Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko, nie pytalam ale zawsze mialam zamiar zapytac ;) ot z ciekawosci :) Fajnie, ze masz rodzinke obok, przyda sie jak dzidzia przybedzie ;) Widze, ze pizza u wszystkich dzisiaj? U nas tez po wlosku ale raczej spagetti w sosie bolognese bo wczoraj gotowalam :) nie wiem tylko co przygotuje na jutro, chyba jakis sos warzywowy bo rano zapomnialam wystawic mieso z zamrazalnika. Lampka wina mowisz Rebeko? Moze i sie skusze, ale nie mam pewnosci czy bede. Dzisiaj przychodzi pani do sprzatania zeby sie zapoznac, mam nadzieje ze sie nie przestraszy balaganem i nam nie ucieknie! Ja teraz do domku bede zmykac, trzymajcie sie kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo :-( ...? No to ja sie napije i sobie sama popisze :-P... Dea - bardzo bym chciala zeby rodzice byli tu caly czas... na stala opieke nad dzidzia nie moglabym liczyc bo mieszkaja dosyc daleko (jakies 25 km) co samo w sobie nie jest duzo ale codziennie takiej trasy nie da sie pokonywac, wiec bez zlobka/niani npewno by sie nie obylo... Ale moglabym liczyc na chwile wytchnienia (WE ?) wiedzac ze dzidzia jest w dobrych rekach. Narazie rodzice kursuja miedzy Polska i Fr... jak mowi moj tata "starych drzew sie nie przesadza" : oni tu maja malo znajomych, my tez nie mozemy ich zbyt czesto odwiedzac choc staramy sie z nimi widziec raz na tydzien... a w Polsce maja cala rodzinke (rodzenstwo) i duzo znajomych wiec zupelnie inne zycie. Ale tak mi sie wydaje ze jakby byla dzidzia to chyba siedzieli by wiecej tutaj niz w Polsce :-) Rudamaxi - drzwi nie zajac :-)... A co do tych zyl to moze Ci troszke oswieci to ;-) : http://www.kardiolo.pl/o,chelatacja_czyszczenie_zyl.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo :-( ...? No to ja sie napije i sobie sama popisze :-P... Dea - bardzo bym chciala zeby rodzice byli tu caly czas... na stala opieke nad dzidzia nie moglabym liczyc bo mieszkaja dosyc daleko (jakies 25 km) co samo w sobie nie jest duzo ale codziennie takiej trasy nie da sie pokonywac, wiec bez zlobka/niani npewno by sie nie obylo... Ale moglabym liczyc na chwile wytchnienia (WE ?) wiedzac ze dzidzia jest w dobrych rekach. Narazie rodzice kursuja miedzy Polska i Fr... jak mowi moj tata "starych drzew sie nie przesadza" : oni tu maja malo znajomych, my tez nie mozemy ich zbyt czesto odwiedzac choc staramy sie z nimi widziec raz na tydzien... a w Polsce maja cala rodzinke (rodzenstwo) i duzo znajomych wiec zupelnie inne zycie. Ale tak mi sie wydaje ze jakby byla dzidzia to chyba siedzieli by wiecej tutaj niz w Polsce :-) Rudamaxi - drzwi nie zajac :-)... A co do tych zyl to moze Ci troszke oswieci to ;-) : http://www.kardiolo.pl/o,chelatacja_czyszczenie_zyl.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i sie zdublowalo :-O... A ten link jest dobry tylko trzeba wyrzucic przerwe przed przecinkiem... nie da sie wkleic bez :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ...dzis ja was przywitam kawka,herbatka i sniadankiem...prosze sie czestowac ...na sniadanko jajecznica albo chlebek z zoltym serkiem jak kto woli.... Rebeka 👄 sama siedzialas wieczorkiem ...prosze o wyrozumienie ...zasnelam na filmie ...ale widzialam wciagnela Cie nasza klasa... dla kazdej z pan na dobry poczatek dnia 👄 i po 🌼 zycze milego dnia u mnie wichura ale dosc cieplo... Annapo 👄 Kaszubko 👄 Dea 👄 Rybka 👄 She 👄 BT 👄 Wesola Aniu 👄 Rudamaxi 👄 ...chyba o nikim niezapomnialam ..jesli tak to podwojny..👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zapraszam na kawę i biszkopciki ewanisia🌻 u mnie kanapki z ciemnego chleba z Almette, wędlinką i pomidorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ...ciemny chlebek ...hmmm ..mniam ...u mnie bazar dopiero w sobote ...tylko tam moge kupic jeszcze jakies mozna tak powiedziec swieze pomidorki,ogoreczki i rzodkiewke...te z tesco juz nie sa takie smaczne ....ale nich bedzie skosztuje....dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia, może z pomidorów zrezygnuj. Smakują niomal jak trawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mnie sie dzisiaj udalo troszke wczesniej i bede na podgladzie....na mily poczatek dnia dla kazdej zWas posylam po 🌻 i👄 i kilka promyczkow sloneczka... Rebeko....bardzo mi przykro ,ze tak sama wczoraj musialas popijac,ale u mnie wtorek to z reguly nie wchodzi w rachube na wieczorne klikanie....takze prosze o wybaczenie... Ewanisiu...dzisiaj ta proba z piecykiem...napisz jak sie sprawuje ... Rybko ...dzieki za kanapeczki,a co do pomidorkow to nie ma sie co dziwic...chyba nawet trawa smaczniejsza...przynajmiej tego zdania sa moje \"kolezanki\" z pracy:D Dea...jak tam pani do sprzatania ...jak ta ucieknie to moze jakas inna upolujesz...:) Rudamaxi...na sama mysl ,ze ktos by mi mial zyly czyscic...to ja juz bym miala pelne gacie strachu...nie zazdroszcze....a fluidkow posylam cala mase...i na pewno bede trzymac kciuki,zeby same te zyly sie przeczyscily... no to bede na podgladzie ...a teraz pomykam prasowac brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 😍. Dzis juz sroda i do wiosny pozostalo tylko 9 dni !! Ewanisia (kwiat] - nie ma problemu :-), klasa wciaga, to fakt :-). U mnie to samo co u ciebie : cieplo i slonecznie ale dalej wieeeeeeeje :-D Rybko 🌻 - juz sam ciemny chlebek z maselkiem do szczescia mi wystarczy :-) Ania 🌻 - wizyty na kafe to przyjemnosc a nie obowiazek :-) ... Winko poczeka na piatek...o ile sie nie skwasi ;-), albo go wczesniej nie wypije :-D Milego dnia zycze 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....jak ma skwasniec to lepiej wypij...nawet sama...najwyzej postaw lusterko hi,hi....A wczoraj to malzonek w trasie byl,ze tak sama bylas?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie Ania, w trasie... dzis wraca i znow jedzie w piatek :-(... ale to oznacza ze bedzie w piatek imprezka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 👄 ..oj u mnie tez juz gora prasowania czeka ...ale teraz sie za to niebiore...czekam na kuchenke...dzwonili ze przyjada ale maja na to 3 godz. oczywiscie ze napisze jak sie spisuje...mysle ze na kolacje pizza ..juz slyszalam takie propozycje...🌼 Rebeko 👄 ..ja od kilku dni niemoge wejsc na nasza klase ..chcialam sprawdzic czy jestem bo ostatnio wykasowalam caly profil..ale najwidoczniej nie ...u mnie dalej taka wichura ale cieplo ... jeszcze dzisiaj to lozko ...wczoraj nieprzyniesli wiec przelozylismy na dzis...oj dzieje sie u mnie dzis ..dzieje...ale za to jakie porzadki ..weszlam w kazdy kat ..ktory wymaga posprzatania... milego dzionka i oczywiscie jestem na podgladzie ..co prawda sprzatajac ale jestem.... czas na kawke ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu...ja porywam kawke i pedze dalej prasowac,jak umiesz to podrzuc twoje,to poprasuje za to wieczorkiem pizze postawisz :P Rebeko...tak myslalam...a na piatek to ja juz calu tydzien sie szukuje...codziennnie ide pol godziny szybciej do lozeczka ,zeby sie \'naspac\'\" na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia u mnie NK hula przed południem szczególnie ( siedzę nieomal tam cały czas ) Trochę wolniej wieczorami. Tylko mi zdjęć nie dorzuciło, był komunikat, że czekają w kolejce ( jak za komuny, dlugi ten ogonek. JUż kilka dni czekają. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawke chetnie, Ewanisia ! A moze tak na taras wyskoczymy ... moze nas nie porwie :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo...podrzucilam ale niewiem czy nie porwalo po onkidrodze ....stawiam oczywiscie pizze za to..🌼 Rybko ...wieczorkiem to juz zapomnij ..tak dlugo sie wgrywa ze od czekania to juz mi sie niechce wlaczac tej stronki..🌼 Rebeka ...to chodz na ten tarasik...moze nas niewywieje..🌼 moj starszy syn dzis jest ze mna..rozchorowal mi sie biedaczek...ma temperature i odsypia w lozeczku...do jutra mu przejdzie a ja juz zrobilam syropek z cebulki ...troszke czosnku do obiadku i bedzie dobrze... dzwonili znowu panowie od kuchenki niemoga znalezc mojej ulicy a sklep jest w tym samym miejscu ...ale numer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,,, strasznie powoli chodzi internet,,,, trudno też wpisać na kafe.... Od rana padało - teraz słońce próbuje się pokazać... W razie moje niebytności na topiku - to nie moja niechęć do pisania - tylko takie kłopoty z wejściem.... dobrze, że chociaż mogę Was czytać... buuuu, buuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 Witaj ...przywiezli...mam ..hura...a teraz trzeba ja rozpakowac...jak ja nielubie steropianu...brrr....ok lece do kuchni walczyc...hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...witaj,mne wczoraj internet slabo ciagnal,ale dzisiaj nie narzekam... Ewanisiu ...milej zabawy....fajnie ,ze Cie jednak znalezli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy piękny wiosenny deszczyk :( Ja się z paniami żegnam na dziś Życzę miłego popołudnia i wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem ! Ania - masz racje, nadrabiaj sen, w piatek bedzie jak znalazl :-D Ewanisia - 😘 dla Twojego starszego. Walcz z kuchenka... a ja juz wiem co bedziemy w piatek na imprezie jadly :-P :-D Kaszubko 🌻 - nawet by mi przez mysl nie przeszlo ze moglabys nie miec ochoty z nami \"pogadac\" :-) Rybko - wzajemnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bylam na zakupach...kupilam wszystko co potrzebne do ciasta...hihii...czekam na M zeby mi to podlaczyl...i dzis bedzie proba ognia.... Rebeka ...👄 od mojego starszego...hihii..smial sie jak to powiedzialam ...a zdradz tajemnice co jemy w piatek....🌼 Rybko ..👄 Kaszubko 👄 ta wichura u mnie przewraca wszystko co tylko moze uniesc....i normalnie zamyka mi okna...🌼 Annapo 👄 ..tak Rebeka ma racje ...odsypiaj kochana ...🌼 buziaki dla wsiech ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×