Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wesola 🌻 - na otwarcie stronki sie spoznilas :P... i to nie "jakiej tam" stronki tylko 800-nej :) U nas tylko -5 ale tez marzne :O.... to co, rozgrzewajaca, poobiednia kawka ;) ? Zapraszam : (_)o (_)o (_)o (_)o (_)o (_)o ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zameldowana - dzis czuje sie do doopy, nie wiem czemu, chyba pms mnie dopadl tydzien wczesniej. Najlepiej schowalabym sie pod pierzynke ;) No nic, nie smuce wam tylko postawie herbatke z konfiturka malinowa :) Smacznego! Aha, na obiad zzarlam macdonalda :o no cos mi faktycznie dzisiaj jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie widzialam cie Aniu 🌻 nie, prawdziwa zima nie u nas, choc sniegu mamy ok 10 cm i nawet szklanka na naszej ulicy dzis rano byla :o a do diety jeszcze nie wrocilam i do konca roku nie bede sie katowac. Waga ciagle w miejsu stoi az sie sama dziwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Nie mam zbytnio głowy do pisania - myśli zajęte. Gdyby nie nadchodzące święta to mąż już byłby w szpitalu [chcą tam zrobić inne, bardziej szczegółowe, badania]. Styczeń zapowiada się nerwowo... rozmawiałam z Basią - będzie u mnie w czasie pobytu męża w szpitalu [w szpitalu, tam gdzie mieszka She].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troszke pozno dzisiaj ,ale lepiej pozno niz wcale :P... Rebeko🌻 po wpisie widze ze chyba sporo pracy mialas ,mam nadzieje,ze wyszłas ztego obronna reka i teraz juz powoli do domu zmierzasz,a tam u Was tez troszke sniegu chyba macie ,no to mam nadzieje,ze transport nie zrobi jakiejs przykrej niespodzianki... Kaszubko🌻 nie martw sie na zapas ,szkoda nerwow...bedzie dobrze zobaczysz:)... Dea🌻 moja waga tez w miejscu stoi ,tyle ze dla mnie niezbyt odpowiednim i chyba po swietach bede musiala pomyslec o jakiejs diecie,teraz nawet nie zaczynam bo to i tak skazane na niepowodzenie,szczegolnie przy mojej tzw.silnej woli:P... no to tyle ,bo tez nie wiele sie dzieje ciekawego....miłego wieczoru wsiem zycze i pomyslcie o jutrzejszym wieczorze ,moze by tak troszke poklikac w miłym towarzystwie hmmm?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Zawiewa nas pomału :D na szczęście w domu jest cieplutko :D Annapo - dziś już jestem spokojniejsza... w szpitalu mają być wykonane dokładniejsze badania... to nie powinno długo potrwać. Rebeka - bułeczki z rodzynkami - pycha :D a za mną chodzą świeże truskawki :D a tu tyle miesięcy trzeba czekać - makabra :D Dea - odstaw wagę w najciemniejszy kąt... dopiero po świętach zajrzyj do niej - ale mając założone słoneczne okulary :D Erato - czekam na filmik - już dziś zaglądałam na YouTube :D Wesoła - u mniej mrozu mniej, ale i tak zimy nie lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek :) 🖐️ Ania 🌻 - mamy snieg Ania :) Transport w P narazie nie zawodzi ;) ale za to u M w pracy lekka masakra :O....M wczoraj wieczorem wyjechal, dojechal do Chateauroux (jakies 250km), kazali mu zjechac na parking bo dalej autostrada byla zamknieta a po 2 godzinach zadzwonili ze ma zawracac :P... I tak ma szczescie, bo niektorzy kierowcy poblokowani na trasie od 2 dni :O a on przynajniej do domu mogl wrocic :) ... tyle ze prawdopodobnie dzisiaj znow wieczorem do pracy pojedzie a mial miec wolne :( ... no ale ze nie ma tego zlego ;) to moze sie uda wieczorem poklikac :) Kaszubko 🌻 - ja znow sie juz nie moge doczekac litchi :) .... to moje ukochane owoce, niestety tez sezonowe i poza sezonem moge o nich zapomniec :( ... ale JUZ NIEDLUGO najem sie ich do wypeku :) Koncze bo klawiature zaslinie :P.... stawiam kawke : (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? ... i zycze milego dnia !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Śniegu już conajmniej po pachy ;) Niestety Ania córki Twojej nie widziałam..... Kawa jest to do kawy jak znalazł drożdżówki :) Święta się zbliżają ,więc szkoda czasu na odchudzanie,przecież na stół zawsze pyszności wyjeżdżają :D:D:D:D:D:D i trzeba zjeść :P No a potem Sylwester...... Może w nowym roku,będzie czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Boks w tv - a więc mam wieczór tylko dla siebie... dziś piątek :D mam cichą nadzieję, że może któraś z Was tu zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam Kaszubko 🌻 :) ... ale chyba troche ( ;) ) sie spoznilam, prawda ? :D Zreszta wpadlam tylko po to zeby Wam "dobranoc" powiedziec... jestem wykonczona :O......... ale mieszkanie lsni :) Zaczynam WE :D :D :D Slodkich snow.... ja uciekam do Morfeusza ;) 😘 😴 PS : Wesola 🌻 - mam powazne obawy jak palma ta zime zniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... no to znowu nic z mojego planu nie wyszlo i znowu sie musze tłumaczyc :P...ostatnio mam takiego Malego dreczyciela ,ktory uparł sie zasypiac dopiero ok 23.20,a przy nim nie sposob korzystac z kompa...rano spi nawet do 9.30 ale ja tez korzystam ,bo w nocy nadal robi larum:)a kiedys musze choc na kilka godzin zamknac oczy... ostatnio coraz czesciej zastanawiam sie co robie zle ,ze ten Maly taki ciezki w wychowaniu...nie wiem starosc to czy co?...no qurcze tamte dzieci o 21 same zasypiały w lozeczku ,a z tym trzeba sie połozyc i zamim zasnie to kreci ,sie wierci itp.,a potem jeszcze w nocy sie budzi... no coz ponarzekałam i tyle mojego uff.troszke mi ulzylo i mam nadzieje,ze wybaczycie ,po starej znajomosci... Rebeko🌻fajna taka zima ,ale chyba tylko jak sie siedzi w cieplym domku...przynajmiej dla mnie:P...wczoraj wracalismy z zakupow i taki tir zastopowal na chwilke ruch,zaraz zrobil sie korek i okazje do stłuczek,a w tym miejscu bylo tylko malutkie wzniesienie,takze chyba lepiej jak Twoj M kila dni pracuje troszke inaczej ale bezpieczniej... a lsniacego mieszkania zazdroszcze,bo juz nawet nie pamietam jak cos takiego wyglada:P... Wesoła🌻 no trudno,moze nastepnym razem :P...oni teraz byli w sejmie i ale powiedziala ,ze przechodzila kolo palmy wiec myslalam ,ze wiesz gora zgora sie nie zejdzie a czlowiek z czlowiekiem tak...no ale nie tym razem:P... Kaszubko🌻 miejmy nadzieje,ze ten rok bedzie lepszy i sobie pojemy tych dobroci z naszych dzialek i ogrodkow...ja nawet mrozonych truskawek nie mam w tym roku...a ostatnio kupilam jabka to jak tylko ugryzlam to musialam wypluc,bo nie szlo tego przełknac ... o cenach juz nawet nie mowie,bo szkoda zdrowia... no nic bede na te chwilke konczyc...milego dziona zyczac stawiam termos z kawa i na razie zmykam powalczyc z codziennoscia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozno-poranna sobotnia kawke stawiam :) jakze pyszna kawa weekendowa jest, prawda? :D:D:D no w UK troszke sie narobilo z tym sniegiem, kraj nie przygotowany jak zwykle. Mase szkol pozamykalo, na szczescie szkola Myszy otwarta :), ludzie do pracy nie moga dojechac bo pociagi nie jezdza, bah, niektorzy nawet z domow wyjsc nie moga bo ich zasypalo. No poprostu zima! U nas jako tako normalnie, sniegu ok 10 cm i dzisiaj juz topnieje bo sie ocieplilo (nagle 3 stopnie mamy!) i metro jako tako jezdzilo wiec nie bylo mowy o leniuchowniu w domu :o Mowa o swietach, juz musze zaczac robic jakies plany i jadlospis :o trza sie zorganizowac - jak zwykle w glowie chce zrobic wiecej niz naprawde potrzeba ... Kaszubko, no lepiej niech zrobia dokladne badania, bedziecie mieli pewnosc. Ja bede trzymac kciuki zeby badania wykazaly nic powaznego ❤️ A na wage ja juz nie wchodze ;) po Nowym Roku ja odkurze bo na wesele sie trzeba bedzie szykowac, choc nie wiem czy w 6 dni cos mi sie uda zrzucic? ale to i tak tylko ludzie z pracy, wiec za bardzo sie nie bede starac ;) Potem bede sie szykowac na wesele przyjaciol w czerwcu i potem na slub przyjaciolki z Kaffe w lipcu :) szukam kiecki, moze cos podpowiecie? Rebeko, no to musisz to nas przyjechac - litchie u nas dostepne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywam sie ale mam powazne klopoty z Viki, od jakiegos czasu mi chorujewczoraj miala wyniki i wyniki z krwi sa masakryczne ma za duzo bialka norma jest do 4 niunia ma 60. Najgorszy byl potem wywiad ze mna jaki przeprowadzala jeszcze raz lekarka i pytania czy ktoschorowal u mnie w rodzinie na choroby nowotworowe:(. Dobrali jej leki i od tygodnia wreszcze przespalysmy cala noc. Bardzo sie boje o moja kruszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ruda, straszne! Trzymam mocno kciuki zeby sie unormowalo, bede pamietac o Viki w modlitwach ❤️ A ze strony jej ojca ktos chorowal na bialaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze siostrzenica ojca Viki chorowala na nowotwór ale nie wiem jakiego rodzaju i pod koniec pazdziernika zmarl brat mojego taty po kilku latach walki z bialaczka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Ruda daj zrobić jeszcze następne badania skontaktuj się również z innym lekarzem. Lekarz też jest człowiekiem i ma prawo do złej, niepoprawnej diagnozy. Dlaczego w ten sposób piszę? To proste jakiś czas temu lekarze źle rozpoznali chorobę u mojej siostrzenicy stwierdzili, że dziewczyna ma stwardnienie rozsiane. Po kilku latach siostrzenica urodziła dziecko, a po chorobie ani śladu :D bo to nie było stwardnienie rozsiane. W szkole na przerwie tak źle upadła, że w głowie powstały krwiaki, które uciskały mózg owszem, były pewne przesłanki, że może to być stwardnienie a lekarze dalej nie sprawdzali, nie szukali innych przyczyn. W czasie ciąży te krwiaki samoistnie ustąpiły. Druga sprawa jeśli ktoś w rodzinie miał chorobę nowotworową to nie znaczy, że inni z rodziny też są na to skazani owszem tak się zdarza, ale nie zawsze. Jeśli w rodzinie jest alkoholik, to czy inni też będą alkoholikami? Albo ktoś ma nadwagę to reszta też ma wielkie szanse na bycie grubasem? Różnie to z tym bywa. Annapo niestety muszę stwierdzić, że najmłodsze dziecię rządzi i Tobą i całą rodziną :D Tak często bywa z najmłodszymi.. a jeszcze gdy przychodzi na świat po kilkunastu latach. Dea dzięki za trzymanie kciuków :D mąż bierze leki i widzę poprawę [ małą, ale dla mnie widoczną inny oddech]. Mam nadzieję, że w szpitalu znajdą się odpowiedni lekarze i dobiorą taki zestaw badań, że odkryją wszystkie choróbska u męża. Rebeka - przed nami jeszcze dużo piątków :D jeszcze zdążymy sobie popisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) W nocy dowieźli śnegu :O Koszmar....... Ciekawa jestem czy dostałyście coś na malego Mikołaja ;) Mnie w tym roku ominął :( Biorę kubek kawy do ręki i bułkę i idę walczyć z zaspami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szybko Wam tylko pomacham ,bo mam kilka rzeczy do zrobienia a niedlugo tez trzeba obiad zrobic... Kaszubko🌻 z przykroscia musze stwierdzic ,ze masz swieta racje co do tego kto u nas rzadzi :P :)ale tez i do tego ze nie tylko u mnie tak ,takze to jakas dla mnie pociecha... Ruda🌻ja tez proponuje zasiegnac porady u innego lekarza i trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok... Dea🌻 chyba Ci sie jakas uroczystosc szykuje,to tym bardziej o diecie cicho sza :P Rebeko🌻 co z Toba?zgubiłas sie ,czy brak czasu Cie dopadl?no bo chyba Cie nie zasypalo:)... Wesola🌻 a umnie dzisiaj odwilz i nie musze walczyc z zaspami...co drugi glupi ma szczescie :P no to tyle dziewczyny,milego dzionka wsiem zycze ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam pomachac 🖐️ .... Rudamaxi 🌻 - podpisuje sie pod dziewczynami !!!!! Buziaczki dla Viki 😘 i jestem z Wami !!! Ania [kwiat ] - zasypalo ale praca :O... znow spozniona dzisiaj dotarlam :O, a w dodatku chodze od 2 dni jak snieta :O, meczy mnie wstretne katarzysko, jest mi ciagle zimno :O.... jeszcze sie trzymie, mam nadzieje ze nie polegne :(... Wesola 🌻 - o mnie Mikolaj zapomnial :(.... nawet rozgi nie dostalam :P :D .... ale nic to, odbije to sobie na Gwiazdke :P Dea 🌻 - co dobrego planujesz zrobic ? Ja o menu na Swieta nie mysle, znow u rodzicow wiekszosc czasu w tym roku spedzimy :), zreszta u nas zawsze jest tradycyjnie i co rok te same potrawy :P (nigdy tak nie smakuja jak przez Swieta :) ), ale z prezentami kompletnie w lesie jestem... a niektore rzeczy chcielam zamowic wiec na przesylke tez sie troche czeka... qrde, to juz prawie ostatni dzwonek :O... Kaszubko 🌻 - dzieku za buleczki, przydadza sie, bo dzisiaj nawet na obiad czasu nie mialam, na szybko tylko hot-doga polknelam :O... Porywam kawa i spadam.... Buziole dla wszystkich 😘 !!! Bede znow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane 🖐️ Tu Mikołaj :-) Ostatnio bardzo dużo u mnie się dzieje, pracuję do 13, ale jak wychodzę z pracy, to już cała masa spraw do załatwienia na mnie czeka, później jazda po dzieci do szkoły, z dziećmi na trening, z dziećmi z treningu, a w grudniu jeszcze doszły roraty :-) no i zaczęłam znowu chodzić na fitness dwa razy w tygodniu. Mam nadzieję, że u Was wszystko ok. Nawet nie mam czasu poczytać, przejrzałam stronę tak w wielkim skrócie i przeczytałam o Vikusi. Ruda ja również uważam, że powinnaś pójść jeszcze do innego lekarza, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki ❤️ Kaszubko ❤️ dużo zdrowia dla M, myślę, że po badaniach odpowiednia diagnoza i zalecenia i wszystko będzie ok. Ja dzisiaj fajny prezent dostałam na mikołaja. Zadzwonił do mnie pan adwokat, który prowadzi mi sprawę o odszkodowanie, za złamanie nogi i zapytał czy numer konta mam ten sam, bo przyszedł kolejny przelew i dodał, że jeszcze coś powinien wywalczyć. Tak więc w prezencie dostałam kilka tysiączków :-) Pozdrawiam Was gorąco. Życzę dobrej nocy. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niunie widzialo juz 4 lekarzy, czekaja nas kolejne badania w tym tygodniu. Konrad w piatek idzie na 3 tygodnie do sanatorium, nie wiem gdzie powinnam byc , i z tym bym chciala i z tym bym chciala w pracy baaaaaaaaaaaardzo goracy okres, chyba sil mi brakuje Pozdrawiam was goraco ide spac o o 5 musze jak zawsze wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest kochane ?!?! Juz prawie 14h00 a tu ciagle nikogo ?!?!? No to nie bede swinia :P i popoludniowa kawke Wam postawie : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ... :) Goja 🌻 - fajny prezent na Mikolaja dostalas :)... oj, cos mi sie widzi ze w tym roku przez Swieta wyjatkowo bedziecie sie rozpieszczac :P :D Rudamaxi 🌻 - rzeczywiscie przydalo by Ci sie sklonowac :(... Glowka do gory, caly czas o Was mysle 😍, bedzie dobrze .... SILA POZYTYWNEGO MYSLENIA !!! 😘 Ja wlasnie przed chwila dzien pracy zaczelam do indyjskiego jedzonka :)... hehe, nie ma to jak prosto na obiad do pracy przyjechac :). Rano z Ala troche sie przewieterzylysmy i male zakupy zaliczylaysmy, o 11h00 przyjechala mama, wypilysmy kawe i o 11h030 do pracy :( ... Teraz za oknem syyyyyyyypie snieg :) i to w dodatku platki jak talezyki :) ... wszystko dookola biale, slicznie to wyglada, ale dobrze ze narazie nigdzie nie musze wychodzic :P) ... uwielbiam taki snieg ale pod warunkiem ze w ciepelku sobie siedze ;) :D :D Wszystkim milego dnia zycze !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wtorkowo,u mnie dzien jak co dzien- masa roboty,proba,proba i jeszcze raz proba-w piatek wielkie granie,jutro ostatnia proba i dwa dni przerwy bo musze glos oszczedzac. Ruda ❤️❤️❤️ Jestem z Toba i moc 👄 dla Niuni. Rebeko 🌼 Jak widzisz,wszyscy zaganiani,ale ja juz tez po obiadku,dzis wczesniej bo zrobiony wczoraj. Kaszubko 🌼 Badz dobrej mysli - badania zawsze sie przydadza,mnie juz nic w tym zyciu zdziwic nie moze.Pozdrowionka dla M i dla Ciebie-trzymaj sie ❤️ Annapo 🌼 Maluszek rzadzi w domku,tak to juz jest z kruszynkami najmniejszymi.Dla Brianka tez duza 👄 a niech szaleje,pozniej zacznie sie szkola i obowiazki :D Goja 🌼 Oj ten brak czasu,a u nas bardzo zasypane slyszalam,prawda to? Dea 🌼 Musze Ci Kochana powiedziec,ze u mnie w nocy bylo -11 a dzis caly czas -4-brrrr,zimno,ale ja mam siedzenia podgrzewane w aucie,M zawsze chwilke wczesniej wychodzi,wiec jak ja wkraczam,to juz ciepelko :D Jak Twoje skarby-zima je cieszy? Wesola 🌼 A ciasto jakies to gdzie? Moje dziecie dzisiaj sprawilo sobie prezent gwiazdkowy,nie rozwalal pieniedzy i dzis przychodze do domu a on kupil sobie piekny 46 calowy telewizor LED - LG - cudenko,mowie Wam,cos mi przebakuje,ze kupi mi taki pod choinke,az czasami zastanawiam sie - gdzie u niego tyle dobroci i po kim to ma-pomaga wszystkim naokolo,dobry z niego chlopak. ok,teraz kawka popoludniowa i czas na sprzatanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór - no i wcięło mi wpis... nie mam pojęcia dlaczego. Piszę po raz trzeci... kiedyś albo byłam bardziej cierpliwa, albo kafe była lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem... troche mnie ruszylo to rzadzenie Briana i powoli wprowadzam nowe rzady :P:)...Maly juz spi i dlatego teraz pisze,caly dzien bylam na wysokich obrotach,a i jutro mam zaplanowane co nieco... Rebeko🌻ja tez lubie zime ,kiedy pupe mam w cieplym pokoju:P:),a dzisiaj niestety mam odwilz i z tego pieknego krajobrazu tylko kaluze zostały ble... Goju🌻 w takim razie wybaczamy Ci Twoja nieobecnosc ,ale nie zapominaj ,ze tu jestesmy i choc raz na tydzien cos tam naklikaj... Ruda🌻 coz ja moge?trzymam kciuki i zapewniam ,ze bede sie modlic za Was❤️...i nie wyrzucaj sobie czasem ,ze nie mozesz sie rozdwoic,bo to nie Twoja wina... Erato🌻ja tez dlatego Mu na tyle pozwalam ,bo wiem ze ten czas dziecinstwa tak szybko mija i potem juz coraz wiecej obowiazkow,no ale jednak nie moze byc tak zeby wszystko bylo tylko tak jak on sobie umysli... Kaszubko🌻hmmm:)ja tez czasami sie dziwie ,ze nie nie ma wpisu,to chyba jakies chochliki,no bo coz by innego:P juz ktorys dzien szukam piosenki ,ktora kiedys polecilas na kafe i nie umiem znalesc:(:(...nie pamietam ani tytułu ani wykonawcy,wiem tylko ze Ty ja posłałas z okazji prawdopodobnie dnia matki dla nas na kafe...moglabys podac na @ jakis namiar na konto w You Tube...moze tam ja znajde... to bylo wykonywane przez jakis dzieciecy zespol i cosik tam bylo o sloneczku,milosci itp...tak mnie to meczy ,ze strach :(... no ok tyle na dzisiaj ...milego wieczoru i jutro postaram sie zajrzec troszke wczesniej...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Srodek 🌼 Kawka na stoliczku w termosie czeka- a dla niektorych herbatka,np: dla mnie,z miodem i cytrynka,juz drugi tydzien kawki nie pije bo nie moge-serducho sie odzywa :D Annapo 🌼 Niech uzywa ile moze-a swoja droga ja tez pozwalalam ale w miare rozsadku,raz tylko i jeden i drugi zrobili mi pokaz o zabawke-skonczylo sie na wejsciu w korytarz i niestety,musialam zastapic i matke i ojca,nie zaluje ale sa efekty.👄 dla Brianka,mama nie taka straszna,przejdzie Jej.:D Kaszubko 🌼 Ja zawsze kopiuje wpisy,rzadko zdarza sie aby mi nie wszedl,ale jak sie zdarzy mam skopiowany.:D Zycze wszystkim Milego Dnia a ja uciekam-dzis nie za dlugo pracuje,okolo 14-ej powinnam byc w domku,szybki obiad-generalna proba i spac......jak mi sie nie chcialo wstac spod cieplej kolderki...na dworze tylko -3 ale jest dosc cieplo. Jak u Was przygotowania do swiat-ja juz po czesci prezenty kupilam,synowi robimy prawo jazdy,mlodszemu kupilam zestaw glosnikow do tel.i po dkomputer,cos tam jeszcze mu dorzuce a dla M mam zamiar kupic spodnie Wranglera....i dla wszystkich zamowilam w Avonie perfumy,wody po goleniu i takie tam pierdolki,musze powiedziec,ze w miare szybko w tym roku sie wyrobilam,zawsze na ostatnia chwile.M chcial mi kupic plaszcz-ale wczoraj go przekonywalam,zeby sie wstrzymal-za drogi sobi wymyslil i najnormalniej nie stac nas na to-coz wybiore cos tanszego. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam kaca po imprezie z pracy - bylismy na kolacji, potem na karaoke, a potem na baletach. Do domu wrocilam (chyba) ok 3 rano. Dzis rano dotarlam jako tako do pracy ale nie wszyscy z mojej ekipy sie wybudzili, slabe glowy :D :D na szczescie nie jestem jedyna ktora dzis cierpi na to okropienstwo, w grupie zawsze razniej. Obiecuje ze do Sylwestra ani kropli alkoholu nie tkne!!!! bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×