Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogłaszacz Castingu

Casting na idealna żone ogłaszam. Chce sie ustatkować...

Polecane posty

Gość mała stopa
Ogłaszaczu, juz luzuję. :classic_cool: Dzięki za odpowiedzi :) Za Twoją przyszłą żonę nie mogę się wypowiadać, ale ja bym na tego brzucha nie ruszała. Taki jak opisałeś jest OK, powiedziałabym nawet, że zdecydowanie lepszy niż wklęsły. :) Krece Loka - uff! Kamień z serca ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za co gotujesz i palisz
czyli z czego sie utrzymujesz? Jesli zwiazek partnerski to chce wiedzic , ile mam wsadzic w ten interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
Powiem tak, nie wstaje rano i nie lece do fabryki... ;) Chwilowo nic nie robie tylko sie obijam ale zaraz skonczy mi sie kasa wiec cos musze wymyslic. Generalnie prowadze szeroko pojeta wlasna dzialalnosc ale to nie znaczy ze jestem typem spod ciemnej gwiazdy... Natura obdarzyla mnie sprytem i inteligencja wiec jakos daje rade bez wypruwania sobie flakow. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynazkonina
Ja też koło 30, styl rozrywkowy, palę papierosy, imprezy wręcz kocham. Pracuję. Ciemna blondynka, zielone oczy, 168 cm. 52 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jestes gdzies
ubezpieczony? A jak z emeryturką? To c.d. powaznych pytan, o ile zwiazek ma byc partnerski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie masz wyksztalcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie autor
brakuje nam danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie traktuje sprawy powanie
cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
Polazlem zjesc sniadanie, wybaczcie dziewczyny... :) Wyksztalcenie wyzsze niepelne. ;) Ale jestem czlowiekiem renesansu, wszystkiego po trochu, z praca tez nie mam problemu jak musze do niej isc bo mam duzo roznych papierkow... :) Emerytura? Nie jestem z tych co licza na pomoc systemu, mizerna pomoc. Pisalem ze daje rade... W pewnym momencie zacznie sie odkladac a okolo 45 roku zyc z procentow. Choc jak pojdzie naprawde dobrze to oczywiscie wczesniej... Tak mam jakies tam ubezpieczenia, bez paniki... Choc uwazam ze to tez gowno daje. Liczyc trzeba na siebie i kilku najblizszych, sprawdzonych, znajomych. Wszyscy inni z systemem na czele maja cie gdzies przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
No i co jest? Nie traktujecie sprawy powaznie :D Nie jestem typem faceta z ktorym bedzie sie splacalo raty i powoli zdychalo... Wszystko albo nic. Zapomnialem napisac ze mam niesamowitego farta jesli chodzi o zycie i bezlitosnie go wykozystuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
Nie martwie sie Stokrotko :) wiekszosc kobiet woli wiazac sie z lamusami i miec "wszystko poukladane"... Zaczynaja myslec dopiero po 40 stce a wtedy juz za pozno... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nawet nie chodzi o to ze wole poukladanych factow. ale ty nie pasujesz do opisu mojego idealu a i ja tez bardzi sie roznie od dziewczyny, ktora opisales na poczatku :) REMIS hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
No remis remis ok... :) Ale i tak mam racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldii
stary już jesteś...powinieneś bykowe płącić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
Ostatnio chyba byl jakis pomysl zeby wrocilo bykowe. Hahaha totalny absurd... :D Cholera dalem sie nabrac na 3d white ale to i tak lepsze niz bitefight. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
Na moim miejscu kazdy by kliknal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
Pozatym zapomnialem ze moderator meczy tych z rozmow o seksie na o2 i sie rozpelzli na wszystkie fora... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stopa
"Ogłaszacz Castingu (oglaszaczcastingu@o2.pl) Pozatym zapomnialem ze moderator meczy tych z rozmow o seksie na o2 i sie rozpelzli na wszystkie fora... " Potwierdzam. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA CO UWIELBIA SEX
Twoje fetysze i zboczenia mi odpowiadają. Lubię przebieranki i urozmaicenia. Nad twoją wagą popracujemy i to ostro...w sypialni ;) W innych miejscach też jest excytująco...Jak moje notowania SKARBIE? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
A co do sexu to tylko na jeźdźca lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tatuś!!! No To był chwyt poniżej pasa\" mała stopa, myślałem, że się ucieszysz, że rozpoznaję Twoje wypowiedzi. Nie miałem nic złego na myśli. Sorka. :) Kciuki mam ale nie mogę się powstrzymać i co jakiś czas piszę coś takiego. Za to nie wymagam od kobiety przebierania się za owcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłaszacz Castingu
Zona pisz na maila, wyprzedzasz inne kandydatki o kilka okrazen... :) Podszywacz sie podszyl ale faktycznie lubie "na jezdzca" to ma chyba zwiazek z tym lenistwem... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×