Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdor

Beznadziejne teksty na randkach!!!!! Czyli śmiech na sali...

Polecane posty

Madasia.... dla Ciebie chcę wypaść jak najlepiej.... Lubisz czekoladę?!? :-) Hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze kochany widzę,i nic znaku nie dajesz że udzielasz sie gdzie indziej???????????????????/ hahahahahahahahhhaahhahahaaaa biczowanko jutro bedzie........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloonoka, mi to pasuje taka randka. W sumie i tak tyle czasu spędzam oglądając filmy, że jestem w tej dziedzinie specjalistą. Wyszłoby tanio i miło. I z domu nie trzeba wychodzić. Jak dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo już wymagania.... człowiek się szykuje na mega wypad do biedrony a tu juz takie rarytasy.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja sama słodycz jestem,to zasługuje na rarytasy hahahahahahahahahahahahahahahhah nie????????????/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andre no niby randka fajna ale na początek to proponowałabym wypad gdzieś gdzie możecie porozmawiać, bo wiadomo że albo w kinie albo przy oglądaniu filmu w domu nie porozmawiasz normalnie. Na filmie trza się skupić :p No i ewentualnie poprzytulać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak myśl dalej, nie odpuszczaj..... to nagroda bedzie słodka...........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonooka nimfa, rzeczywiście, zapomniałem, że jeszcze trzeba rozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiecie co... ale mam teraz klimat w domciu... totalna cisza, jedynie w tle chillout... klasyka... poezja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrettyInScarlet, wiesz, ten tekst z fikusem można inaczej zinterpretować ;) Może to była dwuznaczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchacie jakiejś teraz muzyczki :-)... ja strasznie się przy takiej relaksuje .... no miodzio :-) i te Wasze historie :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia ----> wiesz co, nie wiem jak to się dzieje, ale lubię z Tobą pisać :-). Jakiś dziwny mechanizm... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×