Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdor

Beznadziejne teksty na randkach!!!!! Czyli śmiech na sali...

Polecane posty

A wiecie co ja sobie jeszcze dziś jakiś film romantyczny puszczę... Jakoś mam ochotę popatrzeć na trochę prawdziwego uczucia :S Zdenerwowałam się troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonooka nimfa, jeśli ten od movie evening i ten od zapytania o dzieci to jedna i ta sama osoba, to być może ojciec kazał mu zapytać. PrettyInScarlet, ten twój facet to ciekawy okaz, ma oryginalny tok myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm widzę, że jesteś fanką romantyków: \'Sweet November\'... jednym słowem... miłość to jedna wielka niespodzianka... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdor jestem i właśnie ostatnio przeleciałam chyba wszystkie a właśnie Sweet November nie mogłam nigdzie znaleźć. A słyszałam że naprawdę świetny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonooka nimfa ----> szczerze to mnie nawet ruszył ten film. Zakochanym polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulajku ----> :-) Otóz, przez jakiś czas nie będę miał czasu na prowadzenie topiku, proszę zadbaj o niego. Myślę, że ciekawą książka powstałaby na jego podstawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek już? Znów będe w pracy niewyspany i komuś się oberwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pobojczone trochę :-) Fajnie, że piszecie... :-) dla Was :-) Panowie rękawy zakasać i czytać i ćwiczyć... bo jak pszczółka, ktora zrobiła naleśniki dostanie czekoladę od taty... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonooka nimfa ---> mi też nie. Dzisiaj chyba będzie cięzki dzień... przeżyjemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło wiedzieć ze wlasnie minął czwartek myslałam ze sroda:O i spac tez mi sie nie chce, z resztą przy kompie chyba nigdy nie chce się spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×