Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubce mowimy "dobranoc" 😘 !! Ania - Ty sie mna nie wykrecaj :-P... ja zawsze ladnie wygladam ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu....ja mam taka rodzinke,ze kuzynke ktora mieszka ok.2 godz jazdy samochodem widziałam ostatnio ok 16 lat temu... I to tak i ze strony ojca i mamy...takze jak juz ktos przyjedzie to dla mnie naprawde swieto....sama pojechac nie moge przez te łaciate ,a oni jakos tez nie maja czasu ,albo sie boja...no nie wiem...a ta własnie kuzyka co była 3 lata temu po wielu moich blaganiach przyjechała i teraz juz raz do roku na kilka godzin przyjezdza...widocznie przekonała sie ze ja nie gryze :D pozdrowienia dla gosci i M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - same dobre rzeczy :-) !! Glownie surowa rybke ;-) : losos, tunczyk, makrela.. jak ktos lubi to osmiorniczke (ja nie przepadam - dla mnie za bardzo "gumowe" ) a oprocz tego ryz, salatki, potowane ne parze pierogi z roznym farszem, szaszlyki (moje ulubione to serowe :-) )... Do wyboru, do koloru... smacznego Ania :-P :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....no przeciez!!!!ale jak sie wyspisz tonie dosyc ,ze Sliczna jak zawsze to i wyspana bedziesz...hi,hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nie mozecie tego zobaczyc... taki piekny zachod slonca teraz u nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...ja mam taka malusia prosbe ....czy ja moge pisac tylko R zwracajac sie do Ciebie...przynajmiej w WE...:P A ta osmiorniczka skutecznie pohamowała moj apetyt....wiec lodowka bezpieczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - zartuje !! "Podkowki" pod oczami urody nie dodaja :-D... a w perspektywie jeszcze 2 noce gdzie na sen bedzie malo czasu ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - jak tylko sobie zyczysz :-)... byle bys sie zwracala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...to sie zwracam...o zaraz lepiej....a tak a propo to pozdrowienia od Beretki...ta motyka dzis mi jabło ukradła....ale za to jutro dostanie bizuteri....Mjej łancuch obiecał:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌼 Dobranoc 🌼..do juterka :D Annapo ..wlsnie ..moi pracodawcy ..mowie o czasach kiedy mieszkalismy w Niemczech i pracowalismy w stadninie koni ..byli w tej samej sytuacji co Wy i dlatego mieszkalismy u nich i pracowalismy ..a pozniej jak juz wiedzielismy wszystko na temat koni,kaczek,kur,swin ..i jednego psa bernardyna (balu) :D..to oni robili sobie kilkudniowe wypady ..wtedy wypoczywali ..fajnie bylo..🌼 Rebeko ..widze ze smakowaloby mi w sumie wszystko z tych wymienionych rzeczy :D ..ciekawe chyba sie skusze i poszukam czegos tutaj ..🌼 ..a teraz chwilowo koncze moje panie ..musze troszke utrwalic ..kilka utworow ..sorki ale (hobby M).. milej pogawedki jak wroce pewnie bede miala co czytac..:D a swoja droga wczesniej namieszalam we wpisie ale mysle ze doszlyscie .o co chodzi ..hihi..klawiszki sie pomieszaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...U Ciebie słońce zachodzi a u mnie dzis pierwszy raz od kilku dni wyszlo na pol godziny za chmur...to dopiero przezycie... a dzis to tak na sucho...? ...bo u mnie piwo w lodowce i jakas wodeczka co goscie przywiezli...to moze po małym lyczku nie zaszkodzi...szczegolnie ,ze u mnie straszny ziąb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, to widze ze taka sama z niej lakomczuszka jak ja :-D. A z "bizuterii", jak kazda kobietka-kokietka napewno sie ucieszy :-D Ewanisia - nic sie nie przejmuj, przeciez my wszystkie "bystrzachy" jestesmy :-D :-D. Milego wieczoru... jak mozesz to zagladnij od czasu do czasu :-) A Wesolej znow nie ma ... z Nia to zawsze tak : imprazke "wykracze" a pozniej znika w naturze ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - nie ma problemu - nalej po jednym na rozgrzewke a ja skocze do lodowki... chyba troche winka sie ostalo... a dla Ciebie mam Martini :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu...chyba udało mi sie pojac o co Ci poprzednio chodziło,a teraz miłej zabawy zycze....i wracaj jak tylko bedziesz mogła...Kaszubko...chyba zapomniałam Ci zyczyc dobrej nocy,i juz naprawiam przeoczenie ....spokojnej ,miłej nocy i miłego poranka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wiecie co ..jeszcze tylko wam dopowiem ..ze ja wczoraj wzrobilam ten krem z kukulek ale pierwszy raz z wodka ..rowniez po gosciach..a ja niepije wodki ..i wypilam wczoraj dwie w sumie setki z lodem..wiecie ze dzis zle sie czulam ..jakies 7-8 lat niepilam wodki...:D ok ..do uslyszonka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...w takim towarzystwie to chyba nie zmarzne :P...Martini bardzo poprosze....Beretka tez taka roslinozerna :P...syn mnie teraz dowcipami zasypuje...wiec musze podzielic uwage ,ale juz sie szykuje do lozia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj miałam mały problem,żeby dostać się do komputera, przyszła do nas na noc starsza córka mojego brata (14lat) i razem z moim synem grali w simsy. W sumie, to ja też się z nimi pobawiłam teraz poszli spać to mogę coś popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Goja....witamy na pokładzie...co słychac,jak siły witalne...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - dobrze zrozumialam ze to syn sie szykuje, a nie Ty ;-) :-P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prognozy pogodowe są pozytywne, to aż żyć się zachciało, jak pomyślę, że w niedzielę ma być 20stopni i słońce, no chyba, że telewizja kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brwi wyszły super, przyjaciółeczka gotowa była biegnąć prosto na chirurgię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a MMartini dla Ciebie juz w kieliszeczku... z oliwka... jak nie lubisz mozesz wyjac :-P : Y Goja - dla Ciebie tez jakis delikatny truneczek ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ocekiwaniu na miejsce przy komputerze wypiłam sobie lampkę wina i jakoś w głowie mi się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...masz racje ,ze to syn....ja przynajmiej do 24 posiedze ... Goju....Pogoda napewno ,bedzie super...ja Ci to mowie...zajrzyj do skrzynki,to posle wytłumaczenie skad to wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - no to ladna pogoda ;-) do Was powedrowala ... nam goscie z wysp deszcz przywoza ;-)... jeszcze nie pada, ale niebo cale zaslane chmurami :-O... ani jednej gwiazdki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - nic sie nie przejmuj, jutro WE, bedziesz "odpoczywac" Martini wolisz czy wytrawne wino ? Ania - ciesze sie :-). ja pewno dluzej dzis tez nie posiedze ,ale do 24.00 moge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Goja, na tym topiku na pogode nie wolno narzekac ;-)... najwyzej na "aure" :-D. na tym topiku Pogoda 😘 jest zawsze ladna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×