Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogłaszacz Castingu

Casting na idealna żone ogłaszam. Chce sie ustatkować...

Polecane posty

Nie chcialem zeby Ci bylo przykro... Ale takie rzeczy dobrze wiedziec, rozumiesz chyba... To mi wystarczy. Nie traktujecie mnie powaznie dziewczyny, no bo jak inaczej tlumaczyc fakt ze mail nie jest zapchany CV? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz blizej sprecyzowac
i tak nie startuje w castingu, bo mam meza, chce tylko wspomoc kastingowiczki, bo takie pytania i tak w koncu padna. Strasznie dla mnie zabrzmiala zbitka zona i ustatkowanie sie .Grobowo wręcz. Po slubie nikt z nas sie nie ustatkowal, nasze szalone pomysly mnoza sie tylko przez dwa. Jakbym slub mnie mial ustatkowac chyba bym sie zabila, więc nie wiem, co przez to rozumiesz. Nie napisales czy ustatkowanie ma ZMIENIC twoje nawyki ani na stronie 1 ani na nastepnej.A skoro masz je w tytule . to chyba jest dla ciebie wazne. A wyuczony zawód nie mniej mówi o człowieku niz preferencje seksualne , zmienic go raczej nie łatwiej. I tak predzej czy pozniej takze niezrzędliwa pipa cie o to zagadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie nadaje
Ja cie traktuje jak najbardziej powaznie- wczulam sie w role to i moze jakiegos maila wysle z preferencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ogłaszaczu ja to ty :D tyle ze ja w spodnicy i meza nie szukam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka.
mozesz blizej sprecyzowac - brawo za ostatnią wypowiedź z 17:08 !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylaze znowu, nie mam czasu, powiem Ci tylko ze naprawde to nie jest do ciebie, nic a nic nie kumasz... Ta do ktorej to jest wykuma. Zawod? Nie zadaje sie z ludzmi takimi. Robilem i robie w zyciu wiecej niz mozesz sobie wyobrazic. Muzyk? Pisarz? A moze studia cos znacza? A moze informatyk a moze akustyk? Moze podroznik? Mialem chyba z 10 wlasnych firm, wiec moze japiszon albo biznesmen? Dwa lata mialem knajpe, restaurator? Nie wiem. I nie mam w planach wiedziec. Ty piszesz o murarzu, lekarzu, kierowcy busa i takich tam. Ja jestem wolnym czlowiekiem ktory robi akurat to na co ma ochote. I teraz uwazam z cala pewnoscia, ze jestes marudna glupia pipka... 🖐️ Pozatym nie o to pytalas w pierwsze notce nie wykrecaj kota ogonem. Gowno wiesz o zyciu i zycze ci zeby tak zostalo, podejrzewam ze nie objela bys tego swoim rozumkiem... Ide, bede w nocy albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lobelka
witajcie ponownie :) Oglaszacz Castingu, jak samopoczucie? jakies faworytki? :) skrzynka pelna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz blizej sprecyzowac
jesli casting oglosi np dobry rezyser, to beda sie ludzie pchac, a do amatorskiego filmu na wlasne ryzyko raczej nie. Na moje oko masz masz o malzenstwie pojecie typu "jak mały Jasio wyobraza sobie.." Czyli wiedza pt: " mąz to brzmi statecznie i powaznie" Jesli nie szukasz milosci tylko zony , czyli dzialasz na zimno -to cóz - pamietaj: Zgodnie z prawami natury facetów rajcuje cycata zdrowa kobitka, a kobiete silny facet, ktory zapewni jej i jej dzieciom ochronę - chodzi o przedluzenie gatunku. Nie taki "co nie ma w planach wiedziec" Zle sie zareklamowales. Jak juz coś robic , to dobrze i skutecznie, chocby to był jajcarski casting w kafeterii. Tak działa prawdziwy męzczyzna. Na popijanie w knajpce i miłe gadanie do nocy o niczym - owszem, nadajesz sie , ale do malzenstwa jeszcze musisz dojrzec. O zyciu troche wiem, bo mam mniej wiecej 2 razy tyle lat , co ty. Czytelniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz blizej sprecyzowac
Na małżeństwie znam się jak nikt. Niejednego loda zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mozesz blizej sprecyzowac
Kochana, nie marnuj słów dla debila. Naprawdę. Za mądra kobieta jesteś na to. Rad nie posłucha, będzie się kokosił, coś palnie, fuknie, nadepnięte ego będzie próbował ratować. Naprawdę, szkoda Twoich nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ogłaszacza Castingu
miałeś 10 firm? No to raczej marny wyznacznik. Gdybyś miał kilka, ewentualnie jedną dobrze prosperującą od powiedzmy nastu lat, to można by się zastanowić nad Twoimi zdolnościami w temacie. A tak... cóż. Marketing siedzi po całości. Z drugiej strony, jak miałeś 10 firm, to nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem żony. Bo to prawie jak rozpoczynanie własnej działalności gospodarczej, ta żona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blachara *
A jaką FURĄ koleś pomykasz? Może większe gabaryty ma bo FUJARĄ to mi nie zaimponowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, kontakt z takimi ludzmi mnie przeraza i przerasta zarazem... Jak tu takiej wytlumaczyc ze ktos zyje po kociemu, jezdzi po swiecie i robi co chce? Wiekszosc firm zakladalem z kolegami lub sam, odsprzedawalem je lub wycofywalem sie. Mialem tylko jedna wtope w wieku 18 lat, zaufalem komus i zostalem \"przekrecony\"... :o :D Marketing jest bardzo daleko od \"lezy\" :D Stac mnie na wszystko, w granicach rozsadku i potrzeb a odpowiednio zmotywowany moge miec naprawde wszystko. Nie szukam matki polki potrzebujacej \"faceta z dzieciecej czytanki\" dla takich jak ty sa robole i urzedasy. Masz dwa razy wiecej lat niz ja? To znaczy 60? Jesli prawie tyle co ja to kolo 60-tki? Wez sie nie osmieszaj. Nawet ze zrozumieniem czytac kobieto nie potrafisz a podpisujesz sie \"czytelniczka\"... :D Dzialam na zimno? Smieje sie przed smiesznym topiciem ktory zalozylem na babskim forum liczac ze siedzi tu chociaz jedna kobieta ktora zyje tak jak ja. Bo znudzil mi sie korowod nudziar, malolatek, wariatek i zonatych lasek takich jak ty ktore nagle w srodku nocy leca do domu bo maz zadzwonil a one sa przeciez u kolezanki... Nie masz pojecia jak i co sobie wyobrazam, w dodatku jestes niezle glupia zasmiecajac zabawny topic takimi bzdetami i wlasna zazdroscia pomieszana z niezrozumieniem. Wiesz tylko o swoim zyciu wiec o nim sie wypowiadaj. Ktore zreszta z tego co widze zmarnowalas i z kretesem przegralas. :D NIE SZUKAM KOTWICY! Ktora bedzie stekac i ciagle sie bac. Do dzieci to jeszcze bardzo daleko, na razie jest zabawna rozmowa na kafeterii... Tylko ludzie slabi i bez wiary w siebie przejmuja sie kasa. Ci co znaja swoje mozliwosci i maja cohones nigdy nie zaczna rozmowy od \"jaki masz wyuczony zawod bo to swiadczy o tobie\" napisalem ci ile ich mam... Mozesz wybrac. Czy jesli twoj maz powie ci \"hej ksiezniczko, pojedzmy do chin slyszalem ze jest niezle a kolezka zalatwi mi robote niezla\" to powiesz \"czad ide nas spakowac\" czy \"leee ooojjj a co z mama, tata i ojcem dyrektorem?\" bo ja szukam kocicy takiej jak ja... Ktora bedzie wiedziec i czuc ze swiat nalezy do nas. I ktorej nigdy nie zawiode, tak samo jak ona mnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA CO UWIELBIA SEX
Jestem pod wrażeniem twojego przemówienia. Charakterny facet z ciebie...i to mi się podoba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz blizej sprecyzowac
oglaszaczu pograzasz sie coraz bardziej , rozłozyłes wlasny casting. Nie wiesz, ze kobiety nie lubia nieeleganckiego i agresywnego . zachowania? - odstraszyłes swoimi odzywkami wszystkie .Nie umiesz sie zabrac do rzeczy.Juz tylko ja, 60latka, zostałam ci do pogadania,a raczej nie o to ci chodziło N.b. uwazasz, ze 60latki mozna znalezc tylko w trumnie? Otóz maja sie niegorzej niz ty. Rozbawiasz mnie coraz bardziej - w Chinach akurat byłam z męzem. A do postu czytelniczki bylo :), -chyba mozna na to wpasc, ze to nie podpis. I po co piana na ustach - takich kobitki nie kochają, nie tędy droga .Z zyczliwosci mówię. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weszłam przypadkiem
Rozumiem, że jesteś z tych osób dla których życie jest szałasem na skaraju lasu. Boleśniejszy jest fakt, że dla niektórych ono jest lasem. Jak dla mnie bomba posiadasz sens logike i wymarzone poczucie humoru. Bo nie ma większej tortury jak bieg z ponurakiem bez krzty ikry ;) Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie nadaje
nie no jak cie rozumie- ja naprawde jestem idealna dla ciebie - bez zadnej konkurencji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie nadaje
Mam tylko jedną wadę. Potrafię się zaspokoić tylko sztalugami malarskimi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow prawdy do autora
Nigdy nie zaintersowalabym sie takim facetem jak tym niby na wszystkim sie zna ,wszystko robil a w rzeczywistosci jestes golodupcem mieszkajacym z rodzicami lub wynajmujacym 1 pokoj .Jak by cos ci dobrze szlo z intersow ktore zalozyles to nie musial bys zaczynac nowe.. .Polscy faceci sa pojebani wymagaja wszystkiego a sami sa prosci ze slomom w butach myslicie ze jestescie mlodymi bogami jezdzac stara bmka3 albo mercem.Zalosne i tyle.Jak zarobisz kase to kilka dni jestes jak krol bawisz sie stawiasz kupujech markowe ciuchy(ewentualnie podroby) byle zeby sie zaszpanowac a jak kasa sie skonczy bidujesz i tak w kolko mam racje nie?? hehe znam sie na takich facetach.Na szczescie ja mam meza i na szczescie nei ejst polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznOtkA00
nie masz szans u mnie cpunie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×