Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

u mnie tez zaczyna zmieniać się pogoda - robi się duszno i nadciągają chmury..... czyżby niebo chciało płakać ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - jestes pewna ze nie mieszkasz gdzies niedaleko mnie ? ;-) :-D Licze na to ze jeszcze wytrzymie bez deszczu jakies pol godziny... chcialabym chociaz dotrzec sucha do metra... pozniej mi juz nie zalezy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Youpi !!! Zaczynam WE !!! I jeszcze nie pada :-) Zagladne do Was wieczorem ! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend pora zaczynać :) Zamist słów jesień się zaczyna ze starej piosenki polskiej........... Może winka z tej okazji się napijemy? To ja proponuje baiłe i czerwone do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja zmagam sie wiadomo z czym Viki strasznie marudna i placzliwa po badaniach :O A mnie przybilo to ze przez rok pogorszyl jej sie sluch o cale 10 stopni mam nadzieje ze to byla pomylka Buziaki dla was wszystkich. kaszubka dziekuje za fotke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła 🌼 już % ??? a może na początek torcik bezowy ze świeżymi truskawkami ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda 🌼 a jest diagnoza jednego lekarza... czy więcej lekarzy tak mówi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ ufff weekend ..wreszcie ...Pozdrawiam wszystkie panie i posylam 👄 Wesola 👄 juz :D Kaszubko 👄 Rudamaxi 👄 buziaki dla Wikuni 🌼 Annapo 👄 Rebeka 👄 Amarylis 👄 Goja 👄 Dea 👄 i dla wszystkich milego wieczoru ...a ja robie golabki jesli ktos mialby ochote prosze sie czestowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka byla zdiagnozowana w Klinice Otolaryngologii we Wrocławiu,lekarze mówili zebym sie niemartwila ze z 40 db mozna normalnie zyc ale mnie przerazil fakt ze przez rok nawet nie caly bo ostatnio bylismy na badaniach 29 czerwca w tamtym roku pogorszylo sie o tyle stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak oni moga u tak małego dziecka zbadać ubytek słuchu i jeszcze wynik podac w %.... niezbyt duze zaufanie mam do lekarzy - to tez ludzie - i mają prawo się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na kafe :-). Wesola - wczesnie zaczynasz ;-)... a potem uciekasz :-D Ewanisia 🌻 Rudamaxi 🌻 - nie martw sie, jak mowi Kaszubka, to moze byc falszywy alarm, moze lepiej powtozyc badanie...? Nie wiem czy jest tu ktos ...? Jakby co to prosze pomachac lapka... Jestem narazie z doskoku ;-) jutro mamy gosci ok 12.00 wiec juz dzisiaj sobie trosze podgonilam z robota, bo bede maiala malo czasu zeby posprzatac i jakis obiad przygotowac. A po ostatnich 2 WE kiedy nie bylo nas prawie wogole w domu trzeba mieszkanie prawie ze \"odgruzowac\" :-P :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Tytułem wyjasnienia ; Wczoraj dopusciłam syna do kompa ,a sama czytałam tak interesujacą ksiazke ,ze obudziłam sie i pedem do kuchni ,udalo mi sie nakarmic rodzinke i nawet postawiłam wode ,zeby na chwilke klapnac do kpmpa a tu dzwonek:GOSCIE :D ...Hurrra nareszcie mnie ktos odwiedził,przyjechała kuzynka z M i corka i przyszłym zieciem ...pojechali ok 19...no to pedem do laciatych ,ale moj M miał lekkie problemy z utrzymaniem pionu i robota nam sie przeciagnela do 22. A dzisiaj zakupy,odwiedziny u mamy ,obiad ,sprzatanie itp...no i teraz jestem,ale nawet nie czytałam...licze ,ze ktos choc na chwilke zajrzy...no to czekajac spojrze do skrzynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...moj znajomy twierdzi,ze sprzata sie po gosciach,a nie przed....moze skorzystaj z jego rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ...chyba skaczesz w innym kierunku....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - witaj z powrotem 😘 Rada swietna, tylk ze wolalabym zeby mi sie goscie od samego progu nie przewracali ;-) potykajac o rozne porozrzucane przedmioty :-P... no i dobrze by bylo jakby sie dalo normalnie drzwi otworzyc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze ,ze nawet drzwi nie umiesz otworzyc...ale nawet gdyby to moga przez balkon wejsc...no,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, drugie pietro, ale moze sa w dobrej formie :-D. Widze ze szykuje Ci sie weselisko :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 przed chwilą słuchałam na Polsacie Perfektu - Miałem 10 lat... Lubie ten zespół....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...co to 2 pietro,kawałeczek sznurka i supełkami i po kłopocie...:D... A wesele ...mysle ,ze chyba jednak nie...teraz tak szybko sie ludzie nie pobieraja...ale chlopak sympatyczny i fajnie by było miec kogos takiego w rodzinie... A co robisz na obiad dla gosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke przesadzam, ale prze te 2 ostatnie WE prawie nie sprzatalismy... bo nie bylo nas w domu i moze nie tyle brudno ile balagan sie zrobil... jakos tak sie nazbieralo pelno listow, formularzy, gazet... wszedzie ich pelno ... jakos w tygodniu nie mam "zaciecia" do papierkowej roboty, przyzwyczailam sie ze robi sie to raz na tydzien i jest spokoj :-). Nie mam tez zamiaru przewracac domu do gory nogami, ale chocby posciel trzba przygotowac, recznieki, pomyslec o tym co na obiad przez te 3 dni bedziemy jedli ... I tak dobrze ze M dzis rano zrobil zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaszubko...chyba wiecej nas lubi Perfekt...a w ogole piosenki z tamtego okresu -miały fajne teksty...dzieki za przesyłki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - "Autobiografia" Perfektu troszke uksztaltowala moj gust muzyczny :-) Ania - same proste rzeczy : duuuzo salatek (oni tez sa "roslinozerni" ;-) ), filety z kurczaka, steki, ryby, krewetki ... bedziemy improwizowac :-P. Moze w jeden dzien pojdziemy do japonca bo tez lubia ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu...to generalne porzadki robie w poniedziałek,jak juz dzieci pojda do szkoly ,wczesniej nie ma sensu....przewaznie najwiecej bałaganu robia w sobote i niedziele ,a w koncu nie bede ich caly czas stresowac ,zeby sprzataly kazda ruszona rzecz...to tez ich dom i musza sie czuc w nim swobodnie... A z tym obiadem to wspolczuje....dla mnie to zawsze najgorszy problem....ale z reguły jestem bezczelna i pytam co beda mieli ochote zjesc....bo przeciez nie musza lubiec tego co ja ....ostatnio jak była kuzynka z nad morza z corkami...to jak widziała ile ja mam na głowie to ona robiła obiady,pycha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wystarczyło napisać - i już mam tytuł hihih- Pokazałam się, że jestem, ale juz króciutko.... rano wcześnie wsyałam - sen zaczyna powolutku zamykac mi oczy.... Pogadjcie dużo - moje dziewczyny - 👄 będę mieć jutro co do czytania - ale rano najpierw muszę wyruszyc na zakupy. jutro Piotrek przyjeżdża.... już czekam.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ja tez mam problem, ale moze sobie poradze ;-)... to nie jest zadna oficjalna wizyta, wiec nie mam stresu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ....no to jak kiedys sie do Ciebie wybiore ,to z głodu nie umre....tez lubie roslinki i steki i filety ...i koniec ,bo znowu zacznie mi sie organizm domagac spaceru do kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Rebeko 👄 a co Wy wlasciwie jecie u (japonca) ciekawa jestem ..bo ja jak niewiem co jem to raczej omijam ..:D🌼 Kaszubko 👄 ja rowniez dziekuje za przesylke ..musze zlikwidowac na skrzynce te powiadomienia z kafe bo jak dwa dni niewchodze to mam duza ilosc do skasowania ..hihii..;)🌼 Annapo 👄 fajnie ze mialas chwile rozrywki..a swoja droga .ile razy wspominasz o swoich laciatych ..to ja sobie przypominam chwile w Niemczech..ciezkie ale swietne ..🌼ze raz ..to jest w sumie za male dziecko zeby tak szybko powiedziec ..Pozdrawiam 🌼 ..ok ja tak z doskoku ..bo mam gosci ..w sumie to M ale goscie ..hihi.. 🌼 Rudamaxi 👄 tak dziewczyny maja racje .zasiegnij rady jeszcze innych lekarzy ..i przebadaj ja jeszc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,chyba tym razem duzo nie bedzie ,bo Rebeka dla gosci musi ładnie wygladac,zeby M wstydu nie przyniesc,a wiadomo sen to najlepszy kosmetyk:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×