym uciekla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dzieci sa male... ja mam wrazenie za dla moich rodzicow jestem jeszcz dzisiaj (czasami ;-) mala dziewczynka :-D :-D Rudamaxi - faktycznie przykre ... karta sie odwroci ! Juz niedlugo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą dziewczęta. Rebeko - a jak myślisz - mam, czy nie nie mam jakiegoś ukrytego celu dając adresik na fotki moich najmłodszych?...... oglądając takie buziaczki to aż się dusza śmieje... Ato jeszcze nie koniec, jeszcze mam sporo zdjęć.... już iedługo pojawi się tam co najmniej setka. Będą również zdjęcia z mojego ogródka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - Tak to jest jak sie ma corke ktora sie chlopakom podoba 😘 !! Namow Ja zeby zostala. Tesciowa sie poobraza i jej przejdzie... a Wy przez Swieta bedziecie razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - milo Cie widziec na naszej imprezce :-). A do tych dzieciaczkow... cel osiagniety ;-). Czym moge Cie poczestowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - wszystkim - dziś przyjme absolutnie wszyściutko... tylko nie truciznę hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko mysle jednak ,ze tym razem pozwole jej jechac,do mojej mamy mam tylko 15 minut ,to zawsze moge ja przywiezc jak zmieni zdanie... Kaszubko,ja tez ogladam Twoje fotki i czekam na nowe...:)A szczegolnie ogrodka....musze pomyslec co zrobic po remoncie z moim ogrodkiem,moze jakis pomysl zaczerpne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...u Was juz nie wieje?Ja swiezo po kapieli wiec poczekam w domku,ale Ty sie nie krepuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - ogródek jest na wzór tzw wiejski, czyli wszystkiego po trochu i w rozmaitych miejscach. Wśród warzyw rosną kwiaty, zioła - ot taki misz-masz. Dużo rozmaitych kwiatów - połowy nazw nawet nie pamietam. są tez krzewy i drzewa owocowe.. oczywiście również tranik i altanka... i ławeczka .... i spokój, cisza, mili sąsiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jestem sorki uczestniczylam w rozmowie ...od czasu do czasu musze zwrocic uwage i pogadac z nimi... Rebeko...jestes na tarasie ,..ja tez dymka puszczam ..hi :D Kaszubko ..ogladalam fotki wczesniej i chcialam dodac komentarz ..ale ze niebylam zalogowana ...stwierdzilam ze pozniej ...i w koncu zapomnialam ...buziaki dla maluszkow..👄 urocze.. Annapo.. zdrowko i stawiam pizze oczywiscie obiecana ..ciasto musi poczekac ..🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - to proponuje winko... dzis z Korsyki, bardzo dobre :-) Ania - Skonczylam !! A wiatry sie tez u nas skonczyly... mam nadzieje ze juz na dobre sobie poszly :-) Hihi, wlasnie mi M przyslal zdjecie "z biura"... zaraz Wam posle :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ewanisia, bo juz myslalam ze glodna spac pojde :-D. Dzieki za pizze :-D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest osobno warzywniak ,a osobno cos dla oka...A teraz po oknami musimy zrobic gruntowne porzadki i na nowo zagospodarowac...ja nie za bardzo lubie sie grzebac w ziemi i poza tym jakos nie mam reki do roslin, chyba zdecyduje sie na jakies krzewy i trawnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×