Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

R....jak teskisz za gwiazdkami,popatrz w lusterko....no co nie ładna gwiazdka...hi,hi:P Goju....ja z braku czasu tez sama henne sobie robie i to juz kilka lat....bo mam bardzo jasne włosy i jak nie mam henny to wygladam jak chora...nie czytałam przez 2 dni i chyba dopiero jutro sie dowiem czemu po hennie pedzi sie do chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj miałam małą przygodę pt. bliski kontakt mojego samochodu z jakimś innym samochodem. Na takiej wąskiej uliczce nie mogłam się wyminąć z busem, który nadjechał z naprzeciwka, więc pan w tym busie zatrzymał się i trochę wycofał, a ja chciałam skęcić w prawo i wjechać trochę na chodnik i niechcący zahaczyłam starego kadeta stojącego na chodniku. Pan z busa mnie ominął, po czym się zatrzymał, otworzył drzwi i powiedział: "wycofaj tam nic się nie stało" no więc tak zrobiłam, ale jak dojechałam na parking zobaczyłam na moim granatowym lakierze jakiś czerwony nie wiadomo skąd, wróciłam i chciałam włożyć kareczkę ze swoim numerem za wycieraczkę tego kadeta (chociaż stary już skorodowany był) i ku mojemu zaskoczeniu nie znalazłam na nim kawałków swojego lakieru. Pojechałam do M do pracy bardzo zmartwiona, że trzeb malować bok itd., a on mnie wyśmiał, wziął szmatkę, jakąś pastę i lakier zniknął tak po prostu. Ulżyło mi, bo właśnie kończą mi się perfumy i myślałam, że zamiast perfum mąż mi da kasę na lakierika:-) a wtedy życie by straciło sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...no jak sie tu z Toba nie zgodzić :P :D...ale sobie dzisiaj słodzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, teraz to rozumiem, Pogoda zawsze Piękna jest tylko my czasem coś wymyślamy;-) a zachód słońca cudny, już się rozmarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - sliczna :-D.. i nawet sie blyszczy :-D :-D... zwlaszcza oczy po tym pol kieliszka wina ;-)... szkoda ze M dzis nie ma :-P Goja - hihi, tez wole perfumy od lakieru :-D. I co dostalas te perfumy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju....mądrego masz M,wie co kobiecie do szczescia potrzebne...:D R...czemu tak jasno?...u mnie to czarniutko na dworze...jak mi sie kiedys uda to zrobie Ci zachodzace słonko nad naszym jeziorkiem,tez ładnie wyglada,prawie jak nad morzem,jak człowiek ruszy wyobraznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przysłym tygodniu będą, bo zamawiam na allegro, ale jeszcze troszkę mam więc jest szansa, że mi nie zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - miedzy Polska a tutaj jest wiecej niz jedna strefa czasowa... prawie dwie... wiec slonce pozniej zachodzi... ale tez i pozniej wschodzi. W lecie mamy jasno do 23.00 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju....no widzisz,powoli wszystko zrozumiesz hi,hi...:D.... R...no to my Ci nie wystarczamy?...M tez pewnie niedługo przyjedzie....moze jeszcze poziom alkoholu tak bardzo Ci nie spadnie i skorzysta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - tak go sobie wychowałam:-) od 9 lat używamjednego zapach, który podoba się mojemu M, ale od czasu do czasu zmieniałam zapachy, bo wydawały mi się ciekawe lecz za każdym razem było rozczarowanie no i od pewnego czasu on jak widzi, że mi się kończą to zamawia mi ten zapach, żeby mi znowu nie przyszło do głowy coś zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - masz zaufanie do tych internetowych sprzedazy ? Czesto kupujesz ? Nie trafil ci sie nigdy zaden "bubel" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale namieszałam i trochę literek zjadłam, nie żebym była głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...to ja sie ciesze ,ze mieszkam w Polsce...inaczej w lecie do 24 bym zapierdzielała....w okresie zniw to ja czekam na zachod słonca z taka tesknota ,ze nic mnie bardziej nie cieszy....iok 22.30 moge wreszcie isc do domu,a u Ciebie bym do 24 musiała zapylac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nigdy nie trafiłam na bubla, albo były tak dobrze podrobione, ale zapach jest zawsze taki sam i utrzymuje się długo, więc chyba jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - jasne ze do zaspokojenia sfery "duchowej" calkowicie wystarczacie :-)... ale do sfery... jak by to delikatnie ... "cielesnej" juz nie bardzo :-P. A M dopiero jutro rano wraca :-(... ale moze jeszcze nie zdaze wstac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu chyba musimy się wszystkie umówić i przyjechać koniecznie do Ciebie do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jestem ..chwilka na dymka .. R..A ...:D:D:D NORMALNIE REANIMACJA ...;) Goja ..Witaj..a zdradzisz co to za zapach? ..wiesz ..babska ciekawosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ciebie wyślemy na Korfu, żebyś nam w pracy nie przeszkadzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju ...jak juz wczesniej Rebeka pisała my sie wszystkego domyslamy ,nawet jak tam ktorej literki nie ma :D.... A ja sobie M nie wychowałam,raczej on mnie hi,hi:P to ja mu kosmetyki kupuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ale za to zniwa w polowe czasu byly by zalatwione :-) Goja - ja lubie zmieniac zapachy. W tej chwili mam 3... i w zaleznosci od humoru, albo okolicznosci uzywam ;-). To jaki ten Twoj ulubiony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu M też kupuję, zeby mi ładnie pachniał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - juz wiem :-) Ewanisia - i znow namawiasz do zlego ;-) :-D. Ale niech bedzie z Toba pojde :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że już wiesz, bo myślałam, że nie uważałaś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju...moj M to tak kocha te krowki ,ze dnia bez nich nie przezyje,a poza tym ja mieszkam z tesciami i trzeba duzo samozaparcia zeby z nimi wytrzymac,ale jak macie jakies grzechy do odkupienia to po dniu pracy z nimi napewno beda Wam odpuszczone... Ewanisiu ...witamy ,dlugiego masz tego papierosa czy tylko na chwilke wystarczy? R...przeciez wiesz ,ze ja po dziewczynach to mam wysypke i w tym wzgledzie to chyba jednak musisz na M liczyc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klawiatura mi trochę hałasuje a za plecami w łóżeczkach śpią mój syn i bratanica (gościnnie) więc chyba będę musiała kończyć, zeby mi się dzieci wyspały zrobiliśmy wymianę moja córcia poszła do swojej młodszej kuzynki, a do nas jej siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - damy radę z Twoimi teściam, a z teściem to już napewno, zagadamy go jak to baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..zanim doczytalam to juz tyle wpisow :D Rebeka ..dobrze ..pojdziemy gdzie chcesz ;) :D Annapo ..jeszcze mam pol :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×