Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeka ..ciekawe,ciekawe...🌼 Dea ..jak milo ..to zmykaj juz spac ..pa do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - Idziemy na balkon ? Cieplutko to nawet sie ubierac nie trzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja juz sie przyzwyczailam do tego ze spimy codziennie razem i jak cos wypadnie ze wieczorkiem musi gdzies wyskoczyc ..to tak glupio sie sama czuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - bo ja mam "king size" :-D No "lyso" troche samej... przyzwyczajam sie :-O... staram sie nie nudzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przyklad :-)... najczesciej taki ktorego z M nie obejrze bo by mi nad uchem marudzil :-)... po Kafe i klasie buszuje ... wrocilam do ksiazek, bo ostatnio sie "zaniedbalam" w tej dziedzinie... :-) Czasem do kina ide :-)... a wlasnie dawno nie bylam... trzeba i tym pomyslec :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tak ja tez ogladam takie filmy sama ktore wiem ze napewno razem nieprzejda ..chyba ze juz niema wyboru...oprocz horrorow ...ja czasami..ale rzadko..:D ..ksiazki lubie czytac niemam dostepu tutaj..a z internetu jakos mi niewchodzi..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja amm cal skrzynie ksiazek... lubie wracac do tego co juz przeczytalam. Patrzylas na internecie ? Niektore wydawnictwa prowadza sprzedaz wysylkowa nawet za granice ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..bede powoli konczyc Rebeko panowie skonczyli i patrza na mnie ...lepiej zostawic dobre wrazenie..hihi.. spij slodko Rebeko 🌼 Dobranoc 🌼 ..przepraszam ale dzis musze juz zmykac..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam bo nie pod kolderka tylko przy komputerze mnie M zastanie :-) Dobranoc Ewanisia ! MILEGO WE dla wszystkich kochanych pan 😍 😘😍!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No to troszke jeszcze dziewczyny pobalowały,pewnie jeszcze spia ...to ja po cichutku postawie dzbanek kawy i uciekam...potem moze zajrze... Milego dzionka wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Annapo, witajcie wszystkie... Wiadomo, sobota po piątku - bedzie tu troche pusto.... ale jest kawa - dzięki Aniu -w ten senny dzien bez słoneczka bardo się przyda. Ostatnio [ chyba z winy pogody ] wciąż bym najchętniej spała. Zajrzałam na Naszą klasę - z mojego rocznika jeszcze nikogo nie ma, a było nas 110 osób[ w tej szkole, bo wówczas były 2 podstawówki ]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ...skradam sie po cichutku nalac kawki ..widze ze panie faktycznie spia ....milego dnia zycze .... Annnapo 👄..dzieki za kawke..jak synus po nocy? ..jak mu dzis Aniu lepiej? buziaki dla niego..👄 dla wszystkich pan 👄 i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry !! Pospalam sobie dzisiaj :-) ... dopiero o 12.00 wstalam :-). Tez mam ostatnio nieograniczone zapotrzebowanie na sen :-) Zabieram sie za jakis obiad bo wieczorem na urodziny idziemy. A jutro rano pierwsze GP F1 !!! Trzeba bedzie zerwac sie o 5.00 ale nic to !! A moze po prostu wogole spac nie pojdziemy jak sie impreza przedluzy ;-) :-P...? Milego popoludnia kochane 😍 Narazie 🖐️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko dzieki za fotki ,dotarly cale i zdrowe hi,hi :) Wesola ...a Rebeka tak glosno Cie wolala ,gdzies to przebywala,ze nie slyszalas????:P Ewanisiu...z malym lepiej...goraczka spada i nawet zjadla kromke chleba i lyzke salatki...takze mam nadzieje ,ze teraz juz z gorki....ale do szkoly chyba przed swietami juz go nie puszcze... Rebeko ...milej imprezki ...naprawde masz zamiar o 5 wstac...toc to samobójstwo... OK ...pedze do łaciatych ,bo juz na mnie pysk drżą...:) Miłego wieczorku wsiem...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że bardzo pracowicie lub szalenie wyczerpująco spędzacie wolny czas...... A więc pozostaje mi tylko życzyc Wam przyjemnej, spokojnej i jednocześnie uroczej niedzieli... Dobranoc... do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Piękne słońce u mnie od rana,dzisiaj niedziela palmowa :) Kawę stawiam :) I niedzielne śniadanie :) Biały serek z rzodkiewką i szczypiorkiem,świeźe bułki :) No właśnie wiem Rebeka głośno wołała a ja co ?Nic nie słyszałam chyba aparat sobie słuchowy kupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wesoła -śniadanko pycha..... Dostawiam jeszcze następne kawy i świeże pączki..... Znów nie ma słonka..... Moja psica dostała cieczkę, akurat na święta... i znowu trzeba będzie pilnować, chronić ją przed kawalerami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×