Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ale pogoda - raz pada, to znów słońce i tak na przemian. Rebeko, Ewanisio, Dea - czas na papierosa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio - pilnuj się, aby Cię nie wywiało... hihihihi... a u mnie raz deszcz, raz słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - spoznilam sie :-( ? Mowi sie trudno, nastepnym razem :-). Ewanisia - ja myslalam o jakiejs dobrej pizzy z nowego pieca ;-) Chyba zrezygnuje z przerwy bo nie mam sily walczyc z wiatrem :-O Ale za to kawe stawiam : \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/... dla wszystkich... nawet dla tych nieobecnych :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ...dobra ..niech bedzie pizza a pozniej ciasto przed imprezka ...co Ty na to? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem i ja dotarłam ,wichura za oknami okropna :O To może kawę popołudniową postawię,bo ciśnienie na łeb leci razem z okiem hi,hi,hi,hi.......i babeczki śmietankowe lub z wiśniami :) Szkoda,że bibkę przegapiłam,następnym razem Rebeko wołaj głośniej :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - a ja na to, jak na lato :-D Wesola 🌻 - bede wolac glosniej ale jak mi obiecasz ze w razie czego sasiadow bierzesz na siebie :-D Hihi, ale mam dzis ubaw :-D !! Slonce ladnie swieci wiec ludzi na taras ciagnie a pozniej walcza z wiatrem :-D. Tylem do biurka siedze bo takiego spektaklu sobie nie podaruje :-D :-D :-D... dobrze ze szefa nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi,hi...........oglądam na tv2 40-to latka,i...................kiedyś dla mnie 40-to latek to jak dinozaur ;) a teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ... jeszcze troche i bedziemy wszystkie spiewac "czterdziesci lat minelo, jak jeden dzien... " ;-). A moze lepiej "motylem jestem, aaaaa... " :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez prawda !! :-D :-D Lece do mojego slonka :-) Milego wieczoru, kochane... nic nie obiecuje ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już wieczór.... mimo sennej pogody nie spałam w dzień... wielki sukces.... Były starsze wnuki - czas uciekał błyskawicznie. jutro chyba będę mieć już normalny dzień.... a raczej na pewno !!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Witam wszystkie panie i dla kazdej posylam 👄 na mily poczatek dnia wczorajszy dzionek minal dosc szybko ...lozko jest kuchenka dziala...ale jeszcze sie przepala wiec pizza zostala przelozona na dzis...na sniadanko proponuje chlebek z rzodkiewka...u nas dzis wiosennie cieplutko i takiej pogody zycze kazdemu ...kawke i herbatke zostawiam w termosie aby kazda sie napila .... ...milego dnia zycze .... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny i deszczowy dzień 🌻 Już za 7 dni wiosna kalendarzowa :) Kawa dla wszystkich na przebudzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Aniu ...za to nalej sobie kolejnej kawki....🌼...ja skosztowalam Twojej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w strasznie deszczowy dzień...... Pada już 26 godzin. Witaj Ewanisio i Wesoła..... A gdzie jest Kiciulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 witaj,tak juz wczoraj pytalam gdzie jest Kiciulek i niewiemy ...posylam Ci sloneczko bo u mnie dzis jest nadmiar..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio - dzięki za słoneczko - przyda się.... a Kiciulek może ma kłopoty z internetem.... ostatnie dni był przeokropny.... Wesoła - kiedyś może Ciebie złapię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziś wesoła 🌻 kaszubko🌻 wewanisia 🌻 tak, poproszę kilka promyczków. Chmury goni wiatr i świszcze mi w szybach wentylacyjnych. Autentycznie lubię to. Przypomina mi się dzieciństwo, jak jesienią zwłaszcza szumiał wiatr w pobliskiej sośnie. Sosna strara, ogromna, aż gałęzie jej trzeszczały. Ostatnimi czasy wspomniania mnie dopadają, a chyba za sprawą naszej klasy. Tam z koleżanką na forum sobie wspominamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rybko - ja już dzisiaj też zaliczyłam Naszą klasę.... lubię tam zaglądać.... z mojego rocznika jeszcze nikogo nie ma - a szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko my z koleżanką wspominamy szkołę podstawową, którą kończyłyśmy na wsi a teraz obie mieszkamy w dużych miastach. Na domiar złego daleko od siebie, setki km. Nie możemy się spotkać na ploty. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×