Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogłaszacz Castingu

Casting na idealna żone ogłaszam. Chce sie ustatkować...

Polecane posty

Gość ŻONA CO UWIELBIA SEX
DO OJCA DEFEKTORA (błąd ma być)--> Nie wymagasz przebierania się bo sam się przebierasz np. za BARANA be be :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stopa
" ojciec detektor mała stopa, myślałem, że się ucieszysz, że rozpoznaję Twoje wypowiedzi." A i owszem, to mnie bardzo ucieszyło. :) Natomiast fakt, że ja tak..z tymi jotpegami...i tylko tak...chociaż one takie silne i męskie...już mnie jakby mniej cieszy. :( Ale się bynajmniej nie gniewam. Panuje zgoda. 🖐️ " Za to nie wymagam od kobiety przebierania się za owcę" I dzięki Bogu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"I dzięki Bogu.\" Ty to doceniłaś ale nie wszystkie są takie. :) A o tych silnych, męskich to nikt by nie wiedział i byś mogła dalej bez stresu coś tam kombinować na własną rękę. Chyba, że Tobie to przeszkadza. Radą na to jest ten casting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie nadaje
chcialabym zostawic swoje C.V do rozpatrzenia 29 lat- nie wygladam- tak mi sie wydaje bo gowniarze mnie zaczepiaja inteligentna i sprytna- zdalam nawet prawko za pierwszym razem ( nie lada wyczyn) uwielbiam swoje towarzystwo wiec nie bede ci zawracac glowy gram duzo na kompie ( FiFa, przeszlam prawie Age of empire i ceasara)- dobra jestem-jeszcze gram na telewizorze takimi starymi joistikami w ,,tanka,, nie lubie plotkowac - czytam tylko czasami newsy o gwiazdach zeby wiedziec kto jest slawny w danej chwili uwielbiam sex- ponoc dobrze robie loda - reszta chyba w normie- otwarta i ciekawska lubie sobie kupowac ubrania i takie tam rozne wyglad- ponoc ladna- ale nie pamela Anderson Nie lubie jak mi ktos przeszkadza kiedy czytam lub ogladam telewizje i mowi do mnie o pierdolach szukam towarzysza bo rodzina sie martwi ze stara panna zostane......taka mentalnosc- coz zrobic Na razie tyle jak przejde do drugiej rundy to reszta prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego CV....hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie nadaje, przeszlas do drugiej tury bez problemu :D Ja tez nie wygladam na 30. CV drogie Panie to juz raczej na maila prosze wysylac, po to jest :) co ciekawszym bede odpowiadal fotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lata mi
ojcze - Rzecz w tym własnie, że TEN casting nie jest radą. :) Może się mylę, ale widzę tu pewną niekonsekwencję. Bo czy nie jest paradoksem, że w castingu "na idealną (przyszłą) żonę" na prowadzenie wysunęła się żona? Mnie się wydawało, że to raczej nieżonaci i niezamężne parują się celem pobrania, a jeśli jedno jest już w związku to zaczyna się kochankowanie, które ze stałym związkiem opartym na szacunku, wierności i lojalności raczej niewiele ma wspólnego. Co sie tyczy jotpegów - siła wyższa, na razie muszą wystarczyć, czy mnie się to podoba, czy nie. :O Po prostu nie ma w zasięgu wzroku żadnej odpowiedniej alternatywy, takiej, ktora by mnie satysfakcjonowała. A jeśli taki stan rzeczy bedzie rwał nadal, to chyba przy tych jotpegach pozostanę na zawsze. :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lata mi
mała stopa zapomniała zmienić nicka. :)🖐️ ehhh roztargnienie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie nadaje
To super - duza konkurencja w drugiej turze-bo chetnie powalcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"chyba sie nadaje To super - duza konkurencja w drugiej turze-bo chetnie powalcze?\" Nie martw sie, wierz w siebie. :) Ej mi sie wydawalo ze Zona Co Lubi Seks to zart a nie ze ona jest zonata :o zonatych nie chce... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lata mi vel mała stopa
No ja myślę, że żona żonata nie jest. :) U nas to niedozwolone póki co. Ale kto wie, jak będzie w przyszłości - w końcu powstaje nowy rząd... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza jakich malo na swiecie
chyba nie zonata tylko zamezna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA CO UWIELBIA SEX
I dobrze że nie chcesz żonatych bo to FACECI są ŻONACI. Ciebie to wkrótce czeka KOCHANIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko byloby cacy, gdyby nie ten papier! na grzyba Ci on? ustatkowac sie mozna bez niego przy odpowiedniej kobiecie:) mam 27 lat i zamierzam wlasnie zamknac jeden rozdzial w moim zyciu i rozpoczac nowy. mam nieustajacy apetyt na sex, nie umiem gotowac, na utrzymanie porzadku mam pewien pomysl, gry komputerowe mnie nudza, ale nie obawiaj sie chwilami potrafie sie sama soba zajac i niewiele mi do tego potrzeba przeszlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie nadaje
nie no ja uwielbiam konkurencje - im wiecej tym lepiej- wierze w siebie az za bardzo wiec nie ma problemu. Jestem gotowa do walki..ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lobelka
Witajcie! :)Czy moge sie przylaczyc? :) Jak dzien mija? A teraz cos o mnie.. Bystra, wiecznie usmiechnieta. Studia humanistyczne, choc umysl scisly. Uwielbiam taniec (na cienkiej tafli lodu z petla czulosci na szyi ;) 174 cm wzrostu, blondynka, kobieca.. Jakies pytania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki masz zawód wyuczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lobelka
studiuje prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA CO UWIELBIA SEX
Zapomniałam dodać coś o sobie . Dlatego parę skromnych słów o mnie. Uwielbiam kochać się na stojąco...na leżąco...na boku...od tyłu...lizing jak najbardziej wskazany. Mam zgrabny jędrny tyłeczek i piersi też. Nie można się ze mną nudzić...po prostu...fajna laska ze mnie. Konto spore... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyuczony to mam \"wolny\" zawod... I milosny tez nie raz przerabialem... :D Lobelka jasne ze mozesz sie przylaczyc, im wiecej kandydatek tym lepiej... ;) No dla picu dla picu Jenifer, ja do kosciola nie chodze wiec koscielny i tak odpada, nawet chrzczony nie jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz blizej sprecyzowac
jaki mwolny? Tomówiłoby o tobie cos blizszego, o zainteresowaniach chocby. A jak sobie wyobrazasz ustatkowanie sie ?Na czy ma polegac i co zmienic w twoim zyciu? Nawyki? Sposób spedzania czasu? Inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mozesz blizej sprecyzowac jaki mwolny? Tomówiłoby o tobie cos blizszego, o zainteresowaniach chocby. A jak sobie wyobrazasz ustatkowanie sie ?Na czy ma polegac i co zmienic w twoim zyciu? Nawyki? Sposób spedzania czasu? Inne?\" Wcisnij 1 (pierwsza strona topicu) i czytaj z uwaga, bylo o wszystkim. Ale mysle ze juz odpadlas, pisalem przeciez o upierdliwych glupich pipach... Jenifer, czy mozesz powiedziec czemu sie rozwiodlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie nadaje
to jak masz ,, wolny ,, zawod- ja cie wyucze nastepnegio i zatrudnie u siebie zebys sie przypadkiem nie nudzil. No chyba , ze bedziemy miec dzieci to zostaniesz i bedziesz wychowywal na ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×