Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko...w tym co napisane o kafe,troszke prawdy jest,no nie....ale z tego powodu nie mam zamiaru niczego zmieniac,mnie sie podoba ,tak jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - dzien jak codzien dzisiaj, rzeczywiscie chcialabym byc w Polsce ;-)... ale i tak mielismy juz dosyc wolnego w maju :-) Kaszubko - dzieki za wyszukiwanie nam \"perelek\" 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...jesli na taras u Ciebie to ide,ale u nas nie polecam...nawet gdybym paliła....zimno ,pochmurno i najlepiej to dobra ksiazke pod pache i pod kocyk,a nie na taras... Syn wrocił z procesji i tesknym okiem na kompa spogląda,to chyba mu na troszke pozwole posiedziec...a niech pozna moje chamskie serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - zapomnialam Ci poslac {kwiat]... to teraz dostaniesz jeszcze drugi 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - no jasne ze pusc syna, ma wolne, niech kozysta :-)... ty w tym czasie wpadnij do mnie :-) Narazie Ania 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ ..niesamowity dzien ...M z rana pojechal tak jak wam mowilam szukac innej pracy ..on ma nad soba dwoch szefow ktorzy wykonuja robote dla glownego bossa .wczoraj niemogl znalezc depotu ..jak sie dzis okazalo byl na tym depocie ale stwierdzili ze to nie ten ...sami niewiedza jak pisza adresy ...ale dobra nie o tym mowa ...pojechal do konkurencyjnej firmy i spytal ...taka sie rozpetala wojna miedzy szefami ..chodzi o glownego ..jak sie dowiedzial o wczorajszym zawieszeniu M bardzo sie zdenerwowal ..ze niedosc ze M robi co mu kaza ..na dodatek nikt poza nim niewyrabia ponad normy i dzis zawiesil jednego z szefow ...pozatym zadzwonil do nas i przyjechal na kawe do domu ..chce powrotu M do firmy bo jak twierdzi ..moze na nim polegac ..a pozatym boja sie bo wiedza ze rok temu mial wypadek w pracy i moze do trzech lat starac sie o odszkodowanie ..ktore defakto mu sie nalezy ...konkurencja zadzwonila do nich z zapytaniem dlaczego pracownik ktory tak dlugo tu pracuje szuka innej pracy ..i tak to sie zaczelo...jutro wraca do pracy ..a juz sie lekko przygaszal ..widzialam ze sie zaczyna martwic..ale juz jest dobrze.... to byl wczorajszy post ..niemoglam go dokonczyc a teraz juz dzis.. Dzien dobry Kochane ❤️ ..nowy sloneczny piekny dzionek ..posylam slonko do was ...fajnie macie wolne ..a my nie ,..my za to w poniedzialek ... bylam w szpitalu na badaniach i na fizykoterapii...teraz pije kawke ale zaraz zmykam do pracy ...wczoraj dostalismy zpowrotem karte z Polski z cyfry+ ..i juz mam co ogladac ..a teraz to idzie oczoplasu dostac ...ale filmy super ..same komedie ... Rebeko 👄 chyba spotkamy sie w lipcu ..moje dzieci jada do babci do Wloch ..to my moze skoczymy do Paryza ...zobaczymy ..ale Tobie juz dzis zycze wspanialego weekendu z rodzinka .a jesli chodzi o egzaminy mojego syna to ma do piatku ..pozniej tydzien wolnego na odpoczynek i znowu caly tydzien ...🌼 Rybko 👄 dzis juz jest lepszy dzien ..🌼 Annapo 👄 oj Ty bidulko ..nawet dzis niemasz wolnego ...kiedy odpoczniesz ..chyba wszystkie sie raz zbierzemy i zajedziemy do Ciebie z pomoca ..🌼 Kaszubko 👄 ja tutaj to nawet stracilam nasze swieta Anglia nieobchodzi Bozego Ciala a szkoda ...🌼 Amarylis 👄 jak Twoje dziecie po egzaminach? 🌼 Wesola Aniu 👄 a Ty gdzie dzis nie na kawce? 🌼 She 👄 jak u Ciebie na uczelni? 🌼 Rudamaxi 👄 jak Wikunia sie czuje? 🌼 Dea 👄 dzieki za pozdrowionka i wzajemnie oraz buziaki dla Myszki 🌼 ok a teraz lece jeszcze na tarasik bo niezdaze ..milego dzionka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - wszystko dobre co sie dobrze konczy ! Ciesze sie ze jest z powrotem OK. A w lipcu bede na miejscu (nota bene : w sierpniu i we wrzesniu tez :-O) wiec, jesli tylko sie wybierzecie i bedziesz miala ochote to napewno sie spotkamy :-) Uciekam na obiad :-)... mam nadzieje ze jak wroce to bedzie tu kilka pan i kilka nowych postow ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Muszę Wam o czymś napisać- otóż WODY MI ODESZŁY!!!;) ale to było 15 lat temu;) Moje dziewcze obchodzi dzis 15 urodziny-jaką ja mam juz starą corkę:D ewanisia🌻na uczelni na razie spokój ale niedługo sesja, w ten weekend nie idę bo mam komunię syna,w końcu-chce juz mieć to przyjęcie za sobą-nie wiem jak pomieszczę 20 osób w domu, ale jak nacórki komunii pomieściłam to i teraz muszę:P pozdrawiam i trzymajcie kciuki by pogoda była superowa bo na razie taka sobie,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - najlepsze zyczenia dla corci i duza 😘 dla niej !! ♪♪ STO LAT W NIEUSTAJACEJ RADOSCI I MILOSCI ♪♪. Dzis wieczorem imprezka ? Chwyce kciuka za pogode ale napisz jak wyszly wlosy :-P, bo nie wiam czy pomaga ;-)... a moze jakas fotka ...? :-) No tak, u was dzisiaj wolne, to zajeta rodzinkami jestescie... i tak byc powinno ! :-) Ide na kawe, ale jak ktos ma ochote moze dolaczyc... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻dzieki za życzenia:) a wloski mogą być,zostalam przy blondach tylko troche inny odcień i dodatkowo pare pasemek capuccino,fajnie to wygląda, długość do ramion i grzywka pełniejsza.zdjęć na razie nie mam ale jak mój komunista w sobote prezent dostanie to popstykamy:P bo bedzie już czym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny kaszubka 🌻 amarylis🌻 Dea🌻 she 🌻 ewanisia🌻 Anna🌻 Rebeka🌻 goja🌻 Dzień ... jak poprzedni, tzn deszczowy, smutny, pochmurny. Córy mają wolne do końca tygodnia. Szkoda że nie mogę z nimi wyjechać, w piątek pracuję. Mąż dziś ma nockę. I dobrze, wieczór dla mnie. Samopoczucie lepsze bom do właściwych wniosków doszła. Jedynie co mnie męczy to wrócily zatoki. Boli z przerwami ale już od okolo miesiąca. Myślę że i ten piasek, pieczenie oczu stąd pochodzi. Jesteśmy po obiadku ( kotlecik, ziemniaczki, ogoreczek - czyli tradycyjny niedzielny obiad. I rosół też jest, ale już nie chcą jeść). Upiekłam ciacho. Biszkopt kakaowy przekladany kremem czekoladowym ( dla mnie zasłodki, dziewczynkom smakuje i to bardzo ). Jest ktoś chętny??? zapraszam, do tego kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - na pierwszy \"rzut ucha\" wyglada (?) niezle :-). Na reszte poczekam i udanej imprezki... jak atmosfera wesola to nikt nie zwraca uwagi na to ze troszke ciasnawo ;-) :-) Bedzie fajnie :-) Rybko - ja sie biszkoptem chetnie poczestuje :-). Takiego dobrego, domowego rosolu ze swiezym makaronem tez bym chetnie zjadla, cos wybredna ta Twoja rodzinka. Moze do lekarza sie wybierz z tymi zatokami... ? Takie rzeczy niedoleczone beda sie pozniej odzywac... Wiecie co ? Mialam miec dzisiaj duzo roboty, a siedze i sie nudze :-O... Szlag mnie zaraz trafi, bo zrobilam co moglam, robota ma byc skonczona do jutra wieczora, a teraz czekam :-O... az sie zdecyduja i przysla mi reszte... znow na ostatnia chwile i znow w piatek bede zapieprzac :-(... W formie protestu ide na taras :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she dla Martynki moc 😘 😘 😘 ewanisia wszystko dobre co się dobrze kończy. No widzisz, został doceniony. Tylko dlaczego najpierw musiał być zawieszony, czemu nie wcześniej. Rebeko u nas dzieci w wieku szkolnym mają ulgowy, czyli 4 zł a dorośli 10 zł ( nieźle ). Do lekarza wybieram się od kilku tyg. Jak przestaje boleć to zapominam. Za dużo pracy - źle, masz luz teź nie dobrze :P kaszubko a Ty śpisz? No i własnie, odnośnie Zoo. Jeśli chcemy pójść tam to moje dzieci i ja 18 zł same bilety wstępu, a jeszcze dojazd autobusem ( na szczęście bez przesiadek ) kolejne 8. razem 26 zł. (Męża nie liczę, bo nie lubi, bo nie chce, bo .... ). Warto odwiedzić Ogród Japoński u nas we Wrocławiu ( prawda Aniu? ;) ). I też pojedziemy, tylko czekamy na dobrą pogodę. Tu już wszystko taniej - bilet normalny 3 zł i ulgowy 1,50 zł. Jest i Ogród Botaniczny, też piękny ( tu koszt to 22 zł ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - w naszej miejscowosci jest przepiekny ogrod rozany ... 10 minut na piechotke od domu i czasami tam chodzimy... to znaczy do parku ktory go otacza, w ogrodzie bylismy tylko 2 razy, bo tez platny... i jest naprawde piekny :-) Jesli macie ochote rzecic okiem ;-)... stronka jest po angielsku zeby Was "francowatym" jezykiem nie meczyc ;-) : http://www.roseraieduvaldemarne.com/roseraie_internet/rose_roseraie_rubrique.php3?id_rubrique=102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiellou,hiellou witam zimnym popołudniem..........na kawę załapię się jeszcze i na biszkopt coś mi oko w dół leci, może mocna kawa na nogi mnie postawi ? Wczoraj chciałam na kafe posiedzieć i poplotkować z Wami to mnie paskuda nie wpuszczało :( i jak tu robić plany ? na wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌻 - prosze bardzo :-).A co do Kafe ... zmienili chyba czcionke ...? HIhi, a ja dzisiaj na motorku do domu wracam :-), kolega pomyslal, wzial drugi kask i nie musze sie martwic o pociag :-) Postaram sie zagladnac do Was wieczorkiem... moze usadowie M przed telewizorem przy jakims westernie ;-)... bo przeciez Rybki samej nie mozemy zostawic :-) No to narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor ❤️ ..jak smiesznie u mnie jeszcze jasno 7.30 a tu dobry wieczor ..jest tak cieplo u mnie ze az zal siedziec w domu ..troszke sie narobilam dzis i juz mnie boli ..a do tego juz ida nasze kobiece dni ..tez juz czuje ah my baby... M ma chwilowy relax muzyczny ..wiec ja szybciutko do kompa ..mlodszy synus usnal ogladajac film i nawet mu muzyka nieprzeszkadza..a starszy z dziewczynami ..dzis mi powiedzial ze ma dwie panie z ktorymi utrzymuje bliski kontakt..i co ja mam mu powiedziec ...facet zawsze ma dobrze...a to dopiero poczatki hulanek ...ah mlodziez ..fajne latka.... 🌼 Rebeka 👄 jasne ze bede miala ochote ..jak to nie ..ja chcialabym wszystkie panie poznac ..dlaczego nie ...z tego co widze to my wszystkie jestesmy bardzo towarzyskie :D ..napewno kiedys dojdzie do spotkania🌼 She 👄 kciuki trzymam juz ...jakby cos..poradzisz sobie najgorsze szybko minie i reszta pojdzie jak z platka ..a pozniej prezenty i zabawa.. 🌼Wszystkiego Najlepszego dla corci ..wkracza juz w dorosly wiek ..a to wazne chwile w jej zyciu ..buziaki 🌼 ..zycze wszystkiego co naj na sesji i trzymamkciuki ..i tak sobie radzisz szkola,dom,praca i wszystko godzisz...podziwiam Cie .🌼 Rybko 👄 ja sie pisze na to ciasto o ile jeszcze jest ..a Tobie posylam slonko ..u mnie go duzo ... ..a co do pracy to masz racje .czlowiek zostaje doceniony po czasie ..chociarz to niezmienia faktu ze M szuka innej pracy ..tam juz atmosfera niejest taka ani taka niebedzie ..Pozdrawiam ..🌼 Wesola Aniu 👄 mnie oko leci caly czas ..obojetnie czy to ranek czy wieczor ..hihi🌼 Goja 👄 sorki bo widze ze Cie dzis niewymienilam za to masz jeszcze 🌼🌼🌼 ..a teraz zycze wam milego wieczoru bo u mnie juz po odpoczynku ..hihii...obowiazki wzywaja ...milego dlugiego weekendu ..a ja jutro normalnie do pracy ...pa i do uslyszonka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór nie ma już chyba nikogo, ja dzisiaj spędziłam cały dzień poza domem, ale cały czas o Was myślałam. Pogoda dalej nieciekawa, nie wiem jak długo jeszcze, dzisiaj mój brat stwierdził, że już trochę ciepła mieliśmy i to by było na tyle. Optymista jak cholera. Jeszcze się nie mogę połapać kto jest kim i ile Was jest więc wszystkim dziękuję za 🌼 i wszystkim posyłam 🌼, życzę tego czego powinnam czyli pewnej córci wszystkiego dobrego z okazji urodzin, innym pogody na komunię, jeszcze innym powodzenia na egzaminach, pogody ducha i samych słodyczy :-) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja jesteś może? Bo ja jestem Jest cudownie, własnie miałam fantastyczną rozmowę ze starszą córcią. Normalnie uwielbiam to i ona też. Wtedy jesteśmy pełne radości takie roziskrzone. Po prostu fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz dotarlam... jakos M nie dal sie dzisiaj zbyc byle czym ;-) :-) Ewanisia - tak sobie wlasnie pomyslalam, ze taki incydent moze wiele zepsuc. Powadzenia dla M w poszukiwaniach :-) Goja 🌻 - powolutku wszystko zalapiesz ;-) :-) . Twoj brat chyba ma wiele wspolnego z moim M... podczas naszych ostatnich wakacji w Hiszpanii motywem przewodnim bylo \"jutro juz napewno bedzie lalo...\" :-D :-D :-D Mam nadzieje ze spedzacie mily wieczor... Rybko - mialas byc :-(... no ale jesli tego potrzebujesz do szczescia to posiedz sobie sama w spokoju i odpoczywaj :-) Ja jeszcze troszke pobuszuje po NK... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - fajnie ze masz taki bliski kontakt z corka. Jak bedzie jeszcze troszke starsza to bedziesz w niej miala prawdziwa przyjaciolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytałam sobie Wasze rozmowy, a tu proszę nie wiedziałam, że jesteście Rybko - bardzo się cieszę, że jesteś w takim dobrym nastroju, tym bardziej, że przed chwilą czytała jakieś archiwum z czasów kiedy miałaś jakiegoś doła Rebeko - dziękuję za zdjęcia przepięknego ogrodu, ja uwielbiam kwiaty, niestety mieszkam w bloku i nie mam swojego ogródka, za to co roku kupuję pelargonie zwisające na balkom i na całej długości barierki wysadzam w skrzyniach, jak mi ładnie rozkwitną, to zrobię zdjęcie i Wam poślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - ja tez niestety nie mam ogrodu :-( i nawet kwiatow na balkonie sie jeszcze nie dorobilam ;-)... zreszta nie wiem czy by im sie spodobalo bo balakon jest na polnocny-zachod... Ale ogrody rozane bardzo lubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ma przyjść do mnie moja przyjaciółka, która niedługo będzie miała operację, przy pierwszym porodzie coś jej speprzyli i teraz ma guza w miejscu blizny po cesarce. Już raz miała operację 7 lat temu, ale znowu się zrobił guz w innym miejscu no i większy i głębiej jednym słowem - przerąbane. Martwię się o nią, a ona mi pisze sms-a z pytaniem czy zrobię jej hennę i regulację brwi, bo chce się na stole ładnie prezentować. Dobrze, że jej humor nie opuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×