Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

takich rozmów jak dziś z córcią naprawdę mi brakuje. Mogę tak wiele jej powiedzieć, tak wile wyznać, opowiedziec. Chcę być jej pomocną we wszystkim i zawsze na ile mnie stać. To jest przewspaniała, bardzo wartościowa mloda osobka. Już niedługo będzie cudowną kobietą. Do osiągnięcia pełnoletniości ma jeszcze 5 lat. Z nią to zawsze miałam szczególnie dobry kontakt. Ma charakter podobny do mojej mamy. Byłam dziś tu w naszej parafii pod wezwaniem Św Franciszka z Asyżu na procesji z moimi pociechami. Zimno ale nie padało. Ołtarzyki tu są bardzo ubogie. Pod jedno z ramion krzyża wkomponowane malowidło. Obraz olejny nawet ciekawy, ale bardzo pospolity. I kwiatów mało. Na wsi to co innego. Tam ludzie wkładają w ołatarzyki serce. Pamiętam jak sąsiadka od rana biegała i przypinała koronki, wstążki, co miała najpiękniejszego, stawiała przecudne, pełne, wilkie bukiety. I oczywiście obraz Czarnej Madonny niezmiennie od lat ... od zawsze. Po bokach stały brzozy młode. A sama procesja - modlitwa i śpiew. I ten niepowtarzalny klimat. Takie właśnie było moje dzieciństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko właśnie, dziękuję za kwiaty. Uwielbiam róże. Dzieciństwo - ogródek pełen róż. A wieczorami woń maciejki. I floksy, astry ale to już jesień. I były przeciez maki po lewej zaraz przy wejściu do ogródka. Po prawej piwoniee, ależ one pachiały. Ha ha i szczypirek który spasłam jak cielę prosto z grządki zębami. ... i zapach rezedy ... goja tak, bardzo ważny jest przecież wygląd dla kobiety. Ja obecnie też mieszkam w bloku. Na balkonie mam tylko trawę w skrzynce. Celowo, bo to jest pokarm dla mojej kici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ja bym wolała zamiast tej niebieskiej ściętej obejrzeć wsztskie te co są w ogrodzie, kwitną, rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - w imieniu przyjaciólki dziękuję Rybko - gratuluję tak dobrego kontaktu z córcią, to świadczy tylko o Twojej wielkiej inteligencji i umiejętnościach wychowawczych. Sama nieraz myślę jak to będzie z moimi dziećmi, na razie syn ma 12 lat a córka 6 i jest wszystko ok i mam ogromną nadzieję, że zawsze będziemy mieli dobry kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super mi się z Wami rozmawia, ale chyba powoli muszę się szykować do snu, bo jutro krzywo przyjaciółce brwi zrobię i chirurgom się nie spodoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - ja do 7 roku zycia mieszkalam na wsi... tez mielismy ogrodek i moja mama go uwielbiala, od wiosny do jesieni spedzala w nim caly wolny czas :-) . A ja z tamtego okresu najlepiej pamietam kapiele w rzece, calodniowe wedrowki po lesie i wieczorne ogniska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę więc miłej nocy, a jutro ciepełka i dużo słońca 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - masz racje, kwiaty sa ow iele piekniejsze kiedy rosna. M sie ruszyl :-P... zaraz zacznie zaganiac do spania;-) ... ale narazie udaje ze Go nie widze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko więc czas utuli do snu niedźwiedzai. Ja zaraz też pomknę, tym razem w obęcia Morfeusza. Ale najpierw zjem kolację kolejną. Lubię mieć pełny brzuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Rybko 😘 ...tez bym chetnie cos zjadla.. ale z pelnym brzusiem ja nie zasne :-) Wysciskaj corcie 😘... za to ze masz w Niej takie oparcie. I do zobaczenia jutro :-) 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka śpiochy;-) Ja tylko na chwilkę zaglądam, żeby zaprosić na śniadanie, jak ktoś ma ochotę na jajcznicę i kawę zbożową z mlekiem, to bardzo proszę się częstować, specjalnie zrobiłam więcej:-) Życzę wszystkim miłego dnia 🌼 i 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo 😍 !! Dzisiaj u nas bezchmurne niebo, a od jutra juz ma byc brzydko :-(... kuzynka M sie smieje ze \"wyspiarska\" pogode ze soba przywioza... prosilam ja zeby jednak zostawili ja choc raz u siebie ;-)... zobaczymy :-D. W pracy dalej nie dostalam tego co powinnam :-O... wiec o tym, ze skoncze dzisiaj moga zapomniec :-P Goja 🌻 -dzieki, poczestowalam sie :-). Teraz stawiam kawe na przebudzenia : dzis \"mocchiato\" z obloczkiem mleka ;-) Rybko 🌻 😘 MILEGO DNIA DLA WSZYSTKICH !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, byla bym zapomniala - Kaszubka miala wczoraj klopoty z internetem, ale dzis juz powinno byc OK ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja 🌻 tez myślałam o jajecznicy ale moje dzici nie jedzą więc nie robiłam. Były kanapki dla małej i studzienina dla starszej i dla mnie. Dziś mi się bardzo nie chce iść do pracy. Mam wybitną awersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - najgorzej wyjsc z domu pozniej juz jakos poleci. Milego popludnia zycze, bo ide papu ;-) i jak wroce to Cie pewno juz nie bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to komu w drogętemu czas ( mawiała moja sąsiadka śp ze wsi ) Rebeko dziękuję i do zobaczyska ( szkoda że nie w realu ) wesoła 🌻 studzienina to galaretka z nóżek, w archaicznym Staropolskim języku. kaszubko 🌻internet Ci nie pozwala zajrzeć czy cos innego? U mnie dzis słońce pięknie pokonuje chmurki. Wiem, że będzie padać, bo i synoptycy przepowiadają i moje kości też. Jest w miarę ciepło. Pozdrawiam i miłego może nawet już weckendu życzę. Ja mam dylemat czy wyjechać na wieś, czy zostać tu. Dzieci się nieźle wynudzą tam jak będzie padać. A jeśli pogoda dopisze to się wybiegają. No, nie wiem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌻 - qrde, u mnie juz tez sie zaczyna psuc, slonko jeszcze czasem przeswituje ale juz nie jest tak jak bylo rano... :-( , zbliza sie WE ... :-O Rybko - szkoda ... Milego WE... gdziekolwiek bedziesz :-) Popoludniowa kawe stawiam : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... swiezutka, pachnaca ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nikogo kawa nie skusila :-(... mowi sie trudno :-( ide na taras :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje aniołki 👄 🌼 Rebeka na kawę jestem bardzo chętna... jeśli jeszcze coś zostało ? :D Zdążę na taras ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - kawa raz !!! Przynioslam nowa bo ta porzednia byla juz zimna :-P... a na taras pojde z Toba jeszcze raz z mila checia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - oproznij skrzynke, dostaje od Ciebie same zwroty ;-) Kaszubko - swiete slowa !!! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 👄 to lecimy.... ale nie na miotle... hihihi :D Wesłałam wszystkim kolaż... tylko za bardzo mnie nie krytykujcie.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - u mnie praca juz nawet nie stoi ale lezy martwym bykiem :-D :-D. Lecimy ! musze sie przewietrzyc bo zasne... no tak, zmiana pogody idzie, cisnienie skacze :-O... zebym tylko nie zasnela w drodze do domu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim mieście burmistrzem od pewnego czasu jest facet który kocha kwiaty i zielen - zabrał się za upiększanie miasta i odnowę naszego [kiedyś ślicznego] parku. Park ten jest nad samą zatoką..... kiedys było tam naprawdę bardzo ślicznie ... i teraz też zaczyna coraz ładniej wyglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×