Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Czolem babeczki :) Wpadlam do was zniedzielna przedpoludniowa kawka, prosze sie czestowac : ° ° ° ° ... Wyslalam do was wczoraj wieczorem maila wie nie bede sie rozpisywac. Pozdrawiam serdecznie i zycze milej niedzieli ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) Mam nadzieje ze topik kompletnie nie padl :( ...? Wpadlam wam kawke postawic, moze kogos zwabie : > > > ... U nas po staremu, codzienna rutyna porzeplatana z bieganina, niecierpliwie czekam na dzisiejszy wieczor : bedzie wielkie zamieszanie pt "pakowanie walizek", jutro skoro swit wyruszamy i czekaja na nas stoki osniezone :) Naprawde potrzebuje tych wakacji., musze naladowac baterie, bo jade juz na rezerwie :O .... Mam nadzieje ze aura bedzie sla nas laskawa, zapowiada sie niezle ale z "pania chmurka" to nigdy do konca nie wiadomo ;) XX Pozdrawiam caly sklad i do "uslyszenia" wkrotce : ) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) Jest tu jeszcze ktos ????? Uprzejmie melduje ze wrocilismy cali i zdrowi ;) Jak znajde chwile to posle kilka fotek. Tata wyszedl ze szpitala, co dalej nie wiadomo, czekamy na wyniki badan. Stawiam kawke : > >... i pozdrawiam serdecznie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Dobry wieczór. Witam serdecznie miłe panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dziękuję jeszcze raz 👄 a jak zdrówko??? I co z pracą? Rebeko kochana przepraszam za zdrade ,ale FB jakoś mi podrodze hihi...zawsze można na @ prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,a gdzie reszta postu wrrrr a tak pięknie pisałam ,zaraz się zozpłaczę,pisałam o wichurze wczorajszej i nie ma :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Rebeko...ja tak sobie mysle ,ze ten nasz topik to juz na ostatnich nogach,tak blizej agonii....coz i tak długo trwa...... Rzeno....nie ma za co...w sumie kiedys tylko na tej stronie sie składało zyczenia ale teraz chyba juz nie ....co nie znaczy ze nie pamietam...juz od kilku lat w moim kalendarzu mam kilka pozycji,ktore wspomagaja skutecznie moja pamiec...no coz skleroza tez czyha za drzwiami i czesto w natłoku pracy korzysta i mnie atakuje... A co u mnie ....no w sumie nic ciekawego...zdrowie jako tako,co prawda tylko jak unikam mieszkania łaciatych,bo jak tylko dwa trzy dni popracuje to wszystko wraca....co do zdrowia ,to udalo mi sie w koncu uzyskac oficjalne uznanie choroby zawodowej i nawet wystapiłam do krusu o jednorazowe odszkodowanie z tego tytulu,juz bylam na komisji i teraz czekam na orzeczenie ile mi dadza,boje sie ze nie wiele...ale zobaczymy... a poza tym to stara bieda,hi,hi na dworze pada snieg,zimno i ja tez mam stosowny do tego humor....dola mam ostatnio takiego ze strach sie bac...nic mnie nie cieszy a coraz wiecej denerwuje....ale to nie czas na takie smuty... Dzisiaj chciałabym wszystkim Paniom złozyc zyczenia z okazji tych nadchodzacych swiat; takze zycze przezycia wspaniałych Swiat Wielkiej Nocy,radosci pokoju,miłosci,smacznego jajka ,fajnego zajaca i mokrego dyngusa...kazdej z Was i Waszym rodzinom.... i to tyle na dzisiaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, zycze Wam i Waszym bliskim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół. Do uslyszenia po Swietach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Szlachetnego zdrowia żychę wiary w siebie i wszelkiego powodzenia. Pododnej duszy , by troski przetrwała i miłość w rodzinie trwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych przepełnionych radością, miłością i życzliwością otaczających Was osób. Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień życia dla Was Kochane i Waszych. Buźka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Serdecznie dziękuję za kartkę ❤️ i sms-sy . Czy to kafe mnie wpuści ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ,no nie wierzę,aż dwie linijki widać No i dałam się nabrać ,znowu nic 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super topik, tak trzymać. Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Witajcie :-* Szukałam Rebeke na FB hihi i .......nadal szukam :-D ej...kochana ,jest podrodze ,tylko w nie te drzwi weszłaś ;-) , no dawaj SŁONKO daj się namówić :-* :-* :-* Dziękujemy za wypad w góry,Alice cudna kochana jakzawsze radosna i roześmiana :-* pozdrawiam i dziękuję za @ :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erato33
Czesc Kobietki to Ja Erato :) :) Pisalam @@@@ ale nie wiem,czy doszlo ---napewno Rebeka dostala. Kobietki trzymam za was kciuki --- u mnie po staremu -kafe jak to kafe ---raz wpusci -raz nie ..... Pozdrawiam caly sklad (czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Witam w piękną , ciepłą i radosną niedzielę :-) Erato do mnie @ nie doleciała,ale życzę dożo zdrowia radości i wytrwałości w trudnych chwilach :-* ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pada, pada deszcz i ten topik też ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak to u mnie na wiosne....duzo pracy na dworze a i w domu jak słonko swieci to tez jakos wiecej kurzu widac:( takze nie ma czasu na przyjemnosci...Jak zwykle codzienne sprawy wypełniaja kazda chwile dnia...chociaz...pare rzeczy sie dzieje....ot np. matura przede mna i juz mnie sporo kosztuje,co prawda to nie ja ja zdaje tylko moj syn,ale chyba ja sie tym bardziej przejmuje....trzymajcie prosze kciuki,bo kazda pomoc sie przyda:) A u mnie ....kolejny raz przekonałam sie ze przysłowie "umiesz liczyc ,licz na siebie " w naszym kraju w wielu przypadkach najtrafniej przedstawia zycie.Ja juz nawet przestałam liczyc na zmiane na lepsze...juz nie pamietam zeby mnie cos miło zaskoczyło ....szkoda gadac.... Mam nadzieje,ze u Was lepiej sie dzieje...czego wszystkim zycze z całego serducha....Przepraszam ,ze nic wiecej nie pisze ale dalej sobie w dołku siedze i nie mam weny....Moze mi sie kiedys odmieni,to sie odezwe....Trzymajcie sie mocno🖐️A i jeszcze jedno mimo,ze nie pisuje to cały czas o Was mysle i pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Hejka Kochane! Cały czas czekam aż będę miała czas, żeby napisać maila, ale nie wiem kiedy to nastąpi, więc chociaż tutaj kilka słów. Przede wszystkim Annapo wychodź szybko z dołka, wiem, że nie jest lekko, ale jest jeszcze tyle powodów do radości. Staraj się myśleć o tych pozytywnych stronach życia. Buziaki posyłam i ściskam mocno. Dziewczyny dziękuję za @. Rebeko mam nadzieję, że u Was wszystko układa się pomyślnie. Cały czas myślę i trzymam kciuki. Annapo mój syn też dzisiaj zaczął maraton maturalny i tak samo jak u Was ja przeżywałam chyba bardziej od niego :-) Bał się polskiego, ale nawet nieźle mu poszło, mam nadzieję, że reszta pójdzie również dobrze. Pozdrawiam Was serdecznie. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na dwa slowa... Aneczko - zakopuj dolek szybciutko. ! Goja 😍 dobrze pisze, nie jest latwo ale trzeba przede wszystkim skupic sie na pozytywnych rzeczach. Sila pozytywnago myslenia :) !! Goju - pozdrawiamy serdecznie cala rodzinke :) Erato - duzo pozytywnych fluidkow dla Ciebie !! Rzena - dziekujemy za fotki :), fajna dzialeczka i fajna majowka :) ... do twarzy Ci w okularkach :) Moze sie kiedys w koncu na zielona trawke do Was wybierzemy ;) XXX A u nas ... Ala jak maly wrobelek, dziubek sie jej nie zamyka ;), energia ja rozpiera i czasami ciezko ja skanalizowac :D .. jak to w tym wieku ;) M baaaardzo powoli wraca do ludzkiej postaci ;) Ja po staremu, w pracy odeszla z ekipy jedna osoba i mamy roboty po pachy ;) ... ale przynajmniej sie nie nudze :) Tata wczoraj wyszedl ze szpitala, niestety wiadomosci nie sa dobre. Jak znajde chwilka to odezwia sie na maila. XXX Teraz zabieram sie za obiadek, pozniej jedziemy na chwile do rodzicow i na male zakupy. Trzymiemy mocno kciuki za Waszych maturzystow :), niestety ale tak to juz jest ze rodzice przejmuja sie bardziej niz ci bezposrednio zainteresowani ;) ... Bedzie dobrze !! Buziaki dla wszystkich !! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! No i to mi sie podoba :)...Czuje ze ktos mi pomaga zasypac ten dolek:P...Ja wiem ze jest tyle spraw ,ktore powinny cieszyc i one tylko sprawiaja ze sie całkiem nie poddaje ,ale czasami te czarnowidztwo i tak zwycieza...najgorzej jak zawodzi najbliższy ...a z drugiej strony ,to ludzie maja duzo ciezej i tez musza dac rade,wiec czy mam prawo narzekac... No dobra koniec tych rozwazan,a przejdzmy do konkretow:P Matura jakos na razie chyba ok,tak jak sie spodziwalismy polski najwiecej nerwow kosztuje cala rodzinke,ale moze uda sie zaliczyc... Goju ....tak mi sie wydawalo ,ze u Ciebie podobnie takze trzymam kciuki.... Od mojej kolezanki cora tez maturzystka i ostatnio obie troszke obgadywałysmy sytuacje i usmiałam sie ,bo mowie ze tylko modlitwa nam juz została,a ona mi na to ,ze ona to juz caly czas "na kolanach",bo jak jedna konczy to druga cora cos zdaje i jak tylko sie podnosi to znowu musi kleczec....i tak to wyglada ... nasze dzieciaki sie nie przejmuja ale jak cos to mamo :Modl sie!!!... Rebeko...przykro mi bardzo ,ze takie nie wesole wiesci odnosnie Twojego Taty,ale nie podawajcie sie,przeciez poki nadzieja trzeba walczyc....Ucałuj swojego Wrobelka i jego Tate tez:P...Moj Maly tez wiecznie dziob otwarty,nawet jak jedzeniem zatkany ....no ale ponoc w przedszkolu to wzor do nasladowania:p,a potem w domu daje upust.... No nic trzeba konczyc,bo w brzuchu burczy a musze jeszze popłacic faktury....ale postaram sie niedlugo odezwac...Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Widze ze za duzego ruchu to nie ma. No coz wszystkie zabiegane, ja tez :P Goja, Ania - jak matury ? Juz koniec egzaminow ? Kiedy wyniki ? Aneczko - mam nadzieje ze humorek juz troche lepszy ? Nosek do gory, zawsze mowie ze jak sie czegos nie da zmienic to trzeba pokochac :) U nas po staremu, powoli zbliza sie koniec roku szkolnego, Alice od przyszlego roku do "duzej zkoly", taka tutejsza "zerowka".... nie mam pojecia kiedy ten czas przelecial. Wypadalo by sie zastanowic nad wakacjami. Niestety nic w tym roku naprzod zaplanowac nie mozemy, urlop mamy od 7 sierpnia ale nie mam pojecia gdzie pojedziemy.... bedzie w ostatniej chwili i na zywiol :D A jakie wasze plany wakacyjne ? Moze ktos o nasze okolice zahaczy ...? ;) I tym optymistycznym akcentem ;)....pozdrawiam caly skled i do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam chwilke ,no to choc kilka słow naklikam :)... Mlody juz na szczescie po egzaminach i to czego sie najbardziej bałyśmy z córą (,czyli ustnego z j.polskiego) zaliczył w 100 %,no powiem Wam, ze ja chyba nie znam mojego dziecka...ciagle mnie zaskakuje, w domu tak szanuje słowa, ze czasami caly dzien nic z ust nie wypusci a tu sie okazuje ,ze jednak umie mowic i to chyba z sensem skoro na 100% zaliczyl...:P no coz doszlysmy z cora do smutnego wniosku,po prostu chyba nie stanowimy dla niego godnych rozomwczyn :P:)....na reszte wynikow czekamy do konca czerwca...gorzej ze trzeba jakies studia wybrac a jemu sie NIC nie podoba,sorki ze krzycze ,ale ja kiedys osiweje przez tego czlowieka...ta niezdara zdolna jest a taka jakas ...no nie mam słow! no nic musze zeby zacisnac i czekac spokojnie czym nas zaskoczy,bo innnego wyjscia nie ma... Reszta po staremu,cora jest przed sesja ,czyli wkuwa i na nic nie ma czasu,ewentualnie dla chlopaka:):P...w przyszlym semestrze wzieła jeszcze dodatkowy obowiazek na głowe,zeby sobie poszerzyć mozliwosc zatrudnienia po studiach...no to w ogole nie bede jej widziec...no chyba ze jak przyjdzie po kase:P... Najmlodsza pociecha ostatnio zaciagnela nas na pielgrzymke dla dzieci przedszkoli prowadzonych przez siostry i choc maz sie śmiał,ze dla mnie to chyba bedziemy musieli wziac butle tlenowa,to dalismy rade...fajnie bylo,nawet sie nie spodziewałam ze to bedzie taka frajda...po wspinaczce byl jeszcze piknik z kielbaska z ogniska i wystepami dzieci i teraz załuje ze w tamtym roku nie bylismy... No i to tyle na dzis..Robota czeka takze pozdrawiam Was wszystkie serdecznie,chorym zdrowia zycze a reszcie duzdobrych fluidkow i do nastepnego razu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem 🖐️ Ania, Goja - jak tam wasi maturzysci ? Macie juz wyniki ? No i przede wszystkim co dalej ? Ania - fajne takie imprezy, narobilas mi smaka na jakiegos grila :) .... Corka od azdziernika juz ostatni rok bedzie zaczynac czy sie pomylilam ? Gdzie sie podziewacie :( ? Wszystkie na FB siedzicie ? Topik umiera smiercia naturalna ? Szkoda..... U nas w sumie nic nowego. W zeszly piatek bylam z Alice na wycieczce klasowej, polazilam po sredniowiecznych murach ;), w sobote bylimy na swiecie szkoly a w niedziele Mloda byla na urodzinach u kolezanki. Oprocz tego jak tylko aura pozwala to ruszamy w plener, na wycieczki rowerowe i nie tylko ... nie ma czasu na nude :) W pracy mam nowego szefa, narazie "sie wdraza" przy staryrm ;) :D, robi dobre wrazenie ;) ale jak bedzie naprawde to wyjdzie w praniu :P Za 10 dni Alice zaczyna wakacje, narazie bedzie z babcia i dziadkiem urzedowac. Nadal nie wiemy gdzie pojedziemy i czy wogole gdzies pojedziemy... o urlopie nad morzem juz nawet nie mysle, ale myslelismy ze chociaz wszyscy do Polski pojedziemy.... ale czy sie bedzie dalo to zobaczymy. Reszta po staremu... zycie isie toczy.... Pozdrawiam serdeczzie i duzo zdrowka dla wszystkich ! Buziole !😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Coz Rebeka ma chyba racje -topik ginie smiercia naturalna...przykre to ,ale takie zycie i chyba było to do przewidzenia...ja jednak jeszcze bede cos pisac,bo mam nadzieje ze niektore z Was czsami tu zagladaja i moze nie pisza a tylko czytaja... Rebeko...moj syn dzisiaj miał ogloszenie wynikow,oczywiscie w internecie i powiem tylko tyle ,ze znowu mnie zaskoczył ,zdolna bestia i gdyby tylko mu sie chcialo w pelni wykorzystac swoja "moc" :P to naprawde mogłby dobrze miec w zyciu,....no coz moze kiedys mnie i na tym polu zaskoczy.... na razie dajemu mu w kosc w gospodarstwie ,zeby chciał czegos lepszego,a co z tego wyniknie zobaczymy....W kwestii co dalej...no to zapisal sie na Politechnike Opolska i Wrocławska tak wstepnie...na kierunki zwiazanie z fizyka ,matma i geografia...jeszce nie wiem co na koncu wybierze,bo nic go na 100 % nie interesuje... Cora natomiast za pare godzin ma dzisiaj ostatni egzamin i zaczyna wakacje...niestety jeszcze jej zostalo 2 lata nauki ,a ostatnio nawet cos tam mowila ze moze jeszcze na jakis inny kierunek pojdzie...no nie wiem,pracy za bardzo nie ma ,w domu jej dobrze i na razie nic konkretnego o zamazpojsciu nie mowi...ma to w planie ale kiedy to nie wie... Jak widzisz u nas tez nic wielkiego sie nie dzieje... Zdrowie jakos w miare dopisuje i ogolnie jakos zyjemy...Starym zwyczajem zadnych wakacji dla mnie i meza nie ma w planie,takze nawett nie bede sie wypowiadac ,bo po co sie mam denerwowac....mam basenik w ogrodku ,slonce na niebie i tyle mi musi wystarczyc...Przynajmiej nie boje sie terorystow:P... Troche szkoda mi dzieci,ale z drugiej strony na tyle na ile umiemy staram sie im umilac to dziecinstwo no coz nie wszystko mozna miec... Moj najmlodszy zakonczyl juz edukacje przedszkolna i od wrzesnia do szkoły i jak zwykle martwie sie jak sobie da rade ,ale mam nadzieje ze jakos bedzie ... No nic tyle na dzisiaj....wszystkie Panie pozdrawiam i milego dzionka zycze ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Dzień dobry 🖐️ Stawiam kawkę, częstuję tortem i zapraszam do lektury. Przed chwilą wysłałam @ Życzę miłego dnia 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, pojawiam się po kilku miesiącach i otwieram nową stronkę :-) To chyba znak, żeby reanimować nasz topik :-) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×